meral akşener

 • eski ulku ocaklari tayfaya ofke gosterisi yaparak kalpleri toplayan ama siyasetten anlamayan siyasetci. bugun tek adayli bir kurultayla bir demokrasi sov izledik resmen!

  hanim, sen kapi kapi dolasip aldigin oylari sacma bir krizle dogru duzgun miting bile yapmayan mhp'ye geri gonderdin. sacma dememin sebebi gerekcesi degil, uslubundu. geri dondugunde de kaybettigin secmeni geri getiremedin, cunku kazanacak aday cikisinla kk'yi kazanamayacak aday ilan edip akp'den gecis yapmis ama kararsiz kitleleri geri gonderdin. kk ile rte arasindaki farkin senin gonderdigin kisilerle kapanabilecegini dikkate bile almiyorsun. resmi kanaldan kimse de "hdp kazandirdi bize" demiyorken gereksiz hassasiyet gosteriyorsun.

  yapman gereken siyasi degerlendirmeler yapip siyasi demecler vermekken o zaman da once kopruleri yakip sonra geri dondun, simdi de kopruleri yakiyorsun ve eminim geri doneceksin. ama umarim donmezsin. cunku yerel secimlerde tek basina bir basari hikayesi yazman imkansiz. hatta buyuksehirler akp'ye gececegi icin yine sen suclanacaksin. bu yuzden yerel secimlerden sonra yapilacak olan olaganustu kurultayda siyasetten silinmen dilegiyle...

 • burada meral akşener için "psikolojisi yerle bir olmuş." diyen bir yazar önceki entrylerinde de kılıçdaroğlu için "28 mayıs seçimlerinin gerçek kazananıdır." demiş. meral akşener'in psikolojisi ne durumda bilmiyorum ama siz kk trolleri hiç iyi değilsiniz bu kesin.

 • chpli taklidi yapan heval sevicilerin saldırdığı kadın.

  seçim sonucunun sorumlusu değildir. kadın ne dediyse çıktı.

 • hakkında birkaç kelam edeceğim liderdir.

  - kaybedeceğimizi söyledi, linç ettiniz.
  - deli gibi çalıştı, ortada yok dediniz.
  - hdp'nin açık desteği zararlı dedi, kürt seçmeni aşağılıyor erdoğanvari davranıyor dediniz.
  - akp ve mhp tabanı bana oy veriyor, kk aday olursa seçmen geri kaçar dedi; kafatasçı, ırkçı, faşist dediniz.
  - yenildik halen bu kadına bok attınız.

  yeter abi yeter! yav sikecem belanızı yeter amk. siz ne arsız ne yüzsüz insanlarsınız. halen ''pirom ya pirom sen süpersin halk bok gibi'' demeyi bırakın. aziz nesin'in cenazesini eşelemeyin, türkiye'den siktir olup gidelim yazmayın.

  bıktım ya her yenilgiye kılıf bulunmasından. göz göre göre seçimi verdik.

  bu saatten sonra artık bu kadına yüklenmeyi bırakın!

  edit: alın bu konuşmayı baştan sona bir daha dinleyin.

  edit 2: şu günkü coşkuyu da bu coşkuyu unutturmaya çalışanları da hiç unutmayacağım...

 • yedirmeyiz. hiçbir kabahati yok. bu mağlubiyet sadece karabulut kemal'e ve onun 12 senede oluşturduğu ucube partiye yazar.

 • kadın kendisini, aday olmak uğruna %1 bile etmeyen partilerle anlaşarak masadan “gerekirse beş parti imzalarız” diyerek kovan adamın arkasını toplamayacak tabii. neymiş yükü kılıçdaroğlu'na bırakmış, bu kadın o yükün kılıçdaroğlu için olmadığını söylediğinde hepiniz hakaret ettiniz lan.

 • 5 yıl önce abdullah gül'ün aday olmamasını sağladı.
  bu sene, kaybedecek adayın aday olmaması için çırpındı. ama dinletemedi.

