ekrem imamoğlu

 • ooooo! bütün troller tam gaz yine. ah canlarım benim, nasıl da karalama ve iftira atmak için canla başla uğraşıyorlar. ekrem başkan artık bunların dengesini nasıl bozduysa gece bile mesai yapar olmuşlar.

 • helal olsun bu adama. adamın sıfır falsosu var. orospu evladı paralı it sürüsü nereden nasıl sallayacagini şaşırmış durumda gittikçe daha da sacmaliyorlar

 • binali yıldırım gibi bir sürü sene bakanlık ve başbakanlık yapmış, tüm saray ve etrafı tarafından desteklenen çok güçlü bir adaya karşı istanbul'da %55 oy alarak ibb başkanı olmuş kişi. nokta.

 • zamanla muhafazakarlaşan türkiye'ye yavaş yavaş çağdaşlığı geri getirecek başkandır. bu trollerin kudurması hep bundan. devirleri kapandı, can çekişiyorlar ve her can çekişen insan gibi çığlık çığlığalar. biraz daha sabır.

 • benim baba tarafım komple akp'lidir ve erkeklerin de çoğu asfalt işindedir. tabi akp döneminde hepsi iyice semirdi.

  geçen gün baba tarafımdan bir kuzenle bir araya geldim. zorunlu bir bir araya gelişti açıkçası, mümkün mertebe uzak durmaya çalışıyorum baba tarafımdan artık. nasılsın, ıvır zıvır derken, olay maddi durum, işler güçler noktasına geldiğinde bizimkinin suratı iyice düştü. asfalt işinde kim var kim yok hemen hepsi batmış. çoğu işten çıkarılmış. kamyon alarak geleceğe yatırım yapan(sonsuza kadar asfalt dökeceğini düşünüyordu) babamın kuzeni sürünüyormuş, köye dönme planı varmış. benim konuştuğum kuzenim de krizde belli.

  ekrem geldi de ondan dolayı böyle oldu diyor. ekrem imamoğlu'ndan dolayı böyle olmadı diye savunmadım ekrem başkanı. aynen öyle, ekrem imamoğlu geldiği için böyle oldu dedim. hatta, ekrem imamoğlu'nu da iki kere bu yüzden seçtik dedim. aynı yola 40 kere asfalt dökülüyordu, kaldırım taşları 40 kere sökülüp 40 kere yeniden yapılıyordu. ibb'de veya ibb için çalışmanın yolu akp gençlik kollarından geçiyordu. bu durum normalleştirilmeye çalışılmıştı. şimdi yavaş yavaş herkes normalin ne olduğunu görecek.

 • yerel halkla yapılan röportajda insanlar sabah daha esnaf sel basan bölgedeki dükkanına gelmeden ekrem imamoğlu alana gelmişti diyorlar.

  geçen seferki sel felaketinde itfaiye şefine ulaşmak için kağıt doldurttular, bu felakette imamoğlu kendisi geldi yanındaki iki personelini de bizzat görevlendirdi ve bu personeller sürekli bu bölgedeydiler diyor röportaj yapılan yerel halk. birileri de gelmiş burada 25 yıllık enkazı 2 ayda cennete çevirmesini bekliyorlar.

  siz değişime önce kendinizden başlayın; ekrem imamoğlu gerisini halledecek merak etmeyin.

 • eğer bu ülkeye ve kendinize faydalı olmak istiyorsanız hiçbir zaman siyasi fanatizm yapmayacaksınız.

  yani bir kesime salak diyip kendi de aynı salaklığı yapan o kadar muhalif salak gördüm ki artık kusmak üzereyim.

  evet sözünü ettiğim salak kitle size diyorum.2 dakika düşünün sadece oy verdiğimiz bir adamın tatilini savunmak sana ne katıyor

  burada diyoruz ki bu adamın 2.tatile çıkması doğru değil çünkü hem kendisi için bahane aranan bir karalama kampanyası var ve buna kendisi koz veriyor.

  hem de 2 aydır başında olduğun belediyeden uzakta bu kadar sık gezi-tatil olmaz.işinmi yok git istanbul depremi konusunda konferans ver en kotü depremin yıl dönümünde konuşma yap.

  istanbul’da sel var ve 1 tane vatandaşın ölmüş senden gelip seli yok et demiyoruz gelde bari verdiğimiz oydan utanmayalım o 7/24 kucakladığın halka da manevi destek olursun diyoruz.
  hem çok iyi bir şov imkanın vardı.

  şimdi asıl kansere geldik bu adam tatilde de siz göt kılları ne bok yiyorsunuz?

