cüneyt özdemir

 • abi bir kargo uçağını okyanus ötesi götürmenin maliyetini bilmeyenlerin yüzlerce konteynırlık eşya topladığını öğrenmiş olduk. nakti yatırım yerine kanada'da fiziksel eşya toplamak nedir yahu?

 • iki gündür hatta 3. güne girdik, hayatının en faydalı yayınlarından birini yapmaktadır. sabahtan beri yayınını izliyorum, bağlanmadığı kimse kalmadı, gün içinde bütün videoları ve bilgileri de paylaştılar. bir yayınları 6-7 saat sürebiliyor, büyük bir efor. ekibine de kenan taş dahil olmak üzere teşekkürler.

 • "türkiye sınır ötesine bir anda 50 bin askeri çıkartabilecek güce sahipken, sınır içinde bu hareketi yapamamasını anlamıyorum." diyen gazeteci.

  ben anlatıyım cüneytcim. malum şahıs ve organizasyonlar tsk'nın tekrar güçlü görünmesini ve halkın gözünde iyi bir intiba kazanmasını isterler mi?

 • gittikçe jahreinleşen eski gazeteci. akp'nin en büyük zararı muhalifleri böyle adamlarla başbaşa bırakmasıdır. tipini, yüzünü görmesem sadece yazdıklarından yola çıkarak annesinin evinde, bilgisayar başında göbeğini kaşıyan sivilceli bir ergen zannedebilirdim. bu aq twitter ortamında biraz rt alanlara ne oluyorsa bir anda bütün ülkenin gündemini değiştirebileceklerini zannediyorlar.

  lan kimseyi etkileyebildiğin filan yok. bu rüzgarı en hızlı ve güçlü yakalayan atilla taş'tı. adam içeri girince birisi gidip don, sigara bile vermedi. "yapıyoruz, ediyoruz" gibi birinci çoğul kullandığında komik oluyorsun. yapma, etme.

 • bu adamlar (kim oldujlarını çok iyi biliyorsunuz) çok iyi şantaj yapıyorlar, insanların açığını çok iyi kullanıyorlar.

  cücü, adım gibi eminim büyük bir açığın var ve bu yüzden birilerine köle olmuşsun. yoksa düşmekte olan bir hükümeti, hem de yurtdışında yaşadığın halde eleştirmeyecek, her fırsatta muhalefete çakacak kadar salak değilsin.

 • çok enteresan bir adam. bugün yaptığı canlı yayında ümit özdağ'ı canlı yayına konuk etti, yayın koptu bir ara. bir boşluk oldu. ümit özdağ bu sırada göktürk alfabesi ile "türk" yazan bir şapka takıyordu.

  "şapkada ne yazıyor onu merak ettim, farklı bir alfabe mi var? ırkçılığı mı simgeliyor?" dedi. devamında "tuhaf bir şey, kiril alfabesi mi başka bir alfabe mi ne, neyi temsil ediyor ırkçılığı mı temsil ediyor" diye devam ediyor.

  kaç senelik gazeteci hayatında göktürk alfabesini hiç görmemiş anladığım kadarıyla. çok enteresan. cehalet mi, yoksa aşağılama mı çözemedim.

  sonra insanlar şapkada "göktürkçe türk yazıyor" falan deyince "niye türk yazıyor, niye göktürkçe ? böyle daha mı türk olunuyor" falan gibi söylemler yaptı. rahatsız oldu, bir beğenmedi falan.

  yani sen bir türksün, ben türküm diyorsun ve senin tarihteki ilk devletinin, ilk alfabesi ile "türk" yazan bir şapka takman ırkçılık oluyor çok enteresan. e o zaman ne mutlu türküm diyene diyen, her konuşmasında türk ırkı diye hitap eden atatürk ne oluyor ? ırkçı, faşist bir lider mi ? öyle mi değerlendiriyorsun cüneyt ?

  ama bu zihniyetteki arkadaşlar ingiliz, amerikan bayraklı üstünden propaganda sözleri olan marka t-shirtler giyiyorlar mesela. onlar ırkçı şeyler değil ama kendi kültürünün tarihinin parçası bir şapka takmak ırkçılık.

  kendi milletinden, tarihinden bu kadar uzak ve nefret eden başka bir millet var mıdır bu dünyada çok merak ediyorum.

  edit: wikipedia'dan pek kaynak olmaz ama bir türk olarak hiç yoktan biraz bilgi için buyurun: https://tr.wikipedia.org/wiki/eski_türk_yazısı

 • oturup ciddi ciddi bu soytarının videolarını izleyenler varmış ya. baya okuma-yazma-dört işlem bilen insanlar kendi rızalarıyla akp propagandası izliyor, inanılmaz bir şey. bir de entry falan giriyorlar, "şunu şöyle yapsanız daha iyi olur cüneyit bey" diye*

  cüneyt özdemir izleyen insan kendisine saygısı olmayan bir koncuktur arkadaşlar. kendinize gelin lütfen. gerizekalı mısınız siz?

 • ''diyo diyo diyo diyo '' diye diye 1.5 saat program yapan gazeteci.

  0 analiz

  0 yorum

 • ''benim yayından sonra anlıyoruz ki sedat peker hadi abi ile konuşmuş. bunun görüntülü konuşmasını twitter'dan yayınlamış. ortalık yıkılıyor. türkiye yıkılıyor. pekiiiii. bu sırada muhalefet ne yapıyor? kılıçdaroğlu neden çıkıp bir şey söylemiyor? imamoğlu? nerdesiniz abi? hiçbir şey! koca bir sessizlik. tamam iktidara gerekirse vuralım. ama kabul edelim ki bu ülkede bir muhalefet sorunu var. z kuşağı bilmez şimdi hahahahahaha...''

 • sevgili cüneyt bu kadar korkacaksan yapma gazetecilik. git yalıkavak marinanın yanına aç bir tane pizzacı ya da kahveci, giy terlikleri takıl o gülücüklerle anlattığın futbol konuşulan dost meclisi ortamlardaki mehmet ağar'larla falan.

  bol bol kahkahalarla şaşırırsınız ''ya böyle bi şey olabilir mi abi ?'' diye müşterilerle.

  valla samimi söylüyorum bak gazetecilik zor iş mafyayı mufyayı analiz edeceksin, bakana laf söyleyeceksin. bunlar çok zor işler yani yapamıyorsun, ama mecbur da değilsin bence. paran pulun var sosyetik çevren var muhabbetin geyiğin güzel ne dükkan açsan tutturursun oralarda.

  tanım: ruşen çakır ile kendi ismini aynı cümlede yanyana getirmemesi gereken kişi.