fernando muslera

 • lazio dan geldi adam amk.

 • bilen bilir bu kurtarışlar başlayınca şampiyonluk modunu açmış demektir

 • defans hatası sonucu kaledeki tehlikeyi bertaraf ettikten sonra yüzüne bakın. resmen defans oyuncusuna -canım kardeşim bu yaptığın sana yakışıyor mu? diye bakıyor. adeta teessüf ediyor.

 • bir fenerli olarak böyle bir şey yapacağına inanmadığım kalecidir. zaten ortada görüntü falan da yok.
  bazıları şöyle karaktersiz böyle şerefsiz falan yazmış. lan adamın neyini gördünüz. ben yıllardır en olaylı derbilerde bile bu adamın saçma sapan bir hareketini görmedim. en fazla önde olduğu maçlarda topu oyuna yavaş sokmuştur.

 • muslera galatasaraya geldiği dönem dünyanın en iyi 5 kalecisinden biri olarak gösteriliyordu. hatırladığım kadarıyla, 8 yıl önce musleraya ödenen bonservis bedeli de bir kaleci için ödenen gelmiş geçmiş en yüksek 5. bonservis bedeliydi.

  bugün süper lig izleyen herkes kalesinde bir muslera görmek istiyor. fakat günümüzde genç bir muslera 50 milyon eurodan başlıyor.

  sanırım muslera gelmiş, geçmiş ve gelecek süper lig tarihinin en iyi kalecisi olarak anılacak.

  edit: muslera 2011/2012 sezonunda gelmiş geçmiş en çok bonservis ödenen 7. kaleciymiş. sıralama buffon, neuer, toldo, de gea, peruzzi, frey, muslera şeklinde gerçekleşmiş.

 • olum mal mısınız?

  https://www.youtube.com/watch?v=qf6rek0qubk

 • allah belanı versin volkan.

 • genellikle sezonun ikinci yarısında godmode’u açan kaptanımız. vefasız galatasaraylıları bir kez daha göt edeceğine adım gibi eminim. en son söylemeniz gereken kişiye maç kaybettiriyor diyorsunuz. bizim taraftarı bazen hiç anlayamıyorum. bu adam fener’de olsaydı alex’in yanına heykeli dikilirdi, tinercilerde olsaydı adına en az 100 marş yazılırdı.

  penaltı kurtaramıyor diye eleştirenlerin de galatasaraylı olduğunu düşünmüyorum. bir kaleciyi penaltı kurtaramıyor diye eleştirmek en hafif tabiriyle salaklıktır.

 • şu ana kadar ne hatası oldu merak ettiğim kaleci.

  14 hafta geride kaldı maksimum toplam 3 tane hata yapmıştır kendisi, o da tartışılır.
  kendisi süper lig standartların üstünde bir kalecidir, bunu beğenmeyen gs lileri anlamakta güçlük çekiyorum, adam penaltı kurtarmıyor diye eleştiriliyor cidden.

  gidin bakın diğer kaleciler neler yaptı şu 14 haftada, biz karius'a sahip çıkıyoruz bunlar muslerayı eleştiriyor.

 • işin en kötü kısmı şudur: bir oyuncu böyle bir maçta böylesine büyük bir hata yapıyor ve biz sövemiyoruz. ağzımı açamadım evin duvarlarına bakıp sessiz sessiz izledim lan pozisyonu.

  oturduğumuz yerde lal ettin bizi nando.