caner erkin

 • ısterse agziyla kus tutsun 150 asist yapsin bu ona teknik direktor dahil herkese giydirebilecegi anlamina gelmez.

  disiplin olmazsa orada civiklik olur.

  zarari faydasindan cok olan oyuncu. ne faydasi var o da tartisilir. defansta tirt, hucumda tirt. ee.

 • şükrü saraçoğlu stadında beşiktaş taraftarı önünde diz çöken topçudur.
  not: fbspor.

 • dua et maç 1-0 bitti caner efendi. o pas vermediğin pozisyondan sonra top dönüp dolaşıp bize girseydi ve maç 1-1 bitseydi, o stattaki 41.903 kişi sahaya iner seni bi güzel sikerdi.

 • 2 aralık 2018 beşiktaş galatasaray maçının 90+4. dakikasında vagner love’a vermeyip direkt kaleye vurup auta attığı top karakteri hakkında çok önemli bir göstergedir.

 • tehlikeli olmayan atağı penaltı ile savuşturan oyuncu.

 • keşke şöyle 137 maç ceza alsa da bir daha onu beşiktaş forması ile izlemesek. yemin ederim beni bir ekrem dağ bu kadar kasıyordu aha bir de bu adam. saha içindeki manasız gerginliğini geçtim, oyunculuğu da artık komedi. ayağına gelen her topu mu diker bir insan. bacak kadar zenciden kafa golü yedirdi bu paşa bize, hala sağa sola posta koymalar gider yapmalar. utanıyorum bu adamı beşiktaş forması ile izlerken.

 • oyundan çıktıktan sonra bayern ofsayta düşmeye başladı.

 • anlam veremediğim futbolcu. ulan bir yaptın hadi olur o kadar dedik, iki yaptın az mırıldandık özür diledin, üç oldu ebesinin amı kadar ceza yedin. yani ya kafanı topla çık sadece top oyna, yok ben mahallenin abisi gibi ona buna atarlanacağım diyorsan, sezon arası da yaklaşıyor yavaş yavaş uza sen kardeşim. kantarın topuzu kaçtı kaçıyor. yeter!

 • bunca yılın sevdalısıyım kendisine sinirlendiğim kadar ne bakiye ne ekrem dağa sinirlendim. kendisine sövdüğüm kadar ne almeidaya ne ailtona sövdüm.

  bakın olm olay küfür vs değil.

  ben nouma'yı hala savunurum. ölümüne savunurum. yaptığı hareket çirkindi yakışmadı ama nouma yavşağın teki olmadı asla. delikanlıydı. milletin arkasından sövmez gider kafayı gömer siker oturturdu. varsa derdi hallederdi. içten pazarlıklı olmadı saha dışında yaptıkları ile gündem olmadı. nouma'nın isyanı kötü karakterinden değil içi dışı bir olmasından kaynaklı idi. ama bu adam öyle değil.

  bugün takımın içinde bulunduğu tüm kara bulutlu kaos dolu günlerin sebebi kendisi. günah keçisi ise günah keçisi kardeşim. evet. bu adam takımdaki kolej havasını bozan yegane unsur.

  gökhan ve caner geleceği günlerde istemem dedim. 30 küsür senede öğrendiğim bişi varsa o da şu idi çünkü, fb'den gs'den alınan topçu bize yaramıyordu. oldum olası istememişimdir o yüzden. sağolsun gökhan'a lafım yok o beni göt etti ama caner o kadar haklı çıkardı ki.

  geçen sezon bu adamın sakatlanması beşiktaşın şampiyonluğunu müjdeledi.

  canerle pas oyunu oynayamazsınız. izin vermez rakip yarı alandan kavisli bir şekilde topu ceza sahasına diker ve takımın hücum planının anasını siker.

  canerle hızlı çıkamazsınız kafasını kaldırıp oyun yönünü bir anda değiştiremez veya ileri oynamaktansa geriye stoperlere dönüp set hücumuna girmeyi tercih eder.

  canerle savunma yapamazsınız. tosic'e kızamıyorum artık herif bunun götünü toplamaktan helak oldu.

  hakeme sövmesine değinmiyorum. ben beşiktaş karakterine bu kadar uymayan bu kadar aykırı bir tipi o forma altında görmedim. benden eskiler de görmemiştir. kendisi beşiktaş forması altında diye de sahip çıkacak kadar gözü kör bir fanatik değilim.

  bu sene beşiktaşın yediği gollere bir bakın açın bakın. bugün yediğimiz gol bile kendi hatası. götünü yarım dönerek üst üste aynı çalımı yiyen ilk bek kendisi olabilir bak. bu kadar futbolu bilmiyor mk.

  milli takımda kankileri ile yaptıkları bile benim için büyük utanç idi. arda ile burak ile gazeteci döven adı her türlü futbol dışı icraata karışmış bu adamın bizim takımımızda ne işi var halen anlamıyorum.

  beşiktaşın hem oyun yapısına hem takım yapısına hem kültürüne uymuyor. daha buraya paragraf paragraf yazarım da gerek yok.

  kendisine beddua edecek değilim. ama kendisini bu kulübe kazandıranlara hakkımı helal etmiyorum. kendisinin kazandığı parada da hakkım var ise haram olsun. ben takımımda bu adamı görmek istemiyorum.

  süleyman ağbi yaşasa idi eminim o da böyle bir utanç vesikasından hicap duyardı.

  senin en yetenekli en formda halin bile olcay şahan'ın sol ayağı etmez benim için duydun mu beni koçum.

  dedim ya size nouma diye. nouma beşiktaş'tan değerlerimize uymadığı için gönderildi. bana göre yüzyılın hatasıydı ama mesele duruş meselesiydi. o nouma bugün hala ve ebediyyen beşiktaşlı nouma olarak anılıyor, anılacak. engelleyemezler. ama bu adam anılmayacak. ne biz ne fener ne gs kimse sahip çıkmayacak. çıkanın da aklını sikeyim zaten.

 • belhanda keşke dün topu yere vuracağına hakemin anasına bacısına sövseymiş. belli ki ona ceza verilmiyor.

  (bkz: ibne dersin alınır sikersin aldırmaz)