fenerbahçe

 • 33 yaşında bir galatasaraylıyım. ben bu son 5 senenin fenerbahçesi kadar ayakları yere basmayan hayal dünyasında yaşayan bir fenerbahçe görmedim. ali koç 5 yıldır hayal satıyor ve taraftar artık alternatif yok diyemidir nedir artık, bunu inatla görmezden geliyor. 8 senedir şampiyon olamıyorsun. 15 puan fark atsan bile titreye titreye maç izlemen lazım, aman bir şey olur kaybederiz diye. fenerbahçeye bakıyorsun 5 maç alıyor kral biziz en iyi biziz. sosyal medya jesus editleri geziyor. bu neyin rehaveti ya böyle ? evinde galatasaray maçı var alsan psikolojik üstünlük sana geçicek, galibiyet serisi bitecek. 3-0 ezici bir şekilde yeniliyorsun . ali koç çıkmış "ya ne olucak ya bizde 6-0 yendik zamanında o sezonda bir şey olmadı " diyor. yine bunlar şampiyonluğun habercisi tarzı rahat konuşuyor. geçen yıllarda da kaybettiğin maçlar şampiyonluk habercisiydi ama olmadı ? kadıköy deplasmanı dediğin yer galatasarayın en büyük fobisiydi. real madrid deplasmanına gidelim kadıköye gitmeyelim derdi bütün herkes. şimdi bakıyorsun 3-0 ezici yeniyorsun . kimsenin umrunda değil . kadıköyün geldiği hale bak. feto olayları 2011 de olmuş . üstüne 12 yıl geçmiş hala her sene başarısızlık gelmeye başladığı anda ısıtıp ısıtıp veriyorlar. ya 12 yıl geçti kardeşim kendinizi kandırırsınız. adamın 5 yıllık başkanlığında kendi takımı hariç görmediği şampiyonluk kalmamış. peki ali koç napıyor. ya siz bilmezsiniz bizim geçmişte şampiyonluklar var deyip , hayal satmaya devam ediyor. bu sene galatasaray şampiyon olamasa bile beşiktaş olur ama fenerbahçe olamaz. fenerbahçe başarısızlıklarıyla yüzleşip , şapkasını önüne almadığı sürece bir adım ileriye gidemez. bu sene de malesef o sene değil . bu sene son 5 yıldır olduğu gibi " hayallerde yaşayanı gerçeklerle sikerler" senesi.

 • adalet aramayıp işine geleni isteyen camia

  14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçı'nda hakem ali palabıyık mehmet topal'ın linnes'in kafasına vurmasına kırmızı kart vermemiş fenerbahçe'nin attığı golde feghouliye yapılan faulü vermemiş galatasaray'ın tepkilerine ise fenerbahçe 15 nisan 2019 fenerbahçe'nin attığı tweet tweetinde ağlama emojisiyle cevap vermişti.

  23 ekim 2022 galatasaray alanyaspor maçı'nda galatasaray dolu dizgin oynayıp 2-0 öndeyken boey'i olmayan bir faulle kırmızı kartla oyundan atan yine hakem ali palabıyık. o gün ligde lider olan fenerbahçeliler mesela serdar ali çelikler galatasaray'ın hakkını savunmak yerine ağlamayın oyununuzu oynayın gibi laflar söyledi. galatasaray o günden sonra 11/11 yaptı. https://soz.lk/i/fbg1g49c

  fenerbahçeliker kendine avantaj sağlayan durumlarda da ali palabıyık hakkında açıklama yapsa en azından bir hakem hatalıydı dese makbul bir durıma gelebilirdi ama onlar galatasaray aleyhine hata yapılınca hakemler de insan hata yapardemeyi tercih etti ve durum bu.

  rahmetli başkanımız mustafa cengiz'in bir basın toplantısında dediği gibi adalet herkese lazım.

 • bir fenerbahçe taraftarı olarak söylüyorum, bugün yaşanan rezillikte ali koç'tan, jesus'tan, topçulardan daha suçlu olan bir taraftar profiline sahip takım. yıllardır herhangi bir başarı görmemiş olmamıza rağmen bu neyin göt kalkıklığı çözemedim gitti. bu iş artık düz cehaletten daha öte bir noktada. biz gerçekleri söyleyince de galatasaraylı olmakla suçlanıyoruz, troll olmakla itham ediliyoruz.

