debe başlıkları

galatasaray

 • beşiktaş efsanesi süleyman seba ve fenerbahçe efsanesi lefter küçükandonyadis sezonlarında şampiyon olmuştur. sırada başakşehir efsanesi recep tayyip erdoğan sezonu var.

 • son bir iş dostum, sadece lanet olası son bir iş.

  (bkz: 19 mayıs 2019 galatasaray m.başakşehir maçı)

 • köy takımıyla oynamamamız gerektiğini net olarak gördüğümüz bir maçı geride bırakmış takım.

  bu ne lan? sırf piçliğine çıkıyor herifler sahaya, kaybedecek hiçbir boku yok ha gayret ortamı geriyor kendini yere atıyor rakibe kart aldırmaya çalışıyor, nedir oğlum sizin galatasaray'a karşı piçlik motivasyonunuz? kimler mamalayıp yolluyor sizi üstümüze??? aynısı fener maçlarında da oldu iddiası kalmamış alt sıra takımı geliyor diyor nasılsa bizden bir bok olacağı yok rakibe ne kadar zarar verirsem o kârdır, iyi anasını satayım sıçın türk futbolunun içine, seyir keyfi bırakmayın.

  elvis manu'ya ayrı parantez açıyorum, maç başından sonuna sürekli tahrik sürekli piçlik yaptı, herif öldü sandık attı kendini yere gül gibi tehlikeli atağı piç etti sonra başak geçer gibi birden zıplayıp kendine geliyor, her pozisyon sonrası hakeme kart ver kart ver hareketleri, golü atıp tribünlere abuk sabuk hareketler nedir oğlum senin amacın? biri kulağına bir şey mi fısıldadı?

  bu haftasonu son finali oynayacağız, eğer eyyam king cücü dilim dilim doğramazsa akbiloğullarını tepeleriz, tüm camia hakem hatalarına karşı uyanık olmalı, taraftar özellikle stadda galeyâne getirilmeye çalışılabilir tahriklere kapılmamak lazım.

 • aksiyon filmlerinde düsmanlarindan teker teker intikam alan basrol oyuncusu gibidir.

  ligin ilk yarisinda hakki yenildiginde rakipleri de destek olsaydi belki de sampiyon olamayacaktik ama onlar ne yapti 17 tanesi birlesti bir aslan'i öldü zannetti fakat takim motive oldu, aslan yerden kalkti simdi kimse meydanda yok.

  dün seninle yarisan bugün herkes perisan

  dünya futbolunda baskan, yönetim, teknik ekip ve oyuncularina rekor ceza verilip de sampiyon olabilen baska bir kulüp yok.

 • ne kadar akp takımı varsa; başakşehir, beşiktaş, rize demeden sikerek yoluna devam eden takımım.

  kanırta kanırta, ağlata ağlata, sike sike şampiyon olacaktır.

  başlığında ağlayan tiplerin ne bok olduğu ise bellidir. gidin başakşehir holiganlığı yapın haftaya kadar hadi bakalım.

 • 11 mayısta oynayacagı caykur rize macının saati 16.00 olarak acıklanmıs takım. kısın erzurumda macı gündüz oynatmayan tff baharda yapılacak karsılasmayı erken saate alıyor. aynı gün aksam fener akhisar macı da 19.00 da baslayacak. üc büyüklerden galatasaray harici hangi takım ligde 16.00 macına cıktı acaba? yatacak yeriniz yok amk.

 • ekrem imamoğlu'nu şeref tribününde ağırlayıp, başkanının yanında oturtan tek kulüptür.

  cumhuriyetin son kalesi goygoyu yapıp, imamoğlu'na "aman gelme reis kızar" diye haber gönderen sözde vizyoner özde yalaka ve camiasına ders olur umarım.

 • sikmişim şampiyonluk için gereken kaos ortamının oluşmasını!

  bir tane daha şampiyonluk alsak ne olur, almasak ne olur? zaten 21 defa şampiyon olmuşuz bu ligde. 22 olmuş, olmamış ne değişecek?! önemli olan o değil. biz zaten şampiyonluğu da sadece ve sadece şampiyonlar ligi'ne direkt katılım ve maddi kazançları için istiyoruz bu sezon. çünkü bizim amacımız türk olmayan takımları yenmek ve uefa bunun için ön koşul olarak "maddi durumunuz sağlam olacak" diye bir şey getirdi 4-5 sene önce (bkz: ffp).

  ama galatasray'ın şimdi çok daha ciddi bir sorunu var: liseci zihniyet. bakın o sondaki ci çok önemli. bu adamlar galatasaray'ın başı ne zaman derde girse ortalıktan kayboluyorlar, kimse başkan adayı olmaya bile yanaşmıyor. sonra bir galatasaray aşığı gelip elini taşın altına koyuyor, işin ameleliğini yapıyor, sonra da bunlar geri gelip onu bunu bahane ederek adamın koltuğunu altından çekip alıyorlar.

  işte bu zihniyet çok zehirli... tam bir parazit! galatasaray başarılı olduğunda kazandığı finansal gelirlerin buhar olup uçmasına sebep olan bunlar, ve onların "sınıf arkadaşları". "aman benim devrem x var, maddi durumu iyi değil, ona şu görevi verelim" diyerek yönetiyorlar kulübü, ondan sonra transfer kontratı neden tersten fakslandı?

  galatasaray asla juventus'un italya'da yaptığını, lyon'un fransa'da yaptığını, bayern'in almanya'da yaptığını yapamaz. çünkü başarı beraberinde para getiriyor ve paranın kokusunu alan parazitler hemen kulübe doluşup kulübü hasta ediyor.

  buna dur demek lazım... ama nasıl yapılır ben bilmiyorum. adamlar tüzüğü öyle bir yontmuşlar ki kendilerine, dursun denen galatasaray'ın iliğini sömürmüş, kendi oteli için fatura kestirmiş adam ibra edilirken, galatasaray'a son 1 yılda mali disiplin getirmiş, kulübü kara geçirmiş bir yönetim ibra edilmiyor... ve bu ibra edilmeme için sunulan argümanlar ya yalan dolan dolu, ya da subjektif!

  ulan hiçbir şey bilmiyorsanız rakiplerin tepkilerine bakın! hepsi bugün son derece neşeli bu gelişme sonrasında. çünkü biliyorlar, cengiz giderse yerine muhtemelen galatasaray'ın içini boşaltmak için liseci zihniyetin atadığı bir kukla gelecek. ilk icraatlerinden biri de terim'le yolları ayırmak olur muhtemelen. daha ne istesin lan rakip?

 • var'ın geldiği ilk sezon göt başı dağıtanlar tarafından şampiyon olamamakla suçlanan takım. ki kendisi lig liderinden başka hala şampiyonluk ihtimali bulunan tek takımdır. ne gibi insanlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz yarebbim

 • benfica önünde karakterli bir top oynadı. en azından başı dik veda etti. devam etsin isterdik.

  not: bjk