şenol güneş

 • bugün oynattığı rezalet şeyle(futbol demeye dilim varmıyor) futboldan anlamayan fanlarını bile şoka sokan teknik direktör.

  adamlar şenol güneş gelene kadar "kadro çok iyi valerien oynatamıyor. şenol hoca gelse uçurur" diyorlardı. şimdi "takım kötü, hoca ne yapsın" diyorlar.

  valerien ismail'i "sadece kondisyoner olur. gitsin macfit'te çalışsın. teknik direktör falan değil. şenol hoca'nın gelmesi lazım" diyerek yolladılar. şimdi "takımın yürüyecek hali yok. valerien'in suçu" diyorlar.

  valerien ismail başarılıydı, başarısızdı, gönderilmeliydi, gönderilmemeliydi orası tartışılır. ama yerine şenol güneş'i getirtmek modern futbola ve beşiktaş'a ihanettir. neyse en azından bugün sahadaki rezalet görüntünün farkındalar. o kendini hiç geliştirmiyor ama fanlarında gelişme var. çakma filozofları gibi, maçı "o kadar da kötü oynamadık. galatasaray'dan fazla gol atsak ve halamın taşşakları olsaydı şu an amcamla galibiyet kutluyor olurduk" şeklinde yorumlamadılar.

 • dayı kart isterken, topun "ne kartı aq" dercesine suratına çarpma anı

 • bir durun agua adam iki antrenman yapmadı daha. mal mısınız trol mü

 • hoşgeldin başkan, basın toplantında ne dediğini anlamamayı özlemişiz.

  umarım tekrar birlikte başarılı günlere döneriz.

 • fb taraftarına gece mesaisi yaptıran hocadır. adamların son 10 senesinde 2'şer dönem aykut kocaman, 2'şer dönem ersun yenal, 2'şer dönem ismail kartal, 2'şer dönem vitor pereria hoca olarak çalıştı.ama bunlara sorsan beşiktaş işler kötü gidince aynı hocayı tekrar başa getiriyor.

  her boka battığı zaman terime sarılan gs taraftarı da var bu arada.

 • türk futboluna mübahtır..
  sonuna kadar hak ettiğimiz, bize yakışan teknik direktör şenol güneş'tir..

  neden mi? çünkü millet olarak "balık hafızalıyız"..

  hem de, her konuda...

  şenol güneş denilen muhterem, hollanda'dan 6 yedikten sonra "şimdi istifa diye bağırıyorsunuz ama getirirken bana yalvarıyordunuz" demedi mi ?

  milli takımın başına geçmesi için kendisine yalvarmışlar.. sonuç?

  şimdi sevgili beşiktaşlılar kızmasınlar ama, takımın başına geçmesi için önüne kırmızı halılar serecekler, methiyeler düzecekler, "tarihimizin en iyi futbolunu oynattı bize" diyerek kendilerini bile kandıracaklar hatta..

  bu ilişkinin sonunu söylemek için kahin olmaya gerek yok sanırım.. en küçük bir homurdanma sonrasında yine çıkacak basın karşısına ve "beşiktaş'ın en kötü zamanında sorumluluk alıp geldim, gelmem için bana yalvardınız" diyecek..

  lütfen, balık hafızalarımızı tazeleyelim, en azından gerekli olduğu zamanlar...

 • valerien ismael başlığında fenerbahçe ve teknik direktörü övülmüş. (bkz: 24 ekim 2022 hatayspor beşiktaş maçı) başlığında da övülmüş. adamlar gitmiş ali palabıyık başlığında da fenerbahçe övmüşler. jorge jesus başlığında okan buruk'a sallayan debeye girmiş. beşiktaş başlığında fener övülmüş. erden timur başlığında yine fener övülmüş.
  fatih terim başlığında fener övülmüş. tek tek araştırdım aramaya inandım, sıfır otomobillerde ötv nin kaldırılması bağlığında ve bu başlıkta fener öven entry yoktu. lütfen buraya gelmeyin. en şampiyon sizsiniz bu sene.

 • tff 'nin istifayı, şenol güneş'in kovulmayı beklediği bir sürecin aktörüdür kendisi.

  italya:3 - türkiye:0
  galler:2 - türkiye:0
  isviçre:3 - türkiye:1

  şg: kovir misen ağam?
  tff: kovmirem ula!

  türkiye:2- karadağ:2

  şg: ağam kovir misen?
  tff: kovmirem ula!

  hollanda:6 - türkiye:1

  şg: ağam şimdi kovir misen?
  tff: kovmirem ula, kovmireeem!!

 • bayan voleybol takımının başına geçse kenan karamanı kadın yapar yine oynatırdı herhalde.

 • ülkedeki tüm problemlerin ana kaynağı olan iki büyük sebebin ikisini de taşıyor. nedir o iki büyük sebep?

  1) yaşlılar
  2) karadenizliler

  bir tanesinde utanma arlanma olduğunu görmedim, görmediniz.