fatih terim

 • sen kalk riva'dan taaaaa riva'ya git...

  fatih terim: iki gün önce cüneyt çakır var'daydı, apar topar buraya geldi. anlamıyorum.

  eleman c.çakırı trabzonda maç yönetti zannediyor :) :) :)

  ankaragücü kediciklerin şirazesini kaydırdı.

 • oynattığı yarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrak gibi futbolla, adaletsizliği ile canımı sıkan insan.

 • seyircisiz maçta tribünlerden küfür yiyen takımını savunduğu için ağladığı iddia edilen hoca. oğlum siz nasıl arsız yüzsüz insanlarsınız ya.

 • kime sorsan terim için “taktik bilmez, motivasyon ustasıdır” der. yanlış da sayılmaz. ama esas ustalığının üzerinde hiç durulmaz ki o da manipülasyondur.

  bu manipülasyon üstadlığıyla yıllardır galatasaray taraftarını davar gibi güdüp gemisini yürütmekte. en son koca koca adamlar evinin önüne gidiyordu bırakma diye. rabbim yazdıysa bozsun o denli kepazelik...

  sürekli transfer isteyip yönetimle taraftarı kafa kafaya getiriyor. sırf şahsi kaprislerinden dolayı gomis’i göndertti, yerine harcanan para bonservisiydi boku püsürüydü 30 milyon euroyu geçti ama koca galatasaray’ın forvet hattı müzmin sakat falcao ve beyin özürlü diagne. serdar aziz ve maicon’la takışıp yok pahasına göndertti, yerine aldırttığı 2 kerestenin maliyeti 10 milyon euro’dan fazla. elindeki mariano gibi adamı gönderdi, şener’le derbiye çıkıyor. şimdi de çıkmış utanmada visca, irfan can falan istiyor. kimse de çıkıp “hocam, senin eline geçen sene n’zonzi, seri, lemina verdik. istedin diye emre mor’u, jimmy durmaz’ı, adem büyük’ü, ryan babel’i, henry onyekuru’yu aldık ama ola ola altıncı oldun” demiyor. çözmüş çünkü meseleyi, taraftarı davar gibi güdüp yönetimin üzerine sürüyor. gerek mevcut döviz kuru, gerek pandemi ekonomisi, gerek de ffp kıskacındaki yönetimini açık hedef yapıyor. valla galatasaray bugünkü haldeyse bunun sorumlusu takımla oyuncak gibi oynayan, herhangi bir ışık vermemesine rağmen sürekli transfer isteyen fatih terim’den başkası değil bugün.

  hiçbir şahıs kulüplerden büyük değildir. bu durum fatih terim için de geçerlidir. ama o gün de gelecek. galatasaraylılar, fatih terim’in ana avrat sövdükleri dursun özbek ve igor tudor’un el ele kurduğu kadroya şampiyonluk kokusunu alınca çöktüğünü de kabul edecek.

  bu futbol ortamını ileri taşımak istiyorsak önce şu şahıs kültlerinden bir kurtulmamız lazım. fatih terim’in yarın öteki gün görevden ayrılsa bile yerine geçecek adamın tepesinde demokles’in kılıcı gibi sallanmaması lazım. bu fatih terim için de, şenol güneş için de, aykut kocaman için de geçerli. türk futbolunun yol alması lazım.

 • hocam zamanında gomis zam istediğinde zam yaptırmadın, sonra gittin 13 milyona diagne kazmasını aldırdın ki avrupada 13 milyon euroya ne forvetler var. sonra gittin falcaoyu yıllık 7 milyona aldırdın. şimdi çıkıp hani transfer deme bence.

 • yönetimi taraftarın önüne atmasından gına geldi artık.

  para yok para.

 • sene sonunda ayrılacak teknik direktör.

  fatih parasız ve transfer yapmakta zorlanan takımda çalışmayı sevmez arkadaşlar, bir türlü öğrenemediniz 25 senedir.

  beşiktaş ohen, sellami gibilerle oynarken, hagi ve popescu'larla şampiyon oluyordu.

  italya macerası sonrası lucescu'nun 2002'de şampiyon yapıp cl'ye soktuğu takıma kondu. işler kötü gidince, bir sene sonra bıraktı.

  sonra stad açıldı, gelen sıcak parayla yapılan transferleri hissedince fatih de oradaydı.(şike soruşturmaları da kremasıydı). 2 sene işler iyi gitti, para suyunu çekince ünal aysal'la dümenden takışıp milli takıma gitti.

  sonra riva satıldı, yeni sıcak para geldi. medyadaki yardakçıları ile tudor'u kovdurdu; 16. haftada, o yaz 45 milyonluk transfer yapan takıma kondu.

  şimdi yine para suyunu çekti, ayrılık yolunu yapmaya başladı. bu sefer farklı bir taktik izliyor ama. kendini kovdurmaya çalışmak yerine, duygu sömürüsü yolunu seçmiş.

  yiyenlere afiyet olsun.

 • "artık herhalde bugün 7 türk ile oynadığımız için yerli ve yabancı mevzusu da kapanmıştır. "

  kral adam yaaa.. adsafsfsf!! gene golünü atmış.

 • yönetimi ateşe atmıştır.

  visca, mohammed, onyekuru, irfan can'ı istiyorum diye yönetimi taraftarın kucağına atmıştır.

 • yılladır futbol yok, taktik yok, oyun yok, oyuncu değişikliği bile bilmeyen bir adamsın. tamam hadi hepsini geçtim. yahu sen nasıl hocasın da her sene 10 maç tribündesin? insan kendini eleştirmez mi hiç? 70 yaşında adam ceza alacağını bile bile hakeme küfreder mi hiç ? evlatlarını da al defol git artık. şampiyonluk falan istemiyorum ben. top oynasın, forma adaletli dağıtılsın, magandalık yapımlasın yeter.