survivor 2020 ünlüler-gönüllüler

 • twitter’da gördüğüm tweet:

  “kendimi asla affetmeyecegim
  özürdileriz barış”

  yapılan yorum da:

  “sen elinden geleni yaptın kuzum”

  allah akıl fikir versin. biz de izledik yarışmayı da bu hangi seviye bir manyaklıktır.

 • açılın komplo teorisyeniniz geldi.

  sercan yıldırım.

  parkurların kralı sercan yıldırım.

  sizleri toplu sms gününü hatırlamaya davet ediyorum. o gün sercan ne demişti? bana oy atmayın elif'e atın. ilk defa survivor'da görülen manyaklık derecesinde bir söylem. sms anlamında biletinizi anında kesecek bir söylem. peki bu deli cesareti nereden geldi sercan'a? gerçekten finale gitmek gibi bir gayreti yok muydu? hayır tabii ki de. deli gibi istiyordu finali de şampiyonluğu da. öyleyse niye böyle bir son dakika bombası patlattı sercan yıldırım?

  sebebi acun ılıcalı ve onun bitmek tükenmek bilmeyen son saniyede kural değiştirmeleri. dokunulmazlık sistemiyle ilgili yapılan son saniye değişiklikleri. nedir bu değişiklikler, şöyle bakalım.

  yarışma 2 gün önceden çekiliyor bildiğiniz üzere. toplu sms yayını yapıldığı gün acun ılıcalı survivor ekstraya katıldı. bu programda yaptığı açıklamaya göre 3 dokunulmazlık oynanacak ve her gün kazanan bir isim söyleyecekti, ancak geçerli olan sistemden farklı olarak kazanan kişi dokunulmaz olacak ve kazananla birlikte aday olan kişi sonraki gün benchte güneşlenecekti. yani ilk gün 8, sonraki gün 6, en son gün ise 4 kişi oynayacaktı. yani toplu sms çekildiği gün yarışmacıların var olduğunu sandığı sistem, kazananın gerçekten dokunulmaz olduğu bir sistem. haftada 3 oyundan birini almanın yettiği bir sistem.

  sercan yıldırım. parkuruna çok güvenen sercan yıldırım. ceketimi parkura assam haftada bir oyun alırım lan zaten diyen sercan yıldırım, toplu smste kendisi yerine elif'e sms istedi. bu durumun kendisine final 4lüsünde avantaj olacağını düşünüyordu. ama işler istediği gibi olmadı.

  toplu sms alındıktan sonra kural değişikliği ile "dokunulmazlık" oyununu kazanmak dokunulmaz olma hakkınızı elinizden aldı acun ılıcalı. zaten sonrasında da adeta kazanmak için parkurun anasını ağlatan bir sercan izledik. belki de bunun hırsıyla çıktı. şov yaptı ama bir haftada 3 dokunulmazlığın ikisini alması bile yetmedi.

  bugün murat ceylan vtrsini izlediyseniz orada da görmüşsünüzdür, dokunulmazlığı kazanan yarışmacı bu hafta dokunulmaz oldu diye gaf yapıyor, yarışmacıların olaydan doğru dürüst haberi bile yok. yandan prodüksiyon uyarıyor murat'ı. komikli şakalı vtr diye kendi açıklarını da ifşa etmekten çekinmiyorlar resmen.

  ah sercan yıldırım. vah sercan yıldırım. şimdi senin ardından sms şampiyonu kaldırsın kupasını. hatırlanacak olan sen ve senin mücadelen olacak.

