behzat ç.

 • lan sokacam geriliminize de sikimsonik ateş'inize de , kırmızı eski telefonunuza da. basit bir şey istiyoruz lan. ekip otursun, yesin , içsin. 3. sayfa cinayetleri çözsün. bu kadar basit bir şeyi yapmak bu kadar mı zor mk. ben 0.9 kalemle işlenen cinayeti , karısını döven adamların cinayetini , rüyasında başka bir adamla gördüğü için karısını öldüren kafa gidik adamın cinayetini falan izlemek istiyorum mk. ateş denilen bebe ne alaka amk.
  baraj ihalenize sokayım. şule'yi de gönderin yurt dışına da behzat da rahat rahat gezsin mk.

 • üstteki arkadaş hollywood klişesi ile nokia 8210 takip edilemez demiş ama alakası yok. triangulation başta olmak üzere teknikler var. o kadar da güzel konum bulurlar ki kafana güdümlü füzeyi yersin.

 • eski behzat ç.; az konuşan, salaş giyinen, dünyada olduğuna pişman, depresif acılı bi karakterdi.
  bu blu tv deki bayaa ciks mor camlı gözlük takıo saçlar geriye yatık falan.
  akbaba ve hayalet de yenidoğan bebesi gibi genizden çatlata çatlata konuşan karakterler değildi yaa. ilk sezonlara bakın.
  karakterlerin ruhlarındaki o ankara griliği yok sanki.
  korkuyorum diziyi izlemeye.

 • erdal beşikçioğlu büyük oynayacak diye alan açmak için yıllardır yazılan bu hayal görme, depresyona girme, tribe girme olayı gerçekten sıktı. dümdüz, pavyona giden, meyhaneye giden, evde bira içen, çapkınlık yapan dümdüz komiser verin bi sene de be.

 • bütün gerekmezler diziden çıktığına göre yeni sezon daha iyi olacaktır ama amirimi bu işten nasıl siyiracaklar meçhul. birde şu halüsinasyon olayı çok abartılıyor dizide dozajı kaçtı.

 • buradan eski tat eski tat diye zırlayanlara sesleniyorum, eski bir tat olmasına gerek yok. yeni ve tadı çıkarılması gereken muazzam bir tat var. eskiye takılı kalmayı bırakın ve anın tadını çıkarın yoksa bi sikim beğenemezsiniz.

 • amirim iyi güzel de herifin kokusu televizyondan bile burnumun direğini kırıyor amk. her gece rakı, bira, gündüz vodka, artı sigara, duş almaz, diş fırçalamaz. bebek gibi hatunlar bu kuru götün nesine tav oluyor allaseniz yha :) savcısı ayrı, sosyetesi ayrı o0

 • ahahahah gece gece kahkaha attım eski tadı yakalıyor yavaş yavaş.

  --- spoiler ---

  memduh başgan: birisi babasıyla, birisi kızıyla. cinayet büroya dünür oldunuz amınakoyim.

  --- spoiler ---

 • bu bölüm sahiden güzel olmuş. ne küfürler abartıydı ne de diyaloglar gereksizdi. bir de bu sezonun başından beri görüntüyü grili flulu vermeyi bırakmışlar. o ne öyle amk, dünyanın sonu geliyormuş gibiydi.

  bir tek şule büyüdükçe çirkinleşmiş mi makyajı mı olmamış karakterde mi bi sorun var tam anlamadım. o eski özgün halinden eser yok. bayağı normal kız arkadaş olmuş.

  --- spoiler ---

  hayalet babadan kalma radyoyu nasıl kırarsın sen? feride, ılgın, suna… bunlar için kırmadın da yeni yetme melike için mi kırdın? abi dedi diye mi alındın?
  hay ben senin tribine…

  --- spoiler ---

 • ya şu diziye olmamış diyenler bi siktirsin gitsin gerçekten ya.

  -behzat kedi için eğilir mi?

  eğilir amk malı, tavşan beslediğini tavşan için neler yaptığını hatırlamıyo musun?

  -behzatın yakın arkadaşı öldü ertesi gün domates aldı.

  sen 50 tane yakınını kaybetsen 1.si ile 50.sine tepkin aynı mı olur öküz.

  -ya gündelik cinayetler istiyoruz çok mu şey istiyoruz?

  aynen eroine alıştırılıp tecavüze uğrayan kızın intikam alması yüzyılda bir olan bir şey ülkemizde.

  -hiç kimse memduh'a siktir git diyemez, derse oracıkta vurur.

  bok vurur aq, behzat'ın memduha neler dediğini hatırlamıyor musunuz

  behzatın 10 sene öncesi ile aynı olmasını bekleyen sizler olmamışsınız.

  10 sene önce savcıdan sürekli azar yerken pasif şekilde kendini koruyan behzat şimdikinden ayar yediğinde fazlasıyla ayarı verdi.

  bunu herkes bilir ama sanırım sizin beyniniz basmıyor. bir şey için ilk kez acı çektiğinde en çok canın yanar, 10.kez acı çektiğinde ise hayatına devam edersin.

  eskisi kadar sevmeyenler olabilir haklısınız, ama eskisi gibi olmasını bekleyenler malsınız