muhammed kerem aktürkoğlu

 • kameralara göstere göstere güzel dua etmek dışında bir meziyeti olmayan bir kardeşimiz. imam olacakken topçu olmuş. koşuşundan belli, bir insan bu kadar mı estetiğe aykırı koşar.

 • beş dakikada hem mertensin sarı kart görmesine neden oldu hem de topu kontrol edebilse 1-0 öne geçeceğimiz pozsiyonu kaybetti. gerçi kontrol etseydi ne olacaktı dışarı vuracaktı. sonra suçlu taraftar. ya beş dakika oldu. beş dakikada ekran başında sinir krizi geçirdim.

 • 2-0 önde olunan samsun maçında bile her aldığı topu kaybediyor, şaka gibi.

  ondan sonra hala daha haksızlık ediliyor falan diyenler var. tamam şampiyonluğa giden takımın futbolcusu ıslıklanmasın eyvallah ama bu oyun ne abi.

  yanarım yanarım, bu adamı en önemli şampiyonlar ligi maçlarında 10 numara oynattı okan buruk ona yanarım. bir tane diri 10 numaramız olsa, hadi onu da geçtim mertens oynasa belki gruptan çıkardık.

  inşallah kısa zamanda bunu da üçe beşe ona bir şeye yurtdışına itelerler.

 • gelmiş yine siz bu adamı ıslıklayamazsınızcılar :d
  öyle bir ıslıklarlar ki size susup izlemek düşer.
  bak güzel kardeşim mala anlatır gibi anlatıyorum;

  gerek evinde izleyenler gerek bu soğukta kalkıp da donarak statta maç izlemeye gidenler ceplerinden para vererek bunu yapıyor ve güzel futbol izlemek istiyorlar. yani bir nevi sen o maçı kiralıyorsun diyelim. tuttuğun takım ise en nihayetinde bir şirket ve bu kerem denen arkadaş dahil herkes bu şirketin maaşlı çalışanıdır. o parayı alıyorsa sorumluluk alıp takımı riske etmeyecek şekilde oynayacak (70 dk > 34 top kaybı) fantezi ara pas denemeyecek icardiye gol attırıp kahraman olmayaca çalışmayacak 1-1'ken kontra yedirmeyecek ha güzel kardeşim bunları yapıyorsan eğer o zaman da cebinden ve vaktinden harcayıp güzel futbol izlemek isteyen adamlar ıslıkladığında da ağlamayacaksın.
  demek ki insanlar oyunumdan memnun değil deyip aldığın paranın hakkını verip kendini geliştireceksin. beyfendi bırak bu hareketi üstüne bir de bize trip atıyor :d

  keşke biri de bana milyon liralar verse de üstüne bi de moralim bozulunca beni pohpohlasalar ne güzel istanbul :)

 • görsel

  sofascore verilerine göre süper ligdeki 200’den fazla futbolcu içinde en fazla top kaybı yapan kendisi.

  rekor sayıda top kaybedip, herkesi geri koşmak zorunda bırakıyor ve tüm hücum kurgusunu sil baştan bozuyor. tüm takımın motivasyonu bozuluyor.

  mertens, zaha gibi oyuncular kaptırdıkları topun peşinden sonuna kadar koşarken kendisi yalandan 10 metre geri koşup bırakıyor.

  hep eleştirdik ama bir konuda hakkını verelim. forma altına giydiği uzun kollu badisini 4. ve 5. parmaklarıyla tutarak leylek gibi koşarken çok tarz görünüyor.

 • oyundan çıkınca takım akmaya başladı. ulan insanlar nasıl görmüyor şunu ya. yok bilmem kaç gol atmış vs. ulan adam topu kontrol edemiyor, 5 metreye isabetli pas atamıyor. avrupa'nın herhangi bir takımında bu kadar top kaybetse yüzüne bakmazlar. tekme tokat gönderirler takımdan. ama bizim okan tete'yi ve zaha'yı yedek oturtup bunu oynatıyor. tam bir rezillik…

 • bu adam süper lig takımlarının yedek oyuncu havuzunda durup keyfine bakacağına, 3.lige erzincanspor'a gidip toprakta çamurda mücadele etmiş, orada gol kralı olmuş, galatasarayın dikkatini çekmiş ve galatasaray'a transfer olmuş, bizde de tırnaklarıyla kazıyıp kadroya girmiş, aldığı 5-10 dakikalık sürelerde iyi işler yapıp, sonunda takımın as oyuncusu, yıldızı olmuştur.

  öyle hatır gönül torpil/menejer transferi vs yapmamıştır, kimse elinden tutmamıştır. ne başardıysa kendi emek ve alınteridir. hiçbir şey ona altın tepside sunulmadı, kendini yoktan var etti kerem. böyle adama saygı duyacaksın.

  yani erzincanspor'da çamurlu sahalarda oynarken, 3 sene içerisinde ucl'de manchester united'e jeneriklik goller atar hale gelmiştir.

  bugün attığı golü totalde 100 milyon euro verdigin zaha, tete, ndomblele, ziyech dörtlüsü bir araya gelse atamaz.

  siz kerem'in 10 katı kazanıp sahada gezinen adamlara tapınır, bu çocuğun en ufak tökezlemesinde salyalar saçarak küfredersiniz ama bilin ki, bu çocuğu yıldıramazsınız.

  o, yine bir şekilde pes etmez ve küllerinden doğar.

 • bunca yıllık galatasaray manyağı olarak daha önce bir galatasaraylı futbolcunun kırmızı kart görmesine sevindiğimi hatırlamıyorum. umarım şöyle uzun bir ceza verirler de yokluğunda ne kadar berbat bir topçu olduğu anlaşılır.

 • karaktersiz harry potter. yaptığı ucuz kabadayılık hareketlerini kimden öğrendiğini söylemeye gerek yok. şu an yunanistan'da kendisi.

 • golcü adam kaçırır
  gününde olmaz dağa taşa atar
  gününde olmaz topu kontrol edemez
  ama kardeşim adam kendi kazandığı topu sonuna kadar vurmak hakkıyken sana bırakmış
  yapman gereken daha iyi bir pozisyonda bekleyen takım arkadaşına topu yuvarlamak

  biz sana şanssızsın diyoruz yine de ama görünen o ki kötü, bencil, arsız ve hatalarından asla ders almayan bi karakterin var

  yerine yusuf sarıyı getirsinler yabancı birini getirsinler ama sen bu takıma bu saatten sonra yüksün kardeşim.