  2018 yılında abdullah gül'ü aday göstermeye çalışan kılıçdaroğlu, bu sefer hazırlıklıydı çünkü. masaya, toplam 300bin oy toplayamayan adamları doldurup meral akşener'i bastırdı. "5imiz anlaşmışız buna noluyor ya?" ayağı çektiler. kadının itibarını yok ettiler.

  kürt oyu, eski akp'li oyu, fetöcü oyu alıp seçim kazanacağını düşünen kılıçdaroğlu iyi partinin de alacağı oylara engel olmuş oldu. işin özeti budur.

  akşener'e çok şey borçluyuz, ama anca 20 sene sonra anlarsınız. masayı dağıttığında, akşener'i destekleseydiniz, bugünleri yaşamıyor olacaktık. ama bunu da 20 yıl sonra anlarsınız.

  2018 yılında akp ve akp arasında seçim yapmanızı engelledi akşener. bu sene ise oylarınızın %30'unun akp eskilerine gitmesini engelleyemedi.

  kılıçdaroğlu sırf kendini aday göstermek için %1 oy alamamış 3 adaya %10luk milletvekili dağıttı. siz de izlediniz. ne yazık ki herkes izledi.

 • umarım olmaz ama 2. turda seçimin kaybedilmesi durumunda masadan kalkacak ve bir daha oturmayacak siyasetçidir. 14 mayıs seçiminden sonra sessiz kalmayı tercih etmesinden ben bunu anlıyorum. aday açıklandığı geceki yüz ifadesini sanırım hepimiz hatırlıyoruz ve aslında o ifade çok şey anlatmıştı.

 • dün hakkında bazı entry'ler okuyup şoke olduğum lider.

  adam yazmış, bakın hiçbir zeka kırıntısı taşımadan, iq değerini belli edercesine, beynini hiç zorlamadan: kk'nın hiç suçu yok, chp süper, her şey de çok harika bu akp'lilerin mhp'lilerin amk, milliyetçiler çalışmadı, akşener uğraşmadı, süreci baltaladı hede hödö.

  arkadaşlar 6 mart tarihinde şunu yazdım. itirazlarımızı yaptık ama aday oldu artık arkasında kaya gibi durup çalışacağız dedim. akşener de bunu yaptı. diğer liderler neredeyse yirmi gün kalana kadar ortalıkta olmayıp eleştiriler artınca meydana çıktılar. chp'den otuz küsur vekil aldılar. akşener tek başına meydanlara çıktı, bir oy kemal'e bir oy meral'e dedi oy istedi. parti teşkilatları ''hdp'yle ittifak halindesiniz'' diyen akp seçmenleri kapıları yüzlerine çarptığı halde çalıştılar. akşener şehir şehir gezdi lan. kör değilseniz gördünüz. yazıklar olsun size.

  ama burada liboşun biri ya da ülke yansa parti değiştirmeyecek bir andaval çıkıyor ve ''ama akşener hede hödö, pirom kazanacaktı da mani oldu'' harbiden bakın şuradan siktirin gidin. siz seçim sürecinde seccade meselesinde ''arkadaşlar bu bir hatadır'' dediğimiz için ''seccadeye sıçsa da oy vereceksiniz lan, hadi vermeyin de görelim'' diyecek kadar uçmuştunuz. bunu diyen yazarları sistematik şikayetlerle birkaç ay lanetli çaylak yaptırdınız.

  iç egede bu insanlar siz fazla vekil çıkarın diye chp'ye oy verdi. akp'lilerin yıllardır diline doladığı fatma hanım'ın ''hdp'nin oylarıyla oturuyorsunuz'' sözlerini yedi yuttu, yerel seçimlerde üç büyük şehri size verdi bir tane ilde belediye çıkaramadı.

  artık akşener'i suçlayacağınız bir durum yok. dönün bir de allah aşkına artık kendinize bakın. kazanması muhtemel adayları çıkarmadık, inat ettik, dört partiye otuz milletvekili verdik adaylığımızı dayattık diye bir kez olsun bir özeleştiri yapın.

  toprağı bol olsun aziz nesin'in bedenini de artık rahat bırakın.

  not: bunu da buraya bırakayım. döner döner izlersiniz...

 • bazı kafasız yazarların suçladığı kadın.

  kazanacak aday yani mansur ya da ekrem dedi.
  ali babacan ile davutoğluna sıcak bakmadı. hdp ile mesafe istedi.

  bu üç isteği de gerçekleşmedi. şu an seçim sonuçları önümüze bu şekilde geldiyse kadın haklı çıktı ama iş işten geçti