masterchef türkiye

 • 6 ay haftada 5 gün yarışmanın karşılığı egea olmamalıydı. tamam oradaki şef adayları için popülerlik, iş kapılarının açılması gibi çok daha değerli getirileri var yarışmanın ama yine de sembolik de olsa daha düzgün bir hediye verilmeliydi.

  eskiden mehmet ali erbil, bu arabalardan her akşam verirdi bir tane. hey gidi günler.

 • lan halk ekmekten bir ekmek alıp hamurunu sunsa da hasan 7 alırmış :)))

  resmen eren ile aynı gitsin diye puanlama yapıldı

  diyo ki.. senln tabak şöyle böyle minimal emeksiz.. 7

  senin tabak çok katmanlı.. limon sosu şusu busu süper . çok emekli.. 7 :)))

  somer ve mehmet chef e aynı bakmayacağım artık.

  açın da bi masterchef usa yı izleyin..

  bu nedir arkadaş.. eren e yazık olmaz inşallah yarın.

 • hasan'ın tabağında somer şef'i çilek vurmuş.

  "bokum! " diye tepki vermek geldi içimden. çilek amuna koyayım işte çilek!
  adam orda güllaçtan şekilli şukullu tatlı yapmış, hasan size dumanlı çilek yaptı diye "aman çilek vurdu"

  balgamına soktuğum

  yarak kürek bir senaryosu olan yarışma!!

 • yarışmada kendisinden başka tek kadın olan burcu'yu hastayken kaptan yapan ve elenmesi için uğraşan, kadınlıktan anladığı şey ona buna parmak sallamak, tehdit etmek olan dilara'nın veda ederken feminizm palavraları sıktığı yarışmadır.

 • kafasına ayva fırlatıp özür bile dilemediği, sergen için sürekli burcu'ya bağırdığı günden beri somer şefin burcu'ya kinli olduğunu düşünüyorum. orada burcu'nun emeklerini takdir eden tek şef mehmet şefti bence. somer şef uzun süredir dilara için burcu'nun ayağını kaydıracağı günü bekliyordu.

  sen takım oyunlarında tabağı en çok kazanan kişi ol ama 11 potaya gir. 11 pota demek, 4.5 aylık programın 3 ayının her haftası elenme riski demek. ne psikolojik ne fiziksel olarak dayanamaz insan buna. 35 dokunulmazlık aldıysa 35 de ikinciliği vardır. yazık oldu.

 • sene 2023 kasım masterchef
  mehmet şef :
  yarışmanın finaline geldiğimiz bu günde, hasan ve tahsin’e bir sürprizimiz olacak.
  (bkz: bülent börek)
  yarışmaya ilk başladığımız kadroyu tekrar çağırıyoruz ve en iyi omleti yapan yarışmacımızı şampiyon yapacağız !?

 • fragmanda elenenler arasında emre yoktu sanırım. koçum benim. kendini bilerek elediği, alayına siktiri çektiği kanıtlanmış oldu.

 • 111. bölüm fragmanında görüldüğü üzere yine şaşırtmamıştır... mersin belediye başkanı chpli vahap seçer olunca, bunlar da gitmiş akpli ali ihsan su'yu çağırmış.

  her seferinde bu hareketi yapıyorlar. bu kadar mı korkaksınız arkadaşım ya? siz yemek yarışması programı mısınız yoksa siyasi propaganda programı mı? chpli birini çağırınca ''chp'ye oy verin, akp'nin puu amk'' mı diyecek adam nedir yani olay?

  ülkenin düştüğü hale bak. halkın seçtiği belediye başkanını çağırmak yerine, göreve atanan valiyi çağrıyorlar. komik resmen.

 • araz sen nasıl bir karın ağrısısın ya.
  bir browniyi yapamadın diye doğal olarak potaya giden ilk isim olmak ağır geldi tabi sana, yüklen hemen oradaki tek efendi adama. bu kadar karakter yoksunu olmayı nasıl başarıyorsun cidden anlam veremiyorum ama mert sana güvenip de seni takımına aldığı için onun adına acayip üzülüyorum.

 • mert mükemmel bir karekter ve kalitenin tanımı. sergen ise bir o kadar kalitesizliğin tanımı.