neden sevgilin yok

 • artık, bir dostumun "her şey şans" teorisine kesinlikle katılıyorum.

 • çünkü mal gibiyim
  utanıyorum donup kalıyorum
  ve lanetliyim. olmuyor o yüzden.

  ama keşke 17-18 yaşında takılmalara başlasaydım. en azından öyle yaşardım hayatımı gençliğimi. şimdi 32 yaşında onu da yapamam.
  küçüklükten alışmak lazımmış bazı şeylere.
  biz salak gibi sevgilimiz olur diye bekledik. hiç olmadı. boşuna gitti zaman gençlik. çok pişmanım.

 • 3000 doları denkleştirmeyi bekliyorum. buketciğim beni bekliyor.

  görsel

 • kendinde tırnak kadar bir konuyu bile düzeltmekten aciz bir canlıyım, erkeklikle yakından uzaktan alakam yok, pis, depresif, iğrenç bir adamım. kendini boğmak isteyen bir herifi kim sevmiş ki ? sevgili aşırı lüks bana

  bir de albenim yok, üstelik çirkin de değilim, olmayınca olmuyor işte, arkadaşım bile yok amk, ben bu dünyaya sevilmemek için gelmişim, öyle de öleceğim sanırım. her doğum günümde taziye varmış gibi hissediyorum. ben ölü doğmuşum gömülmeyi bekliyorum sadece

  şu soktuğumun dünyasında alıcısı olmayan insan yok, ben istesem de olmayacak bir başarıya imza attım. sanırım varlığımın tek ve en değerli olduğu gün doğduğum gündü

 • çünkü sevip kaynak ve zaman ayırmaya değecek birini bulamıyorum. ömrümü yanlış bir tercih yüzünden geri dönüşü olmayan boktan bir yola sokmak istemiyorum.

  hep diyorum ki erkekler anaları gibi davranan bir kadın arıyor ve kadınlar bu durumda zamanla erkekten soğuyor diye aynı şey kadınlar için de geçerli. babası kadar güven veren ve koruyucu bir erkek istiyor ama karşılığında bir şey vermeye yanaşmıyor.

  annemle babamın yaklaşık 35 yıllık mutlu bir evlilikleri var. ben istiyorum ki annemin babama davrandığı gibi bir kadın bulayım kendime. annemin bana davrandığı gibi bir kadın aramıyorum, benim annem var zaten. gel gelelim böyle bir kadın bulamıyorum , biliyorum ki bu kadınlardan dışarda var ama bana denk gelmedi henüz.

  bakınıypruz etrafa şimdilik , bulursam ne âlâ.

 • 1- çok şüpheciyimdir,herkesten şüphe duyarım.bu yüzden de güven duygum çok zor gelişir.
  2- günümüz ilişkilerindeki "taktiklerle" uğraşacak vaktim yok.
  3- çok seçiciyimdir.karşımdaki insanın tek bir olumsuz özelliği beni ondan soğutur.
  4-kadınların kendi cinslerini tanımadıklarını düşünmekteyim.kendi cinsini tanıyan kadın gözümde 1-0 önde başlardı.
  5-özgürlüğüme,rahatıma çok düşkünümdür.hesap vermeyi de almayı da sevmem.
  6-sosyal medyadan ilişki yürütecek kadar avel değilim.sosyal medyadan birine yazıp mesai harcayacak kadar da isteğim yok.
  7- çok fevri ve dürüstümdür.eğer düşüncemden eminsem karşı tarafla tartışmama yol açacak veya onu üzecek bile olsa söylerim ve yalan konuşamam.

 • baba ile güvenli bağ kuramayan her kız çocuğu narsist davranış sever. o nedenle kendini üzen erkeğe çekilir.

  karşılarına çıkan aslında gayet ideal olan erkekler için "bir şey hissetmediklerini - elektrik alamadıklarını" söylerler. oysa aradıkları sağlıklı bir ilişki yerine narsist davranış sergileyen erkeğin peşinden gitmektir.

  istisnalar tabi ki hariç. benim kendi gözlemlediğim ve yaşamış olduğum 1-2 ilişkiden çıkardığım sonuç bu.

 • ilişkiyi, karşısındakine hesap vermek olarak görenler ve ne istediğini bilmeyenler yüzünden olabilir. bir de herkesin ya bir bağlanma problemi ya bir travması var. kimi ise bu saydiklarimin bir problem olduğunun farkinda bile degil. kısacası kafam kaldırmıyor artık, buna karar verdim.

 • "yan yana yürümeyelim diye dar yapılmıştı kaldırımlar ve yine yan yana yürümeyelim diye dar kafalıydı insanlar ve sırf dardı diye kafalar, düşünmeyi bırakıp sevmeyi denedik. sarılmak yakar bizi deyip aşkı hep, uzaktan sevdik…"

 • ortalık piremses kaynıyor. çoğunluk şizofren gibi. böyle ortamda bırak sevgili olmayı, dişiler ile sıradan arkadaşlık yapmak bile imkansız hale geldi.