ricardo quaresma

 • ayağının dışı
  canınızın içi
  siktir ol git artık
  aq.mun piçi

  tanım: solo test isimli oyunda 8 veya 9 piyon bırakanların sevgilisi.

 • hırs diye savunanlar amk yemin ederim şaka olmalılar.

  lan çalım atmayı beceremedim diye, hayatını futboldan kazanan senden 15 yaş küçük adamın futbol hayatına kastedersen hırs olmuyor. aynı hareketle takımını, takım arkadaşlarını satıp, koca bir camianın avrupa'daki varlığını bitirirken hırs olmuyor.

  yine bir avrupa kupası eleme maçının ilk 45 dakikasında 1300 metre katedip yarrak yarrak gülersen hırs olmuyor o. çünkü sağlıklı 50 yaşında bir kadın 45 dakikada 2 km yürüyor. bak yürüyor amk. bu sik kırığı yürümemiş bile.

  sikerler öyle hırsı.

  atiba ile ernst ile tartışabilen kişiliksiz, bok gibi futbol oynayan bir şaklaban. her zaman faydasından çok zararı olmuştur.

  meslektaşına, meslek hayatının başında, meslek hayatını bitirebilecek hareketi yapan adam lan bu. sebep? çalım atamadı. neden? çünkü yarrak gibi bir futbolcu. e o zaman dur çalım atamadığım rakibin ayağını kırayım, çok hırslandım.

  entrylerimin yarısından fazlası bu adamla ilgilidir. şunu anladım ki;

  bu adamın oyununu beğenenin aklı ile,

  bu adamın kişiliğini beğenenin kişiliği ile ilgili büyük sorunları vardır.

  herhangi bir şeyi bu adamın savunucularına anlatmak gereksizdir. çünkü senede 500 korner ve yan top kullanan adam 10 asist yapmıştır. lan yarrak kafası o kadar duran topu necipe ver daha fazla asist yapar, akan oyunun anasını da sikmeden. duran top kullanmayı bilmeyen bu mal değneğini o topun başına geçiren ne kadar güç varsa, onların topunun amına koyayım ben. bakın içeride pepe vida gibi adamlar varken bu lavuk geçen sene 500 den fazla duran top kullandı. bana bu fırsatı verin, sikerim fazladan açtığı 100000 ortayı, sadece bu şaklabanın kullandığı duran topları bana verin, bu lavuktan fazla asistim olur.

  sikerim böyle işi. bu sirk cambazı takımdan gidene kadar da daha fazla bir şey yazmaya gerek yok.

  gittiğinde bir şeyler karalayacağız elbet son kez.

 • kırmızıyı gördüğü pozisyondan hemen önce çizgide beceremediği çalımı görür görmez "kırmızı geldi" dedim yanımdakilere. 5 saniye sonra da gördü. çalımı atamadığı adama makası atar. o kadar karaktersizdir, saygısızdır.
  not: fb

 • ilk geldiginde de beşiktaşa sahada ihanet ederek veda etmişti.

  bugun de ligte kritik durumdayken sahada ihanet etti ve boyle veda edecek.

  kulup tarihinin matteo ferrariyle birlikte en buyuk haini olarak gidiyorsun.

  sonsuza kadar hoşçakal.

 • devre arasi antalya kampi kadrosuna alinmamis futbolcu.

  tesekkur edip davul zurna esliginde arkasindan su dokuyoruz.

  edit: evet su dokersek geri gelebilir. susuz gonderiyoruz cingan usulu.

  edit: :(

 • maçtaki en tehlikeli kontrata çıkıyoruz. televizyondan o acı ile görünüyor mu bilmiyorum ama stattan net 3 e 3 pozisyon. sağdan 2 adamımız yardiriyor, solda da bu lavuk teke tek. arkasındaki 10 metrelik paralelde sahanın her yerinde 3-4 beşiktaş oyuncusu sprintte.

  topu gidip ada veriyor. bakın adamı geçmeyi deniyor, pas kovalıyor falan demiyorum. topu adama veriyor. ardından en az 4 oyuncumuz oyun dışı kalanların yarısı tersten kalıyor.

  bu şerefsizin topu kaptırdığı adam önünde, savunma namına hiç bir yarrak yapmıyor. bunu gram abartmadan söylüyorum, maçtaki en önemli atagımız, 5 e 3 trabzon hücumuna dönüşüyor ve golü yiyoruz.

  bakın her sporcu her çalım denemesinde başarılı olacak diye bir kaide yok. yalnız bir sporcu hiçbir katkısı olmayacak, inanılmaz risk içeren hareketi ancak gerizekalı ise yapar. ya da sikinde değildir takım skor şu bu.

  bu adamda ikisinden de var.

  bu adam yerine tolga zengin oynamasına, 10 kişi oynamamiza razıyım. bunu sinirden falan söylemiyorum, gerçekten beşiktaş bu hain yokken 10 kişi de daha iyidir.

  ömrümde beşiktaş'ta oynayıp nefret ettiğim tek adamdır.

  adam falan da değil amk. kendisinden 10 yaş küçük, hayatını futboldan kazanan gencecik bir oyuncuya, malmo maçında yaptığını yapan ne sporcu dur ne adamdır.

  senin hırsını ayrı, seni savunanları ayrı, ayağının dışını ayrı sikeyim.

 • trabzon maçında arma öper 1-2 trivela rabona sonra quaareeesmaa quareeessmaaa

 • 2 rabona yapar yine efsaneniz olur sikmayin caninizi.

 • "beni ıslıklayın ama genç oyuncuları ıslıklamayın" demiş futbolcu. adam o kadar yaşlı ki 26 yaşındaki oğuzhan'a genç diyor, gerisini siz düşünün.

 • seni de sikeyim seni savunanları da sikeyim, pas at pas amına kodumun çocuğu. her duran topa da atlama. tez zamanda siktir olup gitmen dileğiyle...