debe başlıkları

erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular

 • kızlar sizi çok mu ihmal ediyoruz

  patlicandan reçel
  kabaktan tatlı yapmayi keşfetmeniz tesadüf olamaz

 • kral tv altyazılarındaki korkunç ığdır dışı aramasın mesajlarına dönmüş başlık. gerçekten fecaat.

 • güzel ve son derece sadık olduğunuz halde, hiç aldatıldınız mı ve buna tepkiniz ne oldu?

 • kızlar farkında mısınız

  erkeklerin özür dilediginde her şeyin geçeceğini zannetmesi ile kadınların çok fazla anlatınca erkeklerin onu anlayacağını zannetmesi aynı denklem içerisinde yer almıyor

 • size çok sık karşılaştığım bir durumdan bahsetmek ve nedenini sormak istiyorum. uzun ilişkisi biten kadınların çoğu bu ilişkisi bittikten çok kısa bir süre sonra yeni tanıştığı kişiyle çok kısa sürede evleniyor ya da en azından nişanlanıyor. bu durum bana çok ilginç geliyor. sizce bunun sebebi nedir?

  erkeklerin seks isteği çıkarcılık olarak görülürken sizin duygusal olarak tatmin isteğiniz neden çıkarcılık olarak görülmüyor?

  sizi iyi gözlemleyen ve karakter analizi yapan kişiler korkutur mu?

 • (bkz: kadın yazarlardan erkek yazarlara sorular) başlığında 132 sayfa entry girilmişken erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular başlığına 1250 sayfa olmuş. demekki kadınlar bizi takmıyor o yüzden yormayın kendinizi bence.

 • burçlara inanıyor musunuz?

  hiç olmayacak birini sırf burç uyumu var diye hayatınıza dahil ettiniz mi ya da size uygun olabilecek birini burç uyumu yok diye reddettiniz mi?

 • yeni tanıştığım kız

  en sevdiğin sütlü tatlı ne dedi

  meme dedim

  dürüstlük diyorsunuz dürüst olunca da olmuyor ne yapmalı yalan mı lazim :)

 • 12.000 entrynin 10.000'i mükerrer, şu sorulara toptan cevap versek de bitse dediğiniz oluyor mu ?

 • hanginizdi o hatun? iki çift lafım var kendisine.

  sene 2016. nickini hatırlamadığım(unutmak için çok çaba sarf etmedim) bi hatun bana yürüdü. ama nasıl yürümek, koşuyor resmen. yalan yok, ekşi sözlük çerçevesinde alışık olduğum durumdu o sıralar. profilinde twitter hesabı da var. fotoğraflarına baktım, manken gibi. fit vücut, güzel yüz. bebek gibi. dedim tamam, bu bana bakmaz en iyisi yüz vermeyeyim. ama işler öyle olmadı. şeytan tüylü karı, alttan girdi üstten çıktı numaramı aldı. ee sonra ne twitter ne instagram'da fotoğrafım yok, whatsapp profilinde de fotoğrafım olmayınca dedi ki böyle olmaz fotoğraf atacaksın. haydaa, atmıyorum yahu izdivaç mı eyliyoruz sanki. hem ben çirkinim. hayır çirkin değilsin ve fotoğraf atacaksın dedi. hobaa. iki demagoji, iki ahlak yasası, bi freud, biraz da heidegger deyince yine ikna etti. buralarda çakal diye takılıyoruz ama özellikle karşı cinsten bi insan enseme vurup ağzımdaki lokmayı rahatça alıyor maalesef. attım fotoğraf. yedi dakika cevap yazmadı. sonra sen ahlaksızsın, kibirlisin, aklınca beni yemliyorsun bilmem ne. dedim noluyo aq naptım.
  hanımefendi attığım fotoğrafın bana ait olduğuna inanmamış. acaba çirkin biri olsam yine de konuşmaya devam eder miymiş diye onu dememişim iddiasına göre. bu iddiayı da üç kişilik whatsapp kız grubunda yaptığı istişare ile aklınca teyit ediyor. gruba konuşmalarımızı ve fotoğrafımı atmış. gelen cevaba bak "adam imlaya
  dikkat ediyor, fotoğraftaki o olamaz"
  dedim tamam, sherlock holmes gibisiniz, sizi tebrik ederim. ben değilim, özür dilerim. sonra liseden bi arkadaş vardı, üniversitede barajı geçemeyince manken olmuştu lavuk. cast ajansı falan koşturuyordu, onun fotoğrafını yolladım. heh şöyle yaa şimdi oldu işte dediler.

  o barajı geçemeyip senelerce cast ajanslarında koşuşturan arkadaşın ben olduğuma, sırf imlaya dikkat ediyorum diye inandılar. ya da inanmak istediler, bilemiyorum.

  neyse. bi saat sonra tüm mecralarda engelledim, sonra da onun hakkında her şeyi unuttum, bu anı ve yüzü hariç. eğer o hanımlar hala buradaysa kendilerine sesleniyorum. yüzü çirkin olan bendim. :((