kim milyoner olmak ister

 • kız cevap verene kadar 1 milyonun değeri biraz daha düştü.

 • engelli genç kızımızı, engeli üzerinden sonunda ağlatmayı başarabildiniz kenan bey. tebrik ederim. tam dört kere yarışmacının engeli üzerinden bahis açtı resmen. ne gerek vardı yahu ? olay anını anlattırdı, hastane anılarını anlattırdı, yakınlarına, olay anında ne yaptıklarını anlattırdı. vallahi ben tv başında bunaldım. gerek var mıydı ?
  düzeltme: yazım hatası.

 • bir tik tok'çu kepazelere bakın, birde bu pırlanta gibi çocuğa. başarıların devamını dilerim genç adam

 • teyze yanlış anlama ama mesele sadece yabancı uyruklu kadınlar olmayabilir :(

 • 14 ağustos 2021 tarihli bölümde aşağıdaki diyaloga sahne olmuştur.

  soru: cesur yürek filminin yönetmeni kimdir?

  yarışmacı 50/50 joker hakkını kullanmak ister, kullandıktan sonra kalan şıklar;

  a- mel gibson
  d- brave heart

  yarışmacının cevabı brave heart *

  kanal değiştirdim.

  edit: bir yazar arkadaşın dediğine göre, yarışmacı hanım doğru cevabı öğrendikten sonra "aaa, doğru, ben bu yazarı biliyordum aslında" demiş. ben yanlış cevaptan sonra kocaman bir "hassssiktirin gidin ya" dedikten sonra kanalı değiştirdiğim için orayı kaçırdım, videosu varsa biri eklesin hmsmsjshfs

 • enflasyona ve döviz kuruna yenik düşmüş yarışmadır. 12 soruluk yarışmada 9. soruya gelebilirsen alacağın para 60.000 tl. 10 bin dolar bile etmiyor, götü boklu 2. el bir araba bile alamıyorsun. eskiden 1 milyon iyi paraydı ama şimdi çerez parası beyler. ödülleri güncelleyin.

 • ulan herkes yanlış okumuş herhalde soruyu tek asal sayıları soruyor bir basamaklı 2 tek mi lan

 • şu anda tekrarı yayınlanan programda yarışan kadın: ömrümü okumaya adadım felsefe okudum, spikerlik deneyimim oldu çok şey elde ettim dedi ve "abartmanın mübalağa" olduğunu bilemedi ve seyirciye sordu.

 • tanım; reyring yapacak kişilere zorla para kazandırılan program.
  konuşma engelli kızın programa çıktığı ilk dakikalarda içimden umarım kazanır, en az 15.000 tl alır dedim. nitekim sorular 15.000 e kadar kolaydı. sonrasında da nispeten kolaydı. hadi bu derecelendirme benim fitne fesatlığım olsun. sonrasında olanlar ise bence tam anlamıyla hak yemek, izleyiciyle dalga geçmek, danışıklı döğüştü. kenan imirzalıoğlu emek emek yönlendirdi. peki gerek var mıydı?
  kız konuşma engelli. tamam. ama maddi durum engelle alakalı bir şey midir? bilgi yarışması bağış yeri, yardım yeri midir? diğer katılanlar için bu paranın daha elzem olmadığına dair bir kanıtınız var mıdır?
  kız üniversite okumuş, muhtemelen engelli kadrosundan devlet memuru. yani aç değil ve açıkta değil? ama atv kendi kararınca vicdanı hesaplamasını yaptı ve ihtiyacı olduğuna karar verdi bu kızın. gönülleri fethetti kendince.
  para cebimden çıkmıyor. zerre de ilgilendirmiyor beni. sadece tam anlamıyla itici bi olay.

 • agustos 2011'de bu adi almis.
  o zaman dolar kuru 1.67
  simdi 6'yi buldu.

  hala da degisklik yapmiyorlar. her gun daha cahil katiliyor. 60bin hedefim diyor adam. ulan 2011'de paraydi. simdi 60000e kesintilerden sonra neyse.

  biraz rutus olmali artik.