ozan tufan

 • ne oldu ozan. yere düşmüş rakibine tahrik edici şekilde bağırıp dayılanıyordun. olm efendi olun efendi.

  bi ergün pembe bi ertuğrul sağlam olmak çok da zor değil.

 • şöyle bir açıklama yapmış,

  "burada bir tarih vardı, bir tarihi yok ettiler"

  kayıtlara geçsin.

  galatasaray adamın tarihini yok eder provokatör ozan.

 • uzun süredir pusuda bekleyen bi kitle vardi. ozanin ilk kötu performansinda gelip bütün nefretini kusacak kendi basarisizliklarinin ezikliklerinin bi baltaya sap olamayislarinin acisini ozani asagilayarak ozana hakaret ederek cikaracaklardi. aylardir bekliyorlardi ve fransa maçinda ozan'in attiği 2 isabetsiz sutla magaralarindan cikip başliga hücum ettiler.

  aralarinda 130 kilo olup ozan'a memesi büyük şişman igrenç diye hakaret edenler falan var. bir çogu da ergen. bir de futboldan anladigini zannedip 3 farkli hoca tarafindan 5 yilda 50 kez milli takima seçilmiş oyuncunun futbolculuğunu sorgulamislar. ikili mucadele kazanma yüzdesi pas arasi sahipsiz top kazanma dripplingle katedilen mesafe gibi saha içi verileri hakkinda gram bilgisi yok 2 isabetsiz suta bakip ozani tercih eden hocalarin futbol bilgisini sorguluyor. öyle de özgüvenli.

  tanim: bugun bu basliğa yazan 150 kadar adami engelleyerek çok saglam bi temizlik yapmami sağlamiş futbolcu.

 • bu besili camışın fransa karşısında ilk 11de ne işi var anlamış değilim. oynadığı kanadı hernandez otobana çevirdi resmen. hangi menajerin torpillisiyse artık.

  bir de kilo verdi futbolu yeniden hatırladı diyorlardı. sahanın en şişmanı (seyirciler dahil).

 • pas mı atıyor iftira mı atıyor belli değil. pas attığı adam kurtulmak için başkasının başını yakıyor.

 • çok güzel oynuyor bu adam ya. başarılarının devamını sikeyim.

 • fenerin yeni serdar kesimal'ı. o da 5 sene boyunca senelik 1.2 milyon euroyu cukkalamış, sözleşmesi bitince akhisara gidip 6 ay boyunca da onları söğüşlemiş sonra da 28 yaşında futbolu bırakmıştı.

  ozan ise daha şanslı, yattığı yerden 1.2 değil 1.5 milyon euro kazanıyor. önümüzdeki 2 senede son 3 milyon eurosunu da cukkalar, serdar abisi gibi futbolu bırakır gider.

  bu iki yamyamın galatasaray'daki karşılığı ise tabii ki tarık çamdal.

 • 'biri'

  ahahahahhaha :d

 • fenerbahçe'nin genç yaşta transfer edip zorla gece kulüplerine sokup, boğazına zorla baklavaları tıkıştırdığı futbolcudur. ah şu genç futbolcu öğütücü takımlarımız, yoksa gençlerimiz tamamen profesyonel iş ahlaklı kişiler.

  ironi bitti. son yıllarda özer hurmacı'dan sonra fenerbahçe'nin en çok şans tanıdığı gençtir. kariyerini fenerbahçe değil, kendisi yemiştir. üstüne 2 dilim de şöbiyet gömmüş olması muhtemel.

 • galatasaraya filan gelmemesi gereken ergen. adamın fiziği ağır siklet boksör fiziği. hala galatasaraya gelirse iyi olur filan diyen var. tarık çamdal’dan, veysel sarı’dan, yiğit gökoğlan’dan ders çıkarmamış bir tayfa var sanırım. bu adamın galatasaraya vereceği tek şey stres olur.

  bu adamı almayı düşünen, teklif eden yöneticinin beyin zarını sikiyim.