fenerbahçe

 • yönetim allah’ın emri onu geçiyorum. onun dışında,

  -mesut özil
  -irfan can kahveci
  -mert hakan yandaş
  -dimitrios pelkas
  -jose ernesto sosa
  -luiz gustavo dias

  bu altılının kellesi alınmadıkça fenerbahçe huzura ve stabil ortama kavuşamaz. daha bu listenin ikinci kısmı var da öncelikli bunlar. hoca yiyen yeniçeri tayfa, geberik kadayıf tayfa temizlenmeden bu takımdan hiçbir şey olmaz.

  unutmuşum, rıdvan dilmen de yoğurtçu parkında fbtv canlı yayınında idam edilmeli.

 • beşiktaşlıyım ama benim için futbol demek fenerbahçe demek. ben futbolu bir parça hayatın stresinden uzaklaşmak keyifli zaman geçirebilmek için izliyorum. kendi takımımdan çok fenerbahçe bu zevki yaşatıyor bana. özellikle son 10 senedir her sene ne yapıyor ne ediyor taşak geçeceğimiz bir mevzu bulup bizi zevkten zevke sürükleyip eğlendiriyorlar. allah cümlesinden razı olsun. zuahhaha

 • amın oğulları sabahın köründe toplanmış gene.

  sizin derdiniz milli takım değil fenerbahçe düşmanlığı.

  siktirin gidin gencecik çocuklar yüzünden sağa sola kin kusmayın.

 • ölüm kalım maçına çıksa ölecek takım. hem türküm hem fenerbahçeliyim hem de muhalifim. dünyada bu kombinasyona sahip kim varsa allah hepimize sabırlar versin, bizim çektiğimiz çile değil başka bir boyut.

 • haftaya galatasaray yenilse,

  beşiktaş da yenilse,

  fener daha çok yenilir.

 • yani öyle bir takım ki;

  diyelim son maçı, takım %99.9 şampiyon olacak. aksi olan tek durum 7-2 yenilmesi olsun. bu takım gider 7-2 yenilir. yani bir şekilde başarır bunu. inandık artık, çaresi yok.

  tanım: çocukluk aşkım.

 • yönetim anlayışı bu kadar gerizekalıca bir camia olamaz. bak bu kadar gerizekalıca yönetilen bir ülke biliyorum ama başka kulüp... bilmiyorum.

  iddia ne?
  fenerbahçe aleyhine ofsayt çizgileri hatalı çekiliyor. lan mal, böyle bir şey olabilir mi? hem de istikrarlı olarak? bu hatalı yorum diyerek kapatılabilecek bir konu değil. bilimsel bir veri var ortada. ofsayt çizgisi ligde sadece bir takımı mağdur etmek için kullanılıyorsa başvurursun uefa'ya, fifa'ya adamın anasını sikerler. bunun için teknik takiplere, cartlara, curtlara gerek yok. 15 dakikalık incelemeyle maçların istikrarlı olarak federasyon eliyle manipüle edildiği iddiası ispatlanır. o lig de tescil edilmez. çünkü federasyon eliyle manipüle edilmiş bir ligden gelen temsilciler organizasyonların marka değerini sarsar.

  neden yapmıyorsun?
  çünkü öyle bir şey olmadığını biliyorsun. amacın taraftarı galeyana getirip başarısızlığını örtmek.

  geçiniz.... loser hareketi.

 • stadımızın ismini kadıköy kerhanesi diye değiştirmemiz gerekiyor. zira lig sonuncusu bile gelip götümüzden kan alıyor

  allah emeği geçen herkesin belasını versin orospu evlatları bize aziz yıldırımı arattırdınız ulan hiç mi utanmıyorsunuz

 • eşşekten adam olur fener'den adam olmaz.

  ulan ali koç gelene kadar ne güzel bırakmıştım.

  şu saatten sonra bir daha açıp izlersem yedi sülalemi kainat siksin. oynadığınız topu sikeyim sizin. ömrümden ömür gitti orospu çocukları.

 • bir forvet transferi yapmamanın sıkıntısını çeken takım.

  ne olduysa mesut transferinin ertesi sabahı oldu. bir tane golcü alacaklarına gittiler göksel gümüşdağ'a telefon açtılar "biz geliyoruz" diye. fenerbahçeliler forvet için yangın yapacaktı ama onlar galatasaray'a bir transfer çalımı daha atmanın büyüsüne kapıldılar.

  bir de bu irfan can transferini yani forvet alınacağına aynı mevkiye yapılan 38. transferi şöyle realize ettiler: işte "ozan tufan, yazın premier lig'e gidecek." eee? "o yüzden irfan'ı alsak iyi olur." ya sen gelecek sezonun planlamasını yapacak durumda mısın allah aşkına? gelecek senenin planlamasını galatasaray yapar mesela. sürekli şampiyon olmuş. bir parça senden daha rahat konumda ama sen? bu sene şampiyon olamasan batıcan. o kadar maliyetin altına girmişsin. bu sene de şampiyon olamasan 8 seneye çıkacak rekor kıracaksın. tarihinde en uzun süre şampiyon olamama rekoru. bırak da onu şampiyon olduktan sonra düşün. hocan kötü evet. herhangi bir oyun bulamadı, taktik bilmiyor evet. belki yeni bir teknik direktörlerle forvetlerin kendine gelebilir evet. ama devre arası için konuşuyorum madem teknik direktör değiştirmeyecektin o zaman bir tane golcü alacaktın.

  şimdi tartış dur artık şöyleydi böyleydi diye. samatta mamatta dolan dur.