radamel falcao garcia

 • bu futbolcuyla ilgili rakiplerin düştüğü bazı yanılgılar var. en çok dikkat çeken de fenerbahçelilerin falcao'yu kendi takımlarına transfer olmuş gibi değerlendirip van persie ile karşılaştırması. van persie bizde yattıysa, falcao da hastanede yatar diye düşünmesi.

  şimdi falcao'nun galatasaray'da bir hafta içinde yaşayacaklarını anlatayım sizlere. sağlık kontrollerine giderken yolda sakatlanacak bu adam. denilecek bak kardeşim, burası türkiye, yatsan da alırsın maaşını. bu sakatlık işinin maestrosu gökhan zan idi. futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 20 cam adamı arasındadır, götün kalkmasın yani, senden çok çok daha büyük sakatlar galatasaray'a geldi.

  bak kaplan kardeş, bu da tobias linderoth heykeli. senden iyi olmasın o da çok sakatlanan bir abimizdi.

  daha sonra veya daha önce godfather tipli fatih terim'in karşısına çıkacak tabii bu adam. zaten tanıyordur da daha ilk göz temasında, ilk el sıkışmada işte uğruna sakatlanılacak bir teknik direktör diyecek kendi kendine. sizin ve bazı aptal galatasaray taraftarının da şivesiyle falan dalga geçtiği abdurrahim albayrak'la haşır neşir olacak. şaşıracak, bir kulüp 2. başkanı nasıl bir futbolcuya bu kadar içten davranıp, oğluymuş gibi sevebilir diyecek. şakalaşmalar sırasında bir kez daha sakatlanacak. mert çetin'i tanıyacak. florya'nın havasını soluyacak. havadan zehirlenip 3 ay maça çıkmayacak. tabi en önemlisi de oynadığı tüm o büyük kulüplerde görmediği bir taraftarla tanışacak. bir kez de onlar için sakatlanacak.

  sonuç olarak ne diyecek biliyor musunuz? ''- keşke 25 yaşımda buraya gelseydim, yata yata maaş alıyorum amk.''

  yani falcao van persie gibi bir yıldız olabilir, onun yaşlarında türkiye'ye transfer olmuş olabilir ama geldiği takım fenerbahçe değil, galatasaray. sakatlık yaşamama ihtimali yok.

  orijinali ahahahaha: (bkz: #94730032)

 • topu topu 3- 5 maça çıkıp tüm fenerbahçe forvetlerinin attıkları gol toplamından daha fazla gol atabilme yeteneğinde bir el tigre.

 • ya sevinirken çok koştu zorladı kendini baya korktum sakatlanacak diye of

 • +falcao haftaya fenerle çok önemli bir maçımız var
  -inşallah kazanırsınız hocam. güzel de transferler yapıldı adam gibi bi forvet izleriz sonunda.

 • bilgisayar ekranı kapanmasın diye arada mouseu hareket ettiririz ya adam da sözleşmeyi aktifleştirmek için girdi çıktı.

 • - evet beyler benim maçım biter
  + falcao abi, bir beş dakika daha oynasaydın be abi
  - kaçıcam hüseyin kardeş işim var
  + bari maç başından düşseydin be abi. falcao abi 10 dakikaya 100bin maç başı verdik. bir 10 dakika daha oyna maç başından düşelim abi.
  - ne zaman sakatlanacağımı sana mı soracağım aslanım?

 • telafisini hata etti.

 • galatasaraylıların transferi için yönetimi suçladığı eski leblebici. diagne ve falcao transferleri de seyirci transferi oldular. şimdi suçu yönetime atıyorlar. siz değil miydiniz falcao gelmedi diye abdurrahimi linçleyen.şimdi hiç ağlayıp sızlamayın.

 • radamel falcao garcia diye yazılır galatasarayın götüne giren şemsiye diye okunur.

 • haksızlık yapılan el tigre.

  adamın penaltı kaçırmışlığı var mı?

  penaltı verdiler de o mu atmadı? kale önünde al kaleye yuvarla dediler de o mu yuvarlamadi?