 • iyi okuyun ekşiseverler..
  hatta izleyin ki, survivor panorama yorumcusunun parasının ne kadar kıymetli olduğunu anlayın. final akşamı sms atacaksanız bu video gelsin aklınıza..

  survivor bu sene başladığından beri bu başlığa tam 29 binden fazla entry girilmiş. (29.000)
  hani izletmeyin, kim izliyor ulan bu programı dediğimiz başlığa..
  acun boşuna demiyor bu sene sms rekorları kırıldı diye.
  ama esas konumuz bu değil. konumuz hakan hatipoğlu nun sms ile ilgili yorumu..
  konu, survivor panorama da hakan hatipoğlu nun izleyici ile nasıl kafa bulduğu..
  atılan smsler ile maaş aldığından haberi yok gibi..
  iyi okuyun ve izleyin..
  survivor panorama 11 temmuz 2020.
  131 bölüm.. dakikalar 40-42 arası..

  önce linki verelim de götümüzden sallamadığımız belli olsun..
  https://youtu.be/h5rj3ozg2uc

  acun medyanın bu video yu kaldırma ihtimaline yada o bölümü kesme ihtimaline karşılık olanlarıda yazalım..

  çok sevgili yorumcumuz hakan hatipoğlu diğer sunucuların sms atıp atmayacağını sorması üzerine, bugüne kadar yalnızca birkez sms attığını, o da kendi yarıştığı sene. daha da hiç sms atmadığını, bundan sonrada oy moy atmayacağını parasının kıymetli olduğundan bahsediyor... aynen bu cümleleri ekranda milletin suratına baka baka söylüyor..
  yazık ya.. çok yazık..
  şimdi biz ahmak mıyız. binlerde baba parası ile geçinen lise, üniversite öğrencileri bu programa sms atıyor, onlar ahmak mı. insan aklı ile dalga geçmek değil mi bu..

  hakan a kızıyor muyum. asla.
  adam içinden geleni aşikar etti.
  yine birşey değişmeyecek yine binlerce kişi sms atacak. ama olsun. biz görevimizi yapmış olalım..
  uyanın. uyandırın gençleri..

 • barış'ın benden tek farkı yarışmayı dominikten izlemesi.

 • hala berkan barış'a başta şöyle etti böyle etti diye şampiyon olamaz diyorlar. ulan barış kim lan mesih mi? ne ayrıcalığı var şu barış'ın? sörvayvır şampiyon olma kurallarında barış'a saygıda kusur etmeme maddesi mi var? ahshsjjs ulan başarılı birine bi kusur bulucaz diye kırk takla atıyorsunuz.

 • yasin sinsi sinsi finale kaldı.

  hakan hatipoğlu demişti lan. yasin herkesle iyi kimse potaya koymayacak sıyrıla sıyrıla son 4 yapacak demişti.

  şaka maka adam haklı çıktı. damla bora göt oldu sonraki panoramada bakalım ne muhabbet dönecek.

 • barış denen vasat, " survıvor'a tarih yazmaya gidiyorum, yazdığımı da düşünüyorum" he birader tarih yazdın tersten, bu yarışmanın en vasat finalisti olarak tarih yazdın lol

 • adam 6 dokunulmazlıktan 5'ini kazanmış eleniyor. sikerim böyle survivor'u. izleyeni siksinler bir daha
  tv8'i siliyorum tv'den

 • türkiye'nin en büyük sorunlarından biri liyakat. bu burada da değişmiyor. adam, son bir aydır varlık bile gösteremiyor. başarısı var mı diye düşündüm aklıma bir şey gelmiyor ama sadece ve sadece sms gücü sayesinde, sercan beni potaya koyarsa hayatının hatasını yapar diyor.

  ne diyim böyle olaylar gördükçe, hayatımda yaşadığım haksızlıklar aklıma geliyor, daha fazla sinirleniyorum.

 • sercan'ın insanlara niye itici geldiğini anlamış değilim. adam yarışmadaki en şöhretli kişi olmasına rağmen kimseye karşı bunu kullanmadı. hatta araba ödüllerinde" benim ihtiyacım yok, ihtiyacı olan biri kazansın"dedi. çıkıyor efendice mücadele ediyor, gıcık sevinç gösterisi yapmıyor. nisa olayındaki duygusal hataları olmasa bugün sms lideri olabilirdi. yine de yarın kazanırsa kesin finalde olur.