devlet bahçeli

 • deprem felaketinde 9 gün konuşmayan adam, tribünlerdeki hükümet istifa tezahüratlarına anında reaksiyon verdi. yazık gerçekten yazık. 75 yaşındaki, prompter olmasa konuşamayan bir ihtiyar gencecik insanların geleceğini yakmak için çabalıyor. yahu korkmayın bu kadar. biz de bu ülkenin evlatlarıyız. aynı bayrağın altında yaşıyoruz hepimiz.

 • %1 oy alırsa oy verenlerin suratına tükürmek istiyorum.

 • nefret saçan çenesini açmaması, konuşmasından çok daha hayırlıdır.

 • türkiye cumhuriyeti'nin hukuki teminatı olan anayasa mahkemesi'nin kapatılmasını isteyen mhp lideri.

 • istanbul büyükşehir belediye başkanlığının hukuksuz şekilde yenilenen seçimlerinde, abdullah öcalan’ın mektubunu aklınca üstü kapalı şekilde izah etmeye çalışan, terörist başına tercümanlığa soyunmuş türk milliyetçisi?

  belki de mektubun aslını görmek ve istişare etmek için imralı’da olabilir.

  buna türkmen beyi diyenlerin, mustafa kemal atatürk ile zerre kadar alakaları ve ilgileri yoktur. tamamı türk düşmanı, arap boku sevicisidir.

 • zamanında rahmetli ecevit'e yaptıkları aklıma geldi.

  başbakan hasta, rahşan ona bakamiyor, altı bezleniyor, ülke yanıyor diye koalisyonun gencecik iki ortağı, sapasağlam cumhurbaşkanı olmasına rağmen, ekonomik tedbir sonuç verip kriz atlatilmişken, acele seçime gidip ülke sahipsiz kalmış, tek kurtuluş yolu akp'ymis gibi göstererek bu günlerimizi hazırladı.

  şimdi ülke kaynıyor, bu adam ortalarda yok. tabii ki bir gün helvani yiyecegiz, arkandan iyi bilmezdik diyeceğiz ama dileğim kolay ölememesi.

  altında bezin var mı şuan bilmiyorum ama etme bulma dünyası, kinadigin başına gelmeden ölmezsin. siz soydaslari için tüm dünyadan ambargo yemeyi göze alacak kadar cesaretli aynı zamanda karısı için şiirler yazacak kadar naif bir insanla ilgili her şeyi söyleyebilirlerken, şimdi yenikapi mitingine kadar fetö aleyhinde bir tek söz bile söylememiş bu adam için çıkan soylentileri susup dinleyeceksiniz!

  senin rahşan'in da yok, eminim ecevit huzurla gözlerini kapattı, sen ülkemi ortadoğu batakligina saplanmış, selefi terör örgütleri yüzünden bir tane dostu kalmamış, içerde dışarda hainlerin yönettiği, herkesin umutsuz olduğu, beş parasız bir halde bıraktın.

  umarım bir daha iki dünyada da huzur bulamazsin.

 • yukarıda bir arkadaş " akp hdp e yanaşmasın diye mecburen yanaştı ve akp'i milliyetçi bir çizgiye getirdi" demiş.
  istanbul seçimlerinde o " devlet adamı" denilen bahçeli aponun sözcülüğünü yaparken
  hdp apoyu dinlemiyordu. her şeyi koltuk ve güç için yapan bir adam.

 • türklüğün kurumsal yapısı filan yoktur. türklük binlerce yıllık bir rûhtur ve türkiye ile sınırlı değildir. mhp türkiye’deki onlarca siyasi partiden birisidir. türk ırkını ve rûhunu bir siyasi yapıya indirgemek akıllı adamın işi değildir.

 • milyonlarca insanın hayatını siken bir insanın dünya üzerindeki varlığının sonlanması, bu insanları bir nebze rahatlatacaksa gayet de istenir, helaldir. fakat ben bir işe yarayacağını düşünmüyorum.

  tanım: sağlık sorunu yaşadığı iddia edilen kişi.

 • mhp seçmenlerinin bu adamdan veya açıklamalarından rahatsız olacağını düşünenler gerçekten kaç mhp seçmeni tanıdılar merak ediyorum. mhp seçmeni olmanın ilk ve tek şartı koşulsuz ve sorgusuz biattır. 3 yıldır olan biteni gördüğü halde mhp'yi desteklemeye devam edenler, bahçeli apo ile pişpirik oynasa bile kararlarından vazgeçmezler. çalıştığım kurumdaki mhp'liler devlet reis apo'yu hizaya soktu diyorlar. en az 3 defa duydum bunu. inanmayanları çalıştığım yere bekliyorum.