cenk tosun

 • city'ye değil everton'a golu çakmıştır.

  bunu yazın.

 • bazı oyuncular vardır, çok skora katkı yapmaz ama alan açar, arkadaşlarını rahatlatır, rakip defansı yıpratarak gole yol açar, büyük takımlar bu oyunculara bu meziyetlerinden dolayı büyük paralar verir ve taraftarlar bunu anlayamaz. tabii bu dediklerimin cenkle bir alakası yok, beşiktaş iyi kitledi everton'a.

  edit: entry yavaş yavaş yükselirken şu entry'ye selam çakayım (bkz: #86809015)
  edit2: olum ne güzel güzel espri yapmıştım neden gol atıyorsun yav :(

 • kendisinin everton'a transferi türk futbol tarihinin tartışmasız en başarılı transfer hamlesidir.

 • arda turan olsa: “baktım babamla bi laf dalaşı var, bi olay var. çıktım sahadan, geldim kenarıya. kestim raconu. bi yol bulsam türbüne de çıkar, verirdim küsküyü. beni eleştirenler önce adam olsunlar.”

  emre belözoğlu olsa: “benim orda evet bi sinirli anım oldu fakat çarpıtılıyor. tribüne doğru sertçe bir uyarıda bulunduk, tabi mesafe var, sesim ulaşsın diye biraz fazla bağırdım, boğazım kırçıllandı böyle. boğazımı kaşırken bazı art niyetli basın mensupları kafa kesme işareti yaptığımı iddia etmiş.”

  volkan demirel olsa: “anuna bile gorun!”

  cenk tosun: “yaptığım yanlıştı, üzerimde milli forma varken böyle hareketler yapmamalıydım, bir daha asla böyle bir hareket olmayacak, tüm türkiye'den özür diliyorum"

  o halde yapacağınız karakter kıyasını skeyim ey romalılar.

 • 2 aydır fava atıyorum ibneler, gol mol attığı yok amk

  edit ; keşke hep böyle göt olsam

 • kendine tukurmesi ile guldurmustur.*

  https://mobile.twitter.com/…818576005238789/video/1

 • sözlükte uğruna fıkra anlatacağım belki de tek şahıstır.

  herifin teki ölmüş cehenneme gitmiş. gel demişler zebaniler, seni kazana atıp yakmadan bir gezdirelim. sıra sıra dev kazanlar. her kazan bir millete. bir kazanda fransızlar, diğerinde brezilyalılar, vs.. her birinin başında da bir zebani, kazanın tepesine tırmanmayı başarıp dışarı çıkmaya çalışan olursa tırpanlayıp aşağı atıyor. ama kazanın birinde zebani yok. herif sormuş, bunda neden zebani yok diye. demişler o türklerin kazanı, biri yükselmeye görsün, zaten diğerleri aşağı çekiyorlar, bize ihtiyaç yok.

  cenk işinde gücünde bir adam. benim belki de tugay'dan sonra gördüğüm en profesyonel ve en çalışkan türk futbolcu. adamız oo adam başkanım evet diyorum karşim uu instagramdan yürürüm ben bu karıya muhabbetleri olmayan, sadece işini yapan ve bunu iyi bir şekilde yapan bir adam. yüksek bir meblağ karşılığında satılmış, daha ikinci maçı. adamın gol atmadığı her dakikada orgazm olanlar var. balon diyenler, çöp diyenler. daha ikinci maç, bir hücumcu için çok zor bir takım. şu takıma suarez'i koy gol atamaz zaten.

  özetle, siz ne zevk alıyorsunuz be amcıklar, yükselenin paçasına yapışıp aşağıya çekmeye çalışmaktan? bizim dışımızda böyle bir millet yok, gerçekten yok, amacınız ne, nasıl bir keyif alıyorsunuz?

 • 2003 yilinda real sociedad maci bekler gibi yarinki macini bekledigim futbolcu.

 • gidip gelecek diyorsunuz ama ben bu adamda arda turan değil, duruşu ile iş ahlakı ile tugay kerimoğlu görüyorum.

  kolay kolay bu topraklara dönmez. 1-2 sezon sonra everton'dan çok daha ötesi ise hayal değil.

 • piyasalarda bugün: cenk tosun 2 milyon pound artış göstererek 27 milyon pounda ulaştı. usd 3.78, euro ise 4.54 olurken kapalıçarşı'da çeyrek altın 262 liradan işlem gördü.