cüneyt özdemir

 • oturup ciddi ciddi bu soytarının videolarını izleyenler varmış ya. baya okuma-yazma-dört işlem bilen insanlar kendi rızalarıyla akp propagandası izliyor, inanılmaz bir şey. bir de entry falan giriyorlar, "şunu şöyle yapsanız daha iyi olur cüneyit bey" diye*

  cüneyt özdemir izleyen insan kendisine saygısı olmayan bir koncuktur arkadaşlar. kendinize gelin lütfen. gerizekalı mısınız siz?

 • ''diyo diyo diyo diyo '' diye diye 1.5 saat program yapan gazeteci.

  0 analiz

  0 yorum

 • ''benim yayından sonra anlıyoruz ki sedat peker hadi abi ile konuşmuş. bunun görüntülü konuşmasını twitter'dan yayınlamış. ortalık yıkılıyor. türkiye yıkılıyor. pekiiiii. bu sırada muhalefet ne yapıyor? kılıçdaroğlu neden çıkıp bir şey söylemiyor? imamoğlu? nerdesiniz abi? hiçbir şey! koca bir sessizlik. tamam iktidara gerekirse vuralım. ama kabul edelim ki bu ülkede bir muhalefet sorunu var. z kuşağı bilmez şimdi hahahahahaha...''

 • sevgili cüneyt bu kadar korkacaksan yapma gazetecilik. git yalıkavak marinanın yanına aç bir tane pizzacı ya da kahveci, giy terlikleri takıl o gülücüklerle anlattığın futbol konuşulan dost meclisi ortamlardaki mehmet ağar'larla falan.

  bol bol kahkahalarla şaşırırsınız ''ya böyle bi şey olabilir mi abi ?'' diye müşterilerle.

  valla samimi söylüyorum bak gazetecilik zor iş mafyayı mufyayı analiz edeceksin, bakana laf söyleyeceksin. bunlar çok zor işler yani yapamıyorsun, ama mecbur da değilsin bence. paran pulun var sosyetik çevren var muhabbetin geyiğin güzel ne dükkan açsan tutturursun oralarda.

  tanım: ruşen çakır ile kendi ismini aynı cümlede yanyana getirmemesi gereken kişi.

 • müthiş gazeteci.

  akp'nin bu yeteneği keşfetmesi lazım artık. cüneyt bey kardeşimizin ahmet hakan'dan ne eksiği var. yok mu şöyle sabah'ta, akit'te boş köşe falan? o kadar kendini yırtıyor adamcağız.

 • başlıkta yavşak diye arattım, iki sayfa entry çıktı. kendisine yavşak diyen yaklaşık 200 kişi olmuş. demek ki bu konuda ciddi bir uzlaşı var.
  evet, benim için de yavşak, omurgasız, güçlünün kıçını yalayan biridir.

 • pr uzmanı oldu adam. kim bilir neyin reklamını yapıyor...instagram influencerlarından bir farkı kalmadı artık. cüneyt subaşı...

 • daha sorun olmadan önce chp’ye çakmayı başaran gazeteci.

  malum, ibb şu an istanbul’da büyük bir altyapı çalışması yapıyor, su taşkınları seller tarih oluyor.

  özdemir’in evinin yakınında da çalışma varmış, boruları döşeyen ile kazı sonrası asfaltı döşeyen farklı olduğu öğrenen cüneyt özdemir daha bir şey olmadan ibb’nin yolu senelerce böyle bırakacağına karar vermiş ve şimdiden şikayet ediyor!

  yahu bizim burada da borular değişti, 1-2 hafta yolu kazıyorlar, sonraki 1-2 hafta da asfaltı döküyorlar.

  en büyük sorunu, chp ne yapsa peşinen yanlış yapacağını var sayması, akp ne yapsa “acaba akp’nin yaptığı doğru olabilir mi” diye benefit of doubt vermesi.

  eskiden her yayınını izlerdim ama artık bu tavır çok yorucu olmaya başladı.

  herbokolog oldu ve her konuda yorum yaparken “chp beceremez, yanlış yapar, iyi bile yapsa akp’den farklı değildir netice olarak, akp ise doğru yapar iş bitirir bazen hata yapsa bile kendilerine doğruyu anlatırız ve düzelir” pozisyonundan konuşuyor.

  yayın bittikten sonra hızlıca atlaya atlaya bakıyorum ilginç bir konuk vs var mı diye zira kendisinin chp ile olan kişisel kavgasını artık midem kaldırmıyor.

  ki chp’den de hazzetmem ha, haksızlık yapılması zoruma gidiyor. mahallede tüm altyapı değişti , 1 ayda oldu bitti. bana bunu chp’nin bir başka beceriksizliği diye anlatamazsınız.

  herbokologluk yapmak yerine bir araştırsaydınız bakalım boruyu döşeyen ile asfaltı dökenin farklı kurumlar olmasının sebebi ne ve sorun oluyor mu?

 • dalyarak olma sürecini başarıyla tamamlamıştır.

  üstün dalyarak hizmet nişanını 33. dereceden dalyarak olan ahmet hakan’dan törenle alacaktır.

 • yayına "bu konuyu başka konuşabilen yok" diye girip yorumlardan yağmur gibi hakaret yağınca "evet tamam halk tv ve tele1 3 saattir konuşuyormuş" diyebilen youtuber.

  berat albayrak'ın damat olarak anılmasını "haksızlık" olarak görüyormuş. yayında "herkes birinin damadı o zaman yanieee" diyerek konuya açıklık getirdi.

  sıkıntı şu ki berat bey "herkes"in damadı değil, cumhurbaşkanının damadı kendisi. yani bir evrensel küme var, bir de cumhurbaşkanının damatları kümesi var. berat bey o kümeden. karmaşık bir konu değil bu kümeler olayı ama belli kesimde istisnasız bu konuyu idrak edilememiş görüyorum. çok ilginç ve ayırt edici bir özellik.