alvaro negredo sanchez

 • hakkında tek bir tanım yapabilirim. robin van persie gibi istanbul gecelerine akıp sakat ayağına yatıp sözleşme sonuna kadar paraları cukkalamak yerine gelen teklifi değerledirip, değer göreceği bir takıma transfer olma isteği futbol sevgisini gösteriyor.

  transfer yaparken karakterli oyuncu almak bu yüzden önemli.

 • pas atın şut çekeyim, orta açın kafa vurayım mantıklı bir 10 numarayla oynatıldığın için,
  geldiğin günden beri onlardan 2 kat maaş kazanıyorsun diye sana pas atmadıkları için,
  sana güvenmeyen, mobbing uygulan teknik direktörümüz için,
  sen gol attıktan sonra orta saha, defans sana doğru koşa koşa gelirken, arkanda oynayan 3 soysuzun tin tin en son gelişine, bazen hiç gelmeyişine tanık olduğun için

  affet bizi matador.

  lask linz maçında 90. dakikada atılan golde bile gelmemiş amk çingenesi. yedek kulübesi götünü yırtarcasına koşarken yanında olmasına rağmen adım atmamış.

  beşiktaş'a gelen gelmiş geçmiş en karakterli oyuncu. her türlü muamele maruz kaldı ama o çıktı görevini yapmaya çalıştı. 4 milyon kazanırken, "party - sleep - repeat" yapmak varken hep futboluna odaklandı. umarım gittiğin yerde bu tür kahpeliklere maruz kalmaz, mutlu olursun.

 • mustafa pektemek isimli genç ve gelecek vadeden oyuncumuz artık daha çok forma şansı bulabilecek.

 • bu kadar eleştirinin üzere çok cool bir hareket yapmıştır...

  oyuna girdi, golü attı ve çıkıp gitti...

  böyle bir hareketi en son sergen yalçın yapmıştı.

 • sene sonunda 5-6 milyon euro'ya çin'e transfer olacağını düşünenler vardı, aklıma geldikçe gülüyorum. beşiktaş umarım kendisine talip olacak bir takım bulabilir, gerçi bu maaşıyla çok zor ama.

  tanım: mario gomez, demba ba ve vincent aboubakar gibi isabetli transferlerden sonra yapılan isabetsiz transfer.

 • negredonun arkasında oynayan bi başka negredo olsa forvet negredo sezonu 35 golle tamamlar, arkasındaki negredo ise 17-18 asist ve 10 gol ile tamamlar. ama elinizde 1 tane negredo olunca kendisi pas attığı yerde bulunamadığı için bu potansiyel ne yazik ki yarı seviyelere zar zor geliyor.

 • gol atmasa da gol sevinçlerine olan katkısıyla takıma olumlu etkisi var.

 • beşiktaş'a imzalamadan 1 ay önce leeds, swansea ve west brom'dan bonservisi için 7m ve üzeri istenmiş ama fb'ye ve gs'ye bedavaya teklif edilmiş futbolcu.

  ffp sebebiyle büyük sıkıntılar yaşayan fb kendisine bonservissiz teklif edilen negredo yerine sakat soldado'nun bonservisine 5m euro ödemiş.

  negredo'yu bedavaya almamış gs ise onun yerine gomis'e hem bonservis hem imza parası ödemiş...

  çok inandırıcı...
  not: burada rakiplere bir laf çarpma gibi bir amaç yok. onların adı geçmiş; bedavaya önerildi ama istemediler şeklinde - ben de "bedavaya almayanlar bakalım ne yapmış" anlamında yazdım...

  edit: bir de negredo bonservissizdi. bonservisi elindeydi filan denmiş. :)

  edit 2: aboubakar ve negredo'nun bonservisi ile ilgili bilgi vereyim:

  aboubakar'ın maaşının futbolcuya verildiğini sanmıyorum. o paranın büyük kısmı muhtemelen porto'ya aktarıldı. bu da muhtemelen ffp ile ilgiliydi ama yine de bence "kazık" oradaydı. 1 yıl kiralama için 2.5m euro kiralama bedel. oyuncuya da 3.5m euro ödemek anormaldi. (o dönem abou için). portekiz kulüpleri bu tarz "şuna ödenmiş gibi görünen ama aslında şuna ait ödeme" işleri bolca var.
  maicon için porto'ya sao paolo'nun ödediği bonservis de maicon için değil başka bir alacak için ödenmişti mesela..

  "negredo'ya 2 sene önce 28m euro ödenmiş. 2.5 ödenmesi anormal değil mi?" denebilir ama yanlış bilmiyorsam valencia ile city arasında bir protokol vardı ve o bonservis bedeli mecburen ödenmişti. biraz gönülsüz transferdi.
  bundan pek emin değilim. kaynak bulamadım. daha iyi bilen arkadaşlar düzeltecektir hatam varsa.

 • attığı golü tekrar izleyin, kendini arka direkte nasıl unutturuyor.

  (bkz: 2 şubat 2018 bursaspor beşiktaş maçı)

  tam bir golcü.