masterchef türkiye 2023 all-star

 • esra'ya inşallah elen git diyen, kendi elendiğinde sarılmak istediğinde reddeden sergen,
  elenirken tahsine dönüp şampiyon sensin diyen hasan,
  masterchefin şampiyonu kadın olmalı deyip de finalde tahsini destekleyen azize,
  kadını her fırsatta hor gören ve potaya atan niceleri umarım mosmor olmuşsunuzdur bu gece, dilaracım senin after da başka yarınlara kaldı, görüyo musun..

  en azından şer çetesinden biri kazanmadı diye çok mutluyum. tebrikler esra!

 • hasan'ın giderayak tahsin'e 'şampiyonluk senindir kardeşim' demesi ve esra'nın bakışları… buna rağmen hasan'a senin adına ve senin kadar üzüldüm diyen esra..

  istediğiniz kadar hamurcu deyin, şansa bala deyin.. sırf bu mobbingler yüzünden, kendini hiç bozmayan ve gerçekten geliştiren bu kadın yani esra olmalı birinci.. hasan'dan çıkan poşeti gördüğünde timsah gözyaşlarıyla derin bir oh çeken tahsin değil.

 • barbie de elendi; yazıklar olsun. ah canım barbaros, yazık oldu. bomboş bir sene; metin elenmiş, eren elenmiş, barbie elenmiş; all star finaline kalan adaylara bak yazık yahu. serhat haklıymış katılmamakta gerçekten de…bu üçlüyle final yemeğini su böreği ya da talaş böreği yapın şefler olur mu; yakışır bak bu gruba??

 • "mesleğinle alakalı arkadaşlarını ezecek bir kelime hiç kullanmadın"

  şu ifadenin doğru olmayışını geçtim bir insan elendiğinde onunla alakalı neden böyle bir laf edilir ki? yarışma boyu başkalarını aşağıladığı için olabilir mi yoksa?

 • ahahahah tuz rezaletinden sonra dilara’ya nasıl apar topar kaşık atmışlardı. türk tv tarihinin en yapay sahnelerinden biriydi. öyle yalan bir kaşıktı ki normalde inanılmaz coşkulu olan diğer yarışmacılar bile el ucuyla alkışlamak bile istememişti. herkesin surat ifadesi o kaşığın ne kadar haksız bir kaşık olduğunu anlatıyordu.

  ve sonra/ önce yaşananlar. tek tek hepsini burada hatırlatacak değilim. ama ciddi anlamda bu sene bir seyirci kaybı yaşandı. her şey o kadar barizdi ki… program ciddi anlamda seyirci kaybetti. jüri güvenirliği seyirci nezdinde sorgulanır oldu. tüm bunlar elbette reytinglere de yansıdı. izlenirliği epey düştü. tüm bunlar tek bir yarışmacı kollandığı için oldu.

  neden yaptınız bunu? neden sadece 1 kişin seyirciyi bu kadar küstürdünüz? üstelik üç beş kişiyi de değil. anket yapın, ölçün bir %90’ın genel olarak görüşü bu yönde. belki daha fazlası.

  tabii yapım olarak bu durumu fark etmeleri biraz zaman aldı. bugün dilara’yı hızla eleyip o güveni tekrar sağlamaya çalışabilirsiniz. ama size kötü bir haberim var.

  o tren çoktaaaan gitti.

  o seyirci seneye jüri tamamen değişmedikçe artık programda yaşananların bir kurgu olduğunu düşünecek. bu da her sene daha da düşen bir izleyici kitlesi demek olacak. sonra mi?

  işte yılbaşı geceleri falan nostalji niyetine eski yarışmacıları çağırıp program çekersiniz. olacağı o. ne bekliyorsunuz?

 • siz şef falan değilsiniz siz size verilen senaryoyu oynayan birer şaklabansınız, para için mesleğinizi hiçe sayan birer şaklaban.

 • instagramda bi video gördüm. 2022 senesinde büşra makarnayı tabağa koyarken azıcık elini vuruyor ve 3 şef birden biz bunu tadamayız, geçiyoruz deyip tatmıyor. bu sene de aynısını hasan yapmış. danilo diyor ki seni makarnayı yaparken gördüm, bi daha olmasın, gülerek kapatıyor konuyu. ve üstelik hasan bildiğin makarnayı eliyle avuçluyor. izzet-i itibarınızı silkeyim

 • esra’nın gayet güzel olduğunu söyledikleri tabağına 5.5 ve 6.5 verip dilara’nın kuyruğu kopuk balığına iki şefin birden 7 vermesi nedir ya? götüne kodumun malları sizi. alın yarışmanızı başınıza çalın sirk kertenkeleleri. dilara’nın götünü öper durusunuz yarrak kafalı beyinsizler.

 • barbaros’a başından beri kininiz var. ufacık bişide köpek gibi bir tavırla eleştiriyorsunuz. dilara ya da sergen hata yapsa kötü tabağı övüyorsunuz. sizin barbarosla derdiniz ne? şef mayası var onu kıskanıyorsunuz gibi görünüyor. çünkü ne yapsa yaranamıyor adam. 2020’deki barbaros ve enerjisi yok. müthiş bi herif bu esasında. müthiş bi şef. bazen fırlama bazen pür dikkat. o adamdan eser yok ya bu yıl. aşağılayıcı tavırlarınızdan bıktık be. asıl siz gidin o jürilikten. somer şefin gerçek bir kıskanç olduğunu düşünüyorum. hem kıskanç hem de şişman herkesten. sergen yemek çıkaramasaydı çıkar mıydı stüdyodan? lan adam kavga çıkardı da gene atmadın. tam bir pezevenk olduğunu düşünüyorum ya. acayip sinirlendirdiniz yettiniz artık siz. bi tarafınıza sokun yarışmanızı bu ne lan.

 • cemre döveceğim diyor alican’ı. yukarıda entriyi yazan ya yaşı küçük biri ya da cidden malın önde gideni.
  cemre ablası sayılır alican’ın ve onu çok seviyor. elendiği için üzülüyor ve refleks olarak bunu söylüyor. aynı şeyi biz bile yapıyoruz. sevdiğimiz biri yanlış yapınca gebertcem seni diyoruz. çünkü ona kıyamıyoruz aslında. gerçekten gebertmiyoruz. mal