debe başlıkları

burak yılmaz

 • bilmiyorum dikkat ettiniz mi ama ceza sahasının hemen yanında lehimize olan faul pozisyonunda umtiti ile girdiği ikili mücadelede türkiye'de sürekli yaptığı arkası dönükken rakibi çekerek faul alma taktiğini uygulayan ve bunu geçen hafta şampiyonlar ligi finalini yöneten hakeme yediren uzman çavuş traşlı türk santrafor. işin komik yanı umtiti'nin ''asıl o beni çekiyor'' şeklindeki şaşkınlığı ve serzenişiydi.

  burak yılmazlandın umtiti.

 • puhahaha

  before
  after

  t: beşiktaşlı futbolcu

 • seni yuhalayıp aldırmayanlar yüzünden 4 yıl üst üste şampiyonluktan oldu beşiktaş. iyi akşamlar.

 • son bir şarkı istiyorum kardeş senden, son bir şarkı. son defa çal benim için.

  gs: not

 • centilmenlik gereği topu volkan'a vereceği pozisyonda topu kaleye göndereceğini sanan bir tek ben olamam herhalde.

  itiraf etsin, bir ara aklından geçmiştir.

 • fenerbahçe taraftarıyım. bu adam kadar net bir türk golcü uzun zamandır görmedim. adam her şekilde golünü atıyor. trabzon, galatasaray ve şimdi de beşiktaş. her takımda skor yükünü tek başına çekiyor.

  romantik mallar ve gerizekalılar tarafından eleştirilmeye devam etsin. adamın sikinde bile değil. atıyor, atmaya da devam edecektir.

  beşiktaş'lı olup bu adamı hâlâ eleştirenlerin de kafasını sikeyim. oğlum futbol lan bu. ne bu romantiklik, edebiyat kesmeler. mal mısınız?

  bir futbolcu başarılıysa oynar değilse gider. bu adam çok başarılı bir golcü. istenen neyse veriyor. gereksiz edebiyatınızı kendinize saklayın
  okurken sikesim geliyor böyle boş yapanları. kaldı ki beşiktaşlı bile değilim.

 • ya bi siktirin gidin tüm stat burak diye inledi, 15 dk önce gol diye evinde anırdın, gelmiş buraya günah çıkarmaya çalışıyor.

  götüm götüm sevindin ve stadınız burak diye inliyor. az susun artık amk.

  türk futbol tarihinin en büyük dansözlüğü bu adamdır, 2012'de oynanmış bir maç için üstelik darbe aldığı bir posizyon için 7 sene ağlayıp adamı statta onure edip burada maval okumayın.

  tatava yapma sevin geç.

 • gelirse takımı bırakırım diyen sensin,

  geldiğinde protesto edeceğim diyen sensin,

  renklilerin gazına gelip ıslıklayan bizden değildir diyen yine sensin.

  harbiden gerizekalısınız amk.

 • burak da şenol güneş de bunun böyle olacağını biliyordu. baskı altında oynayamıyorsa oynamasın, şenol da oynatmasın. ben mi dedim ona gel diye?

  baskı var diye mi maçta hiç koşmadı? baskı var diye mi önde basmadı da adamlar savunmadan orta sahaya basketbol oynar gibi sekiz saniyede top geçirdi? ilk yarıdaki kaleciyle karşı karşıya zor pozisyonda köşe vuruşu olan şutu ve ikinci yarıdaki ljajic'e atmaya çalışıp atamadığı topuk pası dışında olumluymuş gibi gözüken tek bir hareketi var mıydı? koşsun mücadelesini etsin, yine kimse tribüne çağırmaz o emek hırsızını ama belki kimse ıslıklamaz da...

  eşini dövdü diye burak'ı ıslaklarsak tecavüzcü robinho'nun takımı başakşehir şampiyon olabilir elbette. ama eşini döven burak'ı ıslıklamazsak tecavüzcü robinho'nun takımı başakşehir'den ne farkımız kalıyor?

  burak'ı ıslıklayanlar beşiktaş'ı iyiyken tutanlar değil, feda sezonunda da yalnız bırakmayan taraftarlar. kazanalım da ne olursa olsun diyen taraftarların maçası bizi beşiktaş'tan kovmaya yetmez. ne olursa olsun kazanalım diyenler isterlerse başarı için her şeyi mubah gören galatasaray'ı tutabilirler. karakteriniz çok uyar.

 • ülkeyi seviyorum diye bana terörist diyen hükumeti nasıl sevmek zorunda değilsem, beşiktaş'ı seviyorum diye de bana müşteri diyen yönetimi sevmek zorunda değilim. ne olduğunu bildiğimiz reza zarrab bayraklar önünde kurtarıcı gibi tv'de canlı yayına çıkınca tepkimi gösterdiysem, başka bir hırsızı armayı öpüp "şeref, alın teri" yazdı diye sevecek değilim. onlardan gelecek hayır, gelmesin. bu kadar net.

  “bir oyuncu için takım mı bırakılır?”mış. bak bak, kibre bak. adamlar başımıza değerleri ayarlama enstitüsü kesiliyor bir de. lan tanıdığım en atatürk hayranı insanım, doğup büyüdüğüm ülkeden soğudum, arsızlar ve hırsızlar yüzünden. bana müşteri diyen, üyelik başvurumu 18 ay bekletip reddeden, quaresmalı canerli buraklı takımı gözümü kırpmadan unuturum ben.