fenerbahçe

 • amın oğulları sabahın köründe toplanmış gene.

  sizin derdiniz milli takım değil fenerbahçe düşmanlığı.

  siktirin gidin gencecik çocuklar yüzünden sağa sola kin kusmayın.

 • ölüm kalım maçına çıksa ölecek takım. hem türküm hem fenerbahçeliyim hem de muhalifim. dünyada bu kombinasyona sahip kim varsa allah hepimize sabırlar versin, bizim çektiğimiz çile değil başka bir boyut.

 • haftaya galatasaray yenilse,

  beşiktaş da yenilse,

  fener daha çok yenilir.

 • yani öyle bir takım ki;

  diyelim son maçı, takım %99.9 şampiyon olacak. aksi olan tek durum 7-2 yenilmesi olsun. bu takım gider 7-2 yenilir. yani bir şekilde başarır bunu. inandık artık, çaresi yok.

  tanım: çocukluk aşkım.

 • yönetim anlayışı bu kadar gerizekalıca bir camia olamaz. bak bu kadar gerizekalıca yönetilen bir ülke biliyorum ama başka kulüp... bilmiyorum.

  iddia ne?
  fenerbahçe aleyhine ofsayt çizgileri hatalı çekiliyor. lan mal, böyle bir şey olabilir mi? hem de istikrarlı olarak? bu hatalı yorum diyerek kapatılabilecek bir konu değil. bilimsel bir veri var ortada. ofsayt çizgisi ligde sadece bir takımı mağdur etmek için kullanılıyorsa başvurursun uefa'ya, fifa'ya adamın anasını sikerler. bunun için teknik takiplere, cartlara, curtlara gerek yok. 15 dakikalık incelemeyle maçların istikrarlı olarak federasyon eliyle manipüle edildiği iddiası ispatlanır. o lig de tescil edilmez. çünkü federasyon eliyle manipüle edilmiş bir ligden gelen temsilciler organizasyonların marka değerini sarsar.

  neden yapmıyorsun?
  çünkü öyle bir şey olmadığını biliyorsun. amacın taraftarı galeyana getirip başarısızlığını örtmek.

  geçiniz.... loser hareketi.

 • stadımızın ismini kadıköy kerhanesi diye değiştirmemiz gerekiyor. zira lig sonuncusu bile gelip götümüzden kan alıyor

  allah emeği geçen herkesin belasını versin orospu evlatları bize aziz yıldırımı arattırdınız ulan hiç mi utanmıyorsunuz

 • eşşekten adam olur fener'den adam olmaz.

  ulan ali koç gelene kadar ne güzel bırakmıştım.

  şu saatten sonra bir daha açıp izlersem yedi sülalemi kainat siksin. oynadığınız topu sikeyim sizin. ömrümden ömür gitti orospu çocukları.

 • bir forvet transferi yapmamanın sıkıntısını çeken takım.

  ne olduysa mesut transferinin ertesi sabahı oldu. bir tane golcü alacaklarına gittiler göksel gümüşdağ'a telefon açtılar "biz geliyoruz" diye. fenerbahçeliler forvet için yangın yapacaktı ama onlar galatasaray'a bir transfer çalımı daha atmanın büyüsüne kapıldılar.

  bir de bu irfan can transferini yani forvet alınacağına aynı mevkiye yapılan 38. transferi şöyle realize ettiler: işte "ozan tufan, yazın premier lig'e gidecek." eee? "o yüzden irfan'ı alsak iyi olur." ya sen gelecek sezonun planlamasını yapacak durumda mısın allah aşkına? gelecek senenin planlamasını galatasaray yapar mesela. sürekli şampiyon olmuş. bir parça senden daha rahat konumda ama sen? bu sene şampiyon olamasan batıcan. o kadar maliyetin altına girmişsin. bu sene de şampiyon olamasan 8 seneye çıkacak rekor kıracaksın. tarihinde en uzun süre şampiyon olamama rekoru. bırak da onu şampiyon olduktan sonra düşün. hocan kötü evet. herhangi bir oyun bulamadı, taktik bilmiyor evet. belki yeni bir teknik direktörlerle forvetlerin kendine gelebilir evet. ama devre arası için konuşuyorum madem teknik direktör değiştirmeyecektin o zaman bir tane golcü alacaktın.

  şimdi tartış dur artık şöyleydi böyleydi diye. samatta mamatta dolan dur.

 • ben senin alttaki o loser kokunu alırım, 30 transfer de yapsan, mesutun yanına neymar'ı da koysan loser kalacaksın

  tanım: ligin gelmiş geçmiş en loser takımı

 • seyircisiz maça seyirci alması "daha önceden karar verilmişti, uygun olmadığı görüldü, bundan sonra tekrarlanmayacak" diye üstü kapatılan takım. daha önceden karar verildiyse neden basında yer almadı? neden herkesin maç esnasında haberi oldu? galatasaray konuyu gündeme getirince neden herkesin gördüğü ve sağlık çalışanı olmadığı her halinden belli en az 2000 kişiyi, 150 kişilik sağlık çalışanı grubuymuş gibi açıklayıp üstünü kapatmaya çalıştınız?

  nihat özdemir denen adam federasyon başkanı. bunun bir tık üstü aziz yıldırım'ın federasyon başkanı olması zaten. hala galatasaray kollanıyor diye algı yaratmaya çalışıp ağlıyorsunuz. normal bir ülkede şu rezaletin üzerine hükmen mağlubiyet verilip rezaleti yapan takımdan puan silerler. ama bütün dünyanın olağanüstü hale geçtiği şu pandemi döneminde dünya sağlık örgütüne bile yalan veriler bildiren bir ülkede yaşadığımız için bizzat federasyon başkanı olayın üstünü örtmeye çalışıyor.

  bu ülkede şike yaptığı kanıtlanan fenerbahçe, ligden düşürülmediğiyle kalmayıp, olur da baskıya dayanamayıp puan silmek zorunda kalınırsa yine de şampiyonluğa oynayabilsin diye, bütün sezon alınan puanlar ikiye bölünüp üstüne süper final gibi bir saçmalık getirildi. hala utanmadan ağlıyorsunuz.