fatih terim

 • kasım 1999’da avrupa’da bahisçiler, galatasaray’ın uefa kupasını alma ihtimalini 250/1 olarak hesaplarken sen vardın. bu taraftar real madrid karşısında ''beş beş'' tezahüratı yaparken sen vardın. tam her şey bitti derken çek'lere karşı 2-0 geriden gelerek avrupa'yı titretirken yine sen vardın. sen ne savaşlar kazandın be hocam, bu savaşı mı kazanamayacaksın ? dualarımız seninle. en kısa sürede nerede kalmıştık tweetini görmek dileğiyle...

 • ligler ertelendi.

  federasyondakileri şimdi sikse yeridir

  federasyondakiler yooo sorun yok. seyircisiz oynanır diyordu.
  simdi maçlar ertelendi

  fatih terim siksin sizi
  şerefsiz köpekler

 • adam sendika olmadığı sürece bu isler böyle gider dedi.adam bizden solcu çıktı.

 • hocanın sene başındaki pas oyunu sevdası ve ilk 15 haftalık rezalet ötesi oyunundan sonra "ocak" ve "değişeceğiz" sözlerine ben bile ilk defa nasıl altında kalmıcak acaba diye merakla bekliyordum.

  taraftarı dinlese şu oyundan dönmesi maks 6-7 haftayı bulmaz belki de sezonu piç edebilirdi. kaleden pas ile çıkıcam diye diretti ne oyuncusunu ne de kendi tercihini yedirdi.

  sol iç oynayan ömer bayram tercihi olmasa bizim için sezon çoktan bitmişti. sonrasında sol kanatta daha da fazlasını yaptırdı. forvetin yokken adem büyük gibi bir adamdan fakir aguero'su çıkardı.

  tüm bunlar en azından yarıştan bizi koparmazken lemina ve seri sezon başından beri yapılması istenen şeylerin ve set oyununun ırzına geçti.

  gelinen nokta da takım sarri napoli'si misali kendisi için dünyanın en zor deplasmanında ilmek gibi pas yaptı. son yılların açık ara en bilinçli organize topunu oynuyor. muhtemelen de ikinci yarı maç kaybetmeden şampiyon olucak. olamazsa da bence sorun yok. net bir kimlik oluştu.

  bütün bunları da kendi başkanı ile kaos içindeyken, ülkenin en zengin adamıyla üstü kapalı güreşirken, kendi taraftarı ses çıkarmaya başlamış ve belhanda için kelle isterken başardı. geçen sene ve şu sene yaşananlar gözümün önüne gelirken rahatlıkla söyleyebilirim ki;

  adam kobe vari bir şekilde hatta saha dışı daha fazla şey ve baskı ile uğraşırken 24 yıldır net bir terim mentality ve başarı öyküsü. attığı tweetten, basın toplantısına, hakem itirazına, oyuncu motivasyonuna, kendisinin hırsına ve en yetersiz olduğu sanılan teknik kısmına kadar planlı ve ülke üstü bir figür. gs-fb kıyamete kadar oynar her sezon geride kalır şahsen ben sadece terim'in öyküsü için izliyorum tr içinde şu oyunu.

 • k a ç a c a k derken çaktı hahahahha

 • --- spoiler ---
  ben her zaman yönetimle arasında sorun var dedirtmemek için çok çaba harcıyorum. ama zaman zaman çaba harcadıkça hayal kırıklığı yaşıyorum.
  --- spoiler ---

  bir insan hem karakterce, hem sahada bu kadar bitik bir futbolcu için bu kadar kendini paspas etmez, bir insan kendini kovdurmak için bu kadar uğraşmaz, her şeyi geçtim bu kadar düzgün, beyefendi, her şeyi alttan alan bir başkana böyle terbiyesizlik yapılmaz.

  ünal aysal olacaktı ki kulağından tutup atacaktı dışarı. o gün ne kadar üzüldüysek, bugün o kadar anlıyoruz gerçekleri.

 • ıgor tudor 16.hafta:
  32 puanla liderin 1 puan gerisinde
  34 golle ligin en çok gol atan takımı
  taraftar: senin a..... s........ s.... git bu takımdan

  fatih terim 16.hafta:
  24 puan ve maç fazlasıyla liderin 9 puan gerisinde
  attığı gol 18
  taraftar:allah seni başımızdan eksik etmesin
  (bu oran %80'den bu akşam %10 civarına düştü sanırım)

  tanım: maalesef günümüz futbolu ile uzaktan yakından alakası kalmamış, galatasaray'a sadece vakit kaybettirmekte olan kişi. bu seneyi değil önümüzdeki yılları da kaybediyoruz.

 • içinden şu anda: "niye bunlar kötü oynuyor lan oysa ben iyi oynamalarını söylemiştim" diye düşünüyordur.
  teknik-taktik bilgisi bundan ileri değil.

 • takımının tuzlasporu yenerek kendisine tahtını geri verdiği td.

 • mustafa kaplan: çalıştırdığı takım ankaragücü ve bugün sana 2 gol attı.
  ankaragücünün şuan transfermarkt.com' göre piyase değeri 8,10 mil. €.

  senin çalıştırdığın takımın piyasa değeri 122,65 mil. €.

  mustafa kaplan maçtan önce çıkıp arada kaç milyon dolar fark var yeaa! onları yemememiz zor demedi.

  çıktılar aslanlar gibi savaştılar senden puan aldılar.

  bilmem anlatabiliyor muyum hocam?