  “tatilini yapsın yüklenmeyin” “konunun farkında” “adam yorgun” diyen
  gerizekalılar yağmurun altında sokağın su basmasını veya haberlerdeki ölen adamı izliyorsunuz. size bir faydası olmayacak bir şeyi neden savunuyorsunuz?

  ben size söyleyeyim o kadar çürümüşsünüz ki hepiniz “bizden olsun biz kollarız” kafasındasınız.
  rezilsiniz çomar dediklerinizden bir farkınız yok aynı kafadasınız

  bu ikiyüzlülüğü görünce midem bulanıyor ama iyi ki şurada aklı başında insanlar var ki tamamen umudumu kaybetmiyorum

 • doğruya doğru, yanlışa yanlış deriz...

  imamoğlu yanlışlar yapıyor.

  sevgili imamoğlu, seni o göreve halk getirdi, akp'nin yandaş düzeninden, rant düzeninden bıkan halk...
  sen o halka rağmen bir şey yapamazsın.

  bakınız dün imamoğlu'nun isbak aş'ye genel müdür olarak bahaddin yetkin adlı bir aktrollü atadığı ortaya çıktı.
  bahaddin yetkin, 2005-2006 yılları arasında akp şanlıurfa gençlik kolları başkan yardımcılığı yapmış, 2011 seçimlerinde akp şanlıurfa milletvekili aday adayı olmuş...

  olabilir.
  imamoğlu pekala bir akp'liyi de genel müdür olarak atayabilir.
  zaten kendisi partiye değil "liyakate bakarak atama yaptığını" açıkladı, lakin atadığı bu adam bir aktrolldü.

  bakın bu şahsın bazı tweetleri ve beğenileri;
  https://i.postimg.cc/mkyq71m7/image.jpg
  https://i.postimg.cc/1xcvxbqt/image.jpg
  https://i.postimg.cc/pxhsqv8d/image.jpg

  ve bu şahıs tam bir militan tarikatçı;
  https://i.postimg.cc/k5vq91bv/image.jpg

  tabi sosyal medyadan bunların deşifre olmasından sonra, bu şahıs istifa etti.

  ama bir başka atama ortaya çıktı.
  iett genel müdürü ahmet bağış.

  ahmet bağış kim?
  akp döneminde iett genel müdür olan şahıs.
  bu şahsın yönettiği iett'nin sayıştay raporlarında 753 milyon lira yolsuzluğu çıktı.

  bakın burası çokomelli, ekrem imamoğlu 31 mart seçimleri sonrası mazbatasını aldıktan sonra yapılan ibb meclis toplantısında bu iett genel müdür çıkıyor 80 küsür milyon lira zarar ettikleri sunumunu yapıyor.

  sunum videosu şurada.

  sonra seçimler iptal oluyor, bir daha seçim oluyor.
  imamoğlu yeniden seçiliyor, ama hakkında yolsuzluk dosyası olan ve genel müdürü olduğu kurumu zarar ettiren bu adamın iett genel müdürlüğü görevinde kalmasını, görevine devam etmesini imamoğlu uygun buluyor.

  üstelik bu şahsa sayıştay raporlarında geçen yolsuzluğundan ötürü chp tarafından geçtiğimiz kasım ayında suç duyurusunda bulunulmuş.

  sayın imamoğlu, siz seçim öncesi bu iett genel müdüründen hesap soracaktınız ya, hani bu adamın 150 tane makam aracı tahsis ettiğinden falan bahsediyordunuz.
  böyle mi hesap soruyorsunuz?

  bu adam genel müdürü olduğu kuruma ait olan otobüslerle ve diğer araçlarla seçim dönemi boyunca akp adaylarının propagandasını yapmadı mı?

  sevgili imamoğlu, unutma ki seni sadece chp seçmeni seçmedi.
  chp seçmeni senin her yaptığını alkışlayabilir, ama biz göte göt demeyi biliriz, çünkü partizan değiliz...

  kendine dikkat et, yanlış yoldasın...

 • ülke siyaseti imamoğlu'nu o kadar öne çıkardı ki, haliyle insanlar büyük beklenti içine girdi.

  belediyede işler öyle yürümüyor. bu adamın çalışıp çalışmadığına 1 ay 2 ay sonra değil, sonraki seçim döneminde yani 5 yıl sonra bakmak gerekiyor. meclisi tatilde, atamalarının tamamı halen yapılamamış bir belediyeden 1 ayda metro mu inşa edilmesi bekleniyor? işlerin tıkırında yürümesi bile büyük başarıdır zira bu denli derin değişimler arkasından kaos getirir ama bu olmadı neyse ki. o yüzden, 5 yıl sonra konuşulacak konuları bugün açmanın hiçbir mantığı yok.

 • oy vermiş chpli ayağına yatan bazı akdomuzların bok attığı başkan. 6 ayda ske ske chpli yaptı hepsini. yeni nesil trolcülük chp li gibi yazıp başkanına sallamak oldu

  trol maaşım kesilecek diye telaşa kapıldıysanız tatlı annenizi gönderin 3 5 ateşleyelim. ağzına koyacak birşey bulunur.