ali koç

 • bugün rok denen militan'ın içinden dışından geçmiştir, bir galatasaray'lı olarak o kadar keyiflendim ki çıktım tv karşısında moonwalk falan yapmaya çalıştım o derece keyiflendim. bu adam tüsiad toplantılarında da çıkıp sert konuşmalar yapabilen bir adamdır, yani burjuva içinde gerçekten mangal yüreğe sahip tek zengin olabilir.
  o derece ki tüsiad toplantısında '' biz ne dersek o olacak '' kimseye boyun eğmeyeceğiz dediğini kulislerde duymuştuk.

  zaten bu adam ile neden uğraştıklarını az çok aklı olan anlıyor.

 • yillardir sacmaliyordu ama bugun baska bir seviyeye cikti artik. koskoca kulup baskani bayrak asilmasina kafayi takmis durumda. kendi taraftarlarini amigo gibi tahrik edip trabzonsporlular'in uzerine saliyor. ya bu amq istanbul'unda afganistan, pakistan bayragi aciyorlar dert olmuyor da, milyonlarca karadenizlinin yasadigi sehirde asilan bayrak neden dert oluyor? guluyoruz falan da apacik tahrik ediyor insanlari, cidden biri cikip dur demeli artik bu sacmaliga.

 • 7 mayıs 2022 tarihli divan kurulu toplantısında "fenerbahçe taraftarının, ekrem imamoğlu'na hangi şehrin başkanlığını yaptığını hatırlatma zamanı inşallah gelmez."
  "milli takım stada maça gelir, hocası bordo mavi kravat takar. şehrin belediye başkanı gelir, bordo mavi kravat takar. bir de utanmadan hakaret içerikli kitabı başkanımıza hediye eder." cümlelerini sarf eden fenerbahçe başkanıdır.

 • pereira'nın arkasında dur(a)mayarak hayatının hatasını yapan adam. destek olacak kanatlara 2 adam alacaktın la sadece. bir de mesut özil'e falan mikrafon vermeyecektin.

  haydi istifa et de kaybol artık lütfen, biz de en azından iyi niyetliydi diye analım. beceremiyorsun işte...

 • kürsüye çıkar çıkmaz direkt hulusi belgü'ye sallayarak geri kalan 2 senede de geçmiş 4 facia seneye göre değişen birşey olmayacağını göstermiş, fenerbahçe tarihinin en başarısız başkanı. aziz yıldırım'ı eleştirip ondan daha hızlı şekilde bu tüm kötü özellikleri sergilemeye başladı.

  vallahi bravo küçük başkaaaaaan.

 • yaman vizyonun varmış megafon reis. yurt dışına hoca ile görüşmeye gidip ismail kartal'ı getirmek kimsenin aklına gelmezdi.

 • fernerbahçe'nin yıldırım demirören'i. onu babası holdingi* batırmasın, başka yerde oyalansın diye beşiktaşın başına geçirmişti. bunu da abisi holdingi* batırmasın, başke yerde oyalansın diye fenerbahçe'nin üstüne saldı.

  fenerbahçelilerin bu adamdan tek kurtuluşu bunu tff başkanı yapmaktır. demirören'den biliyorum.

 • hayır ne kasıyorsa bu kadar, olm tut getir işte birini zaten 10 hafta sonra kovacaksın aq.

  2 günlük tatile 3 bavulla giden kızlara benzeyen fenerbahçe başkanı.

 • vizyonu olsa futbol fanatigi olmaz zaten. adam turkiye'nin yuzde 10'una sahip, rambo okan denen tinerciyle kankalik yapiyor, fenerbahce gol kacirdi diye duvara yumruk atip kolunu kiriyor, taraftardan patlamis misir yiyor, tribunden atlayip seyirci dovmeye kalkiyor.

  adam futbolun nasil bir uyusturucu oldugunun gelmis gecmis en buyuk kaniti gibi.

 • yapması gereken şey:

  “hocamızın arkasındayız. hocamızın sistemine, kadro seçimine, taktiğine laf eden karşısında beni bulur.” 2 yıl sonra hala olmuyorsa o zaman karşılıklı anlaşıp teknik direktörü görevine son ver.

  yaptığı:

  şimdi hatırlayıp da asabımı bozmak istemiyorum ama… yukarıdakilerin 180 derece zıttı, mobbing, sisteme ve taktiğe bizzat müdahale, yeni hoca adayıyla vitor daha sahada takımın başındayken tribünde maç izleme. ve 4 yılda 6.farklı hocanın görevine son verme ki her birine de 6 aydan az zaman verilmişken.

  ali koç sen bu camia için bir utanç kaynağısın. senden utanıyorum.