ozan tufan

 • kendisinden iki yaş büyük oğuzhan sikko maçlarda 43 kez oynamışken kendisi 58 milli maçla takımını avrupa şampiyonasına götürmüş, dünya kupasına da götürecek takımın belkemiğidir.

  oğuzhan ile mevkileri de çok farklıdır esasen ama futboldan bi sik anlamayanların ayırt edememesi normal.

 • amsori hee ? am sori goddot deee covilad dovi dovi zımbab fakkhee, a a a mon dizi vadi kamon disz iz fakking gossoomm

 • montero ile ceza sahamızda girdiği mücadele esnasında kendisine en ufak bir temas olmamasına rağmen sniper kurşunu yemiş gibi kendini yere attığı yetmiyormuş gibi bir de üzerine çığlıkları ile stadı inletmiştir. asdkjf komedi lan resmen. hayreti mucip.

 • şevket çoruh az önce açıkladı kavuğu ozan tufan'a devredecekmiş en kısa sürede

 • attığı golde acaba birine mi çarptı diye baktım, yok bilerek isteyerek oraya atıyor. daha önce real madrid ve beşiktaş maçlarında da benzer goller atmıştı. ozan bunları zaten yapıyordu. bunun yanında artık driplingle müthiş adam eksiltiyor, rakiplerine kart aldırıyor. 3.golümüzde de oyun sola akarken terse pas atıp rakibin belini kırdı, golü hazırladı. muhteşem akşam çıkardı.

  geçen sene kontratını 4 yıl uzatmıştık. 7 m €’ya almıştık, en az 25’e satacağız inşallah. o gün, aldığımızda saçma sapan eleştirenleri utandıracak. transfermarkt güncelle kardeşim çocuğun değerini :)

 • ne oldu ozan. yere düşmüş rakibine tahrik edici şekilde bağırıp dayılanıyordun. olm efendi olun efendi.

  bi ergün pembe bi ertuğrul sağlam olmak çok da zor değil.

 • şöyle bir açıklama yapmış,

  "burada bir tarih vardı, bir tarihi yok ettiler"

  kayıtlara geçsin.

  galatasaray adamın tarihini yok eder provokatör ozan.

 • uzun süredir pusuda bekleyen bi kitle vardi. ozanin ilk kötu performansinda gelip bütün nefretini kusacak kendi basarisizliklarinin ezikliklerinin bi baltaya sap olamayislarinin acisini ozani asagilayarak ozana hakaret ederek cikaracaklardi. aylardir bekliyorlardi ve fransa maçinda ozan'in attiği 2 isabetsiz sutla magaralarindan cikip başliga hücum ettiler.

  aralarinda 130 kilo olup ozan'a memesi büyük şişman igrenç diye hakaret edenler falan var. bir çogu da ergen. bir de futboldan anladigini zannedip 3 farkli hoca tarafindan 5 yilda 50 kez milli takima seçilmiş oyuncunun futbolculuğunu sorgulamislar. ikili mucadele kazanma yüzdesi pas arasi sahipsiz top kazanma dripplingle katedilen mesafe gibi saha içi verileri hakkinda gram bilgisi yok 2 isabetsiz suta bakip ozani tercih eden hocalarin futbol bilgisini sorguluyor. öyle de özgüvenli.

  tanim: bugun bu basliğa yazan 150 kadar adami engelleyerek çok saglam bi temizlik yapmami sağlamiş futbolcu.

 • bu besili camışın fransa karşısında ilk 11de ne işi var anlamış değilim. oynadığı kanadı hernandez otobana çevirdi resmen. hangi menajerin torpillisiyse artık.

  bir de kilo verdi futbolu yeniden hatırladı diyorlardı. sahanın en şişmanı (seyirciler dahil).

 • pas mı atıyor iftira mı atıyor belli değil. pas attığı adam kurtulmak için başkasının başını yakıyor.