ali koç

 • bir fenerbahçe taraftarı olarak ben fatih terim'e söverim kızarım, galatasaray ile ilgili olumsuz konuşabilirim holiganlık yapabilirim (hiçbirini yapmam ayrı mesele) çünkü ben bir taraftarım. ama ali koç'un başka bir deyişle fenerbahçe başkanının bir taraftar gibi davranmasına razı değilim. yöneticilikte bu kadar duygusallığa yer yoktur. mesele fenerbahçe'nin menfaati ise takımına sahip çık. adam akıllı transferler yap takımın parasını çer çöp etme. fatih terim ile uğraşmak nedir arkadaş? fatih terim'den ben de haz etmem ama fatih terim ne zaman çıkar galatasaray başkanı olur çık o zaman konuş. toplumu bu kadar germenin anlamı yok. allah göstermesin iki hafta sonra fenerbahçe galatasaray maçında bir olay çıksa birinin başına bir iş gelse bunun sorumlusu yöneticilerdir. aynı şekilde fatih terim ve mehmet cengiz için de geçerli. onlarla ilgili yorum yapmak istemiyorum ama benzer bir tartışmayı onlar başlatsaydı ali koç'tan beklentim hiç muhatap olmaması ve takıma yoğunlaşması olurdu.

  adama vizyon başkan dedik televizyon başkan çıktı.. sayesinde galatasaray taraftarı konsolide oldu. bir sonraki iç saha maçında belki de 10 bin kişiyle oynayacakken şimdi 40-50 bin kişiyle oynayacak galatasaray.

 • az önce "türk futbolu yıllardır algı operasyonlarıyla yönetiliyor" demiş şahıs. alacağı cezayı merakla bekliyorum.

 • tezgaha çomak sokan değil, tezgah kurmaya çalışan kişidir. ilk senesinde gördüğü 3 kupanın etkisi ile, taraftarı ve batık kulübü ile ne yapacağını şaşırmış durumda.

 • senin neyine baskanlik demek istedigim vizyon
  reyis.

  aziz basgan’dan daha kotu yollanacak kendisi. ama uzulmem, kendi dusen aglamaz.

  babasi, anasi, danasi, dedesi hepsi dedi uzak dur kulupten diye. simdi debelenip durur.

 • divan kurulu konuşmasına fatih terim'in tazminatıyla başlayan fenerbahçe başkanı. kaynaklar çar çur ediliyormuş. bunu diyen slimani, ayew, benzia, frey, tolgay gibi über topçulara kamyon yüküyle para ödemiş biri. insan gerçekten hayret ediyor.

 • (bkz: ona yapamazsın dediler yapamadı)

  futboldan sonra basketbolu da katleden yaşayan efsane.

 • hayatta en üzüldüğüm en çaresiz kaldığım en umudumu kestiğim insanlar zenginleri savunan fakirlerdir.

 • kulübün hayvan gibi borcu var. borcu ödemeye çalışan adama gelen eleştirilrrin 50de 1i borcu yapan adam gelmiyor. borcu kapatmaya çalışan adamı sürekli eleştirenler siz neyin peşindesiniz? adam bir şey yapıyor başarılı da oluyor gibi uefa görüşmesinden sonra netleşecek. keşke bu adamı eleştirdiğiniz kadar kulübü batıran adamı eleştirseniz biraz daha samimi olurdu.

 • cin olmadan adam çarpmaya kalkıp çarpılmıştır. 3-4 hafta önce fb-gs maçında direk sonuca etki eden 3 tane skandal hakem hatasını halı altına itip, pişkin pişkin ağlama emojisi paylaşırken, rize-gs maçındaki hakem yönetimindeki hataları abartıp (ilk penaltı hatalı ve zaten gol olmadı, son penaltı doğru, kırmızı kart yanlış) tüm türkiyeyi sistemli bir şekilde ayağa kaldırmıştır.
  sonuç : gaza gelen geri zekalı akhisar topçuları, tüm kamuoyunun hem fikir şekilde penaltı olduğuna karar verdiği pozisyonda kriz geçirip kendini oyundan attırmıştır.
  asıl sonuç : son türkiye kupası şampionluğumuz için teşekkürler vizyon başkan.

 • rivayet odur ki ali şen görevi aziz yıldırım'a devrederken üzerinde birden dörde kadar numaralar olan dört mektup bırakmış. demiş ki işler kötüye giderse sırasıyla bu mektupları aç.

  aziz yıldırım bakmış ligde işler kötü gidiyor. açmış birinci mektubu:

  1- önceki yönetimi suçla...

  gel zaman git zaman bakmış işlerin düzeleceği yok ikinci mektubu açmış:

  2- teknik direktörü kov...

  bakmış bir yerden sonra taraftar bunu da yemiyor, açmış üçüncü mektubu:

  3- galatasaray'a bok at!

  fakat gün gelmiş işler öyle çığrından çıkmış ki el mecbur son mektubu da açmış :

  4- dört mektup yaz, yeni başkana ver...

  yine rivayet odur ki, aziz yıldırım da görevi devrederken ali koç'a bu dört mektubu bırakmış.

  vizyon başkan ilk üç mektubu çabuk tüketti. bakalım dördüncüyü ne zaman açacak?