debe başlıkları

fatih terim

 • tarihin en kötü fenerbahçe'sini 50 dk 10 kişi oynadığı halde yenememiş hoca.
  buna tapanların tayyibe tapanlardan farkı yok.

 • hocam yabancı sınırı yok ne bu semih ve selçuk?
  ne güzel tudor çöpleri temizlemişti dedik, aldi geri koydu.

 • takımlarına gönülden bağlı temiz kalpli insanlara hayal satmaktadır. şampiyonlar ligi maçından önce dünyadan büyük hayalim var der elenince federasyon maçtan önce cezaları açıkladı ondan böyle oldu der hedef saptırır. uefa maçından önce hedefimiz kupa der yenilince var niye yok der. hayal satanlar bu ülkede hep iş yapıyor ilginç şekilde realist adamları da itin götüne sokuyoruz, bize de böylesi müstehak

 • türkiye'den neden siktir olup gitmeli diye soran olursa bu basliktakileri açıp okutmak lazım. koskoca ekşi sözlükte tek bir fenerbahçeli, beşiktaşlı da çıkıp dememiş ki "arkadaş galatasaraylilar ilk olarak tff'nin istifasını istedi ama bizim takımımız dahil olmak üzere 17 takım ortak bildiriyle bu talebi resmi olarak reddetti. şimdi onlarin aleyhine olan hataları savunurken onlar da bizim açıklamamizi kullaniyor, gayet normal" diye. yazıklar olsun hepinize

 • trabzonspor maçından sonra "hakemler de insan, hata yapabilirler" sözü ile kapağın kralını yapmıştır.

  öyle bir kapak yapmış ki burada götüne giren kapak ile algısı kapananlar "döneklik yapmış" bile diyebiliyor. ulan mal herif. resmen sizin o yaptığınız olayla dalga geçmiş "kesin sesinizi, zerre konuşmaya hakkınız yok" demiş herif.

  ama işte karşısındaki kişiler sığır olunca geçirdiği lafı bile idrak edemiyorlar. hahahahahahaha.

 • "ozan kabak'ın gitmesini istemedim ama sayın başkan ve yönetici arkadaşlar idari olarak verme kararı aldı. yapılacak iki şey vardı, ya izin vermek ya da başka bir şey. o başka şeyi galatasaray taraftarına söz verdiğim için yapmadım."

  istifadan döndüğünü resmen açıklamış imparator.

 • fatih terim hayranı bir insan olarak serdar aziz gibi bir vasat yüzünden hoca gözünde bitiyorsa "hayran" ifadesinin anlamını bilmiyorsun demektir.

  çok değişik modeller mevcut sitede.

 • 13 maçta sadece 2 galibiyet alabilmiş galatasaray'imin futbol cahili teknik direktörü, kendisi ömrü hayatında hiç hatali olmamıştır, mutlaka başkaları hatalidir veya operasyon vardır.

 • periyodik olarak galatasaray’dan kovulup daha fazla ücret karşılığında milli takıma, milli takımdan kovulup daha fazla ücret karşılığında galatasaray’a kapağı atan adam.

 • şu an galatasaray’ın bu halinin sorumlusu. fenerbahçe üstünden geçti ve kimyasını bozdu. aslında o kadar da abartılacak bir şeyler yoktu. klasik bir şekilde fener çıktı ve maçı beraberliğe taşıdı. tabi 6-0 rövanşını kafada kurarken berabere kalınca imparatorun kimyası bozuldu. maç sonunda abartılı tepkiler ile kendi takımını sabote etti. üstüne aldıkları cezalar ve bozulan takım kimyasıyla galatasaray şampiyonluk yolunda yara aldı. baş sorumlusu bu şahıstır.
  not: ersunyanalspor