sergen yalçın

 • kenanı unutma bavulları toplarken.

 • kulüp tarihinde ilk defa üst üste 6 resmi maçı mağlup tamamladı. şampiyonlar ligi tarihine 0 çekerek geçti. 15. haftada liderin 18 puan gerisinde kaldı.

  sergenci, ahmetçi, mehmetçi olmayın develer. beşiktaşlı olun. şu rezil tablonun altına babam imza atsa istifa diye bağırmazsam cümle alem siksin beni.

  adamcı olmayın. beşiktaşlı olun.

 • verdiği zararı görmek için son kasımpaşa maçında kör olmamış gözlerin ayan beyan görebileceği iki basit örneğe bakılması kafi beşiktaşın teknik direktör koltuğunu işgal eden kişi.

  ilki özgüveni üzerinden silindirle geçtiği rıdvan’ın bugün ortaya koyduğu silik ve korkak futbol. antalya maçında skoru kabullenmeyen bir duruş ortaya koyan o ateş parçası çocuk bugün ne haldeydi? bunun böyle olması için bile isteye elinden geleni ardına koymadığını söyleyebilmek ancak muhakeme yeteneğini saplantılar paralelinde kaybetmiş olmakla mümkün.

  ikincisi bir un çuvalı gibi silkelenen can bozdağn’ın maruz kaldığı oyun dışı fiziki müdahalelere hemen hemen hiç bir takım arkadaşının gidip müdahil olmaması. bu takımda arkadaşlık ve birbirini sahiplenme neden tamamen yok oldu? haftalardır saha içinde birbirlerine pek de takım arkadaşlığına uygun olmayacak şekilde el kol hareketleri ile tepki gösteren oyuncular izliyoruz. geçen yılki takım ruhunu ortaya çıkaran kaynaşmada kendisine sürekli paye biçilen teknik direktör, bunun 180 derece zıddı yaşandığında da sorumluluğunu taşımalı.

  bugünkü maçta bunlar dışında ortaya konabilecek en az iki elin parmakları sayısı kadar farklı zararı var, yeterki bakan göz görmeye niyetli olsun.

 • bazı maçlarda gol geliyorum diye bağırır. kasımpaşa maçinda gol geliyorum dedi, şarkı söyledi, uzun hava söyledi üstüne kısa hikayeler ile anlattı yetmedi masala çevirdi en son manas destani gibi iyice uzayan bir yapıya dönüştü ama sergen yalçın yine de maçı okuyamadı. eee bu kadar uzun süre okuyamayan adama da artık elveda deme vakti gelmiştir.

 • cahil adam. bu isler masabasinda ayarlaniyor diyor. daha gecensene sampiyon olmus bir adam bu cumleyi kurar mi, gecen sene de seni mi masa basinda sampiyon yaptilar. insan kendi kendini ancak bu kadar rezil eder.

 • çok ağır bir yenilgi, ne düşüyorsunuz?

  sergen yalçın : öncelikle kestane balının diyarı zonguldak'tan tüm dünyaya selamlar...

 • 0 puanla geçilen şl'deki 5. maçın ardından süper lig'deki var hakemlerini eleştirerek ilginç bir politika izleyen coach.

 • beşiktaş efsanesi diye beşiktaşlılar kendini kandırdı.
  adam ne kadar beşiktaş efsanesiyse o kadar siirtspor efsanesidir.
  beşiktaş ile aidiyeti yazın "3milyon eurodan 1 kuruş aşağı imza atmam ben şampiyon hocayım" demesi kadardır.

  ne oldu? bu sözleşmeyi aldı. yetti mi? hayır. bir sürü reklamlarda oynadı. en son bir kripto para borsasının reklamında gördüm kendisini.

  fatih hoca bu kadar para kazanıp ekstra bu tarz reklamlar ıvır zıvırlar kovalasaydı neler denirdi acaba. bu haline "para"tor denirken.

 • bir sene hoca taklidi yapmayi basarmis yetenek sizsiniz jurisi.

 • her türlü imkan sağlandığı halde bu takım bu şekildeyse benim umrumda olmaz. beleşe mi teknik direktörlük yapıyor? aldığı paranın hakkını verecek. yok laz lobisi yok kaz tüyü geçiniz bunları...

  beni beşiktaş'ın menfaatleri ilgilendirir sezon başında çıkacaktı varsa televizyonda problemleri taraftara anlatacaktı, açık sözlüydü ya hani? ama o ne yaptı rıdvan'ı aradı taraftara çalışmak istemiyorum mesajı yolladı. sonra ne oldu? üç beş quaresmacı kitle evinin önüne toplandı nazlanarak sözleşme imzaladı beyfendi.

  şampiyonlar ligi için kadro istiyorum dedi yönetim tamam dedi. gitti topal, salih, kenan gibi beşiktaş semtinde mahalle maçına bile çağrılmayacak tipleri beşiktaş'a transfer ettirdi.

  özetle rezil kepaze olduk.

  bugün trabzon maçını kaybeder ise delikanlı gibi istifa etmesi gerekir. takım oynasa gene kaybetmesi de önemli değil ama takım yok sahada bildiğin kimsenin umrunda değil mücadele vs. o yüzden yapacak bir şey yok ya takımı toplar ya da gider. beşiktaş birilerinin naz yapıp ben oldum kralım lan ben diyeceği bir yer değil. zamanında istanbulspor'a attığı imzayı da unutmadık. huylu huyundan vazgeçmez. heycanın bittiyse bırak git. beşiktaş deneme tahtası değil.

  doğru topal salih kenan transferini de laz lobisi yaptırdı(!)