ali koç

 • fenerbahçe kurumsal kimliği ile hükümetin yanında saf tutarsa, bir sonraki iç saha maçında hükümet istifa sloganının yanına ali koç istifa sloganı da gelir. bu kara leke de silinmez kolay kolay.

  akşam 6:30 düzeltmesi: aklımıza gelen başımıza geldi, kendisinin başkanlığı bugün itibarıyla bitti.

 • eğer galatasaray’a başkan olsaydı maksimum 2,3 ay görevde kalabilir hemen gönderilirdi. çünkü galatasaray’da başarısızlığa doğru giden hiç bir başkan hakem,adalet vs gibi zırvalarla kolay bir şekilde taraftarın gazını almaya çalışıp başarısızlığı örtemez. başkan olarak beşinci yıla girmişsin koca bir beş yıl ve futbol takımın hiç bir kupa kazanamamış. bugün ortalığı yangın yerine veren ali bey dört yıl önce başkanlığının ilk senesinde “hakemlerde insandır hata yapabilir” diyerek galatasaray’a karşı hakemleri savunuyordu. gerçekten iyi bir kadro kurup iyi bir hoca getirerek takımını,camiasını saha içinde şampiyonluğa kenetlemesi gerekirken göreve geldiğinden beri galatasaray’la uğraşıyor. çıkmış son on bir maçını aslanlar gibi kazanmış bir takım galatasaray. sen senin takımın neden bunu yapamıyor onunla ilgilen.büyüklük sahada kazanılır rakibinin ilgilendiği adamı daha çok para verip alarak,her seferinde onlarla ilgili açıklama yaparak,rakiplerinin lehine hata arama pususuna yatıp ilk fırsatta bunu dile getirerek,şu kadar şampiyonluğumuz var beş yıldız isteriz diyerek büyük olamazsın. ali bey’e tavsiyem galatasaray’a değil başkanlığını yaptığı fenerbahçe’ye kafa yorması.

 • olum çok komik değil mi harbiden ya.?
  ali palabıyık maç alamıyor ne günahı var deyip bu gece de ali palabıyık bu gece bizi doğradı diyorlar.
  yavaş dönün bir de omurgalı olun diyecem de başkanınız ne ki siz ne olasınız. :)

 • son 10 yılda galatasaray 5 şampiyonluk kazanmış hepsinde de muslera'nın çok önemli katkısı var. muslera olmasa en az 2-3 şampiyonluk daha az alırdı galatasaray.

  bunu neden yazıyorum.

  ali koç 5 senedir fenerbahçe başkanı ama fenerbahçe'nin kalecisi yok.

  iyi kalecin olmadan şampiyon olamazsın.

  bu kadar. hala abidik gubidik transfler peşinde.

 • galatasaray başkanı olsa başkanlığının ilk yılında ibra edilmeyip gönderilirdi.(bkz: burak elmas) galatasaray ile fenerbahçe arasındaki fark nedir derseniz tam olarak budur. galatasaray bu yüzden türk futbol tarihinin en başarılı futbol takımıdır.

 • hükümetten rte
  chp'den kk
  fb'den ali koç gitmedikçe

  rahata huzura mutluluğa kavuşamayacağız.

 • bu adam tek başına benim ülkeye dair umudumu yok eden adam. zamanında aziz'in gidişini şimdi tayyip'in gidişini beklediğimiz gibi beklemiştik. yerine bu adam gelince herşey harika olacak diye umuyorduk. beter olduk, tersten gördük resmen.

  uzaktan bakınca ali koç tam da cumhurbaşkanı olarak istediğimiz profilde biri.

  tayyip gidince yerine bir ali koç gelirse diye çok korkuyorum lan.

 • lan olm sen ajan falan mısın amk. 2018 de senin seçimini bütün gün canlı izleyen aklımı sikeyim. sen ne pislik bir şey çıktın ya. lan biz sana 2 sene daha nasıl katlanıcaz amk. adam milyonlarca taraftarla alenen taşak geçiyo.

 • başkan iyi ki varsın be... bir galatasaraylı olarak sonuna kadar destekliyorum seni... koç değil aslan mübarek *

  yapman gereken ismail hoca ile devam edip, bizim eskileri almayıp, 3 nokta transfer yapmaktı ama yine beceremedin.

  olsun senin 28 şampiyonluğun var* bu sene olmazsa seneye, seneye olmazsa öbür seneye...

  geldiğin gün kalite adına umutlanmıştım ama koç ailesinin kalitesini futbol uğruna zedeledin be başkan...

 • fenerbahçe'nin vücut bulmuş hali olan yalı çocuğu. gerçekten inanılmaz. hiç hataları yok hep etraf hatalı. hep birileri suçlu bunlar sudan çıkmış ak kaşık. ne kadar da birilerine benziyorlar değil mi ?