fatih terim

 • "rakip...(ironik gülümseme) icardi'yi oyundan alıyo, cavani giriyo...biz (kaşları kaldırarak bakış)...durum ortada... öyle değil mi? siz bir yandan ekonomik...maddi... (dudağını yalıyor) durumlarla uğraşırken...(mikrofona derin derin üflüyor)...bir yandan da sakatlık...(acı gülümseme)...ama ben mücadele severim...(haşin bakış)... mücadele etme-meme-yen ve/veya (kayış kopması) oyuncular ocak'ta...evet...gidecekler"

 • egosu o kadar büyük bir hocadır ki; sözlükte bile paralı köpekleri sayıca azdır. arada çıkıyor "şampiyon yaptı bizi taaaamm mi" yazanlar.

  ulan bu takım hamzayla, gerets'le, malzemeciyle, saidoo'yla, serkan aykut'tan başka forveti yokken de şampiyon oldu. teknik direktörsüz de oldu, yine olur.

  her sene scouttan yoksun ve yaşlı oyuncular alıp, sonra da "ben aslında şunu istemiştim" diye yalan söyler.

  diagne, mitroglu, eren, sinan, falcao. 5 tane forveti oldu, hiçbirine pas atılacak bir oyun kuramadı daha neyini savunuyorsunuz anlamıyorum.

  19 resmi maçta 5 galibiyet almışız, hepsinde de rakip kırmızı kart görmüş, muslera o maçlarda bile dünyaları kurtarmış amina koyayım ya neyi savunuyorsunuz siz aç köpekler!

  iyice kendinden nefret ettirmeden istifa et fatih terim!

  edit: paralı köpekler lafını silmiyorum ama geri alıyorum. kimse paralı köpek değilmiş, millet kafayı yemiş. hala uefa kupası diyen arkadaşlar var burda da çalıştığım şirkette de..

 • birkaç hafta önce verdiği bazılarına son şanslarını verdik demeci yeni yeni anlaşılan kişi. herkes zannetti ki son şansları verilen kişiler belhanda, mariano, nagatomo falan. ama anlaşılıyor ki o kişiler jimmy durmaz, taylan antalyalı falanmış, sezon başından beri bu ikisi toplamda 15 dakika falan süre almıştır herhalde...

 • sen başarısızsin diyecek göt olmadığı için hızlı oyuncunuz yok onun eksikliğini hissettiniz bir de leminayi kazandınız diyor levent tüzemen yalakası. böyle yazarlar yorumcular olduğu sürece daha çok sağar bu adam galatasaray'ı.

 • bu sezon oynadığı büyük maçlar

  0-0 club brugge
  0-0 fenerbahçe
  1-0 real madrid
  1-0 psg
  1-0 beşiktaş
  6-0 real madrid
  1-0 başakşehir

  7 maç 0 gol :d

  edit : tudor ligde 16 maçta

  8 iç saha maçında 7 galibiyet 1 beraberlik
  8 deplasmanda 3 galibiyet 1 beraberlik 4 mağlubiyet

  aldığı için itin götüne sokulmuştu. deplasmanda aldığı mağlubiyetler ise başakşehir - beşiktaş - trabzon ve yeni malatya deplasmanlarıydı.

  bu 4 deplasmandan fatih hocam kaç puan toplayacak acaba ? tudor 'a yöneltilen sorular(hakaretler ) terim'e de yöneltilecek mi? o toto var mı gazetecilerde?

 • “emre mor’u bir tek fatih terim adam eder”’ciler geldiyse onlara bir hareket yapıcaktım.

  isteyen yeşillendirsin.

 • takımın başında başkası kendisinin aldığı sonuçları alsa ve kendisi boşta olsa, teknik direktör kovulup kendisi yerine gelirdi.

 • başlığı curcunaya dönen gs teknik direktörü. ben siz değilim. başarılıyken imparator başarısızken balon demem. her zaman söylerim: teknik bilgi açısından günümüz futbolunun gerisinde bir teknik direktör fatih terim. fatih terim'e imparator diyenler hayat görüşü olarak makyavelizme yakın; salt başarı odaklı insanlar. sonuç odaklılar. bunlara göre ali ağaoğlu aziz sancar'dan daha büyük insandır mesela. elif şafak çok okunuyor diye harika bir yazardır bunlara göre. hayata bakış açıları bu. nicelik odaklılar; nitelik değil. sonuç önemli onlar için. şu anda da gördüğünüz gibi istifaya davet ediyorlar.

 • - isler kotuye gider
  - fatih terim'i cagirin
  - fatih terim gelir
  - nerede kalmistik
  - oaoaooaooooooooo imparatoooor
  - allah seni basimizdan eksik etmesin babaaaa
  - isler kotuye gider
  - adamin taktik bilgisi yok abiii
  - serefin varsa gidersin amk cocuu
  - fatih terim istifa
  - fatih terim kulube ve taraftara kuser
  - istifa eder
  - 2 sezon sonra basa geri donulur.

  su senaryoyu kac kez yasadiniz lan. artik gulmekten, dalgaya almaktan biz bunaldik. bize yetti. sagolun.

 • maç sonu ısrarla diyor ki; kaçırdıklarımızı atsaydık...

  iyi de hacıbaba, peki real madrid kaçırdıklarını atsaydı?