şenol güneş

 • senin gibi filozofun felsefe taşını sikeyim

 • öncelikle o cenki götüne sok bu 1.

  rebic gibi bir adamı 90 dk kenarda tutan inadını sikeyim bu 2.

  lugano gibi takıma 10 kişi kaldın diye ezildin rosierin kırmızısını da bekledin ya orası ayrı.

  seni bu gece kovmayan yönetimin de anasını sikeyim bu da 3.

 • demirspor maçının ardından yönetim istifa ederse ne olacak demiş. ülkede siyasetçisinden sporcusuna hepsi aynı. bir ülkede istifa mekanizması bu kadar mı çalışmaz.

 • depremi yaşayan şehir takımları için yaptığı o iğrenç açıklama sonrası insanlığı gözümde sıfırın altına inen zımba uzmanı...

  şu adama tapınan, umut bağlayan, biat eden insanlar bu adamı nasıl içine sindiriyor merak ediyorum, ayıptır be...

 • maç kazanıldığında kim övülüyorsa, kaybedildiğinde de o eleştirilir.

 • terbiyesizdir. net bir biçimde terbiyesizdir fakat ne zaman ne yapacağını da iyi bilen bir terbiyesiz.

  örneğin milli takımın başına geçer, yabancı kuralından dem vurur, kulüp çalıştırır yabancı oyuncu kuralıni delmek için elli yere laf söyler.

  kafasına çakıl taşı gelir, yeri yerinden oynatır ama deprem bölgesinde ki takımların ligde maçlarını oynaması gerektiğini savunur.

  trabzonspor'u çalıştırır istanbul'un havası kirli der. beşiktaş'a gelir, o kirli hava mis gibi bir orman havasına dönüşür bir anda.

  işte böyle bir adamdır şenol güneş, ezik takımın ezik teknik direktörü. her türlü çirkefliği yapan ama kendini efendi(!) diye lanse eden bir takımın teknik direktörü ve işte bu yüzden tencere kapaktırlar beşiktaş'la...

 • kafasına peruk geldi diye sahadan çekilen adam, futbolcusu enkaz altında ölmüş takımın ligden çekilmesini eleştiriyor.

 • bugün oynattığı rezalet şeyle(futbol demeye dilim varmıyor) futboldan anlamayan fanlarını bile şoka sokan teknik direktör.

  adamlar şenol güneş gelene kadar "kadro çok iyi valerien oynatamıyor. şenol hoca gelse uçurur" diyorlardı. şimdi "takım kötü, hoca ne yapsın" diyorlar.

  valerien ismail'i "sadece kondisyoner olur. gitsin macfit'te çalışsın. teknik direktör falan değil. şenol hoca'nın gelmesi lazım" diyerek yolladılar. şimdi "takımın yürüyecek hali yok. valerien'in suçu" diyorlar.

  valerien ismail başarılıydı, başarısızdı, gönderilmeliydi, gönderilmemeliydi orası tartışılır. ama yerine şenol güneş'i getirtmek modern futbola ve beşiktaş'a ihanettir. neyse en azından bugün sahadaki rezalet görüntünün farkındalar. o kendini hiç geliştirmiyor ama fanlarında gelişme var. çakma filozofları gibi, maçı "o kadar da kötü oynamadık. galatasaray'dan fazla gol atsak ve halamın taşşakları olsaydı şu an amcamla galibiyet kutluyor olurduk" şeklinde yorumlamadılar.

 • dayı kart isterken, topun "ne kartı aq" dercesine suratına çarpma anı

 • bir durun agua adam iki antrenman yapmadı daha. mal mısınız trol mü