debe başlıkları

arda turan

 • bir damla kana baktığınızda bünyedeki bütün hastalıkları görürsünüz.

  arda turan bu ülkenin bir damla kanıdır.

 • --- alıntı ---

  aslıhan - arda turan ilişkisi.

  https://twitter.com/…gul/status/1050487454900396044

  --- alıntı ---

 • daha önce yazmıştım ama tam da bugün güncellemek isterim:

  bu adamı sinem kobal-kenan imirzalıoğlu birlikteliği bitirdi. arda tüm başarılarını bu evlilikten önce gerçekleştirdi.

  tarihlere bakıyorum: 2015 başlarında bu birliktelik başlamış, arda da aynı tarihlerde barcelona ile görüşmeye başlamış. sonrasında 6 aylık oynamama dönemi de araya girince bizim küçük 'adam' bol bol türkiye'ye gelmeye başlamış. o tarihe kadar türkiye'deki -her anlamda- iktidar çevreleriyle o kadar sıkı fıkı değilken noldu da aniden gövde gösterileri başladı? sebep ne?

  egosu ağır yara aldı çünkü, özgüvenini kaybettirdi bu olay ona. futbol sahasında kendini ıspatlamış olmak tatmin etmemeye başladı, çünkü adamımız bu olayda takılı kalmıştı. güvende ve başarılı olduğu alandan çıkıp bu şeytan sofrasına oturmaya kalktı. sonrasında olanlar ortada.

  herkese ibret olsun.

  'planın ne kadar iyi düşünülmüş olursa olsun, sonucu belirleyen ya bir kadın olur ya da şans' (al final del tunel)

 • arda -caner intikamını aldım bro.
  caner -adamsın bro.
  burak- ben de benim karıyı dövüp geliyorum bro.
  rıdvan- adam adam adam 3 adam
  3 adam - biz ayrıldık brolar
  acun- gelsin paralarrrrrrr..

 • 16 maç ceza almış, hayırlı olsun.

 • çek cumhuriyeti maçında efsane come backimizi başlatan golü attığında tüm türkiye'yi ayağa kaldıran adamdan şimdi geldiği nokta sosyolojik tez konusu olur. dünya futbolunda örneği azdır bu kadar sevilip sonrasında bu kadar nefret edilen bir futbolcu. kendisini bunu başarmasından dolayı tebrik ediyor ve 3 siktirle uğurluyorum.

 • akp militanı. az önce hakeme yumruk atmıştır. itmemiştir resmen vurmuştur. öyle itme olmaz arkadaşlar. ulan şerefsiz o emekçi adamdan ne istiyorsun maçan yetiyorsa beni bul, beni it öyle. tanıyan varsa ulaştırsın. maçası yeter mi görelim. emekçi adamdan ne istediğini soralım bu
  akp miilitanına. senin ağababalarının .....

  ulan galatasaray taraftarı senin ne menen bir adam olduğunu anladı allahtan... bir daha galatasaray kapısından bile geçemezsin... sana metin oktay'ın taktığı kaptanlık bandını zamanında veren kişinin ben amına koyayım.

 • baya baya "100 kere milli olmuş, avrupa'da 11 kupa almış biri olarak türkiye'nin her yerinde ıslıklanıyorum, bu da bize yakışır" diyebilmiş karakter abidesi futbolcu.

  halen anlayamamış adam. bu arada yaptığım her şeyi allah için yaptım diyebiliyor. bilal meşe'yi dövmek islamın farzlarından olduğu için o konuda da haklı. adam her konuda haklı tüm türkiye haksız.

  ayrıca enes'in, cengiz'in başına bunlar gelmez inşallah demiş. valla kendisinden uzak durdukları, kendisinin izinden gitmedikleri sürece bu çocuklar bu ülkenin pırlantası, gözbebeği olacak. sen türkiye'nin her yerinde ıslıklanıyorsun, cengiz son 10 dakikada oyuna girdi diye ateister bile onun için dua ediyor. haddine mi cengiz'i sahiplenmek!

 • sosyal medya profesörü. türk dili ve edebiyatı uzmanı. akp'li siyaset bilimci ve ekonomist. yeni türkiye insanının özeti. şu anki türk futbolu ve futbolcusunun tanımı.

 • aceleyle evlenmis eski futbolcu. 7 ay sonra arda turan jr piyasaya cikar diyorum.