radamel falcao garcia

 • keşke galatasaray almadan önce bi (bkz: kocaeli ekspertiz tarcanlar tuning)'e gösterseydi dedirten top tepici. şu sıralar top tepemeyici.

 • yine bir ay civarı yok diyorlar. biz 1 ay okula veya işe gitmesek götümüzü keserler, adam resmen salonda açma germe yaparak milyonlar kazanıyor.

  tanım: galatasaray'ımın vip spor salonu üyesi.

 • kuslarin bok attigi sanssiz topcu. her futbolcu gibi sakatlanmistir ne yapalim. ancak kuslarin unuttugu birsey var. bu cocuk henüz 22 yasinda, genc gelisime acik futbolcu. sakatligini atlatinca ligin mina koyacak.

 • kulislerde, "adam gibi oynayin, beni bu yastan sonra futbola baslatmayin." dedigi iddia edilen top tepici.

 • şimdi çocuk maçtan geldi, baba diyi bugün diyi okulda 1 gol attım diyi. cl'de kaç gol attın diyim sıfır diyi. ıhıhıhıhı. olum diyim neden daha fazla gol atamadın diyim. baba diyi başka futbolcularda var diyi. ıhıhıhıhıhıhıhı.

 • o değil de başlığın altında bir yazar vardı yok müzemizi gezecek uefa kupamızdan etkilenecek yok jardel'in formasını görüp hırs yapacak efsaneler listemize adını yazdırmak için varını yoğunu ortaya koyacak filan diye güzellemeler yapıyordu o geldi aklıma gece gece * ulan bu adam avrupa futboluna iyi kötü damga vurmuş bir isim senin klübünde efsane olsa ne olmasa ne, bir de fener'e sallıyordunuz yok sizin camianızın başarısı yok futbolcular yatmak için geliyor normaldir diye, boşuna dememişler büyük lokma ye büyük konuşma diye. görgüsüz taraftara hakkını veren topçudur şu saate kadar sezon sonu istatistikleri gelince yazımızı tekrar editleriz.

  not: (bkz: #94730032) bahsi geçen entry bu gülmek isteyen tıklayabilir * hikayede en çok 10 kişi kalmanızdan etkilenmiş herhalde baksana takımı sürekli eksik bırakma çabasında*

 • (bkz: sülün osman)

  ulan bunun yerine afrika'dan 100 tane zenci getirseydik, belki bir tanesi iyi çıkardı amq.

 • en son maçını 1 ekim 2019'da oynamış. 20 gün geçmiş ama antremanlara bile çıkmıyor, gs medyası da haber yapmıyor. beşiktaş ın çaycısı çayları tek şekerli dağıtsa, beşiktaş zor durumda battı diye tüm medya konuşur ama falcao konusunda ses yok inanılmaz.

 • adam yılda ( diğer ücretler hariç ) 7 milyon euro alıyor. 3 saatte 4 kilo et yiyor , ağrılarım var sakatım diyor, 18 gündür antrenmana çıkmıyor.
  ben de hastalıktan geberirken gece 4 te acile gidiyorum, 1 metreden tedavi ediyorlar hesapta, sonucunda 1 gün rapor bile vermiyor, sonra peşine gidiyorum sabah kahvaltısı niyetine çağlayan'da içinde ne olduğunu bilmediğim kır pidesi kemiriyorum.

  ilahi komedya

 • ok atarken sakatlanan emektar el tigre