oğuzhan özyakup

 • oğuzhan, bugün son şansın birader. iyi oynamayı geçtim, gol veya asist yapmak zorundasın. zorunda. bu noktaya sen getirdin durumu. kimsenin senin toptan kaçan hâline tahammülü yok artık.

  yoksa rizespor'a veya hollanda ikinci lige postalanacaksın. artık insta dm'den "canım şu an rize'deyim karagümrük deplasmanına gelicem istanbul'a o zaman görüşelim" diye yazarsın kızlara. işte o an anlarsın beşiktaş, galatasaray, fenerbahçe gibi kulüplerde oynamanın ağırlığını.

 • çalışıyorum.calisirken aynı zamanda ikinci universitemi okuyorum.yarin birgün işsiz kalırsam eğer,b planım bulunsun diye.cumartesi öğleden sonra işiçin ankara'ya gittim daha bu akşam yeni geldim evime.yoruldum.yoruluyorum ve yorulmaya devam edeceğim.maci açtım yolda.besiktas hala kötü.degisen hiçbir şey yok.oguzhani eleştiriyor insanlar bazıları sövüyor.yukarida bir yazar da sovmeyin dava açar diyor.dogru dava açabilir.maddi manevi zarara uğratabilir küfreden insanı.ayni beşiktaş'a verdiği zarar gibi.ulan yazının başında belirttim.biz gotumuzu yirtiyoruz 3 kuruş para kazanıp gecinebilmek için.bunlarin bahanesi ne lan? bahanesi ne?! yılda 10 trilyon para alıyor bu cocuk 10 trilyon! kontrat zamanı nazlaniyor beşiktaş'a.sirf daha fazla para alabilmek için.sen ben iş yerinde yanlış birşey yapsak ağzımıza sicarlar.bu adamı taraftar islikliyor,pasamin keyfi bozulacak diye isliklamayin diyorlar.keske azıcık su kulübü onemseyip keyfi bozulsa.bu takımdan git artık oğuzhan.nereye gidersin bilmiyorum ama git artık.yoksa bu taraftar kahrından ölecek.

 • beşiktaş'ın 3e 5e bakmadan 140 milyon euro verene okutmasi lazım bunu yoksa elde patlayacak.

 • son 6 penaltisini bugunku gibi kalecinin sag tarafina atmis olan 290 milyon euroluk futbolcu..

 • geçen seneki aşırı derecedeki başarılı performansının üzerine bu sene de koymakta olan efsanevi süperstar.

  geçen sene 37 maçta 0 gol ile oynamıştır. ancak 1 maçta neredeyse gol atıyordu.
  böyle bir başarısı var kendisinin. gole çok yaklaşmıştı.

  bu sene ise ligde sadece 8(sekiz) maçta 0 gol atarak kendisini geliştirmiştir.

  sonuçta 8 maçta 0 gol atmak, 37 maçta 0 gol atmaktan iyidir heralde.

  böyle giderse sezon sonu 288 milyon euro'ya falan psg ya da man city kendisini alabilir.

 • yemin ederim koyun milletinden sonraki en aktif sürü psikolojisine buradaki ekşi yazarları sahip. 2 tane davar oğuzhan kötü yazdı diye mağlubiyeti bu adama bağladılar. lan adam sahanın en iyi 2 oyuncusundan biriydi siz hangi maçı izlediniz aq davarları?

 • yine maçtan önce mandalinasını yememiş.

 • az önce hakkında girilen entrylerde dolanırken onu yerin dibine sokan bir tanesini okudum. bu kim diye bakarken adamın eski twitlerinden galatasaray'lı olduğunu gördüm.

  adam entrysini sanki beşiktaş'lı gibi yazmış. bu nasıl bir kafa yav. tuhafsınız vesselam.

  bizim liseli gençlik de bunlara bakıp pozisyon alsın. yazık. bjk kaptanı yuhalandı o stadta. utanmamız lazım.

 • guzel sevindi. helal

  taraftarin isliklamaya hakki varsa, oguzhan'in da boyle sevinmeye hakki var.

  zorunuza gitmesin.

 • yahu delirmemek elde değil. daha hala maç kurtarmaktan bahseden gerizekalılar var. ulan oğuzhan öyle bir oyuncu değil. aranızda bir tane akıllı adam yok mu maçı izlerken adam gibi bir yargıya varabilecek? oğuzhan takım oyuncusudur. takım dökülüyorsa bir şey bekleyemezsiniz. eleştirilebilecek tek yönü aşırı güçsüz ve savruk şutları. bugün gayet de insiyatif aldı. bitik babel kaç ara pasını ezdi ben sayamadım. oyuncular o ceza yayında topla buluştuklarında ne yapacaklarını bil mi yor lar. antre edilmemişler. oğuzhan'ın görevi topu oraya taşımaktır. ekstrası verkaça girmek ve girdirmektir. bunları yapabileceği, negredo dışında bir tane oyuncu yok takımda. buna yönelik antrenman yapmadıkları için de kafaları kesilmiş tavuğa dönüyorlar o bölgeye geldiklerinde. bu doğrudan şenol hocanın suçudur. bütün oyun planını quaresma ve caner'in ortaları üzerine kuran bir teknik direktör var ve 1.5 senedir bu oyunu oynamaya çalışıyor. talisca varken ve babel çok iyi performans gösterirken bu oyun tavan yaptı. dahası yok, o kadar.