debe başlıkları

rdvn04657
profili

 • sigara içmeyenlerin ezik tipler olması

  dört dal sigara bu başlığı açtırdıysa eroin veya alkol içse neler olurdu düşünmek bile istemiyorum.
  edit: başlık sahibi kaçmış. ilk entry bu değil sonra gelip de " bu nece bir giriş entrysidir gurban" demeyin.
  şey yazmıştı arkadaş, dört dal sigara içtim ezikliğim geçti falan işte.

 • tüm erkekler tecavüzcüdür

  türkçe okuyup anlama konusunda zeka özürlü olan yazarlar şimdiden doluşmuş başlığa.
  kadın "tüm erkekler tecavüzcüdür" demiyor aygırlar. "kimin tecavüzcü olup olmadığını bilemeyeceğimiz için hepsini öyle varsayıyoruz" demiş. yani bizim çocuklarımızı korumak için herkesi "pedofili" veya "organ mafyası" varsaymamız gibi! çocuğumuza " çocuk tecavüzcüsü ve organ mafyalarından şeker alma tamam mı" demiyoruz, "tanımadığın hiç kimseden şeker alma" diyoruz. çocuğumuzun tanımadıkları arasında mükkemel insanlar da var fakat değil mi? evimizi, mülkümüzü "herkesi hırsız varsayarak" koruyabiliyoruz ancak. kadın bir cinsin böyle tanımlanmak zorunda kalmasını vahşet olarak değerlendiriyor hatta. yani diyor ki; "sevgili erkekler, sizin içinizde o kadar çok tecavüzcü var ki,biz kadınlar artık tüm erkeklere potansiyel tecavüzcü olarak bakıyoruz ve bu da toplumsal ve ahlâkî anlamda dehşet verici bir şey. " bunu anlamayacak nasıl bir beyin yapısına sahipsiniz ciddi anlamda anlamak mümkün değil! yani sırf "feminizm bize küfrediyor koşun" demek için sazan gibi atlıyorsunuz olaya.
  götü boklu ortadoğulu şebekler olarak bu dünyaya oksijen israfısınız lan!
  edit: hala mesajlarda "iyi erkekler de var, mesela ben kimseye tecavüz etmedim" diyenler var. ciddi anlamda bilişsel ve nörolojik bir bozukluk belirtisidir bu artık. laf anlatmaktan vazgeçtim bu tür yazarlara.

  edit2: kopuksenaryoo isimli arkadaşın aktardığına göre türkiye "kendi dilinde yazılanı anlama" bakımından dünya'da son sıralardaymış. biraz arattım hakikaten de öyleymiş. baştan niye uyarmıyorsunuz suserlar, deminden beri davar güdüyorum. arkadaşa teşekkürler buradan.
  aha bu da okuduğunu anlama özürlüleri için link.

 • 7 mart 2019 istanbul'da gerçekleşen katliam

  edit cansever: başlık taşınmış. önceki başlık "istanbul katliamı" diye açıldığı için bu entryi girdim.
  sırf başlık ilgi çeksin diye "istanbul katliamı" denir mi? tamam olay katliam ama istanbul katliamı demek, istanbul'u hedef alan bir katliam demek. srebrenitsa katliamı, halepçe katliamı vb gibi duruyor. gerdiniz sabah sabah.

 • amedsporlu mansur çalar'a ömür boyu men cezası

  amedspor'a gönül ve destek veren biri olarak diyorum ki iyi olmuş, yerinde olmuş karardır. ayrıca kasten adam yaralamaktan ve halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme suçlarından da mahkemeye verilmelidir provakatör ergen. bu tiplere sporcu lisansı verilmemeli hatta sokağa çıkması yasaklanmalı.

  edit: bu entryme ilginç bir şekilde ırkçı bile olamayacak çomarlar ve ne istediğini bilmeyen amedspor destekçileri beraber tepki gösteriyor mesajlarla.
  sevgili sözlüktaşım amedspor taraftarı; adalet tek taraflı işleyen bir mekanizma değil. bu nedenle dünyanın her yerinde adalet, çift kollu terazi ile sembolize edilir. başkası senin otobüsünü taşlarken hede hödö, ama sen başkasının götüne vida sokarken "ama.." demen tutarsızlıktır. beklediğin adaleti bazen senden de bekler insanlar. kendine çeki düzen ver ki ciddiye alınabilesin. misal istiklal marşı ıslıklanması... bunun kadar düzeysiz ve gereksiz bir saldırı olabilir mi? tff'ye bağlı bir kulüp olarak kuruluyorsan, dünyanın her yerinde olduğu gibi, kendi ulusal liginin marşını okumak ve saygı göstermek zorundasın. ha yapamam diyorsan kulübü kurma, maçlara çıkma. zorlayan yok. ama dünyanın her yerinde maçlardan önce ulusal marş okunur. ha oyuncun çok mu kızmış karşı tarafa? kendince intikam mı almak istemiş? o zaman gider adam gibi hat-trick'ini yapar 2 asistini yapar, rakip takım taraftarına sus işaretini yapar, biter. git youtube'da futbolcu intikamlarına bak mesela. bu nedenle ona profesyonel futbolcu lisansı veriliyor. illa birinin götüne vida sokacağım diyorsa da yeri bar önleridir, yeşil sahalar değil.

  gelelim sana düzeysiz ağzı bozuk çomar sözlüktaşım! verdiğim tepki sana yetersiz gelmişse bu senin problemin, ki ben tepkimi sen orgazm ol diye vermiyorum. sırf senin içi boş güdü ve duyguların tatmin olacak diye de amedspor taraftarı olmaktan vazgeçmem, kendi halkımın tamamına düşman kesilmem. aynı şekilde sırf sana tepki olsun diye de inandığım değerlerle çelişip başka değerlere de saldırmam. bu nedenle bana küfür yazmak için toynaklarını klavyeye boşuna bırakma, lakin muhatabım sen değilsin.

 • squat yapan kadın vs mantı açan kadın

  squat yapan mantı 1-0 öndedir,kadını ben de yaparım.

 • ateş köpeğe yardım kampanyası

  başımıza gelen bütün iğrençlikler,bu dilsizlerin ahıdır. elimizden gelenin en iyisi neyse yapalım.

 • 14 şubat'ı önemsemeyen kadın

  maaşa bir gün kalmış, ne yapsın 14 şubat'ı. yaşasın 15 şubat.