debe başlıkları

fatih terim

 • takımlarına gönülden bağlı temiz kalpli insanlara hayal satmaktadır. şampiyonlar ligi maçından önce dünyadan büyük hayalim var der elenince federasyon maçtan önce cezaları açıkladı ondan böyle oldu der hedef saptırır. uefa maçından önce hedefimiz kupa der yenilince var niye yok der. hayal satanlar bu ülkede hep iş yapıyor ilginç şekilde realist adamları da itin götüne sokuyoruz, bize de böylesi müstehak

 • türkiye'den neden siktir olup gitmeli diye soran olursa bu basliktakileri açıp okutmak lazım. koskoca ekşi sözlükte tek bir fenerbahçeli, beşiktaşlı da çıkıp dememiş ki "arkadaş galatasaraylilar ilk olarak tff'nin istifasını istedi ama bizim takımımız dahil olmak üzere 17 takım ortak bildiriyle bu talebi resmi olarak reddetti. şimdi onlarin aleyhine olan hataları savunurken onlar da bizim açıklamamizi kullaniyor, gayet normal" diye. yazıklar olsun hepinize

 • trabzonspor maçından sonra "hakemler de insan, hata yapabilirler" sözü ile kapağın kralını yapmıştır.

  öyle bir kapak yapmış ki burada götüne giren kapak ile algısı kapananlar "döneklik yapmış" bile diyebiliyor. ulan mal herif. resmen sizin o yaptığınız olayla dalga geçmiş "kesin sesinizi, zerre konuşmaya hakkınız yok" demiş herif.

  ama işte karşısındaki kişiler sığır olunca geçirdiği lafı bile idrak edemiyorlar. hahahahahahaha.

 • "ozan kabak'ın gitmesini istemedim ama sayın başkan ve yönetici arkadaşlar idari olarak verme kararı aldı. yapılacak iki şey vardı, ya izin vermek ya da başka bir şey. o başka şeyi galatasaray taraftarına söz verdiğim için yapmadım."

  istifadan döndüğünü resmen açıklamış imparator.

 • fatih terim hayranı bir insan olarak serdar aziz gibi bir vasat yüzünden hoca gözünde bitiyorsa "hayran" ifadesinin anlamını bilmiyorsun demektir.

  çok değişik modeller mevcut sitede.

 • 13 maçta sadece 2 galibiyet alabilmiş galatasaray'imin futbol cahili teknik direktörü, kendisi ömrü hayatında hiç hatali olmamıştır, mutlaka başkaları hatalidir veya operasyon vardır.

 • periyodik olarak galatasaray’dan kovulup daha fazla ücret karşılığında milli takıma, milli takımdan kovulup daha fazla ücret karşılığında galatasaray’a kapağı atan adam.

 • şu an galatasaray’ın bu halinin sorumlusu. fenerbahçe üstünden geçti ve kimyasını bozdu. aslında o kadar da abartılacak bir şeyler yoktu. klasik bir şekilde fener çıktı ve maçı beraberliğe taşıdı. tabi 6-0 rövanşını kafada kurarken berabere kalınca imparatorun kimyası bozuldu. maç sonunda abartılı tepkiler ile kendi takımını sabote etti. üstüne aldıkları cezalar ve bozulan takım kimyasıyla galatasaray şampiyonluk yolunda yara aldı. baş sorumlusu bu şahıstır.
  not: ersunyanalspor

 • 2018-2019 sezonu şampiyonlar ligi'nin en kötü takımının hocası ve yönetimle beraber bu durumun baş sorumlusu.* * fakat gündem yaratma ve kendisini seven saf taraftarlarını manipüle etme becerisi sayesinde bu tarihi başarısızlığının konuşulmasını engelleyip bir taçla fitili ateşlemiş, haftalardır süren boş goygoya sebebiyet vermiştir.

  (bkz: #83633978)

  bu takım ne fener maçında, ne konya maçında, ne schalke maçlarında ne de bu gece hakem katliamına falan uğramamış, bu saydığım maçların tamamında rezalet top oynamış, hepsinde mağlubiyeti haketmiştir. aklı ve gözlem yeteneği olan her insan maçları 90 dakika izlediğinde gerçekleri görecektir ama sevgileri akıllarının önüne geçenler takımın gerçekte bu halde olma sebebini idrak edemeyip işlerin daha da kötüye gitmesine sebep olmaktadır.

  -tamam attığımız golü biz atmadık, rakibimizin biri direkten dönen top olmak üzere 4 adet %100 gol pozisyonu var ama olsun, hüseyin'le halis bitirdi bizi, operasyon var, gomplo var!

  schalke, porto ve bu geceki maçlarda yoktu hüseyinler, halisler, fıratlar ama açılmaz sizin gözleriniz. 16 senedir bazılarının açılmadığı gibi sizin de açılmaz çünkü sevginiz mantığınızın önünde.

  her defasında bu rezil sezon, rezil topçular, rezil yönetim ve rezil hoca hakkında son girdim bu diyorum ama dayanamıyorum, bu sefer son olsun, herkes görsün artık gerçekleri, açsın gözünü.

  (bkz: #83286777)
  (bkz: #83653035)

 • hiçbir zaman fetöcü olmamış olan, emre belözoğlu'nu fetöcü yapılanma içine girmemesi için ikna etmeye çalıştığı mahkeme kayıtlarına girmiş olan ve hiçbir zaman malum şahsın yalakası olmayıp, milli takım hocalığından da bu nedenle gönderilen, türkiye'nin en başarılı teknik adamı ve görev almadığı 2002 dünya kupasında bile elde edilen 3.'lüğe kurduğu yerli galatasaray kadrosu ile katkı sağlamış, efsane futbol adamı.