muharrem ince

 • embesiller tarafından demokratik hakkını kullandığı iddia edilen siyasetçi. zaten biz de norveç’te yaşıyoruz. iktidar 5 yılda bir değişiyor. yargı bağımsız. ülke güllük gülistanlık. her şey mükemmel. muharrem de doğal olarak demokratik hakkını kullanıyor. ne var ki bunda?

  amk oksijen israfları.

 • bi de bu lavuklar türedi, atatürk'ü tartıştırtmam, terör vs. dedi diyen. ulan atatürk'ün kurduğu cumhuriyet ilkelerinden geriye ne kaldı doğru düzgün, hizbullah meclise girecek, sen adama 5 sene daha vereceksin ondan sonra atatürk, terör.

  atatürk'ü tartışan mı var, amaç zaten bu iktidardan kurtulup, kaybedilen cumhuriyet değerlerini geri kazanmak. sen öyle %5 oy alıp kendi egonu mastürbe ettiğinde cumhuriyet düşmanları bi yere gitmiş olmayacak. ama bunu bile akıl etmekten aciz bir kitle var.

  fahrettin davar güder gibi güdüyor bunları. tabi bir kısmı da maaşlı orası ayrı.

 • bugün kk ile görüştükten sonra gazeteciler karşısındaki davranışları, kk yanındayken yaptığı pkk, fetö gibi ahlaksızca göndermeler, öç alma hissiyatı, kibir şovu tekrar gösterdi ki; kendisi kaba, avam, ezik, sığ, kompleksli bir zavallı. egosuna ve hırsına yenik düşmüş, kendisini dev aynasında gören tedavilik bir ruh hastası.

  bünyesinde herhangi bir iyi niyet, kibarlık, incelik, teveccüh, tevazu kalmamış.

  yüzünden adeta bok akıyor. bu adam ne yapıyorsa kendi için yapıyor. ne gençler ne de halk. sadece kendisini düşünüyor.

  "hoşgeldiniz güle güle"

  demek öyle ince.

  olası kötü bir senaryoda bu ülke seni hiç bir zaman affetmeyecek. sokağa bile çıkamayacaksın.

  pislik, ezik. zavallı.

 • bana bak muharrem!!!
  eee sana baktım recep söyle...

  bu replik ile hafızalarımıza kazınmıştın 2018'de.

  şimdi sen bana bak muharrem!!!
  ben senin için işten çıkıp tandoğan meydanında memur iken fişlenmeyi göze alarak mitingine katıldım (artık memur değilim). gittim oy ve ötesinde sandık müşahitliği için eğitime katıldım izmir caddesi elektrik mühendisleri odası toplantı salonunda.
  olabildiğince detay veriyorum ki gerçekliğini anla diye, uydurmuyorum. seçmen sandığım çankayada olmasına rağmen gittim altındağda müşahitlik yaptım. öyle vicdan rahatlatmak degildi amacım... çankayadaki sandıkta güvenlige ihtiyaç yok. oy çaldırmayacağiz diye yalandan sandıkta beklemedik, adam olmayan sandıklara gittik. diyorsun ya chp 20 bin mi kaçsa artık sandiğa adam göndermedi diye. o chp nin sorunu. ben bunu düşündüm ve ihtiyaç olan yere gittim. soğuk damgasız a4 kağıda çıktı alınmış kimliklerle oy kullanmaya gelenlerle mi uğraşmadık geçersiz oyları saymaya çalışanlarla mı... mhp eskisi akp yenisi amcık mafya bozntusu orospu çocuklarıyla boğaz boğaza mı gelmedik. 17 yaşındaki akp gençlik kollarından sıçırtmalarla mı uğraşmadık.

  saadet partisi görevlisi bir dayı sandık işlemleri bitip çuvalı ysk'ya gönderince geldi dedi ki senin gibi gençler niye bizim partiye gelmiyor? hem hazırlıklı gelmişsin hem bilgilisin hem gözü peksin dedi. sağol dayı diyebildim kibarca. sorgulamak güzeldir neden sizden böyleleri çıkmıyor yada böyleleri niye sizi tercih etmiyor diyemedim. neyse dağılmasın konu... demem o ki ben o gün üstüme düşeni yaptım senin için. belki sen de yapabileceğini yaptın suçlamayacağım seni... adam kazandıysa kazanmıştir, olmadı deriz devam ederiz drama yaratmaya gerek yok hayatın sonu değil. ama ben senin ve kendim için o gün mücadele ettim. benim sende hakkım var.

  eğer adaylıktan çekilmezsen hakkımı helal etmiyorum. bu seçimde de sandıktayım. kimseye savunabileceğim bir oyu dahi teslim etmeyeceğim. ama sen kazanabileceğimiz bir seçimi teslim edersen sana yazıklar olsun.

