ali koç

 • bizi bitiren ex başkanımız.

  fenerbahçe yıkılmaz diyen renktaşlarım tam olarak ne tür bir yıkılmadan bahsediyor mesela amatör kümeye düşmek kulübün kapatılması ya da stadın satılması falan gibi bir yıkılmadan mı bahsediliyor? yıkımdan anladığınız buysa evet fenerbahçe yıkılmaz tarihten silinmez amatöre düşmez kapısına kilit vurulmaz.

  bana göre fenerin iki sene hadi bilemedin üç sene şampiyon olamaması yıkımdır, 6-7 seneyi falan geçtim.

  şampiyonlar ligini birkaç yıl gidilememesi yıkımdır(15 sene oldu).

  milyarlarca lira borç varken takımda takıma yakışacak tek bir oyuncu dahi yokken halen daha gidip tolga tolgay serdar sadık zanka rami falette deniz kruse muriç gibi oyuncuların üstelik sağlam bonservisler maaşlar vs ödenerek takıma katılıp bunlardan medet umulur hale gelinmesi yıkımdır.

  ne bekliyorsunuz daha adımız fiilen silindi zaten kimsenin sikine takmadığı stadının folloş edildiği gelenin geçenin madara ettiği anadolu takımlarından hasbelkader beraberliği kurtarabilen bir takım olduk çıktık. ulan küme düşme stresi yaşadık geçen sezon son iki haftada rahat mısınız siz daha ne olsun stadın ortasına hepimizi yatırıp sksinler mi istiyorsunuz?

  tiksindim şu kuru hamasetten yemin ediyorum fenerbahçe büyüklüğü başka bir büyüklükmüş adı konamazmış öteki beriki yok ya! adını koyun lan artık şampiyonlar liginde millete kök söktüren saygı duyulan avrupadan kupa getiren ligin içinden geçen kupalara ambargo koyan bir büyüklük istiyorum ben alın bu sikik ezik tavırlarınızı da kulübü terk edin basiretini bagladınız iyice, vasata alışmış taraftarın bu kulüpte yeri yok eşşek gibi başarı getirecekler yıldız oyuncu alacaklar sağlam kadro kuracaklar kupa kazanacaklar işleri ne amk kara kaşına kara gözüne mi yıllarımızı verdik veriyoruz lan bu kulübe biz?

 • aziz yıldırım ile arasında hiçbir fark olmadığı emre ve volkan'a verdiği değerden belli. bizde kulüp profesyoneller tarafından yönetilecek diye seviniyorduk. yine kaldık emre ile volkan'a.

 • türkiye'nin en büyük holdinginin sahibinin oğlu olarak dünyaya gel. lise eğitimini ingiltere'de, lisans ve yüksek lisans eğitimini abd'de tamamla. türkiye'nin en büyük holdinginde yıllarca yk üyeliği yap. sonra gel tribünde taraftar kovalarken bul kendini.

  ali koç'a bunu yapan hayat bize neler yapmaz.

 • fenerbahçe başkanlığıyla ilgili yapılan eleştirilere cevap işte şöyle zengin, görsen iş dilenirsin vesayire. zengin olmasının futbolla veya kulüp yönetmekle falan ne alakası var?

  hadi ünal aysal gibi sıfırdan gelme bir adam olsa diyeceğim akıllı, çalışkan yada ne bileyim en azından futbolla alakası olmasa bile referans gösterebileceğin bir başarı öyküsü var.

  demirören de çok zengindi. beşiktaş'da yada tff'de başarılı oldu diyebilecek bir allahın kulu var mı?

 • ezilerek yenildikleri ankaragücü mağlubiyeti sonrası takımı istanbul'a trenle gönderip düşmana korku salacak vizyon abidesi.

  futbolun f'sinden anlamıyor, kaos üstadı olan aziz'i taklit bile edemiyor...

  aykut'u kapı önüne koyan taraftar zamanı gelince seni de koyacak demiştik. yarım sezonun kaldı.

