survivor 2018 all-star

 • ilk defa bir seçimde kazandık aq o da survivor

 • bu sezonun halkın gönlündeki kazananı hakan hatipoğlu'dur. bir insan bu kadar mı zeki olur. finalde olmamasına rağmen turabi'yi eledi. *

 • oha hilmicem bildiğin mutsuzluktan ölecek. ödül oyununu kankalarından biri kazandı ama sinirden kudurdu. sembolde elendi köşesine çekildi. ne akıl veriyor ne kazanan arkadaşlarını tebrik ediyor. ben kazanamıyorsam kimin kazandığının önemi yok kafasında. geçen survivor’ı yancılıktan kazanamadı bu sene bencillikten kazanamayacak sanırım.

  hakan’ı sevmiyorum ama en akıllıları o. sembolü adem’in kazanmasını adem’den çok istemiyorsa ben de bir şey bilmiyorum. adem’in oylarının çok yüksek olduğunu tahmin ediyor ve her potaya adem ile çıkmaktansa kendi takım arkadaşlarıyla çıkmayı tercih ediyor. kaybedilen dokunulmazlıkta turabi ve adem’le potaya çıkması hakan için yolun sonu. şu an yol arkadaşı nagihan kazanırsa onun için riskin artacağının farkında. tabi yarın yine yalandan nagi’ye destek verir gibi yapacak. sevmiyor ama takdir ediyorum ne yalan söyliyeyim.

  adem iyi gidiyor. geçen sene en büyük handikapı performanstı bu sene uçuyor. diğer bir hatası oyun sonlarında kazanınca kendini övüp kaybedince mazeret uydurmasıydı benchte yanlız kalınca bu defosu ortadan kalkmış oldu. kazanırsa sevinirim.

  son olarak bir gözlemimi paylaşarak mektubuma son vereceğim. amigo gibi körü körüne yarışmacı desteklemeyin. bliber mısınız amk :) çok iyi çocuk ama kötü yarışmacı, parkurda uçuyor ama adam çirkef diyebilmek lazım.

  edit: adem oyun sonrası çok mütevazıydı. onun bu çizgisini ben dahil tüm destekçileri sürdürmeli. adam kazandı edebiyle rakiplerinin hakkını vererek kutladı galibiyetini. aksi tavırlar adem’e haterdan başka bir şey kazandırmaz.

 • ahah. bazi arkadaslar hakan merve'den cok oy almis diye sasirmis. su dunyadaki en normal sey hakan'in sema ve merve'den cok oy almasidir. yani yercekimi bile bu kadar normal degil, toprak seni cekiyor falan, bi acayip.

  lan hakan tabi ki merve ve sema'dan cok oy alacak, bu nasil sasirmak.

 • şu hilmicem'e hastayım valla. hicbir olayda adı yok. adem'le turabi birbirini kesecek o öbur tarafta " momentomu iyi ayarla murat, momentommmm" diye takim arkadaşına bağırıyor. bu sefer takim arkadaşı mustafayla kavga ediyor. o ordan yine " rölanti gidelim o engelde, bas geç, bas geç " diyor. nagihan kavga ediyor kadın sinirden ağlıyor, bu ordan " bombeli atacaksın anıl, şu sekil bombeli " diyor. damla ediyor " bi tık hızlı murat, momentom da çok önemli, bi tık hızlı" diyor. lan sema korktum diye yarışmadan çekiliyor, ne bileyim merve parmağıni bahane edip çekiliyor takim arkadaşları ayar olup bunlarla tartışıyor , bu halen " aç motoru damlaaaaaa" diye köşesinden bağırıyor. momentom beyler diyor. hiçbir şeye itiraz, hicbir şeye karışma yok. yeni banyo yapmış muhabbet kuşu masumiyetinde benchte oturup sadece sırıtıyor. ehehe evvvveeeettttttt sadece bu.

  lan adada deprem bile oluyor. herkes panik. adam kalkıp ehehehe dün de deprem olmuş hissetmedim diye gülüyor. herif sırıta sırıta şampiyonluğa gidiyor. moğolistan gibi yemin ederim.

 • -survivor ekstraya hoşgeldiniz
  -şimdi tv 8,5 a geçiyoruz
  - hoşcakalın

  demesi için ezgi'ye kaç para veriyorsun acun?

 • iki sezondur izlemediğim acun yarışması.

  bu ne lan?

  haremlik selamlık barakalar, taytlı merve, havuza bile üstlerini çıkarmadan giren erkek yarışmacılar.

  nasıl survivor lan bu? oldu olacak haşema giysinler, arap ülkelerine satarsınız belki *

 • turabi potaya girince

  ümit: turabi'nin böyle davranması çocukça herkes yazılacak elbet.

  ümit karan kendisi mustafa tarafından potaya konunca.

  ümit: mustafa'yı artık tanımıyorum.

  hayatımda böyle iki yüzlülük görmedim.

 • hala turabi denen zırto’ya adamsın diyenler var bu halk akıllanmaz.
  neymiş çok iyi konuşmuş oğlum insanlara en son öğüt verecek yaratık bu zat neyin kafasını yaşıyorsunuz amk.

 • direk danscisi turabi, adem'in "sen kimsin ya, tayland'da 2 tane turist dövüp kendini dövüscü mü sandin? parcalarim senin gibi adamlari" laflarindan sonra ben aslinda dansciyim, anam garip anam diye aglamaya basladi. oglum hani omuzlarini gere gere ona buna atar yapiyordun adem üstüne yürüyünce ne ara dansci oldun yine? senin zaten dövüscü olmadigini 10 yas üstü herkes farkedebiliyor. adem gercegi yüzüne vurunca da ben dansciyim demeye basladi. olum sen dansci da degilsin zaten, direk danscisisin.