ümit özdağ

 • adam siyasal islamcı ve kürt faşistlerinin altına yatan solcuları birleştirdi.

  halk tv ve akp medyası aynı anda saldırıyor.

  tesadüf mü bu?

  arı kovanına çomak soktu çünkü. al gülüm ver gülüm, el birliği ile tcyi yıkalım gülüm düzenine baş kaldırdı.

  rahatsızlıkları bu yüzden.

 • ümit özdağ denilince aklıma tek bir fotoğraf karesi gelir.

  1 kasım seçimlerinden önce seçim beyannamesine "başkanlık sistemine karşıyız." yazan iktidarın stepnesi; seçimden sonra koltuğunu kaybedeceğini anlayıp türk milliyetçilerinin oyuyla başkanlık sistemini referanduma götürdü. onca itiraza, maile, telefona rağmen satılmış vekillerin çoğu kendilerine oy veren milliyetçileri yok sayarak evet oyu verdi ve bugünlerin önünü açtı.

  adı arzu olan bir kaşarın meclis oylamasında milletvekillerinin evet oyu verdiklerinden emin olmak için ellerinden hayır oyu pusulalarını topladığı bir gündü o gün... ümit özdağ'la birlikte hayır oyu veren diğer vekiller atilla kaya, yusuf halaçoglu ve nuri okutan'ın mhp grubunun arka sıralarında verdikleri mücadeleyi en iyi anlatan fotoğraftır bu.

  ümit özdağ'ı iki sene önce tanıyıp kendisini iktidarın lehine çalışmakla suçlayan şeyh said sevdalısı asalaklar da bu milletin her türlü kurucu değerine düşman olan hilafet yanlısı arapperest köpekler de şunu iyi bilsin:

  ümit hoca türk milleti uğruna sizin gibilerle mücadele etmeyi hiç bırakmadı, bundan sonra da bırakmayacak. er ya da geç bu millet bir gün onun fikirlerinin arkasında kenetlendiğinde hepiniz fare gibi kaçacak delik arayacaksınız.

 • ciasal islamcı pezevenkler gelmiş ümit özdağ'ın milliyetçiliğini sorguluyor. ümit özdağ, milliyeçiliğinin zekatını verse metehana dönersiniz ibneler. hilafetinizi ayrı sizi ayrı sikeriz. kaybolun arap dölleri.

 • anasını şeyhlerine badelettiren, şeyh said torunlarının eleştirdiği türkiye'nin tek atatürkçü lideri.

 • 3.5 günde elinden geleni yaptı ama akp'ye seçim kazandırma görevini yerine getirmiş. vallahi bu çomarlar akıllanmaz ya. kk hariç herkes suçlu aq yerinde.

 • seçim kazanılsa da kazanılmasa da omurgalı duruşu ve vatanseverliği tarihe altın harflerle yazılacak siyasetçidir.

  kendisi hakkında fazlaca önyargım vardı ama hepsini yıktı.

 • kemal beyin seçimi kazanması halinde ottawa sözleşmesinden çıkılmasını önereceklerini söylüyor. bu sözleşme neyi ifade eder, yazmıştık, bilmeyenler için yineleyelim.

  eskiden, yani akp'den önce, türkiye-suriye arasında tüm sınır hattı boyunca mayın döşeliydi. mayınlar arası geçiş bölgelerinde de sınır devriyesi olurdu. 1999 senesine gelindi. ortada hâlâ akp yok. 1999'da mayınların temizlenmesine yönelik ottawa sözleşmesi imzalandı. sözleşmeye göre taraf devletler sınırları içindeki kara mayınlarını belli bir süre içinde temizleyecekti.

  tsk dönemin hükümetine brifing verdi. ortadoğu'nun dibindeyiz, sınırları arasında çiçekler olan ülkelere öykünüp de mayın temizlemeyin dedi. dolayısıyla türkiye sözleşmeye senelerce imza koymadı. sonra 2002'ye gelindi. artık ortada akp vardı.

  kasım 2002'de akp iktidara geldi. iktidara geldikten sonra 2003'te ilk olarak iki şey yaptı.
  -12 mart'ta ottawa sözleşmesini imzaladı.
  -21 mart'ta ırak tezkeresini meclisten geçirdi. görsel
  (ikisi birbirini tamamlayan düzenlemelerdir)

  ampulizm ottawa sözleşmesini imzaladı ama mayınları hangi şirket temizleyecek? şu allah'ın hikmetine bakın ki mayın temizleme teknolojisinde tekel durumda olan bir ülke var. israil.

