mesut özil

 • milyon dolarları basaksehir'den tahsil etmiyor ;)

 • bir anda dünyanın en müslüman,en vatansever,en duyarlı insanı kesilen kanı sarı lacivert aktığı söylenen; bu söylemleriyse almanya milli takımından kovulmasıyla edinen eski futbolcumuz.ismail kartal'a teşekkür ediyorum.istediği kadar iyi futbolcu olsun ki bunun yüzde birini göremedik.ben bu karakterde adamları fenerbahçe'de görmek istemiyorum... şimdi gidip halifeliğini ilan edebilir,merak etmesin çok mürid bulur kendine,enayiden çok ne var?

 • fenerbahçe’yi, twitter ve instagram hesaplarından takip etmeyi bırakmış olan futbolcu eskisi.

  gidişinin müjdesi herhalde bu hareketi. halbuki gelirken ne umutlarla sevinmiştik ama maalesef kendisi futbol oynamayı değil endonezya imamı olmayı tercih etti.

  hayır bir de takipten çıkmak nedir ya ergen misin sen hani aslolan fenerbahçe’ydi? hani fenerbahçe senin çocukluk aşkındı?? şimdi ağlayarak günlüğüne de yazarsın sen.

 • vitor pereria'nın tek ıskası yok helal olsun.

 • 10 dakika oynayayacak hali ya da isteği yok. topa basıp atağı hiç ettikten sonra bir taraftar kalkıp baya bir sövdü, kahkaha attım.

 • sen sahaya çakmak at, sonra tahrik ediyor. golü saplayan futbolcu gibi futbolcu.

 • kariyerini alman gibi basladi ve turk gibi bitirdi olarak hatirlayacagimiz futbolcudur.

 • ikisi de real madrid'de oynamış olabilir ama zidane'nin sıçtığı bokun içindeki larva olamaz mesut bırak zidane'dan iyi olmayı

 • hala "takımda mesut'u anlayacak forvet yok" deniyor.

  yahu takım aynı, kadro aynı. pelkas şov yapıyor aynı takımda, irfan mest ediyor, muhammed küçücük çocuk alex esintileri sunuyor. ama mevzu mesut olunca "çok hassas daha hazır değil önünde forvet yok :( "

  abi hakikaten inanılmaz. fiziken ve mental olarak bitik, dirilme ihtimali de yok çünkü konfor alanında ve zihin kendini en iyi performansı için zorlamıyor.

  mesut'un onlarca maçtır yapamadığını muhammed yarım maçta yaptı. pelkas tek ayağı sakat çıksa mesut kadar oynar. biz ona takımı sırtında taşısın diye para veriyoruz ama takım onu sırtında taşıyor sanki kötürüm gibi.

  bir oyuncu için

  "ayağına top gelmiyor"
  "besleyen yok"
  "önünde ulu forvetler yok"

  gibi ezber ve avutucu yorumlar başladıysa olay çoktan bitmiştir, tuttuğu görülmemiştir o oyuncuların zaten.

  tanım: pelkas'ın yedeği, 2010'ların başında iyi oynayan eski yıldız.

 • mesut'un bu ayakta duramayan haline sasiranlar muhtemelen prime doneminde bile pek seyretmemisler kendisini.

  hic unutmuyorum, alex'in ne kadar kostugu tartisilirken ulan demistim icimden, demek ki mesut gelse herifler teneke baglayip kovalayacak takimdan. bu adamin kariyerinin en iyi doneminde dahi yaptigi tek sey muthis oyun zekasini ve oyun bilgisini kullanmakti. onunuzde ronaldo gibi bir hayvanat varken 10 numara oynamak cok kolay, onune yuvarlasan kaleye sokuyor herif zaten, ondeki adamlar hareketli olacaklar ki mesut'un sahada bulunmasi bir seye yarasin, bu takimda bu hareketliligi kim saglayacak?

  transferin kralini yapsan yine mesut'tan zor olur bu ulkede. anca pereira makina gibi sistem oturtacak, kimse yerinde saniye durmayacak, o zaman verirsin topu mesut'a belki yine harikalar yaratir, bu duraganlikla sahada durdugu her dakika zarar ziyan.