debe başlıkları

çaylak onay listesi

 • 35 yasimdan sonra kesfettigim eksi sozluge 40 yasinda caylak olup 43umde onaylandim. ve surekli 30 yas ustu ablalar basligi onume duserken :) teyzeniz geldi cocuklar:)

 • 10 entry pisleyen herkesin yazar yapıldığı vasat liste. yazdıkları 10 entrye bakıyorum 5-6 yaş grubundan geliyorlar sanırım.
  tuttuklarını attılar buraya zaten sözlük trollden geçilmiyor bir de bunlar geldi önümüzdeki süreç çok sancılı geçecek.

  ekleme: çaylak kardeşlerim, entrylerimi favla diye mesaj atmayın. prensip olarak çok çok beğendiğim kalburüstü yazılar haricinde entry favlamam. bu işi alışkanlık haline getirenlere yanaşın bence.

 • suriyeliler de bizim ülkeye girince böyle seviniyordu demek

 • bu başlığı ne zaman görsem içim acıyor caylaklara.

  _entrylerini kimse görmüyor, renkleri solgun ve profilde caylak yazar. acınası...

  bir caylak entrysi gördüm şöyle başlıyor cümleye "arkadaşlar açık konuşmak gerekirse"

  beni bi gülme tuttu. ablam dedi ya bi sus kafamı şişirme. ama nasi gülüyorum var ya... ulan sen açık konuşsan nolur? hahahahahahah. lan senin entryni kim okur? üstelik paragraflar döşemis. nasi acidim var ya. ama güldüm de.

  hahahahhahabahahgag açık konuşmak gerekirse diyor sonra da diyor "bana sorarsaniz eğer" hahahahhaha. lan sus, sus, sus. sana ne sorcaz caylak parçası.

  insan az utanır, sıkılır ama yok ya. utanmadan entry giriyor. ya olm çaylaksin caylak, caylak parçasısin. seni okumuyoruz, sen yoksun yok.
  geçen bir tane caylak mesaj atmis "sevgilimin isminin başlığına kerem seni seviyor yazar misin" şeklinde. dedim "sen niye yazmıyorsun?". bana dedi "yazıyorum ama sadece ben görüyorum, kimse görmüyor ki"

  hahahahahhahh bi gülme tuttu. dedim ulan caylak parçası defol git gözüm görmesin hahahahahahah kimse görmüyor ki diyo ya

 • an itibariyle önümde 214 kişi olarak bulunduğum liste. suserlar ilerleyelim lütfen.

  edit: oha! suserlar bildiğin koşmuş.

 • 3 sene sonra çıktığım liste. bu 3 sene içerisinde 2 terfi aldim 1 darbe kalkışması gördüm ve 1 kız çocuğum oldu. bu kadar şeyden sonra heyecanlı mıyım? cevap: hayır.

 • yandık anasını satayım yine engellenecek bir sürü yazar saldılar ortaya.

 • teşekkürler sözlük.
  ince depresyonundan can vermek üzereyken beni hayata bağladığın için tekrar teşekkürler sözlük.

 • iyi bekledik haa.
  güzel bekledik.
  yalnız baya bekledik ha.
  ama iyi bekledik.
  fakat ne bekledik be.
  kabul edelim güzel bekledik.

  sonrasında yeter gidin denildi.

 • bundan tam 10 gün önce 2. sırada iken, an iyibariyle 8. sırada olduğum liste. ha bugün ha yarın derken sözlüğün ciddi bir şekilde benimle dalga geçtiğini düşünmeye başladım. sıram sürekli nasıl geriliyor? kimbilir kaç sıra arkamdan insanlar yazar yapılıyor? yıllarca bekledik acaba sıranın başında ne kadar bekleyeceğim? daha bekleyecek olan arkadaşlara gerçekten sabır diliyorum.
  edit:galiba çıktım bişeyler oldu vr şuan 0 0 0.......0 yazan yerde entry sayım var ve “çaylak” ibaresi görünmüyor ama sıralamam yazıyor. eğer görünüyorsam aydınlatın lütfen.