debe başlıkları

hamit altıntop

 • adam siktirolup gitmek için 3 milyon tl almış ya la.

 • bugün izledim görüntüleri. maçı koparmışken, oyuncu değişiklik hakkı hala varken, son 30 saniye oyuna girip maç başını cukkalamasına izin vermeyen riekerink bey'e sinirlenmiş. herkes maç bitiminde mutluyken son düdükle birlikte şişe falan tekmeleyip soyunma odasına giderek güzelim ortamı bok etmeye uğraşmış.

  yata yata ömürlük yaptın galatasaray üzerinden, daha yetmedi rızık efendi. zerre utanması olmadığı gibi bir de zeytinyağı gibi üste çıkabiliyor lan adam. ne güzel hayat valla.

 • galatasaray ile yeni sozlesme imzalamis topcu.

  haahahahah. 4 senenin 2 senesinde toplasan 10 maca cikmayip yillik 2.65 milyon euro almis haahahah.

  simdiki kontrat daha efsane.

  1.65 milyon euro garantı ucret. mac basi 25bin euro, oyuna sonradan girince 12.5 bin euro, sadece 18'de yer alirsa 6250 euro haahahahahha. gs'nin alacagi her 1 puan icin de 5 bin euro alacakmis hahahahahhahaha.

  zuajhahahhahahsdjkfjskldjklsfk;ldfk;lsd;fkl.

 • galatasarayımıza hayırlı olsun. oldukça tecrübeli. çok büyük işler yapar, schalke 04'ten tanıyorum, büyük futbolcu.

 • arkadaşlar aslında hamit'in ayağı kırılmadı, kulüp de oynamasını istiyor, kendi de oynamak istiyor ama lozan antlaşması'ndaki gizli bir maddeden dolayı hamit'i 2023 yılına kadar oynatamıyoruz. olay bundan ibaret.

 • antremanda mayına basıp ayağını parçalamış olan rızık reyis.

 • "sözleşmesi var, alacak tabi, yapmasaydın öyle sözleşme" diyen arkadaşlar çok yanlış gelmişler öncelikle. kimsenin sözleşmesi gereği alacağı paraya lafı yok. elbette ki sözleşmeyi değiştirme yönündeki istekleri reddetmesine de lafımız yok. ama zurnanın zırt dediği bir yer var. 2011-12 sezonunda real'de oynarken sakatlandığında real yönetimine gidip "ben sakatlandım, sakat olduğum sürece bana sözleşme gereği vermeniz gereken parayı vermeyin" diyen adam bugün maç başına 700 bin tl maliyete sebep olduğu ve 2015-16 sezonunda 1 dakika bile forma giymediği galatasaray'a aynı şeyi söylemiyor ve hatta yönetimin "bak zaten oynayamıyorsun, 2015-16 sezonunda şu ana kadar aldığın yaklaşık 6 milyon tl'ye lafımız yok ama bundan sonrası için şunu maç başı yapalım, çıktığın maçlarda al paranı" teklifini reddediyorsa her türlü lafı hak eder, kimse de kusura bakmasın. ve en basit tabiriyle utanmazın, yüzsüzün önde gidenidir, nasıl birisi olduğunu da net bir şekilde göstermiştir cümle aleme. ali sami yen spor kompleksi'nde yapılacak ilk maçta da bu adamı her şekilde protesto etmeyen taraftara da yazıklar olsundur zaten.

  hani bir laf vardır, türkün türkten başka düşmanı yoktur diye. hamit altıntop terk başına bu lafın ispatıdır...

 • ibrahim tatlıses'in kafasına sıktılar hamit kadar yatmadı.

 • (bkz: işi bilicen işe gitmiycen)

 • bişey dicegim.

  ben şimdi bir fenerbahçeli olarak sadece şunu düşünüyorum, bu adam her ay bankadan parasını çekerken hiç yüzü kızarmıyor mu acaba.

  bak gs'nin daha beter olmasını dileyen bir fenerbahçeli olarak soruyorum. gerçekten aldığı para içine siniyor mu acaba. niye lan r.madrid de yaptığın iyi niyeti galatasaray için yapmıyorsun.

  bence gs'li ler sabriye saydıracağına bu adama saydırsın.