arda turan

 • net konuşulmalı.

  eğer bu arizona kertenkelesi galatasaray’ a tekrar gelirse taraftarlığı bırakırım.

 • tüm yaptıklarından sonra kendisini hala galatasaray'a yakıştırabilen galatasaraylılar olduğunu gördüğümüz top tepici.

  galatasaray'a geleceği gün galatasaray'ın çöküşünün başlayacağı gündür.

  tüm yaptıklarını da fanatik fenerli acun yaptırmış ve geleceğini harcamış diyorlar. vay amk.

  edit: "fatih terim'in elini öpsün, galatasaray'a gelsin" diyen arkadaş kaçmış. :)

 • gereksiz romantizm yapmaya gerek yok. hiçbir şekilde galatasaray forması giyemez, giymemeli.

  arkadaşlar önce şunu bir anlayın. arda bizim sembol futbolcumuz filan değil. hiçbir zaman da olmadı. alt yapımızdan çıkan sürüyle oyuncumuzdan sadece biri.

  galatasaray forması altında sadece 1 şampiyonluk yaşadı. ondada lincoln, hakan, nonda gibi oyuncuların katkı olarak çok gerisindeydi. yani takımı sırtlayıp götürdüğü bir sezon yok. bakın feghouli’ye adam nasıl takımı şampiyon yaptı. yıldız oyuncu budur işte. hatta daha da ileri taşıyorum onyekuru kadar bile katkısı olmadı.

  çıkıp fark yaratıp galibiyet getirdiği tek bir derbi maç yok. galatasaray’a doğrudan etki ederek kazandırdığı bir kupa yok. hiçbir zaman galatasaray forması altında yüksek gol ya da asist rakamlarına ulaşamadı.

  oyuncu olarak en iyi zamanında bile katkısı kısıtlı olan bir adamın futbol hayatının mental olarak bittiği şu dönemlerden sonra galatasaray forması giyme ihtimali yoktur ve olmamalıdır.

  bakın yaptığı saygısızlıklardan bahsetmeden sadece futbolun içinde kalarak yazdım. yani arda ne yaptı da ne katkı verdi de ismi geçiyor? atletico madrid’e transferi öncesi sakat olduğunu söyleyip 6 ay oynamayıp atletico madrid’e gidince bir anda iyileşmişti. barcelona’nın ceza aldığı dönemde uygun fiyata galatasaray’a gelmektense 6 ay boşta kalmayı tercih etmişti.

  balık hafızalı olmayın ya daha geçen seneki başakşehir maçında bin türlü tahrik edici hareket yaptı. hangi yüzle formamızı giyecek? biz onu çoktaaaan unuttuk. geçmişte alt yapımızdan çıkan ve unuttuğumuz onlarca sıradan oyuncudan biri. ayrıca imparator fatih asla böyle bir hata yapmaz. fatih terim kin gütmez ama yapılanı asla unutmaz siz bunları öğrenemediniz mi?

  bize uzak olsun.

 • bir damla kana baktığınızda bünyedeki bütün hastalıkları görürsünüz.

  arda turan bu ülkenin bir damla kanıdır.

 • --- alıntı ---

  aslıhan - arda turan ilişkisi.

  https://twitter.com/…gul/status/1050487454900396044

  --- alıntı ---

 • daha önce yazmıştım ama tam da bugün güncellemek isterim:

  bu adamı sinem kobal-kenan imirzalıoğlu birlikteliği bitirdi. arda tüm başarılarını bu evlilikten önce gerçekleştirdi.

  tarihlere bakıyorum: 2015 başlarında bu birliktelik başlamış, arda da aynı tarihlerde barcelona ile görüşmeye başlamış. sonrasında 6 aylık oynamama dönemi de araya girince bizim küçük 'adam' bol bol türkiye'ye gelmeye başlamış. o tarihe kadar türkiye'deki -her anlamda- iktidar çevreleriyle o kadar sıkı fıkı değilken noldu da aniden gövde gösterileri başladı? sebep ne?

  egosu ağır yara aldı çünkü, özgüvenini kaybettirdi bu olay ona. futbol sahasında kendini ıspatlamış olmak tatmin etmemeye başladı, çünkü adamımız bu olayda takılı kalmıştı. güvende ve başarılı olduğu alandan çıkıp bu şeytan sofrasına oturmaya kalktı. sonrasında olanlar ortada.

  herkese ibret olsun.

  'planın ne kadar iyi düşünülmüş olursa olsun, sonucu belirleyen ya bir kadın olur ya da şans' (al final del tunel)

 • arda -caner intikamını aldım bro.
  caner -adamsın bro.
  burak- ben de benim karıyı dövüp geliyorum bro.
  rıdvan- adam adam adam 3 adam
  3 adam - biz ayrıldık brolar
  acun- gelsin paralarrrrrrr..

 • 16 maç ceza almış, hayırlı olsun.

 • çek cumhuriyeti maçında efsane come backimizi başlatan golü attığında tüm türkiye'yi ayağa kaldıran adamdan şimdi geldiği nokta sosyolojik tez konusu olur. dünya futbolunda örneği azdır bu kadar sevilip sonrasında bu kadar nefret edilen bir futbolcu. kendisini bunu başarmasından dolayı tebrik ediyor ve 3 siktirle uğurluyorum.

 • akp militanı. az önce hakeme yumruk atmıştır. itmemiştir resmen vurmuştur. öyle itme olmaz arkadaşlar. ulan şerefsiz o emekçi adamdan ne istiyorsun maçan yetiyorsa beni bul, beni it öyle. tanıyan varsa ulaştırsın. maçası yeter mi görelim. emekçi adamdan ne istediğini soralım bu
  akp miilitanına. senin ağababalarının .....

  ulan galatasaray taraftarı senin ne menen bir adam olduğunu anladı allahtan... bir daha galatasaray kapısından bile geçemezsin... sana metin oktay'ın taktığı kaptanlık bandını zamanında veren kişinin ben amına koyayım.