debe başlıkları

erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular

 • bir kişi de kuru fasulye tarifi sormamış. herkes ekmeğinde. işte bunlar hep seks.

 • ablalarım merhaba,

  ben şimdi aranızdan biriyle evlenmek istiyorum. ama bazı şartlarım var.

  öncelikle gelip beni annemden babamdan isteyeceksiniz. çünkü ben kişiliksiz, kimliksiz, yetişkin olamamış, kendi kararlarını alamayan bir sefilim. anam babam izin vermeli ki sizinle evleneyim.

  sonraki şartım ise nişanlılığımız boyunca beni hediyelere boğmanız. çünkü ben kraliçeyim, pardon kralım ve şımartılarak, hediyelerle yüceltilerek yaşamayı hak ediyorum. eğer aldığınız hediyeleri beğenmezsem, eğer cimri olduğunuzu düşünürsem, nişanı atarım.

  üçüncü şartım ise annemin size vereceği takı listesini alıp getirmeniz. bu takı listesinde duruma göre, toplamda 200-300 bin liralık mücevher olabilir. bana rolex saatler, altın gömlek düğmeleri vs... anneme, teyzeme, babama, halama falan da bir sürü mücevher alınacak. çünkü ben sefil, leş karakterli, evleneceğim kadını maddi anlamda sömürerek ailemi zengin etmeyi ve bu amaçla malafingomu pazara çıkarmış bir kancığım.

  son olarak da, bana çok güzel bir düğün yapmanızı istiyorum. en az yüz bin liralık, çok gösterişli bir düğün olmalı ve bu düğün sırasında da hem benim akrabalarımın, hem sizin akrabalarınızın taktığı tüm hediyeleri, takıları ben alacağım. ayrıca düğün boyunca fotğraflar çektirip çektirip sosyal medyay basıp, bakın ben kraliçe, pardon kral oldum diye tüm akranlarıma hava atacağım. çünkü ben ciğersiz bir ruh hastasıyım. evliliği de iğrenç kral egomu tatmin edecek bir araç olarak kullanmak istiyorum.

  şimdi, benimle evlenmek isteyen sözlük kızlarından özel mesajla teklif bekliyorum. teklifleri, detaylı şekilde yazarsanız, hepsini bir araya getirip en iyi tekliflere cevap vereceğim.

  cimri kızlar mesaj atmasın.

 • sorulmuş olabilir. bir erkeği kariyer para pul şöhret değilde sadece karakteri için seven kadın kaldı mı?

 • imkansıza niye ümit veriyorsunuz? 3 senedir seni kuruyorum..

 • neden burada 6817 entry varken kadın yazarlardan erkek yazarlara sorular başlığında 816 entry var?

  edith: ismini vermek istemeyen bir kadın yazarımız o 816 entrynin de çoğunun yine erkeklere ait olduğunun altını çizerek güzel bir noktaya değindi. aldığım başka bir cevapta ise libidosu yüksek kadın başlığında 909 entry olmasına rağmen libidosu yüksek erkek başlığında yalnızca 18 entry olduğuna dikkat çekilmiş.

 • kadikoy mu besiktas mi?

 • tüm sorulara toplu cevap veriyorum.
  42

 • (bkz: kaç yaşındasın sen)

  bunlar ne kadar gerizekalıca sorular böyle ya? gerçek kişiler mi yazıyor bunları? yemin ediyorum 7 yaşındaki yeğenimin soruları bile daha zeka kokuyor, daha yaratıcı. ıyyy.

 • erkeklerin kadınlara yönelttiği sorulardır.

  cevaplanması için de "erkeklerden kadınlara sorulara cevaplar" başlığı mı açılmalı bilemedim.

  ancak şunu belirtmek isterim ki kadınlar da hisler bakımından sizden çok farklı değiller arkadaşlar sadece daha detaylı düşünüyorlar. yoksa onlar da aynı sizin gibi birinden hoşlanıyor veya arzuluyor. yani kriter sıralamasını her kadın şurda farklı yapar ve tabi ki erkeklere de sorsan aynı şekilde farklı sıralamalar yapar. kadınlar nelerden hoşlanır diye araştırıp araştırıp ezber yapıp sonra her kadında aynı şeyleri deniyorsunuz, kadınlar böyle numaraları anlar ki zaten anlıyorlar ve karşılarına gelen erkeklerin %90 ı aynı numaralarla, konuşmalarla "tavlama"ya çalışıyor o yüzden size bir tavırla cevap veriyor çünkü ne yaptığınızı biliyor. bu da size kendini beğenmişlik gibi görünüyor.
  kendi gibi davranan, doğal olan içten bir erkeğe hiç bir kadın durduk yere ukalalık yapmaz ya da terslemez. (istisnalar da vardır tabi ya da doğal haliniz biraz hırtsa da yapacak bir şey yok)

  tşk syg

 • kalitesiz erkekleri ayıklamak adına güzel bir başlık.hepsine engeli bas geç.