mario gomez

 • hatırı sayılır derecede beşiktaşlı biri olarak diyorum ki;
  bu takımda iz bırakabilmiş yabancı oyuncu/teknik adam denince aklıma
  1. gordon,
  2 les ferdinand
  3. mario gomez geliyor

  valla pascal gelmiyor, kimse kusura bakmasın ...

  benim için üçün biridir !

 • şu an şarap falan içiyor olabilir. şampiyonlar ligi falan bahaneydi bu adam için. kariyerinin sonunda eşiyle birlikte almanya'da huzurlu bir hayat geçiriyor. bir salın şu herifin yakasını.

 • gelir demeyin. çünkü inanırım :(

 • iki mahalle aşağıda nalburcu erkan abi var. aradım söve söve zor bela açtı dükkanı. iki kilo sentetiği yapıştırıyorum şu an.

  çok özledim lan seni.

 • twitter'da wolfsburg takımını hiç takip etmemiş, beşiktaş'ı da hep takip etmiştir. bu yeni olan bir şey değil. anlamak istemediğiniz şey, bu adamın başarı falan istemediğidir. şampiyonlar liginde oynayayım, gol kralı olayım gibi hedefler sikinde değil bu futbolcunun. adam ülkesinde, ailesiyle huzurlu bir yaşam istiyor sadece bunu wolfsburg dönemindeki röportajlarindan anlayabiliriz. hayal kurmayın, gelmeyecek.

  not: beşiktaş

 • gelecek sene bundesliga 2 için iyi takım oluşturmazsanız kalmam diyormuş.

 • artık kendisini unutma zamanı.

  hizmetleri için teşekkürler, pişmanlık yaşıyorsa kendi tercihi.

  yalnız taraftarımız öyle bir sinerji yaratıp evrene enerji yolluyor ki, gomez'e nispet olsun diye cl finali oynatacak takıma. *

 • "şampiyonlar ligi'ne gidersek takımda kalırım" diyen ve ardından şampiyon olununca da "kalırım ama şampiyonlar ligi'nde sıfır çekecek kadroyla olmaz" diyip kaçan oyuncu. şuan takımımız 5 puanla grubunda ikinci ve 2 deplasman maçını bitirdi. kendisiyse bundesliga'da sıfır çekti.

  beşiktaş taraftarını üzenlerin tek tek helak olduğu bi' dönemdeyiz sevgili kardeşlerim.

 • bayern münih ve beşiktaşta coşmuştu. efsane oynamıştı bu iki takımda da. büyük takım topçusudur tipik. fiorentina ve wolfsburg gibi 2. kalite takımlarda ise yokları oynamıştır.

  ayrıca kitapsızdır.

 • bir gerçeği açıklamak istiyorum. aslında veli kavlak sakatlanmadı. sakatmış gibi almanya'da tedavi görüyor. bu esnada mario'yu geri dönmeye ikna etmeye çalışıyor.

  fikret başgan: görevin veli tabi kabul edersen mario'yu türkiye'de yaşamaya ikna etmek ve kendisini sağ salim beşiktaş'a getirmek. bu esnada sakat olmadığın bilgisi gazetecilerin eline geçerse eylemlerinden habersiz olduğumuzu açıklayacağız. bu kayıt kendini 5 saniye içerisinde yok edecekti ama bunu sağlamak biraz pahalı olacağından lütfen balyozla falan kırıp çöpe at.