müge anlı ile tatlı sert

 • allah rahmet eylesin ama dede çok garipmis. kayalıklar genç çocuklar vs. o kadar itiraf eden adamlar herhalde cinayet sebebini de itiraf etmistir. nedense muge cinayet sebebini söylemiyor. ayrica enes ve yasin oldurduyse kerim ne alaka o kısmı anlamadım. azmettirici olduğunu mu düşünüyorlar?
  bu arada arif verimli de badem gözlü olmuş. adam rahmi amcadan beterdi olayları konuşmaları takip etmiyordu. muge 2 kere sormak zorunda kalıyordu adam orada uyukluyordu. ayrıca hiç durmadan burnunu karıştırıyordu sabah sabah midem bulanıyordu. adam daha bu konuda kendi sorununu çözememiş olayları nasıl çözsün.

 • yanlış olmasın, baba vedati değil almanya'yı kucakladı.
  aşiret geliyor vedat. yandın vedat. altın kapıların kan oldu vedat.
  program çıkışında komple uçak kapattiricaklar sana vedat.
  adam piyangoyu buldu herkese hakkını helal ediyor. herhalde temelli bir yerleşim planı var
  edit;
  almanya'daki aileye gerçekten çok üzüldüm şuan. gerçekten değmezmiş. sanki tek başıma kendim büyüdüm gibi anlatıyor kendini. yazık gerçekten yazik.
  helal olsun müge hanıma sonunda doğruyu söyledi. abartma bokunu çıkarma dedi. ablası akilliymis gelmedi, vedo saf

 • offf sabah sabah iyi güldüm. peşinen söyleyeyim, kürt şakası yapabilirim, annem kürt. hem de bayağı kürt yani. bölüm sonu kürdü.

  "çocuklar türkçe bilmiyor" kısmında anladım, panayır var dedim, sesi açtım. buncağzım da hala blud test diyor. ne blud testi anacım senin hayatını istila ettiler şu an farkında değilsin. erkek kardeşlerin berlin'de dönerci açma planı yapıyor bu hala blud test. ayrıca blud teste de gerek yok. vedat sen kürtsün. çünkü asla memnun olmuyorsun. sesi duyuyor, görüntülü konuşmak istiyorum diyor. bir kürdü asla memnun edemezsiniz.

  ben de arayacağım şimdi vedat'ın kardeşlerinden biriyim diye. 20 kişinin arasında kaynarım. bekle beni berlin.

 • mağdur durumda olan insanların bile sana kendini beğendirmesi, sevdirmesi gerektiğini düşünüyorsun ya helal olsun. sen zaten uyuzsun kardeşim. hadi bak işine.

 • herşey gayet açık ve net ortadayken delil yetersizliğinden dolayı ispatlanmadığı için sırf jandarmanın sorumsuzluğunu kapatmak adına yanlışlık hikayesini uydurup konuyu soğutmaya çalıştıklarını düşünüyorum.

 • sorulmayan ve cevaplanmayan sorular:

  1- uğur ve betül o akşam neden yemeğe gitti? yemeğe gidilen gün ile olayın aynı ana gelmesi tesadüf mü?

  2- diyelim yemeğe gittiler ve uğur ile betül'e neden ayrı ayrı yemekte ne vardı diye sorulmuyor? eğer yemek yendiyse cevaplar tutacaktı tabi.

  3- uğur'un odasında silah vardı ama uğur silahı kaldırmış, neden? olur da baba başka odada olursa eğer silaha yeltenip mukavemet göstermesin diye mi?

  4- mehmet ali ve yılmaz neden programdan kaçıyor? bir insanın adı bir yerde sürekli geçse hiç yoktan kendini aklamak için dahi çıkıp cevap verir, değil mi?

  5- sözde cinci hoca aslen şarlatan olan adama neden bağlanılmıyor? böylece betül'ün babasının ona gidip neler söylemesi gerektiği konusunda verdiği telkinler öğrenilemez mi?

  6- cinayeti işlemeye gelen kişiler mutlaka bir şey söylemiştir. öyle içeri girip direkt dan dun insan öldürmezler değil mi? çünkü ortada kin ve nefretin ayyuka çıktığı bir sebep var.

  7- cinayeti işlemeye gelen katilin yerine koyun kendinizi 2 kişiyi öldürmüşsünüz ama 3. kişiyi öldürmekte zorluk çeker misiniz? neden? öldürmezseniz de neden?

  8- can havli ile pencereden kaçtığınızı düşünün, camda sineklik var, çekip atar mısınız yoksa tutup kenara mı koyarsınız?

  9- katil odaya geliyor ve dipçik ile büşra'ya vuruyor. nedense dipçikleri hep aynı yere tutturuyor. neden ve nasıl sadece o kısma denk getiriyor?

  10- en basit bir saldırıda bile refleks olarak elimizi refleks olaram başımıza götürürüz değil mi? uzaktan bir cisim, bir top bile gelse dahi. büşra'nın başınq dipçik darbeleri geliyor ama ellerini başına, kafasına götürmüyor ve ellerine dipçik darbesi nasıl gelmiyor? ellerinden nasıl yaralanmıyor?

  11- böyle bir olaydan sonra koşa koşa abinizin yanına mı gidersiniz yoksa en yakınınızda kim varsa, bu kişi kim olduğu fark etmez, telefon ile çağırmaz mısınız? olay yerini bırakıp gitmek nasıl bir şey?

  12- oraya gelen erlerden biri, büşra'nın arabadan inmediğini söyledi. oysa anne o sırada henüz ölmemiş ve ölmek üzere.

  13- olay akşamı mehmet ali neden araba ile geziyor ve durum atıyor? madem sadece bundan ibaret neden yayına çıkmıyor?

  14- evdeki 120 bin tl ne oldu? uğur ya da betül'ün ailesi bu olaydan sonra masraf gerektiren bir harcama yaptılar mı? yani çok para giden bir şey aldılar mı?

  15- betül'ün babası neden duvardaki saatin arkasında dinleyici olduğundan şüphelendi ve baktı? evdekiler zaten suçsuz ve günahsız ise dinleyici olsa ne olur olmasa ne olur değil mi? sonuçta duyulmasını istemeyecek bir şey söylenmez.

  16- belki de en önemli sorulardan bir tanesi. cinayet silahı susturucu takılmış bir silah. bu silahı da muhtemelen oradaki sanayide yaptılar. bu işlerle uğraşan, yapan eden kişiler az çok biliniyordur çevre civarda. neden bu kişilere ulaşılamıyor?

  17- uğur, mehmet ali ve yılmaz da sanayide çalışıyor. ve evvelsi gün programda ustaları yayına çıkmasına izin vermiyor denildi. hangi usta yanında şaibeli insan çalıştırır? hangi patron yanında ne olduğu belli olmayan ve üstelik adı cinayet ile anılan bir insanı çalıştırır?

  18- köyde bir cinayet olmuş ve tüm köy halkı sessiz kalıyor, neden? bugün başkasına olan yarın kendilerine olmayacak mı sanıyorlar?

 • teyze büyükşen davasını çok güzel özetledi: "nasıl bir katilse dinlene dinlene adam vurmuş."

 • kamu spotu gibi program.
  cocuklarinizi okutursaniz osman, okutmazsaniz uğur, zorla kapatip ilahiyat okutursaniz büşra gibi olur.

 • uğur ekşi sözlükte tikinin geçtiğini okuduktan sonra yarın yine tiklenecektir. at fava bekle.

 • ulan şu kezban doktordan gelecek şifa cinci hocalardan gelsin be. nasıl bir model bu, pes valla.