ümit özdağ

 • kılıçdaroğlu'nun yaptığını, akp yaptığında 7/24 rizeli ve trabzonlulara küfür edip duruyorsunuz. e devlette aile kayıtlarıma göre 200 yıldır trabzonluyum ben. bir kez olsun, trabzonlular hakkında yazılan kötü bir şeye tepki vermedim. ama ben sizin rizeli ve trabzonlular için yazdığınız leş entrylerinizin çok daha hafifini yıllar önce suriyeliler hakkında yazdım diye sözlük kaç yıllık hesabımı uçurdu. siz hala aynı hesaplarla buradasınız.

  şu memlekette en korunaklı gruplar, kürt kökenli ve alevi kökenli vatandaşlar. aman yanlış anlama olmasın, aman birisi söylediklerimizi başka yere çekmesin diye diye, yazdıklarımızı 10 kere okuyor, öyle yazıyoruz. ümit özdağ mezhepçilik yapma, bölge taassubu yapma. senin yaptığın ilkel mezhepçiliği saddam yapardı diyor. sünni bir insan üzerinden örnek veriyor. istese baba esat üzerinden de örnek verirdi. mezhep taassubu olmasın diye vermedi. 15 milyon seçmen de sana mezhepçilik yap diye oy vermiyor. laik atatürkçü çizgide bir türkiye arzuladıkları için oy veriyor. çünkü senin öyle olduğunu zannediyor.

  memur emeklisi mezhepçi, bir de millete ırkçı diyor. cesaretin varsa fantastik delege yapının illere göre aslen nereli olduklarını açıkla. tayyip erdoğan'ı sürekli televizyona çağırıyorsun ya cesaretin varsa çık ümit özdağ'ın karşısına. ümit özdağ'ın tayyip'in projesi olduğunu tv karşısında ispatla. rezil et ümit özdağ'ı. hadi çıksana bağımsız gazetecilerin karşısına. erdoğan'ı bağımsız gazetecilerin karşısına çıkamaz diye eleştiriyorsun. sen çık bakalım önce bağımsız gazetecilerin karşısına. tv'lerde karşına çıkmıyor diye tayyip erdoğan'ı eleştiriyorsun. sen çık bakalım başkalarının karşısına. erdoğan'dan aldığın izinle, erdoğan'ın verdiği alanda muhalefet yapıyor, trollerini de halkın üzerine salıyorsun. hadi oradan! hadi oradan!

 • 4 günde ümit özdağ'ın gerçek yüzünü gören ben, 12 senedir kılıçdaroğlu'nun gerçek yüzünü göremedim. çünkü ben chp'nin belediyelerinde çalışan asalak bir trollüm.

 • yahu azıcık aklı olan bir dijital dünya takipçisi kendıne sunu sorar, basın acıklamasına cıkarken yanına dogru durust adam bulamayan, yoldan geçeni çevirmiş gibi cıkıp soyluya düello daveti gönderen adamın nasıl oluyor da tüm twitterda bir anda her yerde troll orduları destekcıleri beliriyor. sırf suradaki kesirden anlayabiliyorsunuz akp nin tüm troll ordusunu ve bu ıse ayırdıgı butceyi bu adama tahsis ettigini, bakın daha niye iktidara giydirmiyor veya bahceliye sesini cıkaramıyor kısımlarına girmedim.

  bir de kendınıze sunu sorun ıstanbul secımlerınde iyip ve chp birleşmesin diye her türlü fitneyi yaptı, bir hayal edin bakalım o donem chp ve iyip bir araya gelmeseydi bugun neleri konusuyor olurduk, cok uzaga gitmeyin son uc senede yapmaya calıstıklarını alt alta koyun, yanlarına da ‘’iktidara yarar’’ ‘’muhalefete yarar’’ die tik atın bakalım ne göreceksiniz orada?

 • milliyetçi tayfanın neden güvenilmez olduğunun belgeli kanıtı gibi bu arkadaş. senin işin gücün iktidarın hatalarını göstermek eleştirmek ve gerekiyorsa* uygun muhalefetteki partilerle ittifak yapıp akp'yi bir şekilde bu ülkeden indirip def etmek.

  bu arkadaş ne yapıyor? ceğabe şunu yaptı, ceğabe bunu eleştirmedi. rte gülerek ve keyif alarak izliyordur.

  peki ümit efendi sen 2015 kasım seçimlerinden yani mhp'den atılmadan önce bahçeli ne oldu da döndü ne zaman açıklayacaksın? ne zaman bu durumu eleştireceksin? ne zaman halkı bilgilendirip mhp yönetimi sayesinde bu ülke bu hale geldi yoksa bu iktidar 7 sene önce gidiyordu diyeceksin?

  geçiniz.

 • an itibarı ile atatürkçü türk çocuğu ali ismail korkmaz’a atılan tekmelerin sorumlularından intikam alıyor.

  bu yüzden bu ve bu hocaya kara çalma twitleri atıp duruyorlar, “canan kaftancıoğlu’nun yanına bunları da alın” dediği için.

  mıy mıy beta muhalefete ders olsun. türk ulusunun umudu ümit özdağ’dır. gördüğünüz gibi her yöne cephe açtı, hiçbirinden korkmuyor. iktidara muhalefete, liberale kızıla, kürtçüye arapçıya, nagehana hilale, akit’e birgün’e. her açtığı cephede binlerce kişi oraya mevzilenmeye geliyor, gönüllüce.

