altay bayındır

 • deneyimli bir kaleciyle anlaşılmaz ve bu kazmayla yola devam edilirse, bilinki yönetim bu seneki şampiyonluğu da satmıştır. daha önceki yıllarda özellikle geçen sene olduğu gibi.
  not: her ne kadar altay'ın iyi bir kumaşının olduğunu ve eksiklerini kapatabilecek bir potansiyeli olduğunu düşünsem de altay'ın bu performansıyla şampiyonluğu ancak rüyamızda görürüz.
  not(2): o dar açıdan uzak direğe giden topa ayak uzatmak nedir amk, halı sahada yapsam şu hareketi sen bi daha kaleye geçme derler.

 • bu saatten sonrası, kendisini bunca hataya rağmen halen takımda tutan yönetime yazar.

  fenerbahçe böyle bir kaleciyle dünyanın en sağlam takımını kursa yine şampiyon olamaz. çok net söylüyorum, sezon başından beri ligin en kötü 5 kalecisi içine girer. fenerbahçe'ye hakaret bu adam.

  her maç aynı hatayı yapamaz bir insan ya. biz de zamanında spor yaptık, kimse hatasız değil, her maç mükemmel olacak diye bir kaide de yok ancak kaleci gibi kritik bir roldeysen böyle amatörce hatalar her maç olamaz. olmaz yani. bu gidişle bu sezon şampiyonluğun kaybedilmesindeki mimarlardan biri olacak kendisi.

  en pahalı biletleri satan, tv karşısında taraftarından para toplayan bir yönetim… adam gibi bir kaleciyi hak etmedi mi şu taraftar anlamıyorum. yazıktır.

 • volkan'a ayı mayı derdik de, derbilerde adam hayvan gibi oynardı. fener'in 20 senelik kadıköy serisinin en önemli adamlarından biriydi. normal şutları zaten kurtarır, yetmez üzerine normal bir maçta yiyeceği kesin gol denecek şutları bile çıkarırdı. mesela kerem'in bugün attığı golü volkan hayatta yemezdi.

  sözün özü, altay ortalama bir kaleci, bugün muslera maç 1-0 iken 2 tane önemli kurtarış yaptı. birini yeseydi, maç bambaşka yere gidebilirdi ama büyük takımın kalecisi burada önemli. gs'lı olarak altay'a fenerbahçe'nin yeterince şans verdiğini düşünüyorum. bi dünya da para istiyormuş, gitsin başakşehirde filan takılsın, fener ona fazla geldi.

 • kaleci değil. allah sabır versin fenerlilere. böyle kaleci düşman başına. geleni aldı, ofsayt dedi hakem, bi daha aldı, yine ofsayt. e bi daha aldı, hakem artık "skerün lan, senle mi uğraşacam" dedi verdi golü.

  o kadar dar açıdan o golü yemek gerçekten büyük meziyet.

  edit: tam ben bitirdiğimde aynı açıdan şuayip'in şutunu muslera çıkardı. niye? çünkü muslera kaleci.

 • yedigi ilk golde çok hatası olmadığı icin aynı golden bu sefer daha çok hatalı olanı yiyor

 • jesus'un emir vermesine gerek mi var bazı şeyleri düşünmek için ya? bu adamın gerçekten 3 yaşında çocuk gibi taraftar azarlamasına gerek var mı?

  olm hadi altay çok kötü kaleci olsun, bütün yediği gollerde hatalı olsun, ıslıklanmayı sonuna kadar haketsin, yahu her türlü koşulda ıslıklamanın kime nasıl bir faydası var abicim, siz hayatınızda ıslıklanınca daha iyi oynayan bir insan evladı gördünüz mü bugüne kadar? hadi arkasında umut veren bir kalecin olur yine anlarım adamın üzerine toprak atıyorlar ki diğeri oynasın derim, arkadaki kalecilerin gs'li irfan can kovasıyla ertuğrul isimli çocuk.

  beyin yok ki düşünsünler abicim, kiev maçında putin diye bağıran salaklar da bunlardı, angus bunlar insan minsan değil, önüne koy koyucaksın yicekler bunlar, yalak koyucaksın su içicekler, kurbanda arabaya yükleyip pazara götürüceksin. stada giren taraftara iq testi yapmak lazım, stadyumdaki taraftar jesus gibi hocayı asla haketmiyor.

 • arog'daki özkan uğur kendisinden daha iyi kalecidir.

 • oyuncu ile konuş >
  oyuncuyu odaya çağır >
  altay bugün ki performansını beğendim böyle devam et >
  sağol patron, diyeceğin başka bir şey yoksa çıkıyorum odadan >
  görüşmeyi bitir.

 • ilk hatalı çıkışını 14 nisan 1998’de yapmıştır.

 • serdar ali çelikler'i her ne kadar sevmesem de yıllar önce çok katıldığım bir tespitte bulunmuştu: hiçbir takım kalecisine rağmen şampiyon olamaz.

  ben süper lig'de hatırladığım şampiyonlukları düşünüyorum gerçekten de kötü bir kaleci performansı ile şampiyon olan bir takım aklıma gelmiyor. örneklemi biraz daha genişletiyorum dünya kupası'na, avrupa şampiyonası'na bakıyorum, yine kaleciler bir şekilde takımı sırtlamış.

  şimdi altay fenerbahçe'ye geldiği gün ankaragücü'nde parlamış ve gelişmeye açık bir kaleciydi. ilk zamanlar hepimiz hatalarında sebat gösterdik ve onun gelişip iyi bir kaleci olacağına inandık. ancak geldiğimiz noktada altay'ın fenerbahçe gibi büyük bir takımın kalesini emanet alacak kapasitede yeterli bir kaleci olmadığını görüyoruz.

  fenerbahçe veya başka bir takım kalecisine rağmen şampiyon olamaz, kalecisi ile birlikte olur. fenerbahçe eğer bu sezon sampiyon olamazsa bunda maalesef altay'ın etkisi çok fazla olacak gibi görünüyor.