ali koç

 • bu adam tek başına benim ülkeye dair umudumu yok eden adam. zamanında aziz'in gidişini şimdi tayyip'in gidişini beklediğimiz gibi beklemiştik. yerine bu adam gelince herşey harika olacak diye umuyorduk. beter olduk, tersten gördük resmen.

  uzaktan bakınca ali koç tam da cumhurbaşkanı olarak istediğimiz profilde biri.

  tayyip gidince yerine bir ali koç gelirse diye çok korkuyorum lan.

 • lan olm sen ajan falan mısın amk. 2018 de senin seçimini bütün gün canlı izleyen aklımı sikeyim. sen ne pislik bir şey çıktın ya. lan biz sana 2 sene daha nasıl katlanıcaz amk. adam milyonlarca taraftarla alenen taşak geçiyo.

 • başkan iyi ki varsın be... bir galatasaraylı olarak sonuna kadar destekliyorum seni... koç değil aslan mübarek *

  yapman gereken ismail hoca ile devam edip, bizim eskileri almayıp, 3 nokta transfer yapmaktı ama yine beceremedin.

  olsun senin 28 şampiyonluğun var* bu sene olmazsa seneye, seneye olmazsa öbür seneye...

  geldiğin gün kalite adına umutlanmıştım ama koç ailesinin kalitesini futbol uğruna zedeledin be başkan...

 • fenerbahçe'nin vücut bulmuş hali olan yalı çocuğu. gerçekten inanılmaz. hiç hataları yok hep etraf hatalı. hep birileri suçlu bunlar sudan çıkmış ak kaşık. ne kadar da birilerine benziyorlar değil mi ?

 • verin ordan ali başkanıma bir yıldız daha. 1959 öncesi atılan goller sayılsa bugün turu geçen taraf biz olurduk

 • bugün rok denen militan'ın içinden dışından geçmiştir, bir galatasaray'lı olarak o kadar keyiflendim ki çıktım tv karşısında moonwalk falan yapmaya çalıştım o derece keyiflendim. bu adam tüsiad toplantılarında da çıkıp sert konuşmalar yapabilen bir adamdır, yani burjuva içinde gerçekten mangal yüreğe sahip tek zengin olabilir.
  o derece ki tüsiad toplantısında '' biz ne dersek o olacak '' kimseye boyun eğmeyeceğiz dediğini kulislerde duymuştuk.

  zaten bu adam ile neden uğraştıklarını az çok aklı olan anlıyor.

 • yillardir sacmaliyordu ama bugun baska bir seviyeye cikti artik. koskoca kulup baskani bayrak asilmasina kafayi takmis durumda. kendi taraftarlarini amigo gibi tahrik edip trabzonsporlular'in uzerine saliyor. ya bu amq istanbul'unda afganistan, pakistan bayragi aciyorlar dert olmuyor da, milyonlarca karadenizlinin yasadigi sehirde asilan bayrak neden dert oluyor? guluyoruz falan da apacik tahrik ediyor insanlari, cidden biri cikip dur demeli artik bu sacmaliga.

 • 7 mayıs 2022 tarihli divan kurulu toplantısında "fenerbahçe taraftarının, ekrem imamoğlu'na hangi şehrin başkanlığını yaptığını hatırlatma zamanı inşallah gelmez."
  "milli takım stada maça gelir, hocası bordo mavi kravat takar. şehrin belediye başkanı gelir, bordo mavi kravat takar. bir de utanmadan hakaret içerikli kitabı başkanımıza hediye eder." cümlelerini sarf eden fenerbahçe başkanıdır.

 • pereira'nın arkasında dur(a)mayarak hayatının hatasını yapan adam. destek olacak kanatlara 2 adam alacaktın la sadece. bir de mesut özil'e falan mikrafon vermeyecektin.

  haydi istifa et de kaybol artık lütfen, biz de en azından iyi niyetliydi diye analım. beceremiyorsun işte...

 • kürsüye çıkar çıkmaz direkt hulusi belgü'ye sallayarak geri kalan 2 senede de geçmiş 4 facia seneye göre değişen birşey olmayacağını göstermiş, fenerbahçe tarihinin en başarısız başkanı. aziz yıldırım'ı eleştirip ondan daha hızlı şekilde bu tüm kötü özellikleri sergilemeye başladı.

  vallahi bravo küçük başkaaaaaan.