galatasaray

 • galatasaray taraftarını iktidar yanlısı olarak gösterenlere kanmayınız efendim. bu taraftar, rte'yi hem stad'a maç izlemeye geldiğinde hem de arenanın açılışında ıslıklayıp yuhalamıştır.

 • vakti zamaninda bagzi takimlar kendi stadyumlarinda hukumet guzellemesi yaparken, yeni stadyumunun acilisinda haddini asanlari protesto edip iki kelime ettirmemis takimdir.

 • fetö terör örgütü olarak görüldükten sonra emre belözoğlu'nu kaptan, türkçe olimpiyatalarının platin sponsorunu başkan yapan kulübün taraftarının başlığında ağladığı takım.

 • yahu herşey tamam kazandık mutluyuz ama abi daha önce bu takımın formasını terletmiş futbolcuları nasıl bir kendine bağlamaktir.

  podolski tweet atar, sneijder tweet atar, melo tweet atar, ujfalusi tweet atar vs vs vb. valla sırf bu yarattığı bağlılık bile bambaşka.

  tebrikler cimbomum...

 • sportif manada bir halt başaramamış, ülke sporunda taş üstüne taş koyamamış, ırkçılıktan şikeye, şaibeden şiddete her alanda başı çekmiş bazı kulüp holiganları tarafından karalanmaya çalışılan asırlık çınar.

  gidin ötede ağlayın.

 • hakemden bağımsız olarak konuşmak gerekirse ilk 45 dakikada oynadığı oyun sezonun en iyisiydi diyebiliriz. ancak 10 kişi kalınca bu kadar sinik bir görüntüye bürünmesi kabul edilemez. bunda okan buruk'un oyuncu değişiklikleri de etken ama kendi sahasında son yarım saat baskı yiyen, muslera'ya duacı olan bir galatasaray şampiyon olamaz.

  ilk yarıdaki kadro üzerinde ısrar edilmeli ve oyun geliştirilmelidir. zamanla hakemin üstesinden de gelebilecek seviyeye gelecektir. oyun iştahı hep o şekilde kalsın yeter.

 • hakemlerle ilgili açıklamayı iç sahada geriden gelerek güç bela kazandığın gaziantep maçından sonra değil de fenerbahçe maçından sonra yaparsan millet ağzını bırakıp götüyle güler,hiç kusura bakmayın.

  o maçta hakem çığırından çıkmış haldeyken sırf maç kazanıldı diye konuşmuyorsan,şimdi de bu açıklamandan sonra bir galatasaraylılar bile seni ciddiye almaz.

 • transferleri duyurmak için hazırladığı videonun prodüksiyon maliyeti icardi'nin maaşından fazla olan kulüp.

  ayrıca galatasaray'ın son gün yaptığı 5 transferin bu sezon kazanacağı toplam maaş: 5.2 milyon euro

  feghouli+ babel: 7 milyon euro

  üç büyüklerin yaş ortalamaları:

  galatasaray: 25.6
  fenerbahçe: 25.7
  beşiktaş: 26.7

  soran olursa galatasaray batacak amk hahahahahah

  eee formadaki yıldızlar gerçek olunca yapılan transferler de gerçekten yıldız oluyor

 • aq böyle galatasarayı ben de tutarım.
  götü yiyen gökhan süzenli tanju kayhanlı beşiktaşı tutsun.

 • merhum mustafa cengiz sayesinde rahatça transfer yapabilen canım klübüm. ruhun şad olsun güzel insan.