debe başlıkları

fernando muslera

 • işin en kötü kısmı şudur: bir oyuncu böyle bir maçta böylesine büyük bir hata yapıyor ve biz sövemiyoruz. ağzımı açamadım evin duvarlarına bakıp sessiz sessiz izledim lan pozisyonu.

  oturduğumuz yerde lal ettin bizi nando.

 • uruguaylılardan fazla üzüldüm amına koyim,bi fenerli olarak yufka yüreğimi sikeyim,çok seviyorum bu adamı.

 • bu maçta 4 net kurtarışı var. son ikisi gerçekten çok önemliydi. konsantrasyon diyoruz da, sadece iç saha için demiyoruz. deplasmanda da bu adam dışında konsantre olan kimse yok gibi. gerçi bir de serdar aziz var; ama o götünden anlamış.

 • yediği golde hiçbir hatası yoktur. hatası var diyen ya futbolu bilmeyen; ama yorum yapan öküzler ya da trollerdir.

  hiç bir kaleci rakip orta sahada iken kale çizgisinde durmaz. defansın arkasına atılan toplar her maçta bir iki defa olurken, bu tip vuruşlar binde bir yapılabileceğinden bu riski alır. şu maçta bile muslera’nın erken sezip çıktığı iki pozisyon var. faul yapılır yapılmaz top bir anda durdu ve kuca çok hızlı ve inanılmaz bir şekilde kullandı. muslera’nın kaleye dönecek, yerini alacak vakti yoktu.

  özetle sığır sığır konuşmayın.

 • vefa bir semt adıymış amk. yıllardır gs'nin götünü 7 metre bir çizgi üstünde tek başına kurtaran adamın nasil satıldığını izliyorsunuz sayın ekşiciler.

  tanım: satışa gelmeyi hiç hak etmeyen kaleci.

 • konya maçında yediği gole eyvallah da, önce efes maçında el üstünden yedirdiği üçlüklerin hesabını versin.

 • space jam'deki gibi tolga zengin adlı uzaylı yaratık tarafından yeteneklerinin çalındığı kaleci.

 • formsuz günler mi? adam resmen takımını maicon ile birlikte ayakta tutan yegane isimdi lan. etmeyin eylemeyin. beşiktaş'ın attığı gollerle birlikte en az 5 golünü bizzat engelledi. 8 oluyordu lan
  tarihe geçecektiniz az kalsin.

 • bugün hatalı çıkış yapıp gol yiyecek kaleci. çıkmıyor diye sövenler bugün de çıktığı için sövecek.

 • formsuz da üç senedir mi formsuz aq. her maç yan toptan orta gelecek diye aklımız g.tümüze kaçıyor. şl'de dört yedik her maç ibre bu herife hiç dönmedi nedense. lobici midir nedir. herif sempatik diye takımın anasını s.kiyo afedersiniz her maç kimsenin sesi çıkmıyo.

  maicon suçlu, serdar suçlu, semih suçlu, hakan balta suçlu, lato suçlu, denayer suçlu, selçuk suçlu, tolga suçlu.. takım her ciddi maçta yüz tane gol yiyor ama muslera ligin en iyi kalecisi.

  afedersiniz de sikerler böyle iyi kaleciyi. yemin ederim yan toplara bakamıyorum artık. yeter be bu ne kazandıran sempatiklikmiş aq.

  not: çok sinirliyim; şarzım da az. noktasına virgülüne pek bakamadım, affola.