debe başlıkları

fikret orman

 • "transfer lazım! bu kadroyla hem ligde hem avrupa'da beşiktaş'ın işi zor" diyen taraftar için, baba parası yiyen ergen öğrenci benzetmesi yapmış beşiktaş'ın başkanı.

  bugünlerde türkiye'de -özellikle siyasilerde baş gösteren- salgın misali seyreden kibir hastalığına yakalanmıştır ve geçen seneden beri yaptıklarını yıkmaktadır.

 • hakkında bu kadar yorum girildiğini görünce al hilale transfer oldu sandigim

 • aboubakar'a ilk yarı bundan bi bok olmaz diyen de, burak yılmaz'ı kulübe sokmayıp şampiyonluğu veren de bu ebedi taraftar profili.

  gölge etmeyin başka bir şey yapmanıza gerek yok.

 • sihirbazdır. şampiyonlar liginde gruptan namağlup lider çıkan takımı 6 ayda bu hale getirmek sihirbazlık gerektirir, başka bir izahı olamaz.

 • hükümet yalakası olabilir ancak krize kriz diyebilmiş ilk kişidir. tebrikler başkan.

  not: musleraspor

 • biz şu anda aldığı kararın mutluluğunu yaşarken kendisi belki de cumhurbaşkanından, spor bakanından gelecek telefonu düşünüyor olabilir.

  sırf bu sıkıntıda başını dik tutmuş olması bile adını bu kulübün tarihine altın harflerle yazdırmıştır.

 • yakın zamanda kendisinden şöyle bir açıklama gelecektir. at fava bekle

  "bu karardan sonra maça çıkmamayı düşünüyorduk . fakat sayın cumhurbaşkanıyla görüştüm. bu maçta kumpas olduğuna dair güçlü emareleri bana aktardı. dolayısıyla yarıda kalan maça çıkıcaz."

 • “demba ba'nın kontratı sezon sonunda bitiyor, gelecek sezon beşiktaş'ta oynamasını istiyorum. bu hafta göztepe ile oynayacağız, şimdi bunu konuşmak olmaz. sezon sonu geldiğinde demba ba'nın transferine bakacağız." demiş.

  "bu hafta göztepe ile oynayacağız, şimdi bunu konuşmak olmaz."

  konuşsa kimbilir ne diyecekti.

 • bazen çıkışları hatalı olsa da bazen de sağduyulu ve barışçı açıklamaları ile ders verdiğini düşündüğüm başkan. fenerbahçe camiasının bayern'in gol müziği ile birlikte yaptığı paylaşım hakkında şöyle: "bayern münih gol attığında çalınan şarkıyı rakibimiz kullanıyor. bunlar türk futboluna yakışmıyor. bana da 'biz de vardar ovası' şarkısını çalalım' diyorlar. biz, türk takımının avrupa'da yenilgisinden medet umacak bir kulüp müyüz? beşiktaş böyle acizlik yapar mı?" bir açıklama yapmış. çok haklı. taraftarlar böyle espriler yapar birbirlerini kızdırır. çoğu zaman futbolun eğlenceli tarafı budur hatta. ama bunu kulüp yapınca koskoca kulüp itibarsız oluyor. fenerbahçe'de aziz yıldırım yönetimi her zaman bunu yapan davranışlar ortaya koydu. hep kavgadan rakibe saygısızliktan gerilimden beslendiler. savunmayin şu yönetimi fenerbahçeliler. siz de istiyorsunuz kurtulmak. ama yine savunacaksiniz. fikret orman in açıklamalarına "hahaha sus ağlama nasıl koydu bayern" "zaaa müthiş yapmış sahada oyuncular, dışarda resmi hesap vuruyor ahaha" falan yorumları yapacaksınız. koskoca kulüp mahallenin dedikoducu teyzesi gibi yönetilirken bunun karşısında durmazsaniz, seçimlerde yeniden aziz yıldırım size de türk futboluna da müstehak.

 • öyle bir ülkede yaşıyoruz ki, hala şaşırtmayı beceriyor, bu da bir başarı. zerrab'ın aktif bank ile çalıştığı, daha sonra aktif bank ceosu tarafından aradan çıkarıldığı yani aktif bankın direkt olarak ambargoyu deldiği dönemde bankanın ceosu, rte'nin damadı berat albayrak. berat albayrak başlığına bu konu hakkında 2 entry girilmiş, bjk başkanı hakkında ise 40 entry. ülkem için bir klüp başkanı, ülkeyi yönetenlerden daha önemli. resmen muz cumhuriyetiyiz.