kemal kılıçdaroğlu

 • onuruyla istifa edip gitmek varken, tarihe rezil kepaze olarak adını yazdırıp gitti.

  hadi uza şimdi.

 • zamanında iyi ki istifa etmemiş bu loser herif.

  bu yüzsüz insana böyle bir son daha iyi oldu. hayatı kaybetmeyle geçmiş bu zatın böyle bi sonuçla defolup gidiyor olması içimin yağlarını eritti. aylardır içimde biriken nefret bir nebze olsun boşaldı. sen bu ülkenin kaderiyle oynadın yüzünü şeytan görsün bu saatten sonra.

  rezil rüsva olmalara doyamayan bir loser.

 • en çokta neye üzülüyorum biliyor musunuz? bu adam çevremde ne kadar akpli varsa haklı çıkardı. yemin ederim kime denk gelsem ben demiştim diyor.

 • chp içinde partiyi ve hatta ülkeyi bitirmeye yeminli bir grup var.
  işte onların başı...

  edit: alevi dernekleri bu varlık için destek açıklaması yapmıs.
  ideolojim geregi alevileri çok seven biri olan beni bile, alevilerden tiksinme noktasına getirmistir.

 • iyi rolü oynayan uber kötü olduğuna nerede ise emin olduğum şahıstır.
  kendisi ve teşkilatı şahsi menfaatlerinde diretmek yerine ülkeyi, yetimi, hakkı yenen halkı düşünseydi ülke şu anda iki katı alim gücü ile refaha yolculuğa çıkmış olurdu.

  kendisi ve ekibinden kurtulduğumuz seçimlerin bir sonraki seçiminde ülke kurtuluşa doğru bir ivme kazanacaktır.

 • geçmişi didik didik edilmesi gereken özal memuru. bu adamın kayıp bir geçmişi var. 2 sene fransa'da kaldığı yazıyor. gerçekten orada mıydı bilmiyoruz. orada değilse neredeydi, oradaysa niye oradaydı bilmiyoruz. dil eğitimi için deniyor. fransızca konuştuğunu duyan yok. bu iki yıl içinde yurt dışında kimlerle görüştü, ne yaptı, araştırılmalı. girdiği tüm sınavlar, mülakatlar, referansları, torpilleri geriye dönük araştırılmalı. partinin başına çöreklendi. her işi cumhuriyet aleyhine. tepeden tırnağa cumhuriyet düşmanı. genel merkezde kendisini "şeyh" diye anan var. memleketinde şeyh deyip elini öpmek isteyenler oluyor. kim bu adam? nasıl yetiştirildi? nakşibendi özal'ın memuru olmaktan başka ne gibi kirli işleri var?

 • akp'lilerin bile şimdi ne yarak yiyeceğiz dediği elimizdeki seçimi sik gibi ortaya atılıp verdin ya yatacak yerin yok senin. milyonlarca insanın nefretisin artık.

  100 yıl sonra tarih kitaplarında nasıl bir hain olduğun yazacak. doktora öğrencileri nasıl demokrat taklidi yapan bir otokrat olduğunu parti içi kurultaylardaki saçmalıkları inceleyerek çalışacak. en önemlisi insanlar çocuklarına, torunlarına senin nasıl bir yüzsüz biri olduğunu anlatacak.

  umarım partinin başına geçerkenki kaset kumpaslarının tesadüf olmadığı da delilleriyle ortaya çıkar ilerleyen zamanda bir şekilde.

 • şaibeli bir şekilde chp genel başkanlığı koltuğuna oturduğundan beri erdoğan ve akepe iktidarının lehine çalışmış bir adamın trolleri kalkıp mayıs 2023 seçimleri mağlubiyetini meral akşener'in üzerine atmaya çalışıyor.

  yahu bu adamı sizin için vazgeçilmez yapan şey nedir? buyurun anlatın gerçekten çok merak ediyorum.

 • ya sen kim köpeksin de kalkmış seçim çalışmalarına başlamışsın? senin zerre kadar iraden, özgüvenin ve bu memleket hakkında kaygın mı var? sana kim dedi, hadi git erzincan'da sarıgül'ün arkasında pişmiş kelle gibi orda da sırıt? vermişler eline 200 lük banknotu. bi bok biliyormuş gibi sallayıp duruyon orda. be amına kodumun kara iti o banknot sen o muhalefetin başına çöreklendiğin için paçavraya döndü. senin yerine azıcık memleketi seven, birazcık merhametli mert biri olsa iktidar maddi manevi memleketi bu kadar yakıp yıkabilirmiydi?
  bu adama ve partisine verilen her oy, her taviz, her destek vatana ihanettir. yapmayın, bu itin zehirlediği kokuşmuş tükenmiş cehap ve elemanlarından ümit beklemeyin bu saatten sonra.

 • tayyip'e olan nefretimden gözüm kör olmuş, gerçekleri görememişim. bu adam bu ülkenin başına gelmiş en kötü insanlardan biri olarak tarihe geçecek. bundan 30-40 yıl sonra tüm pislikler göz önüne döküldüğünde neye inandığımıza neye güvendiğimize şaşıracağız. akp ve kurmayları kendi seçmenlerini nasıl manipüle ediyorsa bu sözde piro ve aveneleri de bize manipüle etti ve farkına varamadık. kendisi ne dürüst ne demokrat ne de iyi biri. sadece bu projenin en iyi adamı ve türk halkının iyiliğini bir gram bile düşünmüyor. istifa etmeyecek, ettirmeyecekler. türkiye için biçilen kader, proje ve rol her neyse o tamamlandıktan sonra yenilere yol açıyorum deyip kenara gelecek. yüzünü gördükçe tiksiniyorum. aklıma geldikçe sövüyorum. bizi de bu planlarına dahil ettiler ve tıpış tıpış hepsine uyduk. farkına bile varamadık. herkes eğitimin akp yıllarında değiştiğini söylese dahi 80-90 yıllarında uygulamaya başladılar ve bu eğitimsizlikle sebep-sonuç ilişkisi kuramadan, kutuplaşarak, öngörüsüzlükten ve bilgisizlikten buna uyduk. geçmiş olsun dostlarım artık geri dönüş yok.
  ne özdağ ne imamoğlu ne de yavaş. hiçbiri değiştiremez ve olan oldu artık tren kaçtı. süreci yaşıyoruz ve bu çok yakında tamamlanacak.