ismail kartal

 • bu sene değil morinho, tillahı da gelse sanki ismail kartalın ahı tutacak da gene şampiyon olamayacak gibi bir his var içimde. öyle veya böyle adam başarısız değildi, tek şanssızlığı galatasaray bu sene çok iyiydi.

 • jose ve ekibi iki senede hem transfer hem tazminat fenerbahçe'den 120 milyon euro koparınca tahminen 2026 başında camianın öz evladı, normalde şampiyon olmuştu ama hakkı yendi, galatasaray'ı deplasmanda yenmişti söylemleri ile tekrar takımın başına getirilecektir. ismail kartal'ın dahi 99 puan toplayabildiği bir ligde sadece teknik ekibe 50 milyon euro vermek takımı batırmaktır.

 • yıllar sonra bile başarısızlığı anlatılacak hocadır. tarihi fırsatı elleriyle itmiştir. eğer ligi düşünmek gibi vizyonsuzluk yapmasaydı fenerbahçe olympiakos'u rahat geçerdi ve kupayı alabilirdi. şimdi düşünün. bu geceki finalde kazanan fenerbahçe olsaydı galatasaray'ın şampiyonluğu sadece 2 gün konuşulurdu ve ülke çapında tek gündem fenerbahçe olurdu..

  işte 99 puan falan hikaye. vizyonsuz bir hocanın kaybettirdiği şey tarihe geçecek bir kupadır. canlı canlı izliyoruz.

 • gönüllerin şampiyonunun hocası. gönüllerin kupasını aldı. ha bi de başka bir şey daha aldı. neyse…

  kendi kıçını kurtarıp yeni sözleşme almaya yönelik konuşmuş resmen basın toplantısında. saygısız biri. spor adamı asla değil. insan rakibini tebrik eder. klasik ali koç dönemi fenerlisi. ağlak, vizyonsuz, zavallı.

 • ya gerçekten berbat bir karakter ya.

  maç önü röportajında hâlâ her türlü haksızlığa rağmen kazandık, sonuç ne olursa olsun herkes kimin gerçek şampiyon olduğunu gördü falan diyor.

  rakibe saygı, sıfır.

  emeğe saygı, sıfır.

  öz eleştiri, sıfır.

  her koşulda, her durumda haklı ve tek kazanan olduğunu sanan kibir dolu iğrenç bir ruh hali.

  umarım hepiniz hep böyle kalırsınız çünkü bu kafayla burnunuz boktan kurtulmaz ne de olsa.

 • futbol oynama niyeti olmayan takıma karşı 10 kişi kaldığında bile dikine seri 6-7 pas oynatıp topu sıcak bölgelere taşıyabildi. galatasaray'ın üst üste üç dikey pası olmadı.

  3 ve 2. çeyrek bölgelerde iyi alan daralttı, galatasaray'ın 1. bölgeye de 4 ve 3'ten zorlama paslar indirmesini sağladı, böylece icardi ve barış alper etkisiz kaldı. kırmızı karttan sonra panikleyip kapanmadı, takım'ın kondisyonuna ve hırsına güvenip risk aldı ve aynı taktiği sürdürdü.

  kapandığı son 15 dakikada osayi, ferdi, szymanski ve hatta tadic'le alan kapatıp kısa pas hatlarını engelledi. galatasaray'ı doldur boşalta zorladı, çağlar, osterweilde ve bonucci'yle de galatasaray hücumunu adeta ezdi.

  szymanski, dzeko ve osayi az daha kafayı kaldırarak oynasa 90+'da en az bir gol daha gelirdi.

  özetle dersini çalışıp gelince oluyor hocam.

 • ismail kartal > okan buruk. ders verdi bugün. hakemi de üstüne koyarak yendi. kimin daha iyi olduğunu herkese gösterdi. kartondan şampiyonların maskesini düşürdü. 10 kişiyle yaptı bunu. büyüksün hocam, kim şampiyonu cümle alem sayende gördü.

 • aptal oğlu aptal, demiş ki “93 puanımız var ama rakibimiz bizden önde.”

  bu yaklaşımı nerede görsem tanırım, sıralama yerine net ve/veya puan soran neyin içerisinde olduğunun farkında olmayan gerizekalı öğrenci yaklaşımı bu.

 • sonradan dinci olanlara malesef mütevazilik gelmiyor. arsızca hala yedek kulübesini işgal eden şahıs.

  çıkmış maç öncesi şu pozu kesmiş. https://twitter.com/…dek/status/1789688002089808055

  insan gördükçe bir siktir git hocam diyor artık. kusura bakma. yabancı dilin yok birşeyin yok, oradaki adamlara türkçe mi bağırıyorsun nedir ? biri senin o hareketlerini de tercüme mi ediyor ? soyunma odasında neden konuşmadın da saha içini seçiyorsun ? olayın şov olmuş senin başka şey değil.

  ayrıca bu ortasaha için 35 hafta beklemen mi gerekti yani. madem bu tur işlere girecektin ne diye zayc krunic ile verdin oly'e turu. insanın yüzü olur yaw. cidden.

  affedilmeyecek hata yaptın ismail. lütfen git takımdan ve bir daha futbol maçı dahi bile izleme. bilemdiğin işler belli ki.

 • hacıydı, geçmiş bir başarısı yoktu. büyük bir savaşa başladı.

  "4 kupaya birden talibiz" dedi.

  "yapamazsın" dediler.

  yapamadı.