debe başlıkları

galatasaray

 • en iyi kurayı çekip moskova ile avrupa ligi yarışına giren takımım. tek kelime ile utanıyorum.

 • bir kaç ay önce dördüncü olup götünün üstüne çakılanların yüzsüzlüğü inanılmaz. ayrıca federasyon başkanı beşiktaşlı, onu napcaz sayın götelek!!?

  t: tinerci bağırtan kulüp.

 • yani şu sözlükte futbol başlığına da yazdım ya artık ölsem de gam yemem..

  liranın bu yıl euro karşısında %70 değer kaybına uğradığını idrak edemeyen insanların taraftarı olduğunu iddia ettiği takım..

  galatasaray, en nihayetinde her türk futbol klübü gibi gelirlerinin çoğunun lira ve giderlerin çoğunun euro olduğu çarpık bir bilançoya sahip bir işletmedir.

  ve bu nedenlerden dolayı da yine her aklı başında klüp gibi bu yıl transferlerinde cüzi harcamalar yapmak zorunda kalmıştır..

  3 ay sonra işsiz kalacağından haberi olmadan alaçatı'da tatil yapan beyaz yakalılardan mısınız bilmiyorum ama 2019'da resesyona girmesi kaçınılmaz gözüken bir türkiye'de bu klüpten ciddi ciddi jardel ya da drogba transferi bekliyorsanız sizi ileride çok zor günler bekliyor..

  bu klüp zamanında tarık çamdal'a 5 yıllık sözleşme imzaladı. bu yıl kontratının son yılı ve kendisine 1.6 milyon euro ödeme yapılacak.

  allah'tan 1 haziran 2018'deki tcmb kuru olan 5.37'den ödeme yapacağız...

  bakın sırf bu çöp adamın klübe maliyeti 8.6 milyon lira...

  hala transfer diyorlar...

  özetle, çilek dönemi bitti artık ayva dönemine geçtik..

 • kura çekiminde galatasaray çıktığında sunuculardan biri diyor ki "1989 yılında bu kupanın yarı finalisti ve iki defa çeyrek final oynamış takım", diğeri de ekliyor "2000 yılında arsenal'i finalde yenerek uefa kupası'nı kazandığı ve sonrasında uefa süper kupasını kazandığını da unutmayalım" ve bazı madde bağımlıları da buna rağmen diyor ki "bu gruptan namağlup çıkarsanız anca bizim kadar başarılı olduğunuzu söyleyebilirsiniz". bu adamlara neyi nasıl anlatacaksın ki, kafa uçmuş gitmiş...

  tanım; türkiyenin en başarılı futbol takımına sahip spor kulübü...

 • gelin itiraf edin rahatlayın: günün birinde bir türk takımı şampiyonlar ligini kazanacaksa bu galatasaray olacak.

  bundan şüphe eden var mı?

 • maicon pereira roque de satıldıysa altyapıdan eklenen gençleri saymadan 20 oyuncusu kalan takım. 40 kişilik antrenman günlerinden, bugünlere bence iyi gelindi. financial fair play keşke bir 10 sene önce gelseymiş de, bizim gibi ortadoğuluları daha önceden eğitselermiş demekten kendimi alamıyorum.

 • öncelikle bir fenerbahçeli olarak galatasaray’ın 21. şampiyonluğunu kutlarım. ilk kez bir gs şampiyonluğuna deliler gibi sevindim. 2 yıldır kanser ile mücadele eden çok sevdiğim eniştem var. fanatik galatasaraylı ve görebileceği son şampiyonluk. gerçekten çok mutlu oldu. çok büyüksün galatasaray!

 • ailece fanatik fenerliyiz. çocukluğum, ergenliğim hep “biz olamıyorsak galatasaray olmasın” demekle geçti (ki bu dileklerim hiç tutmadı, hep gs oldu).

  ama yıllar ilerledi yaş kemale erdi ve gördük ki rakibin hası, fenerbahçemin asaletinin karşısında bir tane daha asil takım varmış o da galatasaray. biz olamıyorsak siz olun.

  2 sene şampiyon oldu diye götü kalkan ebedi üçüncüler ve belediye takımlarının karşısında bizim yokluğumuzda şampiyon olsun dediğim takımdır.

 • asya finans, ışık sigorta vs fetöcü şirketlerin yönetim kurulu başkanlığını yapan, şu sıralar fetöden aranan işadamı ihsan kalkavan, 89-90 döneminde beşiktaş spor kulubünün futbol şubesinin başına geçirildi. garip bir şekilde, 3 sezon görevde kalıp 3 sene üst üste şampiyonluk yaşadı bu fetöcü beşiktaş.

  tanım: şampiyonlukları şüpheli fetöcü bjk taraftarlarınca iftira atılan şanlı kulüp, en büyük.

 • fenerbahçe ile berabere kalmış, trabzondan 2 yemiş beşiktaş'tan 3 yemiş, diğer rakibinden 5 yemiş takım. havaya girersen galatasaray çakar sana diyen taraftarları görünce insan gülmeden edemiyor. bunu dediği akşam da yenilmiş üstelik. çok yaşayın.