  yasa hazırladı akp. yasada dedi ki mayınları temizleyecek şirket 44 yıllığına o bölgede tarım yapacak. muhalefet yasanın iptali için anayasa mahkemesine gitti. mahkeme dedi ki tamam, sözleşmeyi imzaladın, ihaleyi de verdin, mayınları temizleyeceksin ama 44 seneliğine araziyi israil'e verme. yasanın o kısmını iptal etti. görsel neticede mayın temizlenmesi için hukuki hiçbir engel kalmadı.

  sonrası herkesin malumu. 8 milyon suriyeliyi ülkemizde bulduk.

  suriye'de savaş çıkacağı ta o yıllardan belliydi. suriyelilere etnik temizlik yapıldığında türkiye'ye göç edebilsinler diye bu mayın temizleme sözleşmesi imzalandı. peki suriye'nin kuzeyi suriyelilerden temizlendi de ne oldu? pkk'ya devlet kurabilmesi için alan açılmış oldu. temizlik bunun için yapıldı. bugün ypg'nin kontrol ettiği bölge bunu ifade eder. akp bu büyük ortadoğu projesinin türkiye ayağında çalışmak için iktidara getirildi. her iki düzenleme de bu olabilsin diyedir.

  pkk dedik, ancak artık pkk'nın yerini ypg/pyd almış durumda. örgüte katılmak isteyenlere ypg'nin işaret edildiğini ve teröristlerin ypg'ye yönlendirildiğini biliyoruz.

  her ne kadar kürt devleti arzu edilse de arapların da içinde olacağı bir kaotik yapı inşa edilmeye çalışılıyor. çünkü bölge ne tam kürt ne de tam arap. ingiliz diplomat arap ayaklanması zamanında yazdığı mektupta bunu belirtiyor. görsel ve sınırımızda olduğu için bizi de tehdit ediyor.

  1915'te, kahire'de, ingiliz generallerin, birinci dünya savaşı sonrasında büyük arap imparatorluğu için yaptığı planlarda ve çizdikleri haritada, sözde imparatorluğun kuzey sınırını mersin-adana-maraş hattı olarak belirlemelerinin sebebi bu. bugün tam da bu illerimizde demografinin değişmesinin sebebi de bu. o döneme dair asker ve diplomat lawrence'ın çizdiği arap ayaklanmasının haritası. görsel

  sınırımızda ve ülkemizde yaşanan felaketlerin en az 100 senelik bir geçmişi var.

  meşhur sykes-picot anlaşmasının ingiliz tarafını temsil eden asker ve diplomat mark sykes, darü'l islam adlı kitabında şöyle yazar: "ülkesi için canını feda etmeyecek çok az türk vardır. ülkesini içinde bulunduğu dahili çürümeden kurtaracak da çok az türk bulunur."

  t: özdağ, gerek bu tarihi önümüze koymasıyla, gerek her uyarısının doğru çıkmasıyla, gerekse de suriye tehdidini herkesten önce fark edip yazmasıyla, türk milleti için ülkesini dahili çürümeden kurtaracak akla sahip az sayıdaki kişiden biridir.

 • dedesi yüzbaşı mikail bey, şeyh sait'i tutuklayıp idama götüren kişidir.

  babası yüzbaşı muzaffer özdağ menderes'e yapılan askeri ihtilalde askeri kadro içinde bulunmuştur.

  şimdi ise kendisi kılıçdaroğlu'na seçimi kazandırırsa aile boyu ülke yönetimlerinde kritik rol oynamış olacaklar.

  enteresan.

 • burada kendisine hakaret eden orospu çocuklarını incelerseniz genelde yeni ve az entryli hesaplar. faho git yat artık amk.

  bu vatansızlara orospu çocuğu dediğim için orospu çocuklarından özür dilerim.

 • ön edit: kemal kılıçdaroğlu'nu kapıda karşılayan ümit hocamız numan kurtulmuş için kapıya inmemiş. hahahahha.

  1- akp ile aynı fikirde değiliz, biz gerekirse zorla göndereceğiz dedi.
  2- akp yanında a haber'e salladı. bundan da nasıl zevk aldığını gülüşünden anlayabiliriz.
  3- numan kurtulmuş arap seçmen sorusu karşısında terlerken bizimki aldı eline mikrofonu arap seçmenlere salladı da salladı.

  ek olarak, beden dillerine de dikkat ederseniz numan'ın konuşmasının 5. dakikası civarında "uzatma" der gibi elini kürsüye koyuyor.

  bu adam büyük, bu adam ana muhalefetin ta kendisi!