masterchef türkiye

 • serhat hafta başında ben bundan sonra zayıf gördüğüm kişileri yazacağım kimse şaşırmasın, finalde kendime güçlü rakip istiyorum, dedi ve ebru’yu yazdı, kaptan düellosunu kazanmalıydın diye de uyduruk bir sebep sundu. bu hamlesiyle potaya yollanacak ismi ebru’ya bırakarak izleyicilerin gözünde ebru’nun nasıl bir oyuncu olduğunu potaya gitmekten korkup korkmadığını afişe etti, bu aslında tam barbarosluk hareket, helal stratejik reyize.

 • ebru herhalde ekşi sözlükteki abazalar dışında bugüne kadar kendisi için seksi, çok seksi gibi bir iltifat almamıştır. buraları okuyup mutlu oluyordur. seksi seksi bakıyordur kendine aynada. harbiden seksi miyim ben diyordur. sizi gidi seksiler.

 • ayyüce elendiğinde avuçlarını yumruk yaparak ince bir sesle bağırarak ağlasaydı ve gözyaşları şelale şeklinde iki yana çağlasaydı ne güzel olurdu.

 • uğur'u sessiz sedasız eleyip göndermek yerine, bu şekilde hedef tahtası haline getirip linç edilmesine ve belki ileride hukuken ceza almasına sebep olacak şekilde çığırtkanlık yapmak resmen kötü niyettir.
  acun işi gücü bırakmış ergenlerle uğraşıyor, komik.
  bu ülkenin gençlerine ne verdiniz ki ne bekliyorsunuz? hayatları boyunca adaletsizlik ve ahlaksızlığa tanıklık etmiş bu gençlerden terbiye beklemek çok büyük ikiyüzlülük. sen önce o kızın yaşındaki metresini terbiye etseydin de insanlar enkazda ölürken partilerde hoplayıp yayınlayarak toplumun nefretini kazanmasaydı, di mi açun bey?

 • chp’li başkan tarafından yönetilen bir ile misafir olduklarında il valisini, akp’li bir ile misafir olduklarında belediye başkanını konuk eden program.. herifler çanakkale’ye geldiklerinde 20 yıllık belediye başkanı yerine 1 aylık valiyi konuk ettiler. bursa çekimlerine bakıyorsun konuk alinur aktaş.. bu kadar mı korkuyorsunuz lan reisten? :) yemek programlarını da izlemiyordur herhalde..

 • yalnız, tadım sonrası karar toplantısından dönerken danilo şefin aniden "wavv waavv waav waawv" diye bağırmaya başlaması. irkilen mehmet şefin n'abıyo la bu değişik bakışı! ahhhsshhahahaa..

 • "disliyi disliye kirdiranlari gerekirse takimima alir benle beraber potaya sokarim"

  antonio barbaros

 • öncelikli elenmesi gereken isinler arasında sefa’nın adı neden geçiyor anlamış değilim. adamın tabakları kazanıyor, dokunulmazlıkları kıl payı kaçırıyor, yaratıcılıkda var. ebru,ayyüce gibi isimlerin arasında anılması çocuğa haksızlık.

 • cevizli sucuk yapıyolar

  mehmet şef: ver bizim dani yapsın bi tane

  danilo şef: yok estağfurullah ilk önce usta yapsın

  diğer şeflerin danilo’dan öğrenecek çok şeyi var hödük gibi davranmamak konusunda

 • barbaros yemek yapar yemek lezzetlidir tuz sorunu yoktur pisme derecesi iyidir.

  şefler: bandananda yag izi var o yuzden dokunulmazligi sana veremeyiz.

  (bkz: mahmut hocanın 4 virgül yüzünden şaban’a 3 vermesi)