debe başlıkları

ali koç

 • ali koç: "kumbarasından 5 lira verecek çocuktan, büyük iş adamlarının vereceği çok büyük hibeye kadar katılımcı sayısı çok çok önemli. fenerbahçe'miz için kitlesel kaynak yaratma projemizi başlatıyoruz"

  (bkz: #86340837) daha önce de yazdım şimdi de yazıyorum sen çoluk çocuğun 5 lirasına göz dikeceğine yaptığın saçma sapan transferlerle giden 200 milyon tl'nin hesabını ver. ülkenin vizyonerine bak koskoca fenerbahçe'nin vizyonu çocuğun cebindeki 5 liraya kadar düşmüş.çok yazık.

  kaynak

 • şu an canlı yayında tek tek pozisyonları gösteren vizyon başkan. gerçekten acınası bir durum bu. bulunduğu durumu hakemlere yıkma çabası çok kötü ya.

 • türk futboluna vizyon getirecek diye destekledik, ilk fırsatta “yabancı sınırı gelsin” diye ağlamaya başladı.

  soran olursa vizyoner başkan dersiniz!

 • taraftar neyi istediyse onu yapmıştır;
  elini taşın altına koy başkan ol dediniz, çokta niyeti yokken başkan oldu
  aykutu kov dediniz, kovdu
  cocuyu kov dediniz, kovdu
  ersunu istediniz, geçmişteki gerginliğe rağmen yine sizi kırmadı getirdi
  merak etmeyin, istifa etmesini isterseniz onuda yapacaktır
  nankörlük etmenin alemi yok.
  not:bjk

 • adamın vizyonu ahmet davutoğlu'nun stratejik derinliğiyle yarışıyor, net.

 • bir galatasaraylı olarak başlığı altında hala kendisini destekleyen çok fazla sayıda fenerbahçeli' yi görünce sevindiğim kulüp başkanı.
  bir gün duruma uyanacaklar ama dur bakalım!

 • lan ben “bu adam ülkeyi yönetse keşke” diyodum... abow... ben bu işten hiç anlamıyomuşum ya...

  iyi ki dağdaki çobanla benim oyum birmiş lan...

 • altında hala vizyon falan diyenler var cidden hahahahah. şu vizyonu hakikaten merak ediyorum, genç topçu mu? ferdi geldi, maça çıktığını görmedim. berke 7. kaleci, barış malatya'ya gitti, takım premier lig'de tutunamayanlar karması amına koyim. yeni altyapı sistemi mi? hiçbir yatırım duymadık. alt branşlara ek kaynak mı? hayır. ne amına koyim vizyon? drone'la antrenman izlemek mi? lan milletin zengini spacex, tesla vs takılıyor, bu tip futbol kulübü başkanlığına talip, ne vizyonundan bahsediyorsun?

  tanım: milletin olmak istediği babadan aşırı zengin, yakışıklı, avrupai ve soyadı güçlü birey. bu yüzden 3. dünya ülkelerinde bu adamlara tapılır.

 • kulübün önünden geçen kediyi bile satan porto'nun bedelsiz gönderdiği diego reyes'i alma sebebini, "parlatıp satmak" olarak açıklayan adam

  belli oldu ki bu işi öğrenene kadar daha çok kazık yiyecek.

 • muhtemelen sefa, zevk, zenginlik ve sıfır sıkıntı şeklinde geçen tüm ömrünün en buhranlı zamanlarını geçirmektedir.