  şu alttaki rezilliklere bakın. şöyle sokacaz, böyle edecez diye umut satanlara bakın. rakibe saygısızca ana avrat saydıranlara bakın. sonra durup düşünün 'biz bu cahil tiplerle şampiyon olabilir miyiz' diye. ben ne zaman umutlansam bunlar aklıma gelir, susarım. 10 senedir böyle.

  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel

  en güzelini sona sokladım. demek 3-0 olunca da sevinmesinler, 4 gol atınca da öyle mi? demek kırmızı kart olmadan yenemezler o yüzden sakın koyduk demesinler öyle mi? demek jesus balonu patladı yazmasınlar çünkü yüce isa jesus'un napacağı belli olmaz öyle mi?

  görsel
  görsel

  adamlar 5 tane attı, hepsine sevindi. 3 tanesi sayıldı. hani caps alıp atıyordun burada gsli insanları göt ediyordun? sen kendi entryni silmişsin, şimdi adamlar seni t*şak oğlanına çevirse haksızlar mı? kendini itin dibine soktuğun yetmiyor, bizi de rezil ediyorsun. sen ve senin gibilerden tiksindik artık, önce sizden kurtulmamız lazım. sonra belki başarı gelir.

  bonus : görsel

  demek maçlarının %80'ini tek farkla kazanmışlar, ite kaka ilerliyorlar öyle mi? al deplasmanda 3 tane sapladılar, mutlusundur artık. kınanı hazırlamışsındır.

  bu tipler bugün kadıköy'de 10. dakikada susup yerine oturan ve telefonuyla ilgilenmeye başlayan tipler işte.

  serdar ali çelikler'in vole'de az önce söylediği gibi : “`bu yalakalara güvenmediğiniz zaman düzelme başlayacak`”

 • kadıköy'e bağlı güzel bir muhit. sahil erişimi de var.

 • akp'nin iktidarda kalmasının en büyük nedenlerinden biri olan camiadır.

  milyonlarca insan her sene fenerbahçe'ye gülmekten iktidarın yaşattığı mutsuzluğu unutuyor aq yerinde yeter be!

 • -yanlış kadro
  -direkten dönen top
  -kırmızı kart
  -penaltı kaçırma
  -son dakikalarda gelen gol
  -uzatmalarda eski oyuncudan gol yeme
  -taraftarın saçma tezahüratı
  -şampiyonlar ligi’nden elenme

  yani her şey olması gerektiği gibi yaşandı fenerbahçe adına. bir fenerbahçeli olarak şaşırmadım. gündelik hayatıma devam ediyorum.

 • yönetim allah’ın emri onu geçiyorum. onun dışında,

  -mesut özil
  -irfan can kahveci
  -mert hakan yandaş
  -dimitrios pelkas
  -jose ernesto sosa
  -luiz gustavo dias

  bu altılının kellesi alınmadıkça fenerbahçe huzura ve stabil ortama kavuşamaz. daha bu listenin ikinci kısmı var da öncelikli bunlar. hoca yiyen yeniçeri tayfa, geberik kadayıf tayfa temizlenmeden bu takımdan hiçbir şey olmaz.

  unutmuşum, rıdvan dilmen de yoğurtçu parkında fbtv canlı yayınında idam edilmeli.

 • beşiktaşlıyım ama benim için futbol demek fenerbahçe demek. ben futbolu bir parça hayatın stresinden uzaklaşmak keyifli zaman geçirebilmek için izliyorum. kendi takımımdan çok fenerbahçe bu zevki yaşatıyor bana. özellikle son 10 senedir her sene ne yapıyor ne ediyor taşak geçeceğimiz bir mevzu bulup bizi zevkten zevke sürükleyip eğlendiriyorlar. allah cümlesinden razı olsun. zuahhaha

 • amın oğulları sabahın köründe toplanmış gene.

  sizin derdiniz milli takım değil fenerbahçe düşmanlığı.

  siktirin gidin gencecik çocuklar yüzünden sağa sola kin kusmayın.

 • ölüm kalım maçına çıksa ölecek takım. hem türküm hem fenerbahçeliyim hem de muhalifim. dünyada bu kombinasyona sahip kim varsa allah hepimize sabırlar versin, bizim çektiğimiz çile değil başka bir boyut.