debe başlıkları

çaylak onay listesi

 • bu başlığı ne zaman görsem içim acıyor caylaklara.

  _entrylerini kimse görmüyor, renkleri solgun ve profilde caylak yazar. acınası...

  bir caylak entrysi gördüm şöyle başlıyor cümleye "arkadaşlar açık konuşmak gerekirse"

  beni bi gülme tuttu. ablam dedi ya bi sus kafamı şişirme. ama nasi gülüyorum var ya... ulan sen açık konuşsan nolur? hahahahahahah. lan senin entryni kim okur? üstelik paragraflar döşemis. nasi acidim var ya. ama güldüm de.

  hahahahhahabahahgag açık konuşmak gerekirse diyor sonra da diyor "bana sorarsaniz eğer" hahahahhaha. lan sus, sus, sus. sana ne sorcaz caylak parçası.

  insan az utanır, sıkılır ama yok ya. utanmadan entry giriyor. ya olm çaylaksin caylak, caylak parçasısin. seni okumuyoruz, sen yoksun yok.
  geçen bir tane caylak mesaj atmis "sevgilimin isminin başlığına kerem seni seviyor yazar misin" şeklinde. dedim "sen niye yazmıyorsun?". bana dedi "yazıyorum ama sadece ben görüyorum, kimse görmüyor ki"

  hahahahahhahh bi gülme tuttu. dedim ulan caylak parçası defol git gözüm görmesin hahahahahahah kimse görmüyor ki diyo ya

 • an itibariyle önümde 214 kişi olarak bulunduğum liste. suserlar ilerleyelim lütfen.

  edit: oha! suserlar bildiğin koşmuş.

 • 3 sene sonra çıktığım liste. bu 3 sene içerisinde 2 terfi aldim 1 darbe kalkışması gördüm ve 1 kız çocuğum oldu. bu kadar şeyden sonra heyecanlı mıyım? cevap: hayır.

 • yandık anasını satayım yine engellenecek bir sürü yazar saldılar ortaya.

 • teşekkürler sözlük.
  ince depresyonundan can vermek üzereyken beni hayata bağladığın için tekrar teşekkürler sözlük.

 • iyi bekledik haa.
  güzel bekledik.
  yalnız baya bekledik ha.
  ama iyi bekledik.
  fakat ne bekledik be.
  kabul edelim güzel bekledik.

  sonrasında yeter gidin denildi.

 • bundan tam 10 gün önce 2. sırada iken, an iyibariyle 8. sırada olduğum liste. ha bugün ha yarın derken sözlüğün ciddi bir şekilde benimle dalga geçtiğini düşünmeye başladım. sıram sürekli nasıl geriliyor? kimbilir kaç sıra arkamdan insanlar yazar yapılıyor? yıllarca bekledik acaba sıranın başında ne kadar bekleyeceğim? daha bekleyecek olan arkadaşlara gerçekten sabır diliyorum.
  edit:galiba çıktım bişeyler oldu vr şuan 0 0 0.......0 yazan yerde entry sayım var ve “çaylak” ibaresi görünmüyor ama sıralamam yazıyor. eğer görünüyorsam aydınlatın lütfen.

 • millet e mail falan demiş ama ben buraya kaydolurkenki e mailimin şifresini bile unuttum . demin bir bakayım dedim sıralamada kaçıncıyım diye sıralama yok . sıralama komple yok . moderasyon tarihçesine baktım ve 19 martta yazar olmuşum galiba . (çaylak- yazıyor) ama emin de değilim . bu entry görünüyorsa biri mesaj atabilir mi?

  edit: şimdi hesaptan çıkış yapıp girdim ve yazdığım yazıyı gördüm sonunda yazar olmuşum ya darısı diğer çaylak arkadaşların başına . tek üzüldüğüm nokta yarrak gibi bi nick almışım fetöden tutuklanmasak bari.*

 • valla ben de bir bahar sabahı yazar oldum. hayatım tamamen değişti. dolapta nutellalar oluşuverdi. hiçbir şeyi beğenmez oldum. her gittiğim restoranı ekşide yazarım diye tehdit etmeye başladım. çok acayip bir şeymiş bu.

 • son bir yıl içinde bu listeden çıkanların yüzde doksanı çöp. onay mekanizmasının değiştirilmesi lazım. gerçekten hak eden çaylaklar listeden çıkamazken hiçbir sike derman olmayan sapık supuk ahlaksız ergen tipler sözlükte cirit atmaya başladı. ortalığı kerhaneye çevirdiler. bir de bunlardan bazıları ne hikmetse ilk entrylerini 1-2 ay önce girmiş çıkıyor. burada da bir entry silme durumu mu var yoksa ahbap çavuş ilişkisine mi dökülüyor bazı şeyler anlamadım. torpil ülkenin her yanını sarmışken buraya da bulaştıysa tabii ki şaşırmam.

  hülasası dünyanın bütün emekçi çaylakları, birleşin. sizler tertemiz 10 entry’nizi girip senelerce yazar olmayı beklerken malkoçoğlu gibi “anan zaaaa” diye ortama dalan tipleri yazar yapan sisteme itiraz edin. hepinizin 1 mayıs’ı kutlu olsun!