 • hakem hatalarının son olmayacağını dile getiren ali koç, yapılan hataların türk futbolunun içinde mütemadiyen önlerine çıktığını kaydederek, ''var'ın kullanıldığı bu ortamda bu kadar hata yapılıyorsa vardan önce yapılan ne kadar basit maruz hatalardı siz onu düşünün. herkes hatalar yapabilir hakemler insandır biz bunu söyledik. bugüne kadarda hakem konularına girmedik. yok benim tacım verilmedi yok bir tane pozisyon verilmedi diye yangın yerine çeviren kulüpte değiliz." dedi.

  14.02.2019

  link

 • daha geçen sezon bu şahıs galatasaray doğranırken ve hakemler değişsin derken "hakemler hata yapabilir" diyip, galatasaray maçında bariz ve skandal bir hakem hatası ile beraberliği zor kurtarabildikten sonra ağlama emojisi koyup daha bu olayların üzerinden 1 ay geçmeden barkovizyon ile hakemleri şikayet etmedi mi?

  o gün zaten bunun tıynetini cümle alem gördü de. görmeyenler şu an yaptığı taraftarını aptal yerine koyan açıklamalara şaşırıyor.

 • bütün çirkinliği gözler önüne serildi.

  bunu da savunan fenerliler olacaktır.

  kimse bunu yeni bir şey sanmasın. fenerbahçe her zaman böyleydi. ali koç da böyleydi. iyi insan rolü kesti bi süre.

  daha geçen hafta sarı kart çakallığı yapan takım, deprem dolayısıyla ertelenen maçtan kendine çıkar sağlamaya çalışıyor. bunların 3 puan için yapmayacakları şey yoktur. sahaya atkı atmakla olmuyor hassasiyet.

  böyle olmaya devam et yalı çocuğu. emin ol en yakıştığın yerdesin.

 • arkadaşlar ben gs'liyim ve itiraf ediyorum ali koç başkan olduğundan beri 4 kupa almamıza rağmen bunlar önemli değil, ali koç medyaya açıklama yapınca bir gs'li olarak kuduruyorum bu yüzden de keşke gitse diyorum. 4 kupa da alsak, son 10 yılda 20 kupa da alsak bunlar önemli değil, keşke bizi kudurtmayan bir başkan olsaydı, fenerbahçe gibi 10 yıldır kupa almamaya razıydım, keşke kudurmasaydık :(

 • bir fenerbahçe taraftarı olarak ben fatih terim'e söverim kızarım, galatasaray ile ilgili olumsuz konuşabilirim holiganlık yapabilirim (hiçbirini yapmam ayrı mesele) çünkü ben bir taraftarım. ama ali koç'un başka bir deyişle fenerbahçe başkanının bir taraftar gibi davranmasına razı değilim. yöneticilikte bu kadar duygusallığa yer yoktur. mesele fenerbahçe'nin menfaati ise takımına sahip çık. adam akıllı transferler yap takımın parasını çer çöp etme. fatih terim ile uğraşmak nedir arkadaş? fatih terim'den ben de haz etmem ama fatih terim ne zaman çıkar galatasaray başkanı olur çık o zaman konuş. toplumu bu kadar germenin anlamı yok. allah göstermesin iki hafta sonra fenerbahçe galatasaray maçında bir olay çıksa birinin başına bir iş gelse bunun sorumlusu yöneticilerdir. aynı şekilde fatih terim ve mehmet cengiz için de geçerli. onlarla ilgili yorum yapmak istemiyorum ama benzer bir tartışmayı onlar başlatsaydı ali koç'tan beklentim hiç muhatap olmaması ve takıma yoğunlaşması olurdu.

  adama vizyon başkan dedik televizyon başkan çıktı.. sayesinde galatasaray taraftarı konsolide oldu. bir sonraki iç saha maçında belki de 10 bin kişiyle oynayacakken şimdi 40-50 bin kişiyle oynayacak galatasaray.