nevşin mengü

 • bebek sahilinde yaşanan olayın faillerinin uyuşturucu bağımlısı ve buna benzer ahlak suçlardan kayıtları olan t.c vatandaşı olduğunu öğrenince hemen paylaşım yapmış.

  girdim baktım twitter hesabına ve dün gece yaşanan suriyeli şerefsizin tacizine dair tek bir tweeti yok. bu denli satılmış, bu denli fonlanmıştır. para için daha neler yapabilir bilmiyorum ama kapasitesi yüksek.

 • alman kucağında hoplayarak servet yapan hain.

 • dün bir milletvekili ve parti başkanı olan ümit özdağ'a, türkiye cumhuriyeti içişleri bakanı tarafından milyonların önünde "hayvandan aşağı, haysiyetsiz bir adam. soros çocuğu, operasyon çocuğu" gibi laflar edildi. nevşinden tek bir eleştiri tweeti göremedik.

  bugün ümit özdağ çıktı içişleri bakanlığı'na yürüdü, açıklama yaptı (sen türkiye'nin en büyük kriminalisin, görevin bitince tutuklanacaksın, sen don lastiği satarken ben bu polislere ders veriyordum vs.). nevşin ne yaptı peki;

  "günü iki kelimeyle özetle: rezillik pespayelik" diye tweet attı.

  ağlayarak günlüğüne yazması gereken şeyler var.

 • evet söylediği abartıldı da, ne söyledi o belli değil ki bu en kötüsü. nevşin hanım tam bir taraf tutacak, tutamıyor gibi.

  benzer konu isveç'te falan da olmuştu bu arada. göçmenin biri markette gördüğü kıza tecavüz ediyor ve ordaki woke tayfa, 'tabi onun kültürü böyle, kadınlar yüzüne bakınca sevişmek istiyor diye düşünüyor' demişlerdi. evet aynen bu şekilde. (bkz: oyun istiyor ablası) aslında şu söylediği şekilde isveç'te söylese, ırkçı damgası yer, uyandırayım. aslında demek istediği 'kültürleri böyle' sanırım. evet bu insanlar bunu kendilerine hak görüyorlar, elbette biliyorlar taciz olduğunu nevşin kardeş. bi tanı önce malzemeyi. aptal mı lan bunlar, adamlara iyicene embesil muamalesi yapıyorsunuz. ama hak görüyorlar, hak. bak bu farklı bir mevzu. o da biliyor bunun taciz olduğunu ve hak görüyor. gülmesi de, 'şu orospulara bakın' gülüşü. arkadaşlarına hava atıyor aklınca, nerde görsem tanırım.

  yalnız batıda tavsiye edilen, susup devam etmek. post modernizm bebeğim, ne sandın. kültürleri böyle (bkz: oyun istiyor oyun). tacizci olduğu için deport edilen göçmene ağlayan kızı unuttuk sanırım. neyse.

  bakın düz şehirli seküler için siyasal islamdan daha tehlikeli bir mevzu yok, türkiye özelinde. ekonomi, ev, araba bunlar kaybedilir, bulunur, alınır. ama bir kere rejimi kaybedersen, o işte bulunmaz. aha iran'a sor. (bkz: tehlikenin farkında mısınız)

  tanıştıklarımın alayı dinsiz imansızdı, ama ülkeyi sıkıysa değiştir. akp eline geçen rejim değiştirme fırsatını buldu. öyle ya da böyle. ithal makbul vatandaş da geliyor, akın akın. (bu arada iranlılar böyle pek telefon sapığı falan değildir ama iranlı biri de vardı telefoncu, nevşin bu konuda yorum yapsın, onu ayrı mı değerlendireceğiz.)

  şimdi istenen nevşin gibilerden konuşması, çok mu fazla isteniyor. faşizm, popülizm rerörerö diye hedef çarptırıyor. ne acı, ne acı. süleyman soylu ve vezvüz gibi trollerle ile aynı yerdesin nevşin, bu daha mı iyi. türkiye'yi batılı oryantalist gibi, white men=şehirli seküler, colored people=müslüman (mülteci) ekseninde okuyor hala. 21. yüzyılda, akp ile 20 yıldan sonra.

  düz şehirli seküler olup da bu kadına hala prim veren ya ağır ahmak, ya da götü sağlam biridir. ne yazık ki arası yok.

  zaten o yüzden babacan ve davutoğlu aklamasına da girişti. bu ikisini ne çabuk unuttu seküler kesim inanamıyorum. nevşin sizin dostunuz değil arkadaşlar, artık anlayın bunu. her açık seküler görünümlüyü dost, her kapüşon takanı da garavel usta sanmayın.

 • kendisi fakir türk milletinin vergileriyle bir eli yağda bir eli balda büyüdü .türk milletine bu kadar kötülük yapmak için ne yaşadı merak ediyorum.
  edit: bu konu hakkında çok soru geliyor. babası eski chp milletvekili. kendisi evli olmadığı için babasından dolayı şu an bile bazı hakları kullanıyordur.

 • ümit özdağ ile yapmış olduğu programda muhteşem bir başarı göstermiş gazeteci. nagehan alçı ile hilal kaplan'ın toplamından da fazla saygısız ve antipatik olabilmek büyük başarı. tebrik ediyorum seni fon prensesi.

 • şu an ümit özdağ ile yaptığı yayın izliyorum da arkadaşlar nevşin mengü'nün düşünceleri gerçekten iyi değil.
  bak ciddi söylüyorum.
  o kadar mantıksız yerlere bağlıyor ve karıştırmaya çalışıyor ki insan acımaktan başka bir şey yapamıyor.
  yazık.

  yukarıdakilere katılıyorum diğer yandaş tiplerden farkı yok.

 • bence de büyük bir know-how ben bilmiyorum mesela bu know-how ı nasıl olur yazalım:

  * 10 liralık işi devletten 30 dolara al
  * 30 doları devlet bankasından kredi al
  * ihalede garantili geçiş maddesini dolar üzerinden yazdır
  * 30 dolara aldığın işi 30 tl ye taşere et
  * taşeron zinciri birbirini kovalasın ve en alttaki 6. taşeron işi 10 tl ye yapsın
  * alt taşeronların parasını öderken olabildiğince geç öde
  * alt taşeron işçi paralarını ödemesin
  * günün sonunda vergi affı al bir kuruş vergi ödeme
  * 20 yıl tıkır tıkır paranı al geçiş garantisinden
  * mümkünse çektiğin krediyi de ödeme

  zor iş bence bu süreç büyük know-how sadece cem küçük falan savunamaz bu süreci nevşin mengü gibilere de savundurmak lazım.

 • sabah akşam göçmen çöplüğüne dönmemize söven ekşi ahalisi tarafından yayında küfür etti diye parlatılan ancak aynı zamanda göçmen çöplüğüne dönmemizin ana sponsoru almanya'nın tv'sinden, vakfından falan fonlanan ekran yüzü. bu vesileyle burdakilerin de ne kadar davar gibi güdülmeye müsait olduğunu göstermiştir.

 • siktir etçek tabi napçak siktir etçek.