 • (bkz: doğrudan satış)

  2018'de canımızı ortaya koyduktan sonra, bizi insan içine çıkamaz hale getiren ama bu sefer, seçim 1.turda bitmezse sokakta tükrüğe boğulacak troll.

  ama iş işten geçmiş olacak.

  yüzsüz, nursuz, haris utanmaz adam.

 • trollere laf anlatmak zaten vakit kaybı. beni asıl çıldırtan chplilerin yorumları.

  ciddi ciddi "milli eğitim bakanlığını verin çekilsin" diyenler var. kafayı mı yediniz lan siz?

  neden milli eğitim bakanlığı? çünkü bu herif dershane işletmecisi. o zaman akpli bakanları ne sikime eleştiriyorsunuz?

  her şeyi geçtim, milli eğitim bakanlığı dediğiniz chp'nin almak için gerekirse diğer bütün bakanlıkları feda etmesi gereken bakanlık, hiçbir pazarlığın konusu olamaz.

  ben imza toplama sürecine kadar ince'nin %3-4 aralığında bir oyu olduğunu düşünüyordum. cumhurbaşkanlığı seçiminden çok meclis çoğunluğu için beni endişelendiriyordu. ama akp desteği olmadan imza toplayamaması gösterdi ki bu adam için %1 bile fazla iyimser. partisinin oyunun kendisi kadar bile olmayacağı ortada.

  siz burada sürekli bu adam çekilsin diye laf anlatarak görünürlük kazandırıp egosunu okşuyorsunuz. ince kendisi de seçilemeyeceğini biliyor. tek derdi kılıçdar'dan intikam almak.

  siz sanıyor musunuz bu adam çekilince konu kapanacak? nasıl birkaç ay öncesinde özdağ vardı, simdi de başka biri çıkacak. bugün bu adama bakanlık verirseniz yarın bunun gibi 10 tanesi çıkar. ne yapacağız, her hizipçiye ayrı bir bakanlık mı vereceğiz?

  bu saatten sonra ince'yle yapılacak tek pazarlık var; adaylıktan çekil ve karşılığında seçimden sonra insan içine çıkacak yüzün olsun.

 • hala 100.000 imzası yok, ülkenin geleceği için planı yok, projesi yok, arkasında iş tutan büyük bir ekibi yok, sandık koruyacak teşkilatı yok, ülke yönetecek liyakatkadrosu yok, kendisinin kazanabileceğini veya 2. tura kalabileceğini işaret eden hiçbir anket yok.

  ama nesi var? kini var, öfkesi var, egosu var, kibri var, nefreti var, intikam hırsı var, koltuk sevdası ve pazarlık isteği var.

 • laga luga yapıp durmuş millet.
  yok 2018'de çok iyiymiş yok chp sandıklara sahip çıkmamış ta bilmemne.

  sikerim onun laga lugasını ya.
  ulan 1000 yılın en önemli seçimine gidiyoruz,
  iktidarı konuşacağımıza bu şımarığın kişisel hikayesi ve şikayetlerini konuşup duruyoruz. adam çıkmış meydana 6'lı masa şöyle 6'lı masa böyle.

  ulan siyaset dünyasında haksızlığa uğramamış bir allahın kulu mu var ya? herkes neden uzlaşıyor? o kadar parti neden aday çıkarmıyor? hepsi gerizekalı bir muharrem ince mi akıllı ya?

  bu iş 1. turda biter ya da 2. tura kalırsa o turu yaptırtmaz akp. neden? çünkü tayyipten korktukları için kazanacakmış gibi davranıyorlar. 1. turda şok bir galibiyetle alıp bitirebiliriz işi. olur da 2. tura kalırsa artık süikasti de olur, yunanistan'la savaş ta çıkar, o seçim iptal edilip 6 ay sonraya da ertelenir. her sikim olur. olmaz diyorsanız ya su katılmamış gerizekalısınız, ya da dümdüz orospu çocuğu gib aktrollsünüz.

  ben affetmiyorum abi bu adamı. bu saatten sonra ne hali varsa görsün, imza toplasın, geri adım atsın, katılsın 6'lıya, veya ne yaparsan yapsın.

  ben hakkımı helal etmiyorum.
  ne hali varsa görsün.
  rezil herif.

 • aday olmamak için imza toplasa yarım saatte 100 bin imza toplardı.

  2018'de kendisine oy veren kimse şu an kendisine oy vermiyor. bunu kendisi de biliyor. hırsı ve egosuyla kendini yedi bitirdi.

 • bu adam iktidarın adamı, satılık, ajan vs kesinlikle değil.
  sadece basit bir megaloman, kendini dev aynasında görüyor. hırsı ve chp'ye olan kini aklının önüne geçmiş.