altay bayındır

 • ali koç: "ocak ayında altay free duruma düştü. manchester united'dan çok iyi teklif geldi altay'a. altay da hiçbir mecburiyeti yokken sözleşme uzatmak istedi. fenerbahçe'ye kazandırmadan gitmem dedi."

  yolun açık olsun altay bayındır.

 • bunu bile sattık, hem de manchester united’a. fenerbahçe’nin beğenmedikleri dünyada kapışılıyor, biz şampiyon olamıyoruz, s.yim böyle adaleti, sat sat bitiremedik, 100 yıllık geçmişimizde satamadığımız kadar futbolcu sattık, ama türkiye’de şampiyon olamıyoruz. yeteri kadar himmet ve dua eksikliğimiz var diye düşünüyorum.

 • rustu fenerbahce'ye geldi 3 yil engin'in arkasinda bekledi.

  volkan geldi, ilk once 1 yil , 2. transferde de 3 yil rustu'nun arkasinda bekledi.

  altay kume dusen ankaragucu'nden alinip ertesi hafta fenerbahce kalesine gecirildi.

  israrla yanina bir tane tecrubeli kaleci alinmadi... kendisine ornek olabilecke bir antreman arkadasi bulamadi...irfan can gelene kadar adam paf takimi kalecileri ile antreman yapiyordu...

  eger burada bir hata varsa yonetimin ve ersun yanal'in da bunda payi buyuktur.

 • sanki hayrettin demirbaş'la fevzi tuncay'ın ruhları bir araya gelip hüküm dağının kızgın ateşinde dövüldükten sonra, kadıköy boğasının taşaklarından dışarı atılmış. öyle bişey çok garip.

 • çok dikkatli olmamız gereken bir döneme giriyoruz. toplanın anlatayım;
  yeni kalecinin gelmesiyle altay'ın menajeri ve altay vasıtasıyla yeni kaleci üzerinde inanılmaz bir baskı yaratılacak. yeni gelecek kalecinin defansa ve ülkeye alışma sürecinde yiyebileceği hatalı gollerde bir süre toleranslı olmalıyız.

  daha dün gürcan bilgiç: “livakovic transferinin tek nedeni var. taraftarın, altay'a karşı olan ön yargısı. sadece maça gelen seyirci rahat etsin diye yapılıyor.” şeklinde konuşarak şimdiden yeni kaleciyi baskı altına almaya çalıştı ki aykut döneminden nefretle hatırladığımız bilinçsizce kulübün aleyhine çalışan bir grup eski fenerbahçeli yorumcu maalesef hala varlığını sürdürüyor.
  altay'ın yedek kalması yeni kaleci için psikolojik açıdan zorlu bir süreç olacak, herkes uyanık olsun. allah bir daha bizi bu kolsuza muhtaç etmesin.

 • kimse farkında değil ama resitallik gol yedi bugün. o kadar cılız ve boktan bir pasta açıyı yanlış kapatıp gol pozisyonu vermek altay bayındır standardının bile üzerinde bir pilotaj hatasıydı, vallahi helal olsun.

  bu herife hala fenerbahçe ilk 11'i değil fenerbahçe 3. kaleciliğini dahi yakıştıran yönetim ve hoca heyeti de otursun bugünkü golü izleyip biz ne yapıyoruz diye detaylıca düşünsün.

 • altay'ın fenerbahçe ile işi artık bitti. bu işin yürümesi artık mümkün değil. 10 maç kurtarsın bir maç hatalı gol yesin hayvani bir tepkiyle karşılaşacak. hatta yediği gollerde hatalı olmasa bile tepki görecek. çünkü bütün kredisini tüketti. artık hiç kimse ya o golde yapacağı bir şey yoktu demiyor çünkü her türlü gol yiyor adam hatalı da yiyor hatasız da yiyor. ama bir maçı kurtarmışlığı yoktur. bu sezon da kaleyi altay'a teslim etmek intihar olur.

 • şimdi farkettim ki adını tersten okuyunca " yat la " oluyor.
  yatıyor o da.

 • deneyimli bir kaleciyle anlaşılmaz ve bu kazmayla yola devam edilirse, bilinki yönetim bu seneki şampiyonluğu da satmıştır. daha önceki yıllarda özellikle geçen sene olduğu gibi.
  not: her ne kadar altay'ın iyi bir kumaşının olduğunu ve eksiklerini kapatabilecek bir potansiyeli olduğunu düşünsem de altay'ın bu performansıyla şampiyonluğu ancak rüyamızda görürüz.
  not(2): o dar açıdan uzak direğe giden topa ayak uzatmak nedir amk, halı sahada yapsam şu hareketi sen bi daha kaleye geçme derler.

 • bu saatten sonrası, kendisini bunca hataya rağmen halen takımda tutan yönetime yazar.

  fenerbahçe böyle bir kaleciyle dünyanın en sağlam takımını kursa yine şampiyon olamaz. çok net söylüyorum, sezon başından beri ligin en kötü 5 kalecisi içine girer. fenerbahçe'ye hakaret bu adam.

  her maç aynı hatayı yapamaz bir insan ya. biz de zamanında spor yaptık, kimse hatasız değil, her maç mükemmel olacak diye bir kaide de yok ancak kaleci gibi kritik bir roldeysen böyle amatörce hatalar her maç olamaz. olmaz yani. bu gidişle bu sezon şampiyonluğun kaybedilmesindeki mimarlardan biri olacak kendisi.

  en pahalı biletleri satan, tv karşısında taraftarından para toplayan bir yönetim… adam gibi bir kaleciyi hak etmedi mi şu taraftar anlamıyorum. yazıktır.