mauro icardi

 • bıraksa kendince sahadan çekildik diye destan yazacak olan korkak kuşlara “hooop yok öyle delikanlı takılmak ben bir tane yaslayayım sonra siz ne yaparsanız yapın” diyen dünyanın en sevilen forveti.

  şimdi sahadan çekildik diye kuyruğu dik tutmaya da çalışamaz hale geldiler, çünkü sahadan kaçtılar.

  sen bambaşka bir detaysın*.

 • penaltıyı kaçırdıktan sonra az sonra akan oyunda atar bir tane diye herkes içinden geçirmediyse ben de bir şey bilmiyorum.

 • aylardır gol problemi yaşıyorsun. takımın 4 gol attığı maçta penaltıyı kerem demirbaya bırakıyorsun. ruh hastası özgüveni tavan büyük topçu

 • bu adamın gol atmasının verdiği mutluluk diğer 5 golün verdiği mutluluktan daha fazla. bize ifade ettiği anlam bu, bu adamın.

 • mertense bi bak, bakta utan be adam. adam kaç yaşında senin abin yaşında nereye koşacağını şaşırdı.

  takım atak yapıyor kontraya çıkmış güzelde gelebiliriz ortasahada rölantide koşmak ne birader. rakip stoperlerin 2si de sıkıntılı bassan oyun bile kuramayacaklar hatta gol bile çıkabilir sen yalandan koşu yapıyorsun.

  hayır klas oyuncusun eyvallahta burası galatasaray ve sezonun son virajına geldik. 10 milyon maaş alıyorsun barıştan keremden mertensten toreiradan utan artık.

  mental olarak düşüksen git okanla görüş gerekiyorsa sözleşmeni dondur sonra gel oyna böyle çekilmiyorsun gerçekten.

 • mevcut video montaj mı değil mi çok umrumda değil ama bir haftadır tüm fenerlilerin icardi'nin s*kiyle yatıp icardi'nin s*kiyle kalkması müthiş olay amk. tüm kuşlar her şeyi bi yere koyup bu adamın cinsel organına focus oldular bir haftadır. rüyalarına girmez umarım :)

 • milletin neden elestirdigini anlamadigim forvet. penalti mi oldu amk adam ne yapsin?

 • amına koyayım ya, son dakika golüyle avrupa maçını kazandık oturup bu adam neden keyifsiz diye darlanıyoruz maç sikimizde değil
  bu herif bize ne yaptı

  kral noldu ya o mutlu hallerine alışkınız
  yönetim amına koyarım şu adamın keyfini düzeltin

 • ölüsü bile iki tane stoperi başında bekletir, üstünlük saglatir, stoperlere bu adama mac icinde istedigin gibi vurabilirsin özgürlüğü verilmemiş olsa döndüğünden beri 6-7 golü vardı zaten, yedek bırakılması düşünülemez, teklif dahi edilemez..

 • başıma bir şey gelmeyecekse bu hafta beğendiğim topçu. ceza sahasında seri çalımlar yaparak gole gidiyordu, mertens olmaması gereken yerdeydi, gol güme gitti. o gol olsaydı şu an methiyeler diziyordunuz. kilo vermiş, fitleşmiş. tüm maç başakşehirin stoperleriyle güreşti, sayısız duran top kazandırdı. diğer takımların alay etmesini, eleştirmesini anlarım, kuyruk acıları var. bizim taraftara ne oluyor aq? hemen gaza geliyorsunuz.