kemal kılıçdaroğlu

 • dersim çetesi lideri.

  kabak tadı vermeye başladın akp'nin son umudu dede. sana oy veren elim kırılaydı.

 • koca ülke sana yalvardı. "aday olma, ekrem veya mansur çok rahat kazanır." dedi. ki öyle de olacaktı. nasıl bir hainsin nasıl bir akp'lisin ki ülkeyi yıllardır bunların eline bıraktın.

  alım gücü sıfırlandıktan sonra, bir evin kirası 15 bin lira olduktan sonra seçim kazansak ne olacak? kinim hiç sönmüyor sana karşı. ülkede son 10-15 yılda olan her ne varsa erdoğan ile ortaktır.

  lanet olsun sana.

 • unutmadik seni kk. gencligimizi malum kisiden cok daha fazla caldin. basliginin en begenilen entry'si "kendisine kimse hirsiz diyemez". sen en büyük hirsiz ciktin, hayallerimizi, gencligimizi, yillarimizi caldin. su kara bulutlar dagilip her sey güzel oldugunda seni ve aday olman icin gazlayan dalkavuklarini da yargilayagiz. unutmadik, unutmayacagiz.

 • onuruyla istifa edip gitmek varken, tarihe rezil kepaze olarak adını yazdırıp gitti.

  hadi uza şimdi.

 • zamanında iyi ki istifa etmemiş bu loser herif.

  bu yüzsüz insana böyle bir son daha iyi oldu. hayatı kaybetmeyle geçmiş bu zatın böyle bi sonuçla defolup gidiyor olması içimin yağlarını eritti. aylardır içimde biriken nefret bir nebze olsun boşaldı. sen bu ülkenin kaderiyle oynadın yüzünü şeytan görsün bu saatten sonra.

  rezil rüsva olmalara doyamayan bir loser.

 • en çokta neye üzülüyorum biliyor musunuz? bu adam çevremde ne kadar akpli varsa haklı çıkardı. yemin ederim kime denk gelsem ben demiştim diyor.

 • chp içinde partiyi ve hatta ülkeyi bitirmeye yeminli bir grup var.
  işte onların başı...

  edit: alevi dernekleri bu varlık için destek açıklaması yapmıs.
  ideolojim geregi alevileri çok seven biri olan beni bile, alevilerden tiksinme noktasına getirmistir.

 • iyi rolü oynayan uber kötü olduğuna nerede ise emin olduğum şahıstır.
  kendisi ve teşkilatı şahsi menfaatlerinde diretmek yerine ülkeyi, yetimi, hakkı yenen halkı düşünseydi ülke şu anda iki katı alim gücü ile refaha yolculuğa çıkmış olurdu.

  kendisi ve ekibinden kurtulduğumuz seçimlerin bir sonraki seçiminde ülke kurtuluşa doğru bir ivme kazanacaktır.

 • geçmişi didik didik edilmesi gereken özal memuru. bu adamın kayıp bir geçmişi var. 2 sene fransa'da kaldığı yazıyor. gerçekten orada mıydı bilmiyoruz. orada değilse neredeydi, oradaysa niye oradaydı bilmiyoruz. dil eğitimi için deniyor. fransızca konuştuğunu duyan yok. bu iki yıl içinde yurt dışında kimlerle görüştü, ne yaptı, araştırılmalı. girdiği tüm sınavlar, mülakatlar, referansları, torpilleri geriye dönük araştırılmalı. partinin başına çöreklendi. her işi cumhuriyet aleyhine. tepeden tırnağa cumhuriyet düşmanı. genel merkezde kendisini "şeyh" diye anan var. memleketinde şeyh deyip elini öpmek isteyenler oluyor. kim bu adam? nasıl yetiştirildi? nakşibendi özal'ın memuru olmaktan başka ne gibi kirli işleri var?

 • akp'lilerin bile şimdi ne yarak yiyeceğiz dediği elimizdeki seçimi sik gibi ortaya atılıp verdin ya yatacak yerin yok senin. milyonlarca insanın nefretisin artık.

  100 yıl sonra tarih kitaplarında nasıl bir hain olduğun yazacak. doktora öğrencileri nasıl demokrat taklidi yapan bir otokrat olduğunu parti içi kurultaylardaki saçmalıkları inceleyerek çalışacak. en önemlisi insanlar çocuklarına, torunlarına senin nasıl bir yüzsüz biri olduğunu anlatacak.

  umarım partinin başına geçerkenki kaset kumpaslarının tesadüf olmadığı da delilleriyle ortaya çıkar ilerleyen zamanda bir şekilde.