müge anlı ile tatlı sert

 • nevrigül şirin cinayetiyle ilgili;

  öncelikle evli ve iki çocuk annesi genç bir kadının tiktok'ta göbek atarken görüntüleri var. bunu programda defalarca gösterdiler.
  yani o evlilik zaten bitmiş ve herkes bunu biliyor.
  başka kişilerle görüşmesi de normal karşılanıyor zaten her şey de burada başlıyor.

  nevrigül'ün doğru düzgün bir yolda doğru düzgün kişilerle olmadığı ortada. kocası da dahil tüm ailenin her şeyden haberi var.
  güzel, genç bir kadın muhtemelen sosyal medyada birilerinin radarına giriyor ve uyuşturucu ve fuhuş batağına sokuluyor.
  ablasının girdiği ortamları, kazandığı parayı kıskanan biri var o da kız kardeşi nazmiye.
  nazmiye her şeyi biliyor ve ablası gibi olmak istiyor maalesef. bence doğan ve yanındaki tipler de nazmiye yi bu batağa çekmeye çalışan ve vaatler de bulunan kişiler.
  nevrigül, kardeşinin başına bunların gelmesini istemiyor.
  kendisi de içinde olduğu hayattan memnun değil ve kurtulmaya çalışıyor ama şahit olduğu olaylar, tanıdığı kişiler, bulaştığı işler olduğu için tehdit ediliyor.
  sonunda da hayatından oluyor. üstelik bana göre nazmiye yi kurtarmak isterken öldürülüyor.

  daha önce yanında olmayan çanta olay yerinde bulunuyor. çantayı evden alıp götüren bence nazmiye. ablasının başına gelecekleri az çok biliyordu. yardım ederse o da isteklerine kavuşacaktı. nefret ettiği ailesinden de kurtulmuş olacaktı. çantanın içinde para veya madde değil senet ya da nevrigül'e yapılan şantaja dair bir şeyler olduğunu düşünüyorum.
  bu tip çeteler kadınları kendilerine böyle pislik şeylerle bağlarlar. ondan sonra da "sevgiliyiz ,sen benimsin vs" diye kandırırlar.
  ailesi nevrigül'ün parası olmadığını anlatıyor çok normal muhtemelen bütün para doğan ve etrafındaki tiplere gidiyor. bu işlerde kadınlar kolay kolay para kazanamaz. ya uyuşturucu ya da aşk için katlanırlar.
  allah bilir nelerle tehdit ediyorlardı.
  bence kocasını da tehdit ediyorlardı. başına bir şey geldiği an işi namus cinayetine bağlayıp kocasının üzerine atmak en kolay yol.
  o sabah da remzi bu yüzden arandı. konu çocukları görmek değildi.
  aile doğandan korkuyor. incelenmesi gereken ailenin kapatılmış bir toplu borcu veya yüklü bir alışverişi var mı? borç daha olası geliyor bana.
  muhtemelen aile bunlar açığa çıkmasın diye doğan ismini bile anmıyor. en kolay yol kocasını suçluyorlar bence özellikle babasına öyle tembih edilmiş.

 • 51 yaşındaki adamla 18 yaşındaki kız ilişki yaşar.

  müge utanmıyor musunuz içerikli konuşma yaparken, kızımız "ünlüler yaparken çok normal ama" diye sorar.

  müge'nin yaniti?
  "sen ünlü müsün?"
  "sanane?"
  "onların parası var sana ne oluyor?"

  allah allah, parası olsa bu insanların böyle yargilamayacaksin yani, acunlar, cem yilmazlar, aliogullari yapabilir çünkü parası var öder sanane di mi?

  çık desene kim yaparsa anlamam karşısındayım diye...

  nasıl afalladi...

 • -neden tutuklandınız ?

  -neden tutuklanmayacağımışum?

 • möge apla, youtube katıl butonunu aktifleştir, neyse parası verelim, sansürsüz izleyelim.

 • muhabir müge, açık dünya rpg karakteri gibi. dağda bayırda dolaşıp garip görevler tamamlıyor. son görevi de türbede 3 kulfu 1 elham okumak oldu. bir kaç hafta içinde skillerini geliştirip ejderha öldürme kıvamına gelir.

