debe başlıkları

burak yılmaz

 • alacakları karşılığında sözleşmesi fesh edilip serbest kalacak sanırım. sonra ver elini adamspor.

 • su an mactan alinmasina "adam" gibi tepki gösteren şahıs. ne de olsa arda'nin kankasi.

  edit. imla

 • transferin son günü:

  '' beni ben yapan trabzonspor taraftarıdır ama kolumu kesseler sarı kırmızı akacağını galatasaray camiası iyi bilir ve inkar edemem ki doğma büyüme koyu bir fenerbahçe'liyim ama bu da demek değildir ki başakşehir kötü bir takım. bilakis en sevdiğim takım beşiktaştır ve bana göre de en iyi başkan mustafa cengiz'dir ''

  burak yılmaz.

 • hakkında en iyi yorum geçenlerde yapılmıştı, kendisi çok gol atsın diye takımın genel gol sayısı düşer. etrafına zerre faydası olmayan bir golcüdür burak. negredo mu burak mı desen 50 kere negredo derim ve takımımın taktiğini negredo'nun üstüne kurarım. negredo 10 gol atar belki ama 5-6 asist ve 5-6 da asistin asistini yapar. burak 18 atar ama başka hiçbir bok yapmaz.

  ayrıca ucuz desen değil, genç desen değil, üstüne bir de senelerce anasına sövmüş bir tribün için sindirmesi zor falan. ne bileyim, saçma bir hamle bence bu.

  her şeyden öte şenol güneş denen aksi ihtiyar durduk yere negredo'ya bu kadar takmasaydı beşiktaş forvet almaya değil sadece mevcutlardan göndermeye çalışıyor olurdu. asıl tartışılması gereken nokta bu.

  not: gs

 • caner erkin’e etmediği küfür kalmadı beşiktaş taraftarının şimdi fişek oldu.
  burak yılmaz da kral olur merak etmeyin.
  bu dediklerim sadece beşiktaş taraftarı için değil tüm türk taraftarlar için. malesef biraz omurgasız bi milletiz.

  tanım: karakterini beğenmediğim ancak 15+ gol beklediğim santrafor

 • kimsenin takımında istemediği ama gelirse 20'ye yakın gol atacağına emin olduğu topçu.

  dünya üzerinde bu ilginçlikte başka adam var mıdır, bi araştırılsın (mauro icardi hariç, milletin karısına kızına sarıyor o puşt).

 • var geldiği için pek yararlı olamayacağını düşündüğüm topçu

 • bir anda dünyanın en iyi ve en efendi topçusuna evrilecektir.

 • yeniden dönüşünde ilk maçda adını tabelaya yazdırdı yine. 14 saniye de ofsayta düştü diye beş entry girenler birden 10. dakka da attığı gol sonrası sus pus. sevmem ama kendisi tam anlamıyla golcü. net.

 • adam yeryüzündeki en tiksinilen futbolculardan pepe'yi almış, bunun caner'i falan var daha hala "burak yılmaz gibi karaktersize forma giydirirdik sanki hııı" diyor. madem tiner deyince kızıyorsunuz peki söyleyin bilelim ne kullanıyorsunuz bu kafaya gelmek için.

  trabzon'da iş yapıp yapmaması taraftara bağlı olan topçu.