debe başlıkları

mario gomez

 • twitter'da wolfsburg takımını hiç takip etmemiş, beşiktaş'ı da hep takip etmiştir. bu yeni olan bir şey değil. anlamak istemediğiniz şey, bu adamın başarı falan istemediğidir. şampiyonlar liginde oynayayım, gol kralı olayım gibi hedefler sikinde değil bu futbolcunun. adam ülkesinde, ailesiyle huzurlu bir yaşam istiyor sadece bunu wolfsburg dönemindeki röportajlarindan anlayabiliriz. hayal kurmayın, gelmeyecek.

  not: beşiktaş

 • gelecek sene bundesliga 2 için iyi takım oluşturmazsanız kalmam diyormuş.

 • artık kendisini unutma zamanı.

  hizmetleri için teşekkürler, pişmanlık yaşıyorsa kendi tercihi.

  yalnız taraftarımız öyle bir sinerji yaratıp evrene enerji yolluyor ki, gomez'e nispet olsun diye cl finali oynatacak takıma. *

 • "şampiyonlar ligi'ne gidersek takımda kalırım" diyen ve ardından şampiyon olununca da "kalırım ama şampiyonlar ligi'nde sıfır çekecek kadroyla olmaz" diyip kaçan oyuncu. şuan takımımız 5 puanla grubunda ikinci ve 2 deplasman maçını bitirdi. kendisiyse bundesliga'da sıfır çekti.

  beşiktaş taraftarını üzenlerin tek tek helak olduğu bi' dönemdeyiz sevgili kardeşlerim.

 • bayern münih ve beşiktaşta coşmuştu. efsane oynamıştı bu iki takımda da. büyük takım topçusudur tipik. fiorentina ve wolfsburg gibi 2. kalite takımlarda ise yokları oynamıştır.

  ayrıca kitapsızdır.

 • bir gerçeği açıklamak istiyorum. aslında veli kavlak sakatlanmadı. sakatmış gibi almanya'da tedavi görüyor. bu esnada mario'yu geri dönmeye ikna etmeye çalışıyor.

  fikret başgan: görevin veli tabi kabul edersen mario'yu türkiye'de yaşamaya ikna etmek ve kendisini sağ salim beşiktaş'a getirmek. bu esnada sakat olmadığın bilgisi gazetecilerin eline geçerse eylemlerinden habersiz olduğumuzu açıklayacağız. bu kayıt kendini 5 saniye içerisinde yok edecekti ama bunu sağlamak biraz pahalı olacağından lütfen balyozla falan kırıp çöpe at.

 • eren'den fazlası mı varmış?
  gelmiş 28 yaşına daha 25 yaşındaki cenk tosun kadar kariyerinde golü olmayan adamı 300 tane gol atmış mario gomez'le kıyaslamak da ancak bu son dönem galatasaraylılarına yakışırdı gerçekten. eskileri böyle değildi.

 • devre arasında acilen kariyi bosayip siktirip gelmesi şart. bok etti koca yılı.

 • mevcut forvetlerimiz gol kaçırdıkça kulakları çınlamaya devam edecek topçu.

  bizzat yaşanmıştır :
  haftasonundaki gs derbisinde yeni açık üstte; aboubakar önünden geçen topa müdahele edemeyince arkamdaki eleman "ananı ..eyim gomez" diye bağırdı.

  o orda formsuz, biz burda biraz telaşlı. bilmiyorum nasıl olcak bu işler.

 • üstteki yazar arkadaşa hitaben;

  adam beşiktaşta oynamaktan değil türkiye de yaşamaktan kaçtı. anlamıyorum bir insanın kafası nasıl bu kadar basit bir şeyi alamıyor. sonuçta 2 kg lık bir kafa taşıyorsun, az biraz kullan. kullandıça eskimiyor inan.

  bu arada franck ribery galatasarydan nasıl gitmişti hatırlıyormusun? o konu hakkında da galatasarayın büyüklüğünden bahsetsene?

  editine karşı edit: lukas podolski, wesley sneijder gitmemiş ülkeden. o yüzden mario ülkenin durumu için gitmemiştir diyor hala. güzel kardeşim bu ülkede yaşayan bir çok insan gitti darbeden sonra. birçoğuda gitmenin yollarını arıyor. suriyeliler bile bu ülkede yaşamak istemedikleri için çok büyük riskler alarak deniz yolu ile kaçmaya çalışıyor. sen ben gitmedik, gidemedik diye giden insanları yok mu sayacaksın yani ? yok yok çok uzun bir cümle oldu bu, nasılsa anlama yetisinde değilsin, vazgeçtim.

  (bkz: cahille girme münakaşaya ya sinirini zıplatır havaya yada yazık olur adabına)