beyaz futbol

 • rasim ozan ahmet çakardan çok daha cesur ve açık sözlü bir adam.

  ahmet çakar aşırı yanar dönerli.

  bak ahmet hoca sen durup durup "trabzonda niye polis yoktu merak ediyorum??" dersen burada anlatmak istediğin devlet tarafından da fenerbahçeye oyun oynanıyor'dur. öyle mi? desen "yoo ben öyle demek istemedim" der. ama sanki herkes salak aq.

  rok da sertifikalı bir tayyipçi olduğu için bunu direkt anladı ve çakar'a sallamaya başladı.

  çık adam gibi bunu devlet planladı de diyebiliyorsan. yanar döner olma. ayrıca gelmişsin hala cumhurbaşkanına yalvarıyorsun büyükekşiyi gönder diye. ulan büyükekşiyi oraya getiren zaten erdoğan. aylardır sokaktaki dönerciden kulüp başkanlarının tamamına kadar istifaya çağrılmasına rağmen göndermeyen de erdoğan.

  desene yiyorsa "sayın erdoğan senin tercihlerin yüzünden türk futbolu bitti" diye.

  onu da diyemeyip hatta hala erdoğan her şeye karışıyor diyorlar bak hala karışmıyor diyor. bok karışmıyor. bunca şey olacak erdoğan'ın haberi olmayacak mı?

  erdoğan istemese 1 saniye orada kalamaz o adam. demek ki istiyor.

  o zaman erdoğan'ı eleştirsenize yiyorsa?

  yemiyor tabii. lap lup konuşuyor.

  rasim en azından siyaseten tam karşımda da dursa adam cesur ve dürüst. çakar'a sürekli açık konuş ne ima ediyorsun diyor. bugün de ağzına sıçtı arabistan olayında çakarın gelen bir devlet telefonu sonucunda r yaptığını kendisinin çakar'ı kurtardığını falan da söyledi sıçtı ağzına bıraktı.

 • rasim ozan'ın ne dediğini anlamadık lütfen biraz daha yazın

 • sezgin gelmez'in çuvallamasını hâlâ toplamaya çalışıyorlar. "sıçtık" deyin ve galatasaray camiasından özür dileyin. duruş kabızlığının kimseye faydası yok.

  edit: fb.

 • bu akşam riekerink'e yapılan saygısızlıkla büyük bir rezalete imza atmıştır. sinan engin ertem şener'e "sen de futbol garsonusun" falan diyerek iyice zırvalamaktadır. yazıklar olsun.

  ertem arkadaşımız özür dilememekte direniyor.özür dileyecek bir şey yokmuş. şu anda "böyle sorular sormaya devam edeceğiz" dedi arkadaş. bundan sonra basın toplantısına alırlarsa sorarsın. bi daha da bu programı izlemem.

  not: beşiktaşlıyım.

 • aziz yıldırım ve rasim ozan kütahyalı'nın birbirleri hakkında söylediği her şey doğru, kendileri hakkında söylediği her şey yalandır.

 • rasim'in açıklayacağı isim john benjamin toshack.

  (bkz: toshack)
  (bkz: dick)

 • 20 şehitin olduğu günde devlet yetkililerine istifa edecek misiniz diye soramayanların fatih terim'e soru sorulamadığını söylediği program.

  sen bir bakana sorabiliyo musun benzerini genco diye sorarlar adama.

 • sinan engin : "bu galatasaray takımı 2-0'dan, 3-1 e de çevirebilirdi".

 • ertem - dick advocaat'a sihirli dick diyor hollanda'da gazeteciler...
  rok - sihirli dick mi? hiç sihirlisini görmemiştim.

  ahauahauha

 • rasim:ligin dügümünü haftaya kasımpasa-fenerbahçe derbisi çözecek.düşme hattı için önemli bir mücadele.
  not:fenerliyim güldüm. sinirlerim bozuk