debe başlıkları

fikret orman

 • yuh be ulan sallanır sallanır da bu kadar sallanmaz. üstteki bir troll, galatasaray'ın 22 penaltı kullandığından, bi de utanma duygusundan bahsetmiş.

  gerçek: galatasaray lehine 10, aleyhine 8 penaltı çalındı.
  beşiktaş lehine 7 aleyhine 4 penaltı çalındı

  tanım: taraftarın gazını almak için onlara hoş gelecek açıklamalar yapan başkan

 • çin’e açılım, japonya’ya yatırım derken beyaz tv’ye yönelen tinerspor başkanı. swh

 • sahte voleybolcu lisansı ile usulsüz şekilde tüzüğe aykırı olarak yönetimine aldığı umut güner,

  kendi memleketinde 200.000 usd civarı bir paraya oynayan cyle larin"i "bonservis bedelsiz getiriyorum" diye pazarlayıp kulübünden izinsiz antrenmana çıkarıp sonra da orlando fifa'ya şikayet resti çekince paşa paşa bonservise 1,8 m. euro ödenmesine neden olan ve 200.000'lik adama 1,5 m. euro'luk sözleşme imzalayan ortak olduğu hukuk bürosu kulübe 2 milyon lira'lık fatura kesen şafak mahmutyazıcıoğlu,

  şenol güneş'e sallayan bir sürü sosyal medya paylaşımını beğenen, beşiktaş yönetim kurulu üyesi olarak sorumluluğu altına verilen hiçbir alanda başarılı olamayan kuzeni hakan özköse,

  çocukluk arkadaşı olan, futboldan anlamamasına rağmen scout ekibini bağladığı metin albayrak

  al şimdi bunları ne yaparsan yap.

  hoca'nın altını bunlara oydurdun sırf abdullah avcı'yı getirmek için. hoca'nın bütün kolonlarını kırdırdın, bütün kirişlerini zedeledin al eserinle gurur duy.

  geçen sene 1 milyar lira'ya yakın gelir elde edilen yerde kâr olarak 10 milyon lira açıklanıyorsa ve buna rağmen borç 1 senede neredeyse 1,5 kat artıyorsa hiçkimse maval okumasın "kur farkı" diye...

  seba'dan sonra tüm camia'nın üzerinde uzlaştığı ve muhalefeti neredeyse olmayan bir adam olarak kulübü çıkardığın ve çıkardığın yükseklikten nasıl kendi ellerinle bıraktığını gör akabinde bu eserinle gurur duy!

  bugün taraftarlık öğretiyordun "skor falan filan" diyerek... bu taraftar feda sezonu ve akabindeki 2 sezon sana tam destek verdi, sahaya tam destek verdi skorlar iyi miydi o zaman? sorun skor ya da takimin başarısız olması değil. 115 yıllık mazide şampiyonluklar da var sezonu çok kötü bitirmek de var ama senin kulüpteki şeffaflığı bitirmendir esas sorun.

  kime ne para verdiğini açıklamadan "kulübü ile anlaşılmıştır" gibi basit cümlelerle milyon milyon saçmandadır sorun.

 • yabancı hakem getirelim haftalık hakem karalarına bakıp rapor oluştursunlar ve tff mhk ile paylaşsınlar dedik birkaç kulüp reddetti bu kulüplerden biri galatasaray şeklinde açıklamada bulunan başkan.

  derdiniz adalet değil kayırılmak dedik biz en başından. hadi şimdi gidin ötede ağlayın.

 • sevgilin sana “10 bin tl kredi kartı borcu yapmışsın, nereye harcadın bu parayı?” diyor. sen de “hani beni sevdiğini söylüyordun, şimdi ne değişti?” diye kendini savunuyorsun.

  ilginç adam gerçekten. güzel mağduru oynuyor.*

 • "transfer lazım! bu kadroyla hem ligde hem avrupa'da beşiktaş'ın işi zor" diyen taraftar için, baba parası yiyen ergen öğrenci benzetmesi yapmış beşiktaş'ın başkanı.

  bugünlerde türkiye'de -özellikle siyasilerde baş gösteren- salgın misali seyreden kibir hastalığına yakalanmıştır ve geçen seneden beri yaptıklarını yıkmaktadır.

 • hakkında bu kadar yorum girildiğini görünce al hilale transfer oldu sandigim

 • aboubakar'a ilk yarı bundan bi bok olmaz diyen de, burak yılmaz'ı kulübe sokmayıp şampiyonluğu veren de bu ebedi taraftar profili.

  gölge etmeyin başka bir şey yapmanıza gerek yok.

 • sihirbazdır. şampiyonlar liginde gruptan namağlup lider çıkan takımı 6 ayda bu hale getirmek sihirbazlık gerektirir, başka bir izahı olamaz.

 • hükümet yalakası olabilir ancak krize kriz diyebilmiş ilk kişidir. tebrikler başkan.

  not: musleraspor