debe başlıkları

ozan tufan

 • pas mı atıyor iftira mı atıyor belli değil. pas attığı adam kurtulmak için başkasının başını yakıyor.

 • çok güzel oynuyor bu adam ya. başarılarının devamını sikeyim.

 • fenerin yeni serdar kesimal'ı. o da 5 sene boyunca senelik 1.2 milyon euroyu cukkalamış, sözleşmesi bitince akhisara gidip 6 ay boyunca da onları söğüşlemiş sonra da 28 yaşında futbolu bırakmıştı.

  ozan ise daha şanslı, yattığı yerden 1.2 değil 1.5 milyon euro kazanıyor. önümüzdeki 2 senede son 3 milyon eurosunu da cukkalar, serdar abisi gibi futbolu bırakır gider.

  bu iki yamyamın galatasaray'daki karşılığı ise tabii ki tarık çamdal.

 • 'biri'

  ahahahahhaha :d

 • fenerbahçe'nin genç yaşta transfer edip zorla gece kulüplerine sokup, boğazına zorla baklavaları tıkıştırdığı futbolcudur. ah şu genç futbolcu öğütücü takımlarımız, yoksa gençlerimiz tamamen profesyonel iş ahlaklı kişiler.

  ironi bitti. son yıllarda özer hurmacı'dan sonra fenerbahçe'nin en çok şans tanıdığı gençtir. kariyerini fenerbahçe değil, kendisi yemiştir. üstüne 2 dilim de şöbiyet gömmüş olması muhtemel.

 • galatasaraya filan gelmemesi gereken ergen. adamın fiziği ağır siklet boksör fiziği. hala galatasaraya gelirse iyi olur filan diyen var. tarık çamdal’dan, veysel sarı’dan, yiğit gökoğlan’dan ders çıkarmamış bir tayfa var sanırım. bu adamın galatasaraya vereceği tek şey stres olur.

  bu adamı almayı düşünen, teklif eden yöneticinin beyin zarını sikiyim.

 • herkes adama sovuyor ama basima bir is gelmeyecekse bugun gayet guzel top oynadigini dusunuyorum.

 • biz onu gömerken o sabah sabah 5 dilim baklava gömmüştür diye tahmin ettiğim kebapçı çırağı.

 • rakibinin sağından atıp solunda yorulan ulvi.

 • sene: 2000
  yer: ankara atatürk lisesi

  bilenler bilir lisenin büyüklüğünü, yaklaşık 2500 öğrenci. her sınıfın şubesi u-ü'ye kadar gider.

  okul içi bir futbol turnuvası düzenleniyor. biz 9. sınıf iken 11. sınıflar çıktı kurada daha ilk turda. bizim elemanlar heyecanlı, ama koyar geçeriz modunda. maç günü geldi, kedi babasi 'nı almadılar sınıf takımına çünkü göbekli. çok da şeyapmadım ben tabi. neyse maç başladı, bizim defans her geçen oyuncudan bilet kesse daha ilk yarıda köşe olurduk. kalecimiz dönmüş kovaya, ilk yari 7-0 bitti.
  ikinci yarı başlarken kedi babası 'na "geç sen de oyna bari lan, elendik zaten" dediler, ok dedim girdim oyuna. neyse yaptık bir şeyler, maç 11-1 bitti. maçın hakemliğini yapan okul takımı antrenörü çağırdı kedi babasi 'nı yanına ve dedi ki: "şu göbeği erit, okul takımına alayım seni." kedi babasi ne dese beğenirsiniz? "hocam eritemem, alacaksanız böyle alın." e hoca durur mu? yapıştırmış cevabı: "hasiktir len."

  özet geç piç diyenler için özet: bizim gençliğimizde göbekle lise takımına bile girilemiyordu, şimdi a milli takım 'da oynanabiliyor ne hikmetse.

  not: sergen yalçın hariç.