ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

 • dertleşmek derdi azaltmaz tam aksine derdinizi çoğaltır. onun için bu veritabanı maalesef mantıksız.

 • bıkkınlık veren veritabanı. dert adı altında am feryadı var. sanki burası pavyonmuş gibi bu saatte doluşmuş delik çoraplılar.

  gitsinler, analarının babalarının, kardeşlerinin, anneannelerinin derdini dinlesinler. dertlerini sikeyim. dertleri varsa, onu da ailelerine, arkadaşlarına anlatsınlar. kadınlar dert babası değil. delik çoraplılar. yallah kerhaneye.

 • dertleşmek istemiyorum. buraya bu gece bir şeyler yazmak istiyorum. ecel bu gece benden bir can aldı. bir kaç saat önce ölüm denen şey aklımızın ucundan geçmezken, gencecik, aslan gibi bir parça kopardı yüreğimden. derdimi derdi bilen, kimseye zararı olmayan, pırlanta gibi bir ışık söndü içimde. durduk yerde kalp krizi. pat dedi düştü yıldırım gibi yere. adli tabip, savcı, olay yeri bilmem ne. bir poşete koydurdular koca adamı bana, hadi götürün dediler. bindirdik cenaze arabasına gönderdik. bir hayat 4 saat içinde yok hükmüne erdi gitti. tezgahta yarım ekmek, bir domates biraz da gazı kaçmış kola belki. he bir de gözü yaşlı bir sürü insan. kimisi ölümün bu kadar yakın olmasından korktu ağladı, kimisi şaşkınlıktan. ben hayatımda yürek ağrısından ikinci kez ağladım. yüreğim acıdı. acısına dayanamadım. mesaj kutumda bugün ölmeden dakikalar önce “napan” yazdığı bir mesajına bakıp bakıp ağlıyorum. napayım? pehh..

 • sözlük seks mi arkadaş!

 • dinliyorum.
  varolus krizi olan bi ugrasin.

 • her türlü yazabilirsiniz ama unutmayın bugün dert ettiğiniz bir çok şey (her ne olursa olsun) haftalar, aylar sonra umrunuzda olmayacak, geride kalmış fotoğraflar olarak kalacak hafızanızda.

 • 7 aydır işsizim. devlet baba kısa çalışma sadakası dahil hiç bir şey bağlamadı bana. 7 aydır, bir kaç haftaya bir sosyal yardım derneklerine gidiyorum. valilikten başlıyorum. kaymakamlığa yolluyorlar. kaymakamlık anakent belediyesine yolluyor. anakent belediyesi ilçe belediyesine yolluyor. ilçe belediyesi ise özel yardım kuruluşlarına gönderiyor. onlar da ahh ahh, vahh vahh edip gönderiyor beni.

  ev sahibime kirayı en son salı günü ödeyeceğime söz verdim. ödeyemeyeceğim. böbreklerimden başka satacak hiç bir şeyim yok. evden atılırsam hastane önlerine gitmeyi düşünüyorum. orada belki de böbrek isteyen fısıltılar duyarım.
  bulamazsam ilk gördüğüm sosyal yardım derneğinin önünde kendimi benzin döküp ateşe vereceğim. siz de benim buradan ölümü seveceksiniz bol bol.

  kılıçdaroğlu arkamdan neden sarayın önünde kendini yakmadı diye dedikodumu yapacak.
  ömer çelik ise yoksulluktan intihar etmedi diye demeç verecek. buradan ilan ediyorum. inanmayın tamamen yoksulluktan intihar edeceğim.

  ölümden korkuyorum elbette. ama soğuktan ölmekten daha çok korkuyorum. lütfen beni anlayın.

 • bugün dert dinlemek istiyorum. cinsiyet yaş farketmez.

  33/erkek
  şirket yöneticisi/danimarka

 • üç farklı formatta ayrı ayrı entry girilip kadın düşürülmeye çalışılan veritabanı. düşürmeye karşı değilim ancak aynı gün 3 ayrı entry yapmak takdire şayan.

 • çok boktan insanların entry girdiği başlık. ayrıca samimiyetinizi sikeyim.