arda turan

 • daha gelmeden, galatasaray'a transfer olma ihtimali üzerinden bile koca camiayı ortadan ikiye bölen futbolcu. bir de gelirse neler olur, düşünmek istemiyorum.

 • inanılmaz bir lobisi olan ''adam''.

  muhtemelen hükümet yanlısı olmasından dolayı acayip bir lobisi var bu adamın. yoksa bunun yaptıklarını muhalif olduğu bilinen bir futbolcu yapsaydı, o futbolcunun başına gelecekleri tahmin edemiyorum!

  1 aydır spor programlarında yorumcular tarafından, ''arda bir hata yapmıştır, pişmandır, galatasaray taraftarı arda'ya sahip çıkmalıdır.'' minvalinde şeyler söylenip duruyor.

  bu zevatların ''bir hata yapmıştır affedin.'' dedikleri hatalar da şunlar: hamile karısı evde otururken gece kulübünde evli bir kadını taciz etmek, ardından kadının kocası olaya müdahil olunca adamı darp ederek burnunu kırmak, ertesi gün kamuya açık bir alanda (bu alan da devlet hastanesi) ruhsatsız bir silahla ateş etmek, sonrasında da ''yaptıklarımdan pişman değilim.'' demek.

  ulan bu ülkede adalet olsa, bu adamın futbol topuyla ilişkisi, hapishanedeki havalandırmada yapılan 3'e 3 tek kale maçta olurdu.

  nasıl bir karaktersizsiniz anlamıyorum ki? çünkü bu yapılanlar başka bir şeyle açıklanamaz.

 • basından bir kişinin de çıkıp, kendisi hakkındaki mahkemelik konuları ve bunlardan bu kadar ucuz kurtulmasını konuşmadığı kişidir.

  şu anda trt sporda da hala kendisi galatasarayın evladıdır geyiği dönüyor.

  şu adamın desteğinin yarısı bende olsa, ben de bu göt göbekle 2. ligte falan oynardım en kötü.

 • galatasaraya gelmesinde bir maruzat olmadigini dusunup, bunu destekleyen taraftarlara bir hatirlatma yapma zorunlulugu dogurmus futbolcudur.

  1- arda'nin kendi; hamile karisi, evde arda turan'i beklerken;
  2- arda turan bir gece kulubunde, kocasi da ayni ortamda olan evli bir kadina sarkintilik etmis;
  3- ustune, sarkintilik ettigi kadinin kocasina saldirmis;
  4- ustune, sarkintilik ettigi kadinin kocasinin yattigi hastaneyi silahla basmis ve silahi "ateslemis";
  5- ustune, hakkinda ceza karari cikan bir mahkeme sonrasinda "sanki aklanmiscasina" aciklama yapmistir.

  ancak ve ancak yukarida yazilanlarin kendi karisina/kizina/teyzesine/halasina yapilmasinda sorun gormeyenler; boyle bir insani topluma ve galatasaraya layik gorenler arda turan'i isteyebilir.

  arda turan cok iyi bir galatasarayli olabilir. ama kisiligi berbat bir insan. unutmayin;

  sizi galatasaraya getirecek olan yeteneginiz, burada tutacak olan ise karakterinizdir.

 • secdeye yatıp, mykonos'da içkili, karılı eğlenir, milletin karısına sarkar, silah çeker, tehdit eder, siyasal islamcı takılıp burnunu siyasete sokar, dedesi yaşındaki adamı döver, milli takımın huzurunu prim ve para için bozar, euro 2016'da tüm türkiye'yi milli takımdan nefret ettirir.

  eğer galatasaraya gelirse, doğduğumdan beri desteklediğim takımımı bir daha bu gidene kadar desteklemem, takip dahi etmem. türk futbolunun gelmiş geçmiş en sicili bozuk, en cahil top tepicisidir.

 • net konuşulmalı.

  eğer bu arizona kertenkelesi galatasaray’ a tekrar gelirse taraftarlığı bırakırım.

 • tüm yaptıklarından sonra kendisini hala galatasaray'a yakıştırabilen galatasaraylılar olduğunu gördüğümüz top tepici.

  galatasaray'a geleceği gün galatasaray'ın çöküşünün başlayacağı gündür.

  tüm yaptıklarını da fanatik fenerli acun yaptırmış ve geleceğini harcamış diyorlar. vay amk.

  edit: "fatih terim'in elini öpsün, galatasaray'a gelsin" diyen arkadaş kaçmış. :)

 • gereksiz romantizm yapmaya gerek yok. hiçbir şekilde galatasaray forması giyemez, giymemeli.

  arkadaşlar önce şunu bir anlayın. arda bizim sembol futbolcumuz filan değil. hiçbir zaman da olmadı. alt yapımızdan çıkan sürüyle oyuncumuzdan sadece biri.

  galatasaray forması altında sadece 1 şampiyonluk yaşadı. ondada lincoln, hakan, nonda gibi oyuncuların katkı olarak çok gerisindeydi. yani takımı sırtlayıp götürdüğü bir sezon yok. bakın feghouli’ye adam nasıl takımı şampiyon yaptı. yıldız oyuncu budur işte. hatta daha da ileri taşıyorum onyekuru kadar bile katkısı olmadı.

  çıkıp fark yaratıp galibiyet getirdiği tek bir derbi maç yok. galatasaray’a doğrudan etki ederek kazandırdığı bir kupa yok. hiçbir zaman galatasaray forması altında yüksek gol ya da asist rakamlarına ulaşamadı.

  oyuncu olarak en iyi zamanında bile katkısı kısıtlı olan bir adamın futbol hayatının mental olarak bittiği şu dönemlerden sonra galatasaray forması giyme ihtimali yoktur ve olmamalıdır.

  bakın yaptığı saygısızlıklardan bahsetmeden sadece futbolun içinde kalarak yazdım. yani arda ne yaptı da ne katkı verdi de ismi geçiyor? atletico madrid’e transferi öncesi sakat olduğunu söyleyip 6 ay oynamayıp atletico madrid’e gidince bir anda iyileşmişti. barcelona’nın ceza aldığı dönemde uygun fiyata galatasaray’a gelmektense 6 ay boşta kalmayı tercih etmişti.

  balık hafızalı olmayın ya daha geçen seneki başakşehir maçında bin türlü tahrik edici hareket yaptı. hangi yüzle formamızı giyecek? biz onu çoktaaaan unuttuk. geçmişte alt yapımızdan çıkan ve unuttuğumuz onlarca sıradan oyuncudan biri. ayrıca imparator fatih asla böyle bir hata yapmaz. fatih terim kin gütmez ama yapılanı asla unutmaz siz bunları öğrenemediniz mi?

  bize uzak olsun.

 • bir damla kana baktığınızda bünyedeki bütün hastalıkları görürsünüz.

  arda turan bu ülkenin bir damla kanıdır.

 • --- alıntı ---

  aslıhan - arda turan ilişkisi.

  https://twitter.com/…gul/status/1050487454900396044

  --- alıntı ---