 • bu programda tek mağdur muhabir müge'dir. muhabir değil köle isaura amk. köpeğin peşinden koş müge, tavuklara su ver müge, samanlığa git müge…

 • fikri amca köyden programa yeni ışınlanmis gibi birden fırladı.

  benim köyüm güzeell, insanı güüzeelll, muhtaarrımmm, belediye baskanımmm, icisleri bakanımmmm, jandarmam, komutanım hepsi yanımdaydı.

  madem hepsi yanındaydı, karın nerde amca? o kadar insan/mevki bi kadının hayatını koruyamadınız mı? cesedinini bile bulamadın/bulamadınız 50 yıllık karının daha.

  bi de baglananlar yalan söylüyor diyor.
  tabi insanlar isi gücü bıraktı, sizin bi ögünde 6 ekmekle beslenen, dayak arsızı, iki ay aynı kıyafeti giyen sapıgınıza hayran.

  fikri gibiler besliyor bu sapıkları. karısının ceseti bile daha bulunmadı "icisleri bahaaanımmm, muhtarımmmmm" diyor adam.

 • arif verimli kendi çapında pr yapmaya çalışıyor sanırım üç beş troll salmış düzenli arif verimli olsa şöyle olur böyle olur tarzı şeyler yazıyor.

  arif verimliyi senelerce izledik, mevzuları anlama ve yorumlama kapasitesi rahmi dayının bile gerisinde bir amca kendisi. stockholm sendromunu bilmeyen bir psikiyatr bir de gereksiz bir egosu vardı hiç çekilmeyen. zamanında insan yokluğunda kazara profesör olmuş, şimdi okusa tıp fakültesini bitirebilir miydi emin değilim.

 • bu tiplerle ilgili olarak yapılan en büyük hata "empati" kurulmasıdır.

  "hasta mı acaba? çocukluğu nasıl geçti? travma mı yaşadı?" falan vs. insanlar belki iyi niyet, belki cehalet diyelim bu "empati" tuzağına düşüyor. bu sinan gibi şerefsizler de işte tam olarak bundan besleniyorlar. hani bu tarz olaylarda hep şaşırıp "ya bu kadar olayı nasıl yapmış, bunun gibi biri nasıl bu kadar rahat bugüne kadar dolaşabilmiş" diyorsunuz ya, işte bunun en büyük nedeni insanların bu tipler için kurduğu salakça "empati" ve duyar kasma davranışıdır. bunun gibilerin hasta falan olduğu yok. birilerine tecavüz, cinayet planı yaparken, kaçarken, yalan söylerken kafa zehir gibi çalışıyor.

  bu olay da da köylüsünden yetkilisine kadar herkes aynı aptallığın içine düşmüş, hatta bir gerzek bir jandarma rütbelisi de o kadar olayı bilmesine rağmen buna iş teklif etmiş. yok bi de evine alıp besleseydin sığır.

  eee ne yapsın peki millet? diyebilirsiniz.

  yapılacak şey belli. böylelerine acımayacaksınız. siz idare ettikçe bunun gibi tipler sizin çocuklarınızın, sevdiklerinizin kanına girer. sapık, manyak olduğu tescillenen tipleri en başta toplumun yok etmesi gerekiyor. bununda yüzlerce yolu var. kurtulun artık şu sjw gerzekliğinden.

 • köylüler sinan'ı niye öldürmemiş diyenler neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum?

  sinan gibi mental sağlığı yerinde olmayan biri için, kim cinayet işleyip de hapis yatsın? sırf rüzgarsınız ya, kaçınız hapse girmenin ne demek olduğunu biliyorsunuz? ulan covid yüzünden iki gün eve kapandınız diye delirdiniz, hapis yatmak kolay mı sanıyorsun?

  ben tam tersi köylülerin doğrusunu yaptığını düşünüyorum. yapmaları gerekeni yapmışlar, şikayetçi olmuşlar, polise gitmişler, mahkemeye gitmişler. burada eleştirilmesi gereken bizim adalet sisteminiz. bu adamın hapiste veya tedavi için hastanede olması gerekiyor. toplumdan izole edilmesi gerekiyor.