  şu yaşadığımız süreç türk siyasi tarihinde bir case study, bir dönüm noktası. ilber hocanın da dün dediği gibi “oyları dövizden hızlı fırlıyor”. tarihi bir ana şahitlik ediyoruz.

 • aileden chpliyiz. kılıçdaroglu'nu çok destekledim. entarilerim duruyor, bakın görün.
  sezgin'i, canan'ı, bekaroglu'nu aldı ses çıkarmadık. bardağın taştığı nokta yasadışı istilacılar için takındığı sahte ve yalan dolu tavır oldu.

  imamoğlu'nu destekledik. ama nagehan bir simge idi. ali tatar'ın, kuddusi okkır'ın ve nice diğer namuslu vatansever kişilerin çektiği acıların simgesi. sırıta sırıta yanına aldı. benim için bitti.

  şimdi ümit özdağ'ın yanındayız. o da dönerse (sanmam ama) başka bir cephe buluruz.

  işte bu kitle, her şeye rağmen vatan, ahlâk, istikbal, fazilet, millet kavramlarına inanan atatürkçü kitledir.

  kaypak, liboş, memleket düşmanı çürümüş kitle anlayamaz. anlamasın da zaten.

 • ümit özdağ: "akp bir çeşit ihvan iktidarıdır. akp, türkiye'yi yönetilmesi gereken değil de fethedilmesi gereken bir devlet olarak görmüştür. bunun için türk devletinin kaynaklarını kullanırken kendi kaynağını değil de kafir ülkenin kaynağını kullanıyormuş gibi kullanır."

 • halk tv yayınını izledim gerçekten inanamıyorum lan. gerçekten gördüğüme duyduğuma inanamıyorum vay amk. adam "bana ambargo uyguluyorsunuz" diyor yalandan da olsa kimse demiyor ki "yok yav olur mu öyle şey". özdağ türkiye'de yaşayan herhangi bir muhalif için dünyanın en bariz gerçeğinden bahsediyor "telefonlarım vs. 7/24 dinleniyor" diyor halk tv elemanları birden devletçi kesiliyor "bu resmi bilgi mi? bu bilgiyi nasıl aldınız?" abi lütfen ya biz fetoşlu yıllardan sağ çıkmış insanlarız siz liseli mi kandırıyorsunuz? lan halk tv oldu mu sana iki dakikada haber türk vay canına lan gerçekten ne desem bilemiyorum.

  adamın çok basit bir iddiası var: danimarka, ingiltere vs. kaçak göçmenleri geçici sığınmacıları nasıl yolluyorsa biz de yollayabiliriz yollamalıyız. bu abi bu kadar. ister katıl ister karşı çık. fakat alaattin çakıcı'sından nevşin mengü'süne süleyman soylu'sundan canan kaftancıoğlu'na kendilerini paralıyorlar amk. bu kadar manyakça çok az şey gördüm abi biri götünden "evrensel hukuk" diye bir şey uydurur ondan gönderemeyiz der öbürü mafya lideri özdağ'a dış mihrak muamelesi çeker diğeri küfreder.

  lan adam bilerek ya da bilmeyerek bunların çarkına besbelli çomak sokmuş böyle saçma bir şey görmedim. şu hayatta alaattin çakıcı nevşin mengü süleyman soylu ve canan kaftancıoğlu'nu aynı noktada ne buluşturabilir abi?

 • beni düşünmeyen muhalefeti ben niye düşünücem lan? adamlar ülkenin anasını belledi. milyonlarca ortadoğu faresi ülkeye doldurulmuş, kadının çoluğun çocuğun güvenliği ayaklar altına düşmüş bizim 6'lı muhalefet hala suspus. şu an bu ülkenin en büyük beka meselesi bu sikik ortadoğu fareleri.

  çıkıp hepsini teker teker göndereceğiz diyeceksin, gitmezlerse sike sike göndereceğiz diyeceksin. burası türk yurdu. kanla, acıyla, gözyaşlarıyla kazanıldı ulan bu topraklar. sessiz sedasız işgale açılmasına göz mu yumulacak?

  muhafazakar kesimden alacağınız oy zerre sikimde değil. ya oy kaybedersek diye suspus olmaya devam edin siz. benim oyum bu piç kurusu ortadoğululardan ülkeyi kurtaracak kişiyedir.

  yürüyedur baba muhalefet ümit hoca. vatanına zerre sevgi besleyen insan bu işgale sessiz kalamaz. seninleyiz.

  ne sırma saçlı piç yıldırabilir seni ne de başkaları. bu ülkeyi bu sessiz işgalden birlikte kurtaracağız.

 • zafer partisi 10.000.000 oy alırsa bir oyu benim.
  zafer partisi 1.000.000 oy alırsa bir oyu benim.
  zafer partisi 1 oy alırsa o oy yine benim.
  zafer partisi hiç oy alamamışsa ben ölmüşüm demektir.