mesut özil

 • yaklaşık bir ay sahalardan uzak kalacak olan alman futbolcu.

  link

  beşiktaş maçında forma giyemeyecek olması üzücü, fenerbahçe'nin şansı bir tık arttı.

 • fenerliler mesut'un ölüsü bu ligde oynar derken şaka yapmıyorlarmış adamın ölüsü oynuyor harbiden.

 • bugünkü maç istatistiği;
  gol: 0
  asist: 0
  kulhuvallah: 3
  elham: 1
  şeklindedir.

 • +gs taraftarı ;" falcao'yu besleyen adam yok "

  +fb taraftarı ;" mesut'un yanında , yöresinde , çevresinde iyi topçu yok ".

  + gs taraftarı; " falcao hele bir kamp görsün coşar "

  +fb taraftarı; " mesut bir kamp görsün varya uçar"

  + gs taraftarı ;" takım kötü falcao ne yapsın ,top gelmiyor'

  fb taraftarı; " takım kötü ,mesut ne yapsın top atacak adam yok"

  gs taraftarı; " falcao için 20 bin kişilik karsilama yaptı"

  fb taraftarı ;pandemi nedeniyle karsilama yapılamadı , en az 100 bin kişi uçağıni daha binmeden günler öncesinden takibe başladı.

  mesut 32 yaşında ,falcao 35
  başka sözüm yok hakim bey

  not:gs

 • son 3 maçında 3 kulüvallah 1 elham istatistiklerini yakaladı. bu maçta en azından 1 kulüvallah 1 elham okursa kulüvallah krallığında yarışa ortak olacak. kıskananlar çatlasın.

 • ya yağlıyor diye düşünmeyin de adamın hava topunu ayağıyla yumuşatmasından tut yerden gelen pası ilk kontrolüne kadar her topla teması bildiğin diğer oyunculardan farklı bir klas görünüyor. zarif oyuncu vesselam.

 • beethoven’ın eline gitar verip akdeniz akşamları‘nı çal diyorlar adama, adam fur elise bestelemek için gelmişken. öyle bir dram.

 • koşmadığı için eleştirilen futbolcu. arkadaşlar adam koşsa zaten real madrid'te oynar.

 • mesut'un yaşayacakları ile ilgili spoiler içerdi fb-gs maçı.

  mesut top yapmayı bilen sosa'yı gördü garibim herhalde, karşı taraf taç çizgisinin orada al ver yapmaya başladılar. aldılar verdiler bir kaç kere. sonra bir ver kaç ile bunlara pres yapan 2 adamı geçtiler. top mesut'ta kaldı ve önünde bir kişi daha var.

  bu sefer de ozan'a yakındı ver kaç yapıp o adamı ekarte etmek için 5 metre yanındaki ozan'a attı topu ve kaçacağı alana yöneldi. ozan ne yaptı? mesut'un kaçtığı alanı göre göre o koca götüyle etrafında döndü ve sol tarafa caner'in olduğu bölgeye açtı oyunu...

  kısacası mesut. işin var aslanım. öyle arsenal'e benzemez burada top oynamak. öncesinde arkadaşlarına futbol oynamayı öğreterek başlaman gerekiyor. türkiye'de , hele hele fenerbahçe'de modern futbol oynanmayalı bir kaç yıl oluyor. sözleşmen bitene kadar bir kaç kişiye öğretsen kafi.

 • hiçbir özel yeteneğinin olmadığını söylemek için hakikaten salak olmak gerekiyor. bu fenerbahçe düşmanlığı falan değil, düpedüz salaklık.