aziz yıldırım

 • dursun özbek denilen, malum camiaya yakışan elemana yapıştırıp geçen başkan:

  "uefa şampiyonluğunun posterini bile bir bütün olarak yayınlayamayan bir kulüp başkanının fenerbahçe spor kulübü’ne yapmış olduğu fetö yakıştırması tam anlamıyla bir aptallıktır."

  "dursun özbek bilmelidir ki, kendisi bizim nazarımızda sinek ikiliden daha büyük değildir"

  https://twitter.com/…ale/status/1762497027840037214

  yalnız şu laf çok iyi değil mi ya:

  "dursun özbek’in entellektüel beslenme kaynağı olan google, fetö’nün sözde lideri ve galatasaray kulübü ve mensuplarının ortak anıları ile doludur."

  ahahaha. bu yırtıklığına bayılıyorum aziz başkanın. ali koç en troll döneminde bile salon kültüründen uzaklaşamadı.

  sinek ikili, ezik, iplenmeyen eleman manasına gelir bu arada argoda.

  (bkz: 27 şubat 2024 aziz yıldırım açıklaması)

 • bu konuşmalar iyi oldu biraz mevcut yönetim üzerinde baskı hissetsin mal mal işler yapmayı bıraksınlar

 • yine garibanın birine başlığında 00:00 nöbeti tutturmuş başkan.

 • yıllarca ikinciliği bize başarı diye yedirmeye çalışıyordun ne oldu başkan ikincilikten mutlu musun ?

 • arkadaşlar bakın bu gidiş sadece aziz’in gidişi değil, bu aynı zamanda mahmut’un, şekip’in, ilhan’ın gidişi. bu adamların meymenetsiz suratlarını görmeyeceğiz bundan sonra, rüya gibi...
  edit: kardeşi vardı bir de bak, onu unutmuşum. yok böyle bir mutluluk

 • ben hapsite olmasaydım, galatasaray burada kupa kaldıramazdı diyen yaratık. ne demek lan bu? mafya mısın sen? nesin olum sen?

  (bkz: kuyruk acısı)

 • şunu anlamıyor. fenerbahçe taraftarı ali koç'la başarısız olmaya da razı. taraftar öyle kuru bir şampiyonluk kupası istemiyor artık. taraftar artık nefes almak istiyor, doğru eylemlerde istikrar istiyor, huzur istiyor, takımının başkanının söylemlerinden utanmamak istiyor, başkanıyla gurur duymak istiyor, ekonomi bilen kişiler tarafından kulüp yönetilsin istiyor, kulübe verdiği maddi destek faiz borçlarıyla piç edilmesin istiyor, mahmut ve şekip mosturoğlu gibi kukla yönetim olmasın istiyor, demokratik bir yönetim istiyor, başkanı tarafından sürekli azarlanmamak istiyor, rakipleriyle kanlı bıçaklı olmamak istiyor. artık git başkan. halâ 7 gün var, girme o seçime. herşeye rağmen kötü anmayalım seni. gitmeyeceksen de ali koç'u üzme daha fazla. seçim senin. ama 3 haziran'daki ali koç’un.

 • eğer bu adam seçimi kazanırsa fenerbahçe taraftarlığımı başkanlığı bırakana kadar askıya alacağım.

 • seçimi kaybetme korkusundan, fbtv 'de galatasaraylı adamları ali koç a karşı konuşturan utanmaz adam. yeter ulan! ne koltuk sevdasıymış. daha 2,5 ay var seçime. ne rezillikkerini göreceğiz daha bakalım.

 • al çocuğunu ve eşini yanına, git türk televizyonlarının hiç bir şekilde izlenmediği bir ülkeye, ölene kadar orada yaşa demek istediğim adam.
  ortama çabuk adapte olman içinde al yanına mahmut usluyu, murat özaydınlıyı ve aykutu ne bok yiyorsanız yiyin orada.

  ulan belki şu ülkede futbola ilgi duyan kaç milyon kişi var ise, kendi hayatları içinde belki karşılıksız tek zevk aldıkları şey futbol maci izlemekti. "ya 80'ler de de vardı teşvik meşvik " he vardı ama o zamanlarda şimdilerde olmayan saflık vardı be, belki haybeyede olsa umut vardı, "ulan haftaya x i yeneriz, y ninde z ile maçı var, oh iyi iyi puan farkı açılır" diye saçma olasılık hesaplarına girerdi millet. sen bi geldin anasını siktin be abi her tarafın. amına koydunuz güzelim duyguların, olasılık hesaplarının. çünkü sen ve senin gibiler şu ülkede belki tek güzel şeyin içine sıçtı be.

  fenerbahçeliyim, son 1 senede izlediğim maç sayısı 2. bjk ve gs derbileri. bu adamın yüzünden. bir de kocaman " umudumuz " ...

  bi git ya, bi yürü git artık ya.