debe başlıkları

ufak tefek cinayetler

 • bir dizi düşünün ki oyuncu senaryoyu beğenmeyip diziden ayrılmak istiyor. başrol oyuncusu aslıhan(merve) ameliyatı bahane edip (yoğun bakımda bile oynayabilecek bir oyuncu bence kendisi) 3 bölümdür yer almıyor. başka bir oyuncu mert(serhan) ben yeni evlendim az rol yazın bana diyebiliyor. ben bundan şunu çıkarırım dizide bütçe sorunu var. ya ücretlerini az alıyorlar ya da 1 saat yerine yarım saat oyna ücret yarı yarıya düşsün dendi ana oyunculara. sonradan gelen oyuncular kesinlikle oya ve merve kadar ücret almıyordur. son bölümlerde çocuk oyuncuların rolünün artmasını da buna bağlıyorum. güzel başladı ama mantıksız devam ediyor. absürt komediye dönüşmeden biter umarım. gidişat o yönde. ha bak korku filmi de olabilir. zira arzuya zombilik yakışır. hele peloya. taytay da kalan hepsini üstüne limon sıkıp yer kebap niyetine. kız meriç düşün bak sen bunu. ihtişamlı evlere, pahalı oyunculara verdiğin paranın çeyreğine mal edersin. seni köftehor kaptın şükela senaryoyu.

 • edip, serhan’a

  “adam olsaydın, karın güzel olurdu, ne o öyle 200 300 kilo” demiş**

  buna sinirlenen serhan da “öldür lan arzu şunu, benim müşterilerin yüzde onu senin olsun demiştir”

  dikkat ederseniz arzu’nun işi nasıl büyüttüğünü göstermiyorlar. işte hep böyle.

 • merve, fuck kerim, marry serhan, kill edip oynamis alenen

 • burcu karakterinin artık imaj olarak da şeyma subaşı'na evrilmiş olması dikkatlerden kaçmadı.

 • bir an lezbiyen dizisine dönecek sandım. absürt komedi gibiydi. oya merveye seni seviyorum hep sevdim sana hayranım dedi birbirlerine baktılar tam bir sado mazo lezbiyen ikili. oya mervenin gücüne hayran merve oyanın dinginliğine. ikisi de serhanı camdan atıp öpüşseler cidden daha mantıklı bir sezon finali olurmuş.

 • --- spoiler ---

  ben boyle zenginli dizi gormedim. bir bardak limonata elden ele tum partiyi dolandi, allahin fakirleri sizi.
  ask-i memnu'da basibos bir limonata ortalikta dursa bihter o bardagi cemile'nin kafasindan asagi bosaltirdi.
  dizi guzel komediye bagladi yokus asagi gulduruyor final bolumuyle.

  --- spoiler ---

 • sezon finali önceki bölümünde hiçbir şey olmayan dizidir. bu kadar boş bir bölüm senaryosu yazmayı nasıl başardılar diyeceğim ama alışkınlar görüyoruz.

 • dört peygamber kadının başından geçenlerin sahabeler aracılığıyla hadisler şeklinde polislere aktarıldığı dizi.

 • çeşitli kimyasallarla zehirlenen,
  iki bölümde bir sinir krizi geçirip kendini yerlere atan,
  buz gibi sularda kendini boğmaya çalışan,
  trafik kazası geçiren,
  zaten hamile kalması da tıbben mümkün olmayan ama ne hikmetse 40ından sonra bunu başarabilen oya'nin bebesine hala hiçbir şeyin olmadığı dizi.

  biz dolaptan bardak almaya uzansak düşük oluyor be.

  ayrıca " ben doktorum, insanların sağlığını riske atmam " diye diğer doktoru şikayet eden oya'nın, sırf merve'nin gözünü korkutmak için içindeki tüplü ve öfkeli kezoyu serbest bırakıp trafikte birsürü insanın hayatını tehlikeye atması.

  şu dizinin en keyifli kısmı buaradanianben ve billur bolu'nun bira ve havlayan sevimli kuruyemişleri ** eşliğinde diziyi yorumlamalarıydı. onlar bile yapmıyorlar artık. bence final bile çekmesinler, evlere birer broşür yollayıp aha katil bu desinler. nasılsa broşüre yazınca herkes sorgusuz sualsiz kabul ediyor afagshdh.

  son olarak, iki bölümdür sapık gibi milletin evine girip saklanan burcu umarım bir şekilde oya'nın arabasına da binmişsindir ve orada sıkışıp geberirsin bıktım senden.

 • --- spoiler ---

  düşünsene sözlük, hamile kalma ihtimalin yokken mert fırat'tan hamilesin;
  kim olsa camlardan sarkar...

  --- spoiler ---