mauro icardi

 • adam ittirilince kendini yere atmiyor pozisyona devam ediyor, dengesi bozulduktan sonra dar acıdan vuruş yapıyor, top direkten dönüyor diye hala adamı boş kaleye kaçırıyor diye eleştiren futbol özürlüler var

 • sanırım sözleşmesinde terkerlekli sandalyede dahi olsa 90 dakika oynar diye bir madde var.

 • artık biraz ciddiye mi alsan?? şu son 2-3 haftadır kaçırdıklarından birkaçını bakambu çok rahat yazardı. antrenmana çıkmadan sadece maça çıkmakla olmuyor dinleniyor musun napıyorsan yap adam gibi formuna gir siktirtme belanı

 • maçtan önce formasını yakmışsınız lan. adam sizi sikine bile sallamıyordu tek derdi geseydi. şimdi üstüne bi de size kinlendirdiniz. üstüne bir de içerde trabzona yenilip balonunuzun patlamasını izlediniz.

  hem ayranınız döküldü hem de tatsız olaylar yaşandı.

 • futbol ile kafayı yiyenlerin ortak paydası. adamın entrylerine bakıyorsun, siyaset, ekonomi, savaş vs.. bayağı bayağı da yazmış, bilgi birikimli birisi diyorsun. sonra geliyor buraya, wanda'ya çakmaya benzemez bayern adamı siker falan yazıyor. diğer bilgili adam buna içerliyor, tuttuğun takımın kuşu götüne girsin falan diyor. deli misiniz siz? icardi, aboubakar, dzeko bu adamlar aynı yolun yolcusu, ligimizde oynuyorlar da izliyoruz keyifle. bu iş keyif işi ve bu kafa ile keyif alamazsınız, eksik yaşarsınız, zevkle izleyenleri hiç anlayamazsınız. bu adamların herhangi biri jeneriklik gol atınca ilk aklına gelen rakip takımın golcüsü ise ara ver sen bu spora, şirazen kaymış demektir.
  t: ligimize tat veren baharatlardan bir tanesi.

 • futbolcu hafif sakatlandığı ve oynama ihtimali olduğu zaman normalde taraftar futbolcunun fedakarlık yapıp oynamasını ister, aman iğne miğne ne olur maça çık denir. futbolcu kendini riske etmek istemez. icardi' de süreç tam tersi işliyor. biz diyoruz "aman icardi, sen dinlen. iyileş öyle çık. kendini riske etme" diye. icardi de tam tersi "iğne yapın, ilaç verin, bi şey yutturun bu maça çıkayım" diye yırtınıyor.
  kendi dahil herkesi manyak etti bu herif.

 • fenerbahçeliler sözlükte bilgiymiş gibi temennilerini yazıyorlar ama kendileri için üzgünüm çünkü bu adam geçtim 1 aylık bir sakatlığı muhtemelen 2 gün sonraki maçta bile oynayacak durumda.

  zavallı gitmiş bir de google’dan sakatlığını falan araştırmış. mesela hiçbir fenerbahçe futbolcusu bugüne kadar beni bunu yapacak kadar kudurtmamıştı, zor olmalı…

 • besiktas macindaki kirmizi verilen pozisyonda mertens olsa, topa dokunur mert bana gir diyerek orada bekler, mert'in faulu sonucunda kirmiziyi var'a bile goturmeden aldirirdi.

  icardi'nin kafasindaysa gol var, topa dokunuyor ayni zamanda mert hafiften bir ayagina da dokunuyor ama o yine de uzerinden atliyor, o arada mert topa elle mudahale ediyor, bu noktada elini kolunu kaldirip hakeme donebilir, donmuyor. topu kaleye gondermekten baska bir sey dusunmuyor. yonu degisen topu kontrol edip kaleye gonderiyor ama besiktasli oyuncu cizgiyi gecmeden mudahale ediyor. o an gol olsa belki mert kirmizi bile gormez.

  adamda art niyet sifir. akli fikri gol.

 • adam hakeme sakince işaretini yaptı kenara çekildi. var'dan bir gördük ki kırmızı kartmış. kralım lütfen sadece kral olarak kal daha üst seviyelere çıkma. dayanamıyorum artık günaha girmek istemiyorum.

 • bu adam o kadar sehir, ulke gezmistir ama bu kadar sevildigi bir yer olmamistir. seremonideki cocuklarin gelip gelip sarilmasi attigi gollerden daha haz vericidir bence. cunku sevginin en saf hali bu.