ekrem imamoğlu

 • devletin tüm organlarının, organize bir şekilde yalan söylediğini kendi ağızlarından itiraf ettiren ve türk siyasi tarihine adını derin derin kazdıran; iyi bir insan olduğunu düşündüğüm ibb başkanıdır.

 • mansur yavaş ile birlikte güçlü bir muhalefetin iktidarı nasıl maymun edebileceğini göstermiştir.

  eğer ekrem imamoğlu çıkıp cesur bir şekilde rakamların çelişkili olduğunu açıklamamış olsaydı bugün hala fahrettin koca ile yalan rüzgârları esiyor olacaktı. yalan yanlış bilgiler verilecek önlemler alınmayacaktı.

  istanbul belediye başbakanı olmak bakanlıktan bile önemliymiş ve etkiliymis hele ki ehil ellerde olursa.

  adam covid ile mücadelenin gidişatını değiştiriyor.

  edit: başbakanı yerine başkanı olacak.

  edit 2: sağlık bakanı an itibariyle önünde diz çöküp tövbe ediyor. sayesinde doğru rakamları öğrenmeye başladık.

 • yukarıdaki birkaç entry'ye bakılırsa aktroll telegram hesabından "bugün eleştirirken mandadan, himayeden falan girin, sözde atatürkçü gibi davranın" komutu gelmiş belli ki.

 • kendisine geçmiş olsun dilediğimiz istanbul belediye başkanı . muhtemelen ikinci testte istediği sonucu alacaktır, alışık bu duruma.

 • belediyecilik vizyonu olarak doları mı düşürsün, eğitim sistemini mi düzeltsin, işsizliğimi azaltsın, fabrika mı açsın ne yapsın sayın yukarıdaki entry sahibi? belediyecilik dediğin en fazla budur zaten, bir şeyi de doğru analiz edin yahu

 • kendisinin en beğendiğim yanı, her gün hakkında atılan yalan yanlış iftiralara cevap yetiştirmeye çalışmayıp bütün enerjisini proje ve icraatlere vermesi.

  edit: kendisinin başlığına 40 dakikada 3 entry giren, son 40 entrysinin 31’i (üşenmedim saydım) doğrudan veya dolaylı olarak bu adamı karalayan yazarların bunları para almadan yaptığına beni kimse inandıramaz. hepimiz 18 yıldır akp iktidarında yaşıyoruz, kimse yemez bunu.

 • ayasofya konusunda yaratılan yalancı dolmuşa binmeyerek yine klas bir hareket yapmış, neden muharrem ince gibi boş adamlardan olmadığını, kendi gündemini iktidarın belirleyemeyeceğini bu hareketiyle göstermiş oldu. bu duruşunu bozmadan devam etmesi kendi kariyeri için çok daha akıllıca olur. ayasofya meselesi kimseye bir şey kazandırmayacağı gibi göreceksiniz epey şey de kaybettirecek. iktidar kaybetme, dağılma telaşıyla sürekli stratejik hata yaparken bu hatalara ortak olmamak gerekir. bırakın kendi kendilerini imha etmeye devam etsinler.

 • istanbul'u hizmetle tanıştırmış chp'li büyükşehir belediye başkanı. abudik gubidik akp dizilerinin, yandaş anılan terör medyasının ve islami vakıfların belediye üzerinden milleti söğüşleme oyunlarına son vermesiyle ayrıca gönüllerde taht kurmuştur. bütün gün buradan iftira başlığı açan akp troll'leri ne yapsalar boş.

 • ulan aktroller siz ne kahpe evladı, ne utanmaz, arsız yaratıklarsınız. neredeyse virüsü ekrem imamoğlu icat etti diyeceksiniz.

  adam günlerdir sokağa çıkma yasağı olmalı demiyor mu? insanları sokağa çıkarmak zorunda bırakan zihniyet sizin köpekliğini yaptığınız zihniyet. virüsün böyle yayılmasına neden olan da sizin sahipleriniz.

 • adama karşı yürütülen kara propaganda çok komik değil mi sizce de??

  adam cumhurbaşkanından, trolüne kadar tüm iktidarın ayarlarıyla oynadı. yapılan kara propaganda ile aktroller adama sekiz yüz bin fark attırdı, bu aptalca suçlamalarla adamı cumhurbaşkanı da yapacaklar.

  bir de aklıma gelen diğer nokta, su zammını belediye meclisinde akpliler durdurdu diyorlardı, iett zammını niye akp iptal etmedi?