bitcoin

 • yok efendim güvenilir borsaymışta bla bla bla. yalandan 1 2 cümle kurayım, sonra binance referans linkimi vereyim. mal değneği seni. o referans treni zaten 2018 - 2020 arasında kalktı gitti, senin götü boklu hesabından referanslı üye olarak kaç kişi bulacaksında para kazanacaksın. 5 - 10 cent için anana bacına sövdürme milleti.

 • 40 bini bulsun, avax 20 doları ve eth 2500'ü görsün satacam elimdeki her şeyi piyasadan çekilecem. 10 senedir kripto piyasasındayım fiziksel ve ruhsal olarak hiç bu kadar yorulmadım. biraz da paranın tadını çıkaralım.

 • ergenlerin bir tarafında yine ayı bağırıyor.pandemide 40.000 doları cebime koydum parayı arabaya gömdüm.geçen yıl araba üç kat değer kazandı oradan sasa hektaş yürü ya kulum astor derken kendi işimin patronu oldum.
  şaka lan şaka bende battım.

 • elinde coin olanlar “yakında artacak alım fırsatı” yazıyor. coinlerini satanlar “artık çöktü btc vakti bitti” yazıyor. kimsenin bir şey bildiği de yok.

 • 1 yıldan fazladır dinlene dinlene düşüyordu, düşmenin de adabı olur, %10 düştüysen 1-2 çıkar geri düşersin dedik, yaptığı en pozitif hareket yerinde saymak oldu.

  umarım tersini görme zamanımız gelmiştir. merkezini ayrı felsefesini teknolojisini ayrı sikeyim. biraz da biz soluklanalım. zengin olmayalım bak. soluklanalım.

 • başladı gene fincan kulp, ikili dip, daralan üçgen, çanak formasyonları çizenler :)

 • 2 saattir bitcoin holders türkiye grubunda arkadan sesli sohbeti dinliyorum içerisi şampiyonlar ligi gibi. birisi arabamı satıp 2 gün önce 17.5k'den girdim diyor diğeri tüyo aldım eşimin bütün altınını ne var ne yok sattım girdim evliliğim tehlikede çok pişmanım diyor diğeri babamın tarlasını sattım toplu girdim her şeyimi kaybediyorum ailemin yüzüne nasıl bakıcam diyor. ortam gerçekten efsane squid game tadında bir ortam var

 • kripto para borsaları kolay para hedefleyenler sayesinde zengin oldu. şimdi silkeleyecek yeni keriz kalmayıp, piyasalar küçülmeye başlayınca, kerizlerden tokatladıkları paraları kaybetmemek için bir bahane uydurup sırayla iflas açıklıyorlar. en sonunda cz de kepenk kapattığında, buralar yine 1 milyon btc verip, 1 karışık pizza alan tiplerin, "ne teknoloji abi yaa!" diye çığırmalarıyla dolacak.

 • blockchain falan bunlar apayrı konular ama coin piyasası şimdiki haliyle tamamen manipülasyon üzerine kurulu bir kumardan başka hiçbir şey değil. yok yatırım aracıymış yok bilmem neymiş, geçin bu işleri. bu bildiğin bal gibi kumar.

 • bisürü para verip pixelden maymun resmi alanlar vardı onlara noldu acaba