debe başlıkları

#medya konulu entryler

 • erken bitirilmek zorunda bırakılmış efsane diziler

  (bkz: flashforward)

 • içerde

  ulan hasta mısınız bu finalin neresi iyiydi? o depodan nasıl çıktılar bu bile gösterilmedi. coşkun ne ara kaçırıldı? celalin çocuğu neredeydi?

  deponun bir tarafından silah sesleri geldi, celalin adamları oraya koştu. mert ise tam aksi tarafa koştu ve sarpı buldu. beraber kaçarken çıkış olmadığını fark ettiler. ulan sarp nasıl girdi o zaman o depoya? nereden girdi bu herif de geldiği yönden dışarı çıkamadı? ayrıca deponun diğer tarafındaki silah sesleri kimden geldi? celalin adamları oradan silah sesi gelmesine rağmen nasıl geri döndüler?

  tamam mutlu sonla bitti. bu güzel. ama bok gibi bir final oldu. çetin ustanın oyunculuğuna hakaretti bu dizi. bu diziyi yazan senaristlere iş falan verilmesin hatta sınır dışı edilsinler amk.

 • game of thrones

  fragman, kızıl karı jon snow' u sikerek diriltecek gibi hissetirdi.

 • game of thrones

 • game of thrones

  dizide tek ana karakter vardır. o da samwell tarly'dir. aksini iddia eden bu diziyi anlamamış demektir.

  emareleri yazıyorum.

  --- spoiler ---

  --- spoiler ---

  1) cercei, "bilgi güçtür" demişti. işaretler samwell'i gösteriyor.
  2) ilk akgezeni o öldürmüştür. dizinin hasan tahsin'idir.
  3) tahta çıkma yolunda rakipleri sürekli birbiriyle uğraşırken o turgut özal gibi şimdilik köşkünde sefa yapmaktadır.

  bu maddeyi açıyorum. turgut özal siyasetle alâkası yokken başbakan olmuş, cumhurbaşkanı olmuştur. ayrıca o da samwell tarly gibi kısa ve dombiktir.

  4) jon snow'un geri döneceğini iddia etmiştir. geleceği görebiliyor.
  5) kızlarını, karısı gibi kullanan adamın evinden hatun kaldırmıştır. cesarete bir örnek daha.
  6) yeminli olmasına yeminini bozmuştur. cinsel seks yapmıştır.
  7) dizide kendisini tahta oturtacak olan george r. r. martin'i canlandırdığı apaçık bellidir. kendi ezikliğini kendi dünyasını dizi yaptırıp gerçek hayatta başaramadıklarını bu dizide başarmak için kendisini oturtacaktır demir tahta.

  --- spoiler ---

  --- spoiler ---

  düzeltme: haşin bir şekilde emarelerimin birisi çökertildi. ben altta kalmam. diriltiyorum.

  --- spoiler ---

  1) petyr baelish, "bilgi güçtür" demişti. işaretler samwell'i gösteriyor.
  2) cercei lannister da petyr baelish'e "güç, güçtür" diyerek cevap vermişti. yani değişen bir şey yok. "bilgi güç ise, güç de güç demek ise" bilgi=güç'tür. petyr baelish haklı yani. biraz matematik, denklemi çözmeye yetti. işaretler samwell'i daha da belirgin işaret ediyor demektir.

  --- spoiler ---

  düzeltme 2: olum cercei ne lan? cersei olacak.

 • o ses türkiye

  yeni formatıyla çatır çatır yarışmacı kıyımı yapan program. adamı seçmişsiniz bari 2 şarkı okuttursaydınız be. seçim aşamasında gruba dahil etmek için 40 takla attıkları kızların eleme aşamasında yüzüne bakmıyorlar (mecazi değil gerçek anlamda) bu ne saygısızlık.

 • beyazıt öztürk

  lan manyak mısınız? adam kanalda canlı yayında. ne dese gg. aşağı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık. bu konu o kadar hassas ki adam ne diyeceğini bilememiş. hayvanlık yapıp telefonu da kadının yüzüne kapatmamış. "tamaam siyaset yapma kapat" dememiş. adamakıllı dinlemiş. allah bütünlüğümüze zeval vermesin diyerek tüm ülkeyi ve tüm halkları düşünmüş.
  fikrimce beklenmedik bir durumu ve beklenmedik bir bağlantıyı düzgün ve güzel bir şekilde karşılamış sunucudur.

 • 9 ocak 2016 kanal d açıklaması

  kısa özeti;

  "sakın bize kızmayın hazretlimiz, 7 haziran seçimlerinde bir hata yaptık ama 1 kasım günü nasıl döndüğümüzü ve %50'yi gördüğümüz anda nasıl aniden bir milli irade bağımlısı haline geldiğimizi siz de çok iyi biliyorsunuz. beyazıt'ı da ciddiye bile almayın siz; yıllardır yaptığı samimiyetsizliğin doruklarındaki programına, her zaman olduğu gibi etliye sütlüye karışmadan cici cici devam edecektir."

 • game of thrones

  paralel hikayelerinizi sikeyim dediğim dizi. günde 20 kere ne silip silip paylaşıyorsunuz amk. hadi koydun bir kere reklamını oraya, hadi bir daha koydun ona da tamam. ondan sonrakiler yüzsüzlük artık, paralel hikayelerini 5000 kere görmek için takip etmiyoruz başlığı. hop olay yeşili bakalım nolmuş, aa yine paralel hikaye. bok var.

 • başıma bir şey gelmeyecekse star wars'u sevmiyorum

  gelen geçen bana küfür etmiş. ne yaptım ulan size

Aslında bu konuya ait çok daha fazla entry var. Ancak entryleri konularına göre ayırabilmek için biraz editör gücü gerekiyor. Editör olmak ister misin?

evet olayım no