müge anlı ile tatlı sert

 • 51 yaşındaki adamla 18 yaşındaki kız ilişki yaşar.

  müge utanmıyor musunuz içerikli konuşma yaparken, kızımız "ünlüler yaparken çok normal ama" diye sorar.

  müge'nin yaniti?
  "sen ünlü müsün?"
  "sanane?"
  "onların parası var sana ne oluyor?"

  allah allah, parası olsa bu insanların böyle yargilamayacaksin yani, acunlar, cem yilmazlar, aliogullari yapabilir çünkü parası var öder sanane di mi?

  çık desene kim yaparsa anlamam karşısındayım diye...

  nasıl afalladi...

 • -neden tutuklandınız ?

  -neden tutuklanmayacağımışum?

 • möge apla, youtube katıl butonunu aktifleştir, neyse parası verelim, sansürsüz izleyelim.

 • muhabir müge, açık dünya rpg karakteri gibi. dağda bayırda dolaşıp garip görevler tamamlıyor. son görevi de türbede 3 kulfu 1 elham okumak oldu. bir kaç hafta içinde skillerini geliştirip ejderha öldürme kıvamına gelir.

 • bu programda tek mağdur muhabir müge'dir. muhabir değil köle isaura amk. köpeğin peşinden koş müge, tavuklara su ver müge, samanlığa git müge…

 • fikri amca köyden programa yeni ışınlanmis gibi birden fırladı.

  benim köyüm güzeell, insanı güüzeelll, muhtaarrımmm, belediye baskanımmm, icisleri bakanımmmm, jandarmam, komutanım hepsi yanımdaydı.

  madem hepsi yanındaydı, karın nerde amca? o kadar insan/mevki bi kadının hayatını koruyamadınız mı? cesedinini bile bulamadın/bulamadınız 50 yıllık karının daha.

  bi de baglananlar yalan söylüyor diyor.
  tabi insanlar isi gücü bıraktı, sizin bi ögünde 6 ekmekle beslenen, dayak arsızı, iki ay aynı kıyafeti giyen sapıgınıza hayran.

  fikri gibiler besliyor bu sapıkları. karısının ceseti bile daha bulunmadı "icisleri bahaaanımmm, muhtarımmmmm" diyor adam.

 • arif verimli kendi çapında pr yapmaya çalışıyor sanırım üç beş troll salmış düzenli arif verimli olsa şöyle olur böyle olur tarzı şeyler yazıyor.

  arif verimliyi senelerce izledik, mevzuları anlama ve yorumlama kapasitesi rahmi dayının bile gerisinde bir amca kendisi. stockholm sendromunu bilmeyen bir psikiyatr bir de gereksiz bir egosu vardı hiç çekilmeyen. zamanında insan yokluğunda kazara profesör olmuş, şimdi okusa tıp fakültesini bitirebilir miydi emin değilim.

 • bu tiplerle ilgili olarak yapılan en büyük hata "empati" kurulmasıdır.

  "hasta mı acaba? çocukluğu nasıl geçti? travma mı yaşadı?" falan vs. insanlar belki iyi niyet, belki cehalet diyelim bu "empati" tuzağına düşüyor. bu sinan gibi şerefsizler de işte tam olarak bundan besleniyorlar. hani bu tarz olaylarda hep şaşırıp "ya bu kadar olayı nasıl yapmış, bunun gibi biri nasıl bu kadar rahat bugüne kadar dolaşabilmiş" diyorsunuz ya, işte bunun en büyük nedeni insanların bu tipler için kurduğu salakça "empati" ve duyar kasma davranışıdır. bunun gibilerin hasta falan olduğu yok. birilerine tecavüz, cinayet planı yaparken, kaçarken, yalan söylerken kafa zehir gibi çalışıyor.

  bu olay da da köylüsünden yetkilisine kadar herkes aynı aptallığın içine düşmüş, hatta bir gerzek bir jandarma rütbelisi de o kadar olayı bilmesine rağmen buna iş teklif etmiş. yok bi de evine alıp besleseydin sığır.

  eee ne yapsın peki millet? diyebilirsiniz.

  yapılacak şey belli. böylelerine acımayacaksınız. siz idare ettikçe bunun gibi tipler sizin çocuklarınızın, sevdiklerinizin kanına girer. sapık, manyak olduğu tescillenen tipleri en başta toplumun yok etmesi gerekiyor. bununda yüzlerce yolu var. kurtulun artık şu sjw gerzekliğinden.

 • köylüler sinan'ı niye öldürmemiş diyenler neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum?

  sinan gibi mental sağlığı yerinde olmayan biri için, kim cinayet işleyip de hapis yatsın? sırf rüzgarsınız ya, kaçınız hapse girmenin ne demek olduğunu biliyorsunuz? ulan covid yüzünden iki gün eve kapandınız diye delirdiniz, hapis yatmak kolay mı sanıyorsun?

  ben tam tersi köylülerin doğrusunu yaptığını düşünüyorum. yapmaları gerekeni yapmışlar, şikayetçi olmuşlar, polise gitmişler, mahkemeye gitmişler. burada eleştirilmesi gereken bizim adalet sisteminiz. bu adamın hapiste veya tedavi için hastanede olması gerekiyor. toplumdan izole edilmesi gerekiyor.

 • arkadaşlar, bütün köy birleşip bu sinanın kemiklerini nasıl kırmadılar diye hem fikirsiniz ama olayın absürtlüğü sinanın dövülmemesi mi sinanın hiç ceza almış olmaması mı? yani hay tüküreyim böyle adaletin içine afedersiniz. adam çoluğunu çocuğunu toplayıp köyünü terketmiş ya, daha başka çözüm bulamamış bu itden kurtulmak için. yok muydu vicdan sahibi bir savcı, hakim de şu adamı kodes köşelerindeki fareye çevirecek? illa birinin kanına mı girmesi gerekiyordu, vallahi yazıklar olsun.

  şimdi ekrana çıktı ya, tokat bilmem ne savcısı olaya el atar, müge alkışlar eşliğinde ona teşekkür eder, ölen öldüğüyle kalır biz de ülkede adalet var diye kendimizi kandırırız. eğer o teyzenin canına zarar geldiyse sadece sinanın değil, ona bunu yapmasına olanak tanıyan, takipsizlik veren, tedavi olması gerekiyorsa gerekli birime göndermeyen, cezai ehliyeti varsa ceza almasını sağlamayan kim varsa , bu teyzemin vebali